bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Велико Търново 2013/14


"А" ОФГ Велико Търново 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лайтс (Велико Търново)             22   21   1   0   91:17   64 [+.]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Ресен 2012 (Ресен)                 22   17   1   4   64:19   52
 3. Левски 1986 (Стражица)             22   13   3   6   51:28   42
 4. Левски (Лясковец)                  22   13   2   7   53:21   41
 5. Янтра (Полски Тръмбеш)             22   10   3   9   50:34   33
 6. Изгрев 93 (Царевец)                22   10   1  11   32:49   31
 7. Лозен 2006 (Сухиндол)              22    8   6   8   43:31   30
 8. Ботев (Дебелец)                    22    7   7   8   30:27   28 [+][*]
 9. Чумерна (Елена)                    22    6   4  12   28:41   22   
10. Алекс ОК (Шемшево)                 22    6   1  15   34:64   19 [+]   
-------------------------------------------------------------------
11. Земеделец-Елит (Козловец)          22    4   2  16   23:71   14     Изпада в Северна "Б" ОФГ
12. Ботев 1921 (Златарица)             22    1   1  20   20:117   4     Изпада в Южна "Б" ОФГ

Бележки
  - ОФГ Велико Търново е реорганизирана и двете "А" ОФГ са обединени в единна
група, а "Б" ОФГ е разделена на две групи на географски принцип. В "А" ОФГ имат
право да играят само отбори, чиито стадиони отговарят на изискванията за "А" ОФГ.
  - Павликени (Павликени), шампион през изминалия сезон; и Ботев (Дебелец), 3-ти
в "А" ОФГ - юг през изминалия сезон; влизат в Северозападна "В" АФГ.
  - На 17 юли 2013 Ботев (Дебелец) се преименува на Етър Велико Търново и премества
седалището си във Велико Търново. В Дебелец е създаден нов отбор, под името Ботев,
който е включен в "А" ОФГ.
  - Алекс ОК (Шемшево), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
Отборът играе домакинските си мачове в Леденик.
  - Лайтс (Велико Търново), новосъздаден отбор, е включен в "А" ОФГ. Отборът
играе домакинските си мачове в Лесичери.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   1:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Ботев 1921 (Златарица)              3:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    2:1 
Лайтс (Велико Търново) - Алекс ОК (Шемшево)               отложен 
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        5:1 
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                  2:3 
9 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Алекс ОК (Шемшево)               4:2 

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  0:3 
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Алекс ОК (Шемшево)                1:1 
Левски (Лясковец) - Лайтс (Велико Търново)                0:3 
Ботев 1921 (Златарица) - Ресен 2012 (Ресен)               0:4 
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)              4:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец)               1:1 

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена)                         0:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           3:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица)               3:2 
Лайтс (Велико Търново) - Ботев 1921 (Златарица)           8:1 
Алекс ОК (Шемшево) - Левски (Лясковец)                    0:2 
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            прекратен * 
* - прекратен в 87' при 3:2, когато футболисти на двата отбора и привърженици
    на гостите се сбиват помежду си. ЗС на БФС - Велико Търново решава мачът
    да се преиграе.
2 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     0:2 
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 2:2 
Ботев 1921 (Златарица) - Алекс ОК (Шемшево)               1:4 
Левски 1986 (Стражица) - Лайтс (Велико Търново)           0:5 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ресен 2012 (Ресен)            0:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец)                  2:2 

                           III кръг - преигран мач

2 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              2:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      3:0 
Лайтс (Велико Търново) - Земеделец-Елит (Козловец)        7:2 
Алекс ОК (Шемшево) - Левски 1986 (Стражица)               2:0 
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   0:0 
Левски (Лясковец) - Ботев 1921 (Златарица)                8:0 

                           I кръг - отложен мач

9 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Алекс ОК (Шемшево)               4:2 

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Чумерна (Елена) - Лайтс (Велико Търново)                  1:2 
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев 1921 (Златарица)            7:1 
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                1:2 
Земеделец-Елит (Козловец) - Алекс ОК (Шемшево)            2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ресен 2012 (Ресен)               1:3 
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     1:0 

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               3:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец)                      1:0 
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)           1:0 
Алекс ОК (Шемшево) - Чумерна (Елена)                      2:1 
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)             4:0 
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 1986 (Стражица)           2:5 

