bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Държавно първенство и Купа на България - жени 2013/14


Държавно първенство - жени 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 
 1. НСА (София)                        14   13   1   0   82:4    40     Шампион, Шампионска лига (жени)
-------------------------------------------------------------------
 2. ЛП Суперспорт (София)              14   11   2   1   36:16   35
 3. Спортика (Благоевград)             14    8   1   5   33:18   25
 4. Спартак 1918 (Варна)               14    5   2   7   19:29   17 [*]
 5. Берое (Стара Загора)               14    5   0   9   16:32   15
 6. Екомет 90 (Пловдив)                14    4   2   8   18:35   14
 7. Олимпия (София)                    14    2   2  10   15:52    8
 8. Академик - Гео Милев (София)       14    1   4   9    7:40    7

Бележки
  - Бургос лейдис клуб (Бургас), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак (Варна), 9-ти през изминалия сезон и изваден от групата през изминалия
сезон; се влива в Спартак 1918 (Варна) (който до този момент не развива женски футбол)
и се преименува на Спартак 1918 (Варна).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - НСА (София) - в София, ст."НСА";
    - Спартак (Варна) - във Варна, ст."Спартак";
    - Спортика (Благоевград) - през есента в Мурсалево; през пролетта в Благоевград, ст."Христо Ботев";
    - Берое (Стара Загора) - в кв.Колю Ганчево, Стара Загора, ст."Трейс арена" и в Стара Загора, ст."Локомотив";
    - Екомет 90 (Пловдив) - в Пловдив, ст."Пловдив";
    - ЛП Суперспорт (София) - в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ и в Годеч, Градски стадион;
    - Олимпия (София) - в кв.Обеля, София;
    - Академик - Гео Милев (София) - в София, нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 15:30 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Спартак 1918 (Варна)       отложен
8 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)                2:1
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:5 (0:1)
  [0:1 Симона Петкова 3', 0:2 Валя Господинова 2п, 1:2 Евдокия Попадийнова 2п,
   1:4 Валя Господинвоа 2п,2п; 1:5 Велина Кошулева]
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Олимпия (София) - ЛП Суперспорт (София)                   2:5
9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Спартак 1918 (Варна)       1:1
  [??? - Моника Михалева]

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - НСА (София)                        0:7
14 септември 2013, събота, 15:30 ч:
ЛП Суперспорт (София) - Берое (Стара Загора)              3:0 сл.
14 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              0:2 (0:1)
  [0:1 Евдокия Попадийнова 1п, 0:2 Кристина Петрунова 2п]
14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Олимпия (София)            1:1

                           III кръг

5 октомври 2013, събота, 13:00 ч:
Олимпия (София) - Спартак 1918 (Варна)                    отложен
6 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София)       2:0
Спортика (Благоевград) - ЛП Суперспорт (София)            1:2 (0:2)
  [0:1 _ 1п, 0:2 _ 1п, 1:2 Кристина Петрунова 68']
НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив)                         8:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Олимпия (София) - Спартак 1918 (Варна)                    1:2 (1:1)
  [1:0 _ 1п, 1:1 Моника Михалева 1п, 1:2 Женя Стрезова 2п]

                           IV кръг

13 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Екомет 90 (Пловдив)                0:0
Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград)     0:3
  [Кристина Петрунова (3)]
Олимпия (София) - Берое (Стара Загора)                    4:1 (2:0)
  [1:0 Мартина Станкова 22', 2:0 Наташа Ранкович 34', 4:0 Димитра Савопулу 57',67';
   4:1 Цветанка Манчева 89'], ~ 220 зрители
16 октомври 2013, сряда, 14:30 ч:
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       1:1

                           V кръг

20 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)               1:3
Спортика (Благоевград) - Олимпия (София)                  3:1 (1:1)
  [1:0 _ 25', 1:1 Мартина Станкова 30', 2:1 Венидона Сърбинска 69'
   3:1 Кристина Петрунова 86']
НСА (София) - Академик - Гео Милев (София)               10:0
Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Суперспорт (София)               0:5

                           VI кръг

3 ноември 2013, неделя, 13:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Екомет 90 (Пловдив)        2:2
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЛП Суперспорт (София)              1:4
  [Елена Пеева - ???]
Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)             1:0
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Олимпия (София) - НСА (София)                             0:4

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Спартак 1918 (Варна)       1:1
  [??? - Моника Михалева]

                           III кръг - отложен мач

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Олимпия (София) - Спартак 1918 (Варна)                    1:2 (1:1)
  [1:0 _ 1п, 1:1 Моника Михалева 1п, 1:2 Женя Стрезова 2п]

                           VII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Берое (Стара Загора)                        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортика (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Екомет 90 (Пловдив) - Олимпия (София)                     1:3
ЛП Суперспорт (София) - Академик - Гео Милев (София)      2:1

