bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югозападна "В" АФГ 2013/14

| Регламент | Отбори | Публика |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Пирин (Благоевград)            30   25   4   1   87:6    79     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Перун (Кресна)                     30   21   7   2   47:15   70 [*]
 3. Оборище (Панагюрище)               30   22   2   6   63:26   68
 4. ФК Миньор (Перник)                 30   19   4   7   63:19   61 [*]
 5. Сливнишки герой (Сливница)         30   18   6   6   56:25   60
 6. Вихрен 1925 (Сандански)            30   13   1  16   37:34   40 [+][*]
 7. Чепинец (Велинград)                30   11   5  14   36:52   38
 8. Балкан (Варвара)                   30   11   4  15   34:46   37 [+]    [2 0 0  4:1  6]
 9. Беласица (Петрич)                  30   11   4  15   32:37   37 [+][*] [0 0 2  1:4  0]
10. Струмска слава 1927 (Радомир)      30   10   5  15   36:36   35
11. Велбъжд (Кюстендил)                30   10   3  17   38:60   33
12. Германея (Сапарева баня)           30    9   5  16   30:40   32     [1 1 0  2:1  4]
13. Места 2005 (Хаджидимово)           30    8   8  14   23:51   32     [0 1 1  1:2  1]
14. Спортист 2012 (Своге)              30    9   3  18   32:60   30 [+]
-------------------------------------------------------------------
15. Ботев 1921 (Ихтиман)               30    7   7  16   24:47   28     Изпада в ОФГ София
16. Септември (София)                  30    2   0  28    9:93    3 [*] Изваден в ОФГ София (столица)

Бележки
  - На 6 август 2013 Витоша (Бистрица, обл.София столица), 2-ри през изминалия сезон;
влиза в "Б" ФГ като част от попълването на освободените в групата места от отказали се отбори.
  - На 6 август 2013 Витоша (Долна Диканя), 13-ти през изминалия сезон; се преименува
на ФК Миньор и премества седалището си в Перник.
  - На 7 август 2013 Септември (Симитли), 13-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон и изпаднал
в групата; се отказва от участие. На практика ръководството и голяма част от футболистите
на отбора преминават в Перун (Кресна), 7-ми през изминалия сезон. Отборът на Перун също
така играе домакинските си мачове на ст."Струма" в Симитли, а футболистите му играят срещите
си с екипа на Септември.
  - На 7 август 2013 ЗС на БФС - София поканва отпадналите в квалификациите за "В" АФГ
два отбора - Беласица (Петрич), шампион на ОФГ Благоевград; и Кюстендил (Кюстендил),
шампион на ОФГ Кюстендил през изминалия сезон; да попълнят местата, освободени от Витоша
(Бистрица) и Септември (Симитли). Беласица (Петрич) заявява участие и е включен в групата.
Кюстендил (Кюстендил) отказва да се включи в групата. В резултат, в групата е включен
Вихрен 1925 (Сандански), 2-ри в ОФГ Благоевград през изминалия сезон.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове през есента на ст."Осогово" в Кюстендил,
а през пролетта - на ст."Странджата" в Кюстендил.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - На 25 март 2014 са отнети 3 точки от актива на Септември (София) заради неявяване без
уважителни причини за мача им от ХХ кръг срещу Беласица (Петрич).
  - На 1 април 2014 СТК на ЗС на БФС - София изважда Септември (София) от групата, след
депозиран от клуба в седмицата преди ХХI кръг отказ от по-нататъшно участие. Резултатите
на клуба до този момент се зачитат, а на противниците му до края на първенството се присъждат
служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
31 - Владислав Златинов     - ОФК Пирин (Благоевград)
18 - Николай Иванов         - Оборище (Панагюрище)  /вкл. 15 гола за Сливнишки герой (Сливница)/
   - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)
17 - Томислав Павлов        - ФК Миньор (Перник)
14 - Александър Русков      - Вихрен 1925 (Сандански)
   - Мартин Тошев           - Перун (Кресна)
11 - Красимир Шапкаров      - Беласица (Петрич)
   - Владимир Каптиев       - Оборище (Панагюрище)
   - Екундайо Джайеоба      - Струмска слава 1927 (Радомир)
10 - Димитър Благов         - ОФК Пирин (Благоевград)
 9 - Методи Костов          - ФК Миньор (Перник)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)