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       2:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  0:4 
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            1:4 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев 1921 (Златарица)        5:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Алекс ОК (Шемшево)               4:1 
Ботев (Дебелец) - Лайтс (Велико Търново)                  1:2 

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 2006 (Сухиндол)                2:1 
Лайтс (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)              8:1 
Алекс ОК (Шемшево) - Ботев (Дебелец)                      0:4 
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                1:2 
Ботев 1921 (Златарица) - Чумерна (Елена)                  2:2 
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)        6:0 

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  2:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Алекс ОК (Шемшево)                  2:3 
Ресен 2012 (Ресен) - Лайтс (Велико Търново)               3:3 
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев 1921 (Златарица)           9:1 
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец)                       2:0 
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         4:1 

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Лайтс (Велико Търново) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:1 
Алекс ОК (Шемшево) - Ресен 2012 (Ресен)                   0:4 
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   2:1 
Ботев 1921 (Златарица) - Ботев (Дебелец)                  0:4 
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           3:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Чумерна (Елена)               0:3 

                           X кръг - отложен мач

24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         4:1 

                           XII кръг

22 март 2014, събота, 14:30 ч:
Алекс ОК (Шемшево) - Лайтс (Велико Търново)               0:2 
23 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена)                   2:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        2:1 
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец)                  1:1 
Ботев 1921 (Златарица) - Изгрев 93 (Царевец)              1:3 
Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен)                    1:0 

                           XIII кръг

29 март 2014, събота, 14:30 ч:
Алекс ОК (Шемшево) - Лозен 2006 (Сухиндол)                0:3 
Лайтс (Велико Търново) - Левски (Лясковец)                2:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев 1921 (Златарица)               4:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              1:1 
30 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец)               1:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена)                  1:4 

                           XIV кръг

6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            1:1 
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         0:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)           0:1 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               2:1 
Ботев 1921 (Златарица) - Лайтс (Велико Търново)           0:6 
Левски (Лясковец) - Алекс ОК (Шемшево)                    8:0 

                           XV кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Алекс ОК (Шемшево) - Ботев 1921 (Златарица)               9:2 
Лайтс (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица)           3:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Земеделец-Елит (Козловец)            5:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     4:1 
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 0:0 
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:1 

                           XVI кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев (Дебелец)                   0:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              3:1 
Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      0:2 
Земеделец-Елит (Козловец) - Лайтс (Велико Търново)        2:8 
Левски 1986 (Стражица) - Алекс ОК (Шемшево)               4:0 
Ботев 1921 (Златарица) - Левски (Лясковец)                0:9 

                           XVII кръг

24 април 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:8 
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                0:1 
Алекс ОК (Шемшево) - Земеделец-Елит (Козловец)            4:0 
Лайтс (Велико Търново) - Чумерна (Елена)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Полски Тръмбеш)               1:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Ботев (Дебелец)                     2:0 

                           XVIII кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               3:0 
Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново)           отложен 
Чумерна (Елена) - Алекс ОК (Шемшево)                      3:0 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец)             0:3 сл. 
Левски 1986 (Стражица) - Ботев 1921 (Златарица)           3:0 
28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново)           0:3 

                           XIX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Алекс ОК (Шемшево) - Янтра (Полски Тръмбеш)               1:4 
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец)                  5:0 
Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец)                  6:0 
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:0 
Ботев 1921 (Златарица) - Земеделец-Елит (Козловец)        4:1 
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       5:2 

                           XX кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лайтс (Велико Търново)              0:6 
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен)                1:3 
Ботев (Дебелец) - Алекс ОК (Шемшево)                      5:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец)                0:2 
Чумерна (Елена) - Ботев 1921 (Златарица)                  4:1 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        3:2 

                           XXI кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         1:2 
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  2:0 
Ботев 1921 (Златарица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           0:8 
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец)                       2:1 
Алекс ОК (Шемшево) - Изгрев 93 (Царевец)                  1:3 
Лайтс (Велико Търново) - Ресен 2012 (Ресен)               4:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново)           0:3 

                           XXII кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Алекс ОК (Шемшево)                   5:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   0:1 
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лайтс (Велико Търново)            0:3 
Ботев (Дебелец) - Ботев 1921 (Златарица)                  3:0 сл. 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)           0:3 
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               1:1 

