bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Хасково 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Симеоновград)           20   17   1   2   48:13   52
-------------------------------------------------------------------
 2. Аида (Караманци)                   20   13   2   5   59:44   41 [+]
 3. Хеброс 1921 (Харманли)             20   12   2   6   45:21   38 [-]
 4. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 20   10   3   7   43:33   33 [*]
 5. Извор АМ (Горски извор)            20    8   6   6   37:28   30
 6. Свиленград 1921 II (Свиленград)    20    9   2   9   36:43   29     [1 1 0  3:2  4]
 7. Герганин извор (Бисер)             20    9   2   9   44:43   29     [0 1 1  2:3  1]
 8. Топлика 1977 (Минерални бани)      20    7   3  10   34:31   24
 9. Възход (Радиево)                   20    3   5  12   28:48   14 [+]
10. Раковски (Ивайловград)             20    2   2  16   19:60    8
11. Спортист (Добрич)                  20    5   2  13   18:47   17 [*]
--. Стефан Караджа (Срем)               0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Хеброс 1921 (Харманли), 17-ти и изваден от Югоизточна "В" АФГ през изминалия
сезон; изпада в ОФГ Хасково.
  - Стефан Караджа (Срем), 9-ти през изминалия сезон; първоначално подава заявка
за участие през новия сезон и участва в жребия; но непосредствено преди началото
на сезона се отказва от участие.
  - Възход (Радиево) и Аида (Караманци) се включват в групата.
  - Сакарски спортист (Тополовград), 6-ти през изминалия сезон; се преименува на
Сакарски спортист 04 (Тополовград).
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума"
в Свиленград.
  - Аида (Караманци) играе домакинските си мачове в Минерални бани.
  - Възход (Радиево) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград.
  - Спортист (Добрич) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи.

Страници на отбори

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Възход (Радиево) - Раковски (Ивайловград)                 4:0
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          2:3
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)        3:2
15 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Добрич) - Топлика 1977 (Минерални бани)         2:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ)       6:2
Стефан Караджа (Срем) - Бенковски (Симеоновград)          анулиран

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  1:1
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        5:0
Спортист (Добрич) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:0
22 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Аида (Караманци)          1:2
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)     4:0
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Възход (Радиево) - Спортист (Добрич)                      0:2
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)          5:0
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)                 2:3
29 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 1977 (Минерални бани)    1:1
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Бенковски (Сим)         0:3
Сакарски спортист 04 (Тополовград)                        почива

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Аида (Караманци)               8:1
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  4:3
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Извор АМ (Г.извор)   3:3
6 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)    2:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                 3:0
Спортист (Добрич)                                         почива

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Възход (Радиево) - Топлика 1977 (Минерални бани)          0:1
Извор АМ (Горски извор) - Спортист (Добрич)               1:1
Аида (Караманци) - Раковски (Ивайловград)                 3:0
13 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Сак.спортист 04 (Топ)   2:1
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         0:4
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           0:1
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)     4:5
Спортист (Добрич) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       0:2
20 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)  1:2
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          0:0
Възход (Радиево)                                          почива

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                2:2
Аида (Караманци) - Спортист (Добрич)                      4:2
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ)       4:0
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)         3:0
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)  1:3
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)    3:0
Спортист (Добрич) - Герганин извор (Бисер)                0:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)                 3:1
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Бенковски (Сим)      0:1
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        1:2
Извор АМ (Горски извор)                                   почива

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       5:1
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:3
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ)       0:3
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 1977 (Минерални бани)   0:2
Бенковски (Симеоновград) - Спортист (Добрич)              3:0
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Спортист (Добрич) - Раковски (Ивайловград)                2:0
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 3:4
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свиленград) 2:1
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Сак.спортист 04 (Топ)     2:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         3:1
Аида (Караманци)                                          почива

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)                0:3
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:3
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Спортист (Добрич)    3:1
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 1977 (Мин.бани) 3:2
Бенковски (Симеоновград) - Възход (Радиево)               3:1
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 13:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хеброс 1921 (Харм)   1:0
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)          0:5
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        5:1
9 март 2014, неделя, 13:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Спортист (Добрич)         5:0
Раковски (Ивайловград) - Възход (Радиево)                 1:1
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Аида (Караманци) - Топлика 1977 (Минерални бани)          2:1
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  2:1
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        0:1
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     0:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Спортист (Добрич)                4:1
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Спортист (Добрич) - Възход (Радиево)                      3:3
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил)      1:0
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)                 2:3
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)    0:1
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)          0:1
Сакарски спортист 04 (Тополовград)                        почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 16:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Топлика 1977 (Минерални бани)    5:3
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)  5:1
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ)      2:2
30 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Аида (Караманци) - Бенковски (Симеоновград)               3:0
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:1
Спортист (Добрич)                                         почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист (Добрич) - Извор АМ (Горски извор)                2:1
Сак.спортист 04 (Тополовград) - Свиленград 1921 II (Свил)  5:2
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Възход (Радиево)           3:1
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                  3:4
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)          2:0
Хеброс 1921 (Харманли)                                     почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)      2:2
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Спортист (Добрич)        1:0
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 1977 (Минерални бани)   2:1
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)            8:2
Възход (Радиево)                                           почива

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                 0:5
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   4:0
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Герг.извор (Бисер)    2:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Добрич) - Аида (Караманци)                       1:6
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)          1:2
Топлика 1977 (Минерални бани)                              почива

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Спортист (Добрич)                 3:0 сл.
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                  3:2
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)         2:5
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика 1977 (Минерални бани)     3:3
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топол)    2:1
Извор АМ (Горски извор)                                    почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)    0:1
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                        1:3
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)            4:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Добрич) - Бенковски (Симеоновград)               0:3 сл.
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Раковски (Ивайл)      3:0
Свиленград 1921 II (Свиленград)                            почива

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Спортист (Добрич)                 3:0 сл.
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                  3:3
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Извор АМ (Горски извор)  3:0
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Топлика 1977 (М.бани) 3:0
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:1
Аида (Караманци)                                           почива

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)  2:2
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)                 3:3
Възход (Радиево) - Бенковски (Симеоновград)                0:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)            3:0
Спортист (Добрич) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     0:3 сл.
Герганин извор (Бисер)                                     почива

нагоре


ОФГ Хасково - страници на отбори 2013/14

Бенковски (Симеоновград)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com