                           I кръг

18 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - ФК Миньор (Перник)             1:3 (1:1)
  [0:1 Томислав Павлов 29', 1:1 Георги Калайджиев 43', 1:2 Томислав Павлов 49',
   1:3 Сидер Томов 71'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - ОФК Пирин (Благоевград)   0:3 сл.*
  [1:0 Ерик Иванов 42'], 300 зрители
* - първоначално 1:0. В последствие на Струмска слава 1927 е присъдена служебна загуба с 0:3,
    след като е уважена жалба на ОФК Пирин за използване от страна на домакините на играч с
    неизтекло наказание от изминалия сезон - Димитър Петков.
Перун (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Мирослав Николов 58'], 400 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (0:0)
  [0:1 Ивайло Д.Цветков 79'-д, 1:1 Владимир Бахъров 90'-аг], 400 зрители
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 5'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    2:2 (0:1)
  [0:2 Димитър Стоянов 7',52'; 1:2 Христо Сталев 59', 2:2 Христо Спасов 65']
  [чк: Илия Иванов (Ч) 89'], 500 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               0:4 (0:2)
  [0:3 Филип Чипчев 11',37',63'; 0:4 Янко Янков 87'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Септември (София)                 5:0 (1:0)
  [1:0 Михаил Михайлов 18', 2:0 Георги Тодоров 47', 3:0 Кристиян Николаев 77',
   4:0 Дарио Стоичков 84', 5:0 Радослав Симеонов 86'], 200 зрители

                           II кръг

25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                    5:0 (1:0)
  [1:0 Марио Димитров 27', 2:0 Андреас Васев 48', 3:0 Адриан Олегов 49',
   4:0 Кирил Йорданов 66', 5:0 Сидер Томов 85'], 800 зрители
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2012 (Своге)              2:0 (2:0)
  [2:0 Стефан Лачов 28',44'], 500 зрители
Балкан (Варвара) - Ботев 1921 (Ихтиман)                   2:1 (2:0)
  [1:0 Павел Велов 20', 2:0 Георги Василев 32', 2:1 Григор Заков 90'+3'], 600 зрители
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   6:1 (5:1)
  [0:1 Кирил Михайлов 7', 1:1 Георги Киров 12', 2:1 Красимир Шапкаров 15',
   3:1 Благовест Таушанов 20', 4:1 Младен Малечканов 24', 5:1 Красимир Шапкаров 40',
   6:1 Благовест Таушанов 82'], 500 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     1:0 (0:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 90'+3'], 250 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             2:1 (1:1)
  [1:0 Илиян Панчев 10', 1:1 Мирослав Петров 29', 2:1 Атанас Атанасов 79'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  0:0
   300 зрители
25 август 2013, неделя, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Перун (Кресна)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Владислав Златинов 32', 1:1 Мартин Тошев 84']
  [чк: Станислав Бачев (Пирин) 71'], 1 000 зрители

                           III кръг

1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)        0:2 (0:1)
  [0:1 Томислав Павлов 9'-д, 0:2 Йордан К.Йорданов 89'], 1 000 зрители
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 5:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Тошев 59', 2:0 Даниел Дюлгеров 73', 3:0 Мартин Тошев 80',
   4:0 Анатоли Лулейски 84', 5:0 Владимир Димов 86'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:1 (0:0)
  [0:1 Владислав Златинов 66']
  [чк: Адриян Бачовски (В) 76'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:0 (1:0)
  [1:0 Антон Мангурев 36', 2:0 Димитър Чечев 54'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          1:3 (0:3)
  [0:3 Николай Иванов 5',16',29'; 1:3 Христо Спасов 87'-д], 100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Коларов 3'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Балкан (Варвара)                  1:3 (0:0)
  [0:1 Борис Благоев 63', 0:2 Димитър Стоянов 72', 1:2 Александър Александров 78',
   1:3 Иван Андреев 90'+2']
  [чк: Сашо Малинов (С) 67'], 150 зрители
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  0:4 (0:3)
  [0:1 Георги Нетов 36', 0:2 Емил Петков 39', 0:4 Добрин Орловски 42',74'], 100 зрители