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Раданово)                   24   20   1   3   95:21   61 [-] [1 0 1  8:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Удар (Бяла черква)                 24   20   1   3   90:20   61 [+] [1 0 1  3:8  3]
 3. Лато (Алеково)                     24   17   3   4   83:34   54 [-]
 4. Недан (Недан)                      24   16   1   7   62:28   49 [-]
 5. Стрела (Ореш)                      24   14   2   8   57:43   44 [-]
 6. Атлетик (Свищов)                   24   12   4   8   64:37   40 [-] [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +27 обща ГР]
 7. Светкавица (Михалци)               24   13   1  10   60:40   40 [-] [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +20 обща ГР]
 8. Бъдеще 2010 (Бутово)               24    8   4  12   45:54   28    
 9. Бенковски (Българско Сливово)      24    6   4  14   39:53   22 [-]
10. Дунав (Вардим)                     24    6   3  15   37:86   21    
11. Устрем (Масларево)                 24    5   2  17   39:74   17    
12. Димча (Димча)                      24    4   1  19   32:104  13    
13. Стрела (Обединение)                24    1   1  22   18:127   4    

Бележки
  - ОФГ Велико Търново е реорганизирана и двете "А" ОФГ са обединени в единна
група, а "Б" ОФГ е разделена на две групи на географски принцип. В "А" ОФГ имат
право да играят само отбори, чиито стадиони отговарят на изискванията за "А" ОФГ.
В "Б" ОФГ - север се включват 7 отбора, играли в "А" ОФГ - север през изминалия
сезон; и 5 отбора, играли в "Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - Удар (Бяла черква) се включва в групата.
  - Лато (Алеково) играе домакинските си мачове в Козловец.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             3:0 
Димча (Димча) - Дунав (Вардим)                            4:0 
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 2:2 
Светкавица (Михалци) - Лато (Алеково)                     2:5 
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
в Българско Сливово: *
Стрела (Обединение) - Бенковски (Българско Сливово)       2:6 
* - в Българско Сливово по взаимна договорка. Ответната среща от XIV кръг се
    играе в Обединение.
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     8:0 сл. * 
* - прекратен в 87' при 5:1, когато майката на фаулиран футболист от
    домакините удря с шише вече изгонения за наршението вратар на гостите;
    след което те напускат терена.
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               2:1 
Удар (Бяла черква) - Устрем (Масларево)                   9:0 
Дунав (Вардим) - Вихър (Раданово)                         0:5 
Стрела (Ореш) - Димча (Димча)                             5:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             0:1 
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Стрела (Обединение)                    5:1 
Лато (Алеково)                                            почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Атлетик (Свищов)                          2:1 
Димча (Димча) - Бенковски (Българско Сливово)             3:2 
Устрем (Масларево) - Дунав (Вардим)                       5:2 
Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква)                 1:2 
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          7:0 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     4:1 
Стрела (Обединение)                                       почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Лато (Алеково)                       1:0 
Дунав (Вардим) - Светкавица (Михалци)                     0:2 
Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево)                        4:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          0:4 
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Димча (Димча)                          3:0 
Стрела (Обединение) - Недан (Недан)                       1:9 
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Димча (Димча) - Стрела (Обединение)                       5:0 
Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        4:1 
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      4:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква)                 1:0 
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)                       3:0 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Дунав (Вардим)                           отложен 
8 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Лато (Алеково) - Дунав (Вардим)                           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Недан (Недан)                                             почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Дунав (Вардим) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     4:2 
Стрела (Ореш) - Лато (Алеково)                            3:6 
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      0:3 
Недан (Недан) - Димча (Димча)                             3:1 
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     3:1 
Стрела (Обединение) - Вихър (Раданово)                    0:3 
Удар (Бяла черква)                                        почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Стрела (Обединение)                  6:2 
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов)                   2:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш)                      2:4 
Удар (Бяла черква) - Дунав (Вардим)                       9:2 
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Недан (Недан)                          4:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Бенковски (Българско Сливово)            2:1 
Димча (Димча)                                             почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        0:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово)      3:4 
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        6:1 
Димча (Димча) - Вихър (Раданово)                          отложен 
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Лато (Алеково)                         4:0 
Стрела (Обединение) - Светкавица (Михалци)                отложен 
7 декември 2013, събота, 14:30 ч:
Димча (Димча) - Вихър (Раданово)                          0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
8 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Стрела (Обединение) - Светкавица (Михалци)                0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Дунав (Вардим)                                            почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Устрем (Масларево) - Димча (Димча)                        4:2 
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      1:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов)                   1:1 
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        7:2 
Дунав (Вардим) - Стрела (Ореш)                            0:0 
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Стрела (Обединение)                      7:0 
Вихър (Раданово)                                          почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Дунав (Вардим)            4:0 
Недан (Недан) - Лато (Алеково)                            2:3 
Димча (Димча) - Светкавица (Михалци)                      0:2 
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)                     1:1 
Стрела (Обединение) - Бъдеще 2010 (Бутово)                5:1 
Вихър (Раданово) - Устрем (Масларево)                     3:1 
Стрела (Ореш)                                             почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово)                   1:2 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан)                      2:0 
Удар (Бяла черква) - Стрела (Обединение)                 14:0 
Дунав (Вардим) - Атлетик (Свищов)                         1:7 
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             2:0 
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Димча (Димча)                            9:2 
Устрем (Масларево)                                        почива