                           VIII кръг

22 март 2014, събота, 14:00 ч:
в Годеч:
ЛП Суперспорт (София) - Олимпия (София)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      4:1
  [??? - Кристина Петрунова]
22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                5:0
23 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Академик - Гео Милев (София)       3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           IX кръг

29 март 2014, събота, 14:00 ч:
Олимпия (София) - Академик - Гео Милев (София)            1:1
  [1:0 Гергана Петкова _, 1:1 Надежда Димова _]
30 март 2014, неделя, 13:00 ч:
НСА (София) - Спартак 1918 (Варна)                        3:0
  [Валентина Господинова (3)]
  [чк: Мариана Гагова (НСА) 80']
30 март 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив)              3:0 (0:0)
  [3:0 Кристина Петрунова 64',71',80']
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София)              1:2 (0:0)
  [0:1 _ 48', 1:1 Цветана Манчева 51', 1:2 _ 80']

                           X кръг

12 април 2014, събота, 15:30 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград)            2:2 (2:2)
  [1:0 _ 1п, 2:0 _ 1п, 2:1 Гергана Мазнева 1п,
   2:2 Кристина Петрунова 1п]
13 април 2014, неделя, 13:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София)                    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
13 април 2014, неделя, 15:30 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Берое (Стара Загора)       1:0
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         1:7

                           XI кръг

27 април 2014, неделя, 14:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                2:0
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       отложен
Спортика (Благоевград) - Академик - Гео Милев (София)     4:0 (1:0)
  [1:0 Евдокия Попадийнова 1п, 2:0 Вероника Гоцев 2п, 3:0 Кристина Петрунова 2п,
   4:0 Моника Микова 2п]
Берое (Стара Загора) - Олимпия (София)                    4:1
  [1:0 Цветана Манчева _, 1:1 _ _, 2:1 Петя Дикова _,
   4:1 Цветана Манчева _,_]
15 май 2014, четвъртък, 15:00 ч:
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       5:0
  [1:0 Борислава Кирева _, 2:0 Валентина Господинова _, 3:0 Силвия Радойска _,
   5:0 Нели Атанасова _,_]

                           XII кръг

3 май 2014, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора)               1:4
ЛП Суперспорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)               2:0
3 май 2014, събота, 16:30 ч:
Олимпия (София) - Спортика (Благоевград)                  0:7 (0:3)
  [Кристина Петрунова (3), Вероника Гоцева, Гергана Мазнева,
   Евдокия Попадийнова, Моника Микова]
Академик - Гео Милев (София) - НСА (София)                0:7

                           XIII кръг

11 май 2014, неделя, 14:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна)              3:2
11 май 2014, неделя, 16:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Академик - Гео Милев (София)        2:0
НСА (София) - Олимпия (София)                            13:0
Спортика (Благоевград) - Берое (Стара Загора)             3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.

                           XI кръг - отложен мач

15 май 2014, четвъртък, 15:00 ч:
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       5:0
  [1:0 Борислава Кирева _, 2:0 Валентина Господинова _, 3:0 Силвия Радойска _,
   5:0 Нели Атанасова _,_]

                           XIV кръг

21 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - ЛП Суперспорт (София)      0:2
24 май 2014, събота, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - НСА (София)                        0:5
24 май 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Спортика (Благоевград)             3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
Олимпия (София) - Екомет 90 (Пловдив)                     1:4

нагоре


Купа на България - жени 2013/14

Бележки
  - Шест отбора подават заявка за участие в турнира.

                           1/4 финали

18 май 2014, неделя, 16:00 ч:
в Покровник: *
Спортика (Благоевград) - Олимпия (София)                 12:1 (3:1)
  [Кристина Петрунова (6), Евдокия Попадийнова (2), Вероника Гоцева,
   Венидона Сърбинска, Анелия Кокунова, Вили Карадакова - _]
* - първоначално срещата е предвидена да се играе в Рилци. Гостите обаче отказват
    да играят там, заради лошо състояние на терена. Мачът в крайна сметка е преместен
    в Покровник и започва с ~ 20' закъснение.
Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София)              0:3 (0:2)
  [0:1 _ 35'-д, 0:2 _ 42', 0:3 _ 57']
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива
НСА (София)                                               почива

                           1/2 финали

1 юни 2014, неделя, 16:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              1:1 (1:1); при дузпите: 0:3
  [1:0 _ 10', 1:1 Венидона Сърбинска 20']
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       4:1
  [2:0 Валентина Господинова _,_; 2:1 Камелия Бонева _, 3:1 Силвия Радойска _,
   4:1 Велина Кошулева _]

                           Финал

8 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:3 (1:1)
  [1:0 Кристина Петрунова 24', 1:1 Велина Кошулева 42'-д, 1:2 Валентина Господинова 46'
   1:3 Валентина Асенова 69']
  [ид: Вероника Гоцева (С) 60']

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com