                           IV кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                 0:0
   1 500 зрители
Балкан (Варвара) - Септември (София)                      3:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Петров 33', 2:0 Борис Благоев 43', 3:0 Кирил Атанасов 79'], 650 зрители
Беласица (Петрич) - Спортист 2012 (Своге)                 2:1 (2:1)
  [1:0 Красимир Шапкаров 5'-д, 1:1 Калоян Ангелов 20', 2:1 Красимир Шапкаров 30'-д]
  [чк: Мартин Костов (С) 4', Атанас Георгиев (Б) 75'], 700 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1921 (Ихтиман)         5:0 (2:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 18', 2:0 Николай Иванов 45'+1', 4:0 Мариан Хаджиев 51',84';
   5:0 Цветелин Цаковски 89']
  [чк: Георги Митев (Б) 63', Димитър Ялъмов (Б) 75'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)             2:1 (2:0)
  [1:0 Александър Русков 11', 2:0 Марио Бачев 17', 2:1 Костадин Аджов 75'-д], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Крушовски 7', 2:0 Радослав Моллов 72'], 250 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            отложен *
* - отложен по молба на гостите заради празника на град Симитли на същата дата.
8 септември 2013, неделя, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)        2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Благов 32', 2:0 Владислав Шумантов 51'], 200 зрители
18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            1:2 (0:1)
  [0:1 Анатоли Лулейски 31', 1:1 Екундайо Джайеоба 49', 1:2 Антонио Ласков 66'], 200 зрители

                           V кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Перун (Кресна) - ФК Миньор (Перник)                       2:1 (2:0)
  [2:0 Мартин Тошев 13',37'-д; 2:1 Ивайло Л.Цветков 89']
  [чк: Даниел Леонтиев (вр) (М) 35'], 400 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1 (0:1)
  [0:1 Румен Гълъбов 25', 1:1 Илиян Чавдаров 56']
  [чк: Николай Николов (Сс) 89'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Чилев 32', 1:1 Светослав Сакаджийски 88'-д]
  [чк: Димитър Чечев (Г) 87'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:3 сл.*
  [1:0 Кирил Михайлов 58', 1:1 Владислав Шумантов 69'], 100 зрители
* - първоначално 1:1, в последствие 27 септември 2013 на Чепинец е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради нередовни медицински документи.
Ботев 1921 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:1 (1:1)
  [0:1 Александър Русков 23', 1:1 Стоян Кадифчин 34'], 250 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        2:3 (0:1)
  [0:1 Николай Иванов 45', 1:1 Георги Тодоров 67', 1:2 Михаил Петров 82',
   2:2 Радослав Симеонов 90', 2:3 Николай Иванов 90'+2'], 250 зрители
Септември (София) - Беласица (Петрич)                     1:3 (0:1)
  [0:1 Красимир Шапкаров 11', 0:2 Младен Малечканов 58', 0:3 Красимир Шапкаров 67',
   1:3 Мартин Марков 81'], 150 зрители
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Аян Садъков 73'], 1 000 зрители

                           IV кръг - отложен мач

18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            1:2 (0:1)
  [0:1 Анатоли Лулейски 31', 1:1 Екундайо Джайеоба 49', 1:2 Антонио Ласков 66'], 200 зрители

                           VI кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                     5:1 (1:1)
  [1:0 Томислав Павлов 17', 1:1 Иван Андреев 19', 2:1 Даниел Стефанов 56',
   3:1 Йордан К.Йорданов 64', 4:1 Томислав Павлов 73', 5:1 Мартин Найденов 77']
  [чк: Кирил Атанасов (Б) 42', Йордан К.Йорданов (М) 89'], 400 зрители
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Младен Малечканов 84'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Иванов 45',46'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2012 (Своге)           2:1 (0:0)
  [0:1 Калоян Ангелов 59', 1:1 Вангел Стоянов 66'-д, 2:1 Атанас Атанасов 75'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калайджиев 32', 2:0 Димитър Парасков 82'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  2:0 (1:0)
  [2:0 Екундайо Джайеоба 10',60']
  [чк: Борислав Кралев (Г) 67'], 150 зрители
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      2:1 (0:0)
  [0:1 Жорж Георгиев 61', 1:1 Мартин Тошев 66'-д, 2:1 Велизар Попвасилев 73'], 100 зрители
22 септември 2013, неделя, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев 1921 (Ихтиман)            3:0 (3:0)
  [1:0 Владислав Шумантов 3', 2:0 Димитър Благов 21', 3:0 Владислав Златинов 39']
  [чк: Стоян Лазаров (Б) 56'], 300 зрители