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Недан (Недан) - Удар (Бяла черква)                        0:2 
Димча (Димча) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      1:3 
Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 0:3 
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          2:1 
Стрела (Обединение) - Дунав (Вардим)                      1:4 
Вихър (Раданово) - Лато (Алеково)                         5:1 
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово)                   2:3 
Удар (Бяла черква) - Димча (Димча)                        8:0 
Дунав (Вардим) - Недан (Недан)                            3:0 
Стрела (Ореш) - Стрела (Обединение)                       3:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          1:0 
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Устрем (Масларево)                       2:2 
Светкавица (Михалци)                                      почива

                           V кръг - отложен мач

8 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Лато (Алеково) - Дунав (Вардим)                           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VIII кръг - отложени мачове

7 декември 2013, събота, 14:30 ч:
Димча (Димча) - Вихър (Раданово)                          0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
8 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Стрела (Обединение) - Светкавица (Михалци)                0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 14:30 ч:
в Обединение: *
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Обединение)       3:0 
* - в Обединение по взаимна договореност от I кръг.
Дунав (Вардим) - Димча (Димча)                            6:2 
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                     3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 1:0 
9 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             3:0 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Светкавица (Михалци)                     4:0 
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)               2:1 
Устрем (Масларево) - Удар (Бяла черква)                   3:4 
Димча (Димча) - Стрела (Ореш)                             1:2 
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             3:0 
Стрела (Обединение) - Атлетик (Свищов)                    0:4 
16 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Дунав (Вардим)                         3:0 
Лато (Алеково)                                            почива

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Димча (Димча)             5:0 
Дунав (Вардим) - Устрем (Масларево)                       4:1 
Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци)                 3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Лато (Алеково)                     0:1 
23 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Недан (Недан)                          0:5 
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)                          1:0 
Стрела (Обединение)                                       почива

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Михалци) - Дунав (Вардим)                     7:1 
Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш)                        2:4 
Димча (Димча) - Атлетик (Свищов)                          1:4 
Недан (Недан) - Стрела (Обединение)                       5:1 
30 март 2014, неделя, 14:30 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Удар (Бяла черква)                       1:0 
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          4:0 
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Стрела (Обединение) - Димча (Димча)                       2:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево)        4:1 
Дунав (Вардим) - Лато (Алеково)                           1:6 
Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 2:0 
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       3:4 
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      4:0 
Недан (Недан)                                             почива

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     1:1 
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      2:0 
Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов)                     1:3 
Димча (Димча) - Недан (Недан)                             0:5 
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Стрела (Ореш)                            5:1 
Вихър (Раданово) - Стрела (Обединение)                   10:0 
Удар (Бяла черква)                                        почива

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          2:0 
Стрела (Обединение) - Устрем (Масларево)                  0:1 
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   2:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Лато (Алеково)            2:2 
Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      2:1 
Дунав (Вардим) - Удар (Бяла черква)                       0:3 
Димча (Димча)                                             почива

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)                        1:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      1:1 
Светкавица (Михалци) - Стрела (Обединение)                8:1 
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)                        0:3 
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Атлетик (Свищов)                         3:1 
Вихър (Раданово) - Димча (Димча)                          8:0 
Дунав (Вардим)                                            почива

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Димча (Димча) - Устрем (Масларево)                        4:1 
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      3:0 
Стрела (Обединение) - Лато (Алеково)                      0:3 
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)        0:3 
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово)                   8:1 
Стрела (Ореш) - Дунав (Вардим)                            8:2 
Вихър (Раданово)                                          почива

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Дунав (Вардим) - Бенковски (Българско Сливово)            2:2 
Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов)                     3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Обединение)               12:1 
Светкавица (Михалци) - Димча (Димча)                     10:1 
Устрем (Масларево) - Вихър (Раданово)                     0:3 
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Недан (Недан)                            1:2 
Стрела (Ореш)                                             почива

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Димча (Димча) - Лато (Алеково)                            1:9 
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      3:1 
Стрела (Обединение) - Удар (Бяла черква)                  отложен 
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             0:1 
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   6:4 
Атлетик (Свищов) - Дунав (Вардим)                         8:1 
26 май 2014, понеделник, 18:30 ч:
Стрела (Обединение) - Удар (Бяла черква)                  0:3 
Устрем (Масларево)                                        почива

                           XXV кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Дунав (Вардим) - Стрела (Обединение)                      3:0 
Удар (Бяла черква) - Недан (Недан)                        3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Димча (Димча)                      3:0 
Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево)                 1:0 
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          1:1 
в Козловец:
Лато (Алеково) - Вихър (Раданово)                         2:2 
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           XXIV кръг - отложен мач

26 май 2014, понеделник, 18:30 ч:
Стрела (Обединение) - Удар (Бяла черква)                  0:3 

                           XXVI кръг

7 юни 2014, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Лато (Алеково)                       1:4 
Димча (Димча) - Удар (Бяла черква)                        1:7 
Недан (Недан) - Дунав (Вардим)                            3:0 
Стрела (Обединение) - Стрела (Ореш)                       0:7 
8 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово)                   5:0 сл. * 
* - прекратен в 58' при 2:0, когато гостите напускат терена след претенции за
    засада при втория гол на домакините, завършили с червен картон за
    вратаря им.
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          2:2 
Светкавица (Михалци)                                      почива

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лозен (Лозен)                      24   22   0   2   91:14   66 [-]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Първомайци (Първомайци)            24   20   2   2   66:17   62 [-]   
 3. Владислав (Джулюница)              24   15   3   6   58:27   48 [-]   
 4. Рудановски 1922 (Константин)       24   15   1   8   58:39   46       
 5. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  24    9   9   6   41:32   36       
 6. Килифарево 2003 (Килифарево)       24    8   6  10   52:45   30 [+]   
 7. Спортист (Козаревец)               24    8   4  12   38:52   28 [-]   
 8. Юнак (Мерданя)                     24    5   7  12   23:61   22       
 9. Победа (Кесарево)                  24    5   6  13   21:46   21       
10. Росица (Поликраище)                24    4   8  12   34:60   20        [1 1 0  5:3  4]
11. Янтра (Драганово)                  24    5   5  14   45:65   20 [-]    [0 1 1  3:5  1]
12. Вихър (Добри дял)                  24    4   7  13   30:53   19 [-]    [0 2 0  3:3  2, 3 гола на чужд терен]
13. Спарта (Самоводене)                24    5   4  15   31:77   19        [0 2 0  3:3  2, 0 гола на чужд терен]
--. Диана 1924 (Правда)                 1    0   0   1    0:3     - [+][*]

Бележки
  - ОФГ Велико Търново е реорганизирана и двете "А" ОФГ са обединени в единна
група, а "Б" ОФГ е разделена на две групи на географски принцип. В "А" ОФГ имат
право да играят само отбори, чиито стадиони отговарят на изискванията за "А" ОФГ.
В "Б" ОФГ - юг се включват 6 отбора, играли в "А" ОФГ - юг през изминалия сезон;
и 6 отбора, играли в "Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - Килифарево 2003 (Килифарево) и Диана 1924 (Правда) се включват в групата.
  - Диана 1924 (Правда) се отказва от участие след I кръг, без да има изигран мач.
Служебната загуба на отбора от I кръг се анулира, а противниците му по програма
почиват.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      2:2 
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              2:0 
Лозен (Лозен) - Килифарево 2003 (Килифарево)              3:0 
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               2:0 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          3:5 
Диана 1924 (Правда) - Победа (Кесарево)                   0:3 сл.  /анулиран/ 
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спарта (Самоводене) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   2:2 

* - Диана 1924 (Правда) се отказва от участие след I кръг, без да има изигран
    мач. Служебната загуба на отбора от I кръг се анулира, а противниците му
    по програма почиват.