                           VII кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Виктор Анастасов 83'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Робертин Атанасов 82', 1:1 Георги Ризов 87']
  [чк: Робертин Атанасов (Г) 88'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:0 (1:0)
  [1:0 Петър Лаков 26'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)           0:0
  [чк: Борислав Балджийски (Б) 45'+1', Зефир Катунчев (М) 90'+1'], ~ 220 зрители
Спортист 2012 (Своге) - ОФК Пирин (Благоевград)           0:3 (0:3)
  [0:1 Тони Тасев 27', 0:3 Димитър Благов 29', 0:3 Владислав Златинов 40'], 100 зрители
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:1 (1:0)
  [1:0 Симеон Грънчаров 33', 1:1 Александър Русков 56', 1:1 Радослав Христов 57'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         3:2 (1:0)
  [1:0 Стефан Лачов 45'+1', 2:0 Добрин Орловски 56', 3:0 Ангел Лачов 76',
   3:1 Николай Иванов 83', 3:2 Ивайло Д.Цветков 90'+3'-д]
  [чк: Владимир Бахъров (Сг) 85'], 800 зрители
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                      2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Василев 26',60'], 200 зрители

                           VIII кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Томислав Павлов 18', 2:0 Кирил Йорданов 35']
  [чк: Даниел Стефанов (М) 14'], 330 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)             3:0 (1:0)
  [1:0 Христо Бангеев 20', 2:0 Атанас Дреновички 60', 3:0 Николай Иванов 63'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            3:1 (1:0)
  [3:0 Александър Русков 12',69',70'; 3:1 Янко Янков 87'], 400 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               6:0 (3:0)
  [2:0 Димитър Благов 6',10'; 4:0 Владислав Златинов 35',62'; 5:0 Станислав Бачев 81',
   6:0 Тони Тасев 87'], 150 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Спортист 2012 (Своге)          2:1 (1:0)
  [1:0 Костадин Ряхов 38', 2:0 Милен Лефтеров 66', 2:1 Михаил Михайлов 88'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1921 (Ихтиман)      2:1 (2:1)
  [0:1 Борислав Балджийски 24', 2:1 Екундайо Джайеоба 30',36'], 300 зрители
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      1:1 (1:1)
  [1:0 Анатоли Лулейски 20', 1:1 Янко Димов 32'], 120 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:2 (0:1)
  [0:1 Радостин Джогански 3', 1:1 Атанас Пенков 57', 1:2 Димитър Чечев 79'-д], 150 зрители

                           IX кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             0:3 (0:0)
  [0:1 Давид Стоянов 54', 0:2 Адриан Олегов 69', 0:3 Кирил Йорданов 84'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Илиян Чавдаров 85'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Перун (Кресна)                     1:1 (1:1)
  [1:0 Борислав Балджийски 24'-д, 1:1 Иван Балтов 30'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     1:0 (0:0)
  [1:0 Денис Стоилов 79'], 100 зрители
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)              0:2 (0:1)
  [0:2 Димитър Парасков 36',50'], 50 зрители
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            1:5 (0:2)
  [0:1 Владислав Шумантов 7', 0:2 Димитър Благов 43', 0:4 Веселин Стойков 47',50';
   1:4 Филип Чипчев 61', 1:5 Веселин Стойков 64'-д]
  [чк: Станислав Бачев (П) 72', Румен Сандев (П) 79'], 300 зрители
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)                1:2 (1:0)
  [1:0 Илян Панчев 23', 1:1 Васил Геров 57'-аг, 1:2 Костадин Анд.Николов 81']
  [чк: Емил Тренков (В) 70'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Бангеев 40', 0:2 Мариан Хаджиев 90'+2']
  [чк: Владимир Бахъров (Сг) 84'], 1 200 зрители

                           X кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           1:2 (0:0)
  [1:0 Адриан Олегов 65', 1:1 Христо Бангеев 71', 1:2 Ивайло Д.Цветков 88']
  [чк: Виктор Райчев (М) 74'], 1 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               1:0 (1:0)
  [1:0 Стоил Николов 10'], 1 000 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Балкан (Варвара)                1:0 (1:0)
  [1:0 Владислав Златинов 21'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)           0:0
   300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         3:0 (1:0)
  [1:0 Методи Тодоров 37', 2:0 Тодор Зюмбулев 75', 3:0 Румен Гълъбов 86']
  [чк: Николай Стефчев (Сеп) 67'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Спортист 2012 (Своге)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Анатоли Лулейски 26'-д, 2:0 Асен Топузов 75'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1921 (Ихтиман)                3:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Коларов 69', 1:1 Фидел Куаме 70', 2:1 Иво Велинов 76',
   3:1 Анатоли Иванов 90'+1'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            0:1 (0:0)
  [0:1 Христо Сталев 47'], 300 зрители

                           XI кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Адриан Олегов 82']
  [чк: Кирил Михайлов (Ч) 78'], 300 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           3:1 (3:1)
  [1:0 Борислав Балджийски 5', 1:1 Евгени Гроздин 42', 3:1 Борислав Балджийски 44'-д,45'], 200 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)               3:0 сл.*
  [0:1 Виктор Анастасов 16']
  [чк: Васил Минев (С) 90'+4'], 100 зрители
* - първоначално 0:1. В последствие на Велбъжд е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради нередовен състезател - Фидел Куаме.
Септември (София) - Перун (Кресна)                        0:2 (0:2)
  [0:1 Атанас Топалов 21, 0:2 Иван Балтов 41'], 50 зрители
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:0 (0:0)
  [1:0 Емил Аргиров 85', 2:0 Ангел Лачов 89'], 400 зрители
Балкан (Варвара) - Места 2005 (Хаджидимово)               2:1 (1:0)
  [1:0 Кирил Атанасов 31', 1:1 Ангел Чилев 56', 2:1 Атанас Велев 83'-д]
  [чк: Зефир Катунчев (М) 82'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:0
   1 500 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      1:0 (1:0)
  [1:0 Петър Палаханов 22'-аг], 200 зрители

                           XII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)              1:0 (1:0)
  [1:0 Йордан К.Йорданов 15']
  [чк: Вангел Стоянов (В) 52'], 500 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)      2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Георгиев 40', 2:0 Владислав Златинов 84'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              0:0
   150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)          0:0
   200 зрители
Перун (Кресна) - Оборище (Панагюрище)                     2:0 (2:0)
  [1:0 Асен Топузов 15', 2:0 Тихомир Костурков 34'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   4:2 (2:1)
  [1:0 Жорж Георгиев 5', 2:0 Илиян Чавдаров 11', 2:1 Стоян Вълов 33',
   3:1 Жорж Георгиев 66', 3:2 Стоян Вълов 75', 4:2 Илиян Чавдаров 78'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2012 (Своге)          0:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Величков 43']
  [чк: Александър Александров (С) 90'+2'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Ботев 1921 (Ихтиман)                1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Спасов 82'-д]
  [чк: Петър Лаков (Ч) 62'], 100 зрители

                           XIII кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1921 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                 0:4 сл. *
  [0:1 Адриан Олегов 85'], 300 зрители
* - прекратен ~ 90' при 0:1 заради безредици на трибуните. В последствие
    на Ботев 1921 е присъдена служебна загуба с 0:4.
Спортист 2012 (Своге) - Чепинец (Велинград)               2:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Христов 38'-аг, 2:0 Богомил Богомилов 83'], 200 зрители
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)              1:2 (1:1)
  [0:1 Робертин Атанасов 6', 1:1 Неделин Асенов 45', 1:2 Светослав Сакаджийски 51'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                2:1 (1:0)
  [1:0 Никола Иванов 19'-д, 1:1 Илиян Чавдаров 76', 2:1 Ангел Лачов 88'], 500 зрители
Балкан (Варвара) - Перун (Кресна)                         0:0
  [чк: Станислав Карадалиев (П) 44'], 400 зрители
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:1 (2:0)
  [1:0 Иван Танчев 5', 2:0 Кирил Станоев 10', 3:0 Красимир Шапкаров 65'-д,
   3:1 Георги Киров 78'-аг], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     7:0 (1:0)
  [1:0 Николай Иванов 24', 2:0 Владимир Бахъров 50', 5:0 Николай Иванов 64',70'-д,73';
   6:0 Цветелин Цаковски 80', 7:0 Николай Иванов 81'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин (Благоевград)         1:2 (0:1)
  [0:1 Васил Туджаров 9', 1:1 Петър Мицев 57', 1:2 Васил Туджаров 71'], 500 зрители

                           XIV кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:0
   500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Русков 14', 1:1 Марио Метушев 48', 2:1 Радослав Моллов 75'], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливн.герой (Сливница)    0:0
   300 зрители
Перун (