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        0:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Диана 1924 (Правда)        анулиран * 
* - анулиран след отказването от участие на Диана 1924.
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово)     2:0 
Вихър (Добри дял) - Спарта (Самоводене)                   0:0 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Първомайци (Първомайци)    0:1 
Владислав (Джулюница) - Лозен (Лозен)                     2:1 
Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                1:2 

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     0:0 
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище)                       4:0 
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           3:1 
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     2:2 
Диана 1924 (Правда) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   анулиран 
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          1:2 
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спарта (Самоводене) - Килифарево 2003 (Килифарево)        7:3 

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             1:4 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)     1:0 
Вихър (Добри дял) - Диана 1924 (Правда)                   анулиран 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Янтра (Драганово)          7:2 
Владислав (Джулюница) - Спарта (Самоводене)               отложен 
Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци)             0:3 
Спортист (Козаревец) - Лозен (Лозен)                      2:3 
7 декември 2013, събота, 14:30 ч:
Владислав (Джулюница) - Спарта (Самоводене)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Лозен (Лозен) - Юнак (Мерданя)                            7:0 
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            2:0 
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 1:4 
Диана 1924 (Правда) - Килифарево 2003 (Килифарево)        анулиран 
Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял)                     1:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  4:0 
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спарта (Самоводене) - Росица (Поликраище)                 3:2 

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        1:1 
Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин)          1:4 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Победа (Кесарево)          0:0 
Владислав (Джулюница) - Диана 1924 (Правда)               анулиран 
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   2:2 
Спортист (Козаревец) - Спарта (Самоводене)                1:3 
Лозен (Лозен) - Първомайци (Първомайци)                   5:0 

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  6:0 
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  5:3 
Диана 1924 (Правда) - Росица (Поликраище)                 анулиран 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 0:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Килифарево 2003 (Килифар.) отложен 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)     2:1 
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спарта (Самоводене) - Лозен (Лозен)                       0:11 
30 октомври 2013, сряда, 14:30 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Килифарево 2003 (Килифар.) 2:1 

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        2:1 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  2:2 
Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин)      2:0 
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                   3:0 
Спортист (Козаревец) - Диана 1924 (Правда)                анулиран 
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово)                         7:0 
Първомайци (Първомайци) - Спарта (Самоводене)             5:0 

                           VII кръг - отложен мач

30 октомври 2013, сряда, 14:30 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Килифарево 2003 (Килифар.) 2:1 

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               0:1 
Диана 1924 (Правда) - Лозен (Лозен)                       анулиран 
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  1:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        отложен 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Владислав (Джулюница) 3:0 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Владислав е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Вихър (Добри дял) - Килифарево 2003 (Килифарево)          2:1 
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Спарта (Самоводене) - Юнак (Мерданя)                      1:0 
6 ноември 2013, сряда, 14:30 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        1:1 

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Юнак (Мерданя) - Килифарево 2003 (Килифарево)             2:8 
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 2:0 
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   2:1 
Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       3:1 
Лозен (Лозен) - Победа (Кесарево)                         3:0 
Първомайци (Първомайци) - Диана 1924 (Правда)             анулиран 
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Спарта (Самоводене) - Янтра (Драганово)                   2:4 

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя)                        0:1 
Диана 1924 (Правда) - Спарта (Самоводене)                 анулиран 
Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци)               1:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Лозен (Лозен)              1:3 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спортист (Козаревец)  2:2 
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   1:4 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Владислав (Джулюница)      0:5 

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    1:1 
Росица (Поликраище) - Килифарево 2003 (Килифарево)        0:2 
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  3:0 
Лозен (Лозен) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)         3:0 
Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:1 
Янтра (Драганово) - Диана 1924 (Правда)                   анулиран 
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Спарта (Самоводене) - Победа (Кесарево)                   0:1 

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Диана 1924 (Правда) - Юнак (Мерданя)                      анулиран 
Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово)                     4:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Спарта (Самоводене)        3:0 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци)       0:1 
Вихър (Добри дял) - Лозен (Лозен)                         0:3 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Спортист (Козаревец)       0:1 
Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               6:1 

                           IV кръг - отложен мач

7 декември 2013, събота, 14:30 ч:
Владислав (Джулюница) - Спарта (Самоводене)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 14:30 ч:
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      3:1 
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              отложен 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Лозен (Лозен)              0:2 
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               0:5 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спарта (Самоводене)   3:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          3:0 
21 април 2014, понеделник, 17:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              2:0 
Победа (Кесарево)                                         почива

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 14:30 ч:
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        4:1 
Първомайци (Първомайци) - Килифарево 2003 (Килифарево)    2:1 
Лозен (Лозен) - Владислав (Джулюница)                     6:2 
Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище)                2:2 
16 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:1 
Спарта (Самоводене) - Вихър (Добри дял)                   3:3 
Рудановски 1922 (Константин)                              почива

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 14:30 ч:
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     1:0 
Росица (Поликраище) - Лозен (Лозен)                       0:5 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           0:2 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Спарта (Самоводене)        6:1 
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     2:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          2:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица)                         почива

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 14:30 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             3:0 
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     2:0 
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             6:1 
Лозен (Лозен) - Спортист (Козаревец)                      4:2 
30 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Драганово) - Килифарево 2003 (Килифарево)          2:3 
Спарта (Самоводене) - Владислав (Джулюница)               0:6 
Вихър (Добри дял)                                         почива

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Лозен (Лозен)                            0:1 
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            1:2 
Росица (Поликраище) - Спарта (Самоводене)                 2:2 
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 4:0 
Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     3:0 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  2:1 
Килифарево 2003 (Килифарево)                              почива

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        6:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          2:1 
Победа (Кесарево) - Килифарево 2003 (Килифарево)          1:1 
Първомайци (Първомайци) - Лозен (Лозен)                   3:0 
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   1:3 
Спарта (Самоводене) - Спортист (Козаревец)                1:2 
Владислав (Джулюница)                                     почива

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  2:3 
Лозен (Лозен) - Спарта (Самоводене)                       3:0 
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  1:3 
Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево)                 3:1 
Килифарево 2003 (Килифар.) - Рудановски 1922 (Константин) 4:1 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:5 
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XIV кръг - отложен мач

21 април 2014, понеделник, 17:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              2:0 

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        7:1 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Килифарево 2003 (Килифарево)  1:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница)      4:3 
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   0:0 
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)                         1:2 
Спарта (Самоводене) - Първомайци (Първомайци)             1:6 
Спортист (Козаревец)                                      почива

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Спарта (Самоводене)                      3:0 
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               3:0 
Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  3:1 
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        1:3 
Владислав (Джулюница) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 0:0 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Вихър (Добри дял)          0:0 
Лозен (Лозен)                                             почива

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Килифарево 2003 (Килифарево) - Юнак (Мерданя)             1:1 
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 1:4 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   2:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец)       9:0 
Победа (Кесарево) - Лозен (Лозен)                         0:3 
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Спарта (Самоводене)                   5:2 
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        1:1 
Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево)               4:0 
Лозен (Лозен) - Рудановски 1922 (Константин)              5:0 
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  1:3 
Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял)                   1:2 
Владислав (Джулюница) - Килифарево 2003 (Килифарево)      3:0 
Спарта (Самоводене)                                       почива

                           XXV кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    3:0 
Килифарево 2003 (Килифарево) - Росица (Поликраище)        6:2 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  1:1 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Лозен (Лозен)         1:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    2:1 
Победа (Кесарево) - Спарта (Самоводене)                   3:0 
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XXVI кръг

7 юни 2014, събота, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       1:1 
Лозен (Лозен) - Вихър (Добри дял)                         3:0 
Спортист (Козаревец) - Килифарево 2003 (Килифарево)       2:5 
Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница)               1:1 
8 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево)                     8:0 
Спарта (Самоводене) - Рудановски 1922 (Константин)        3:0 
Юнак (Мерданя)                                            почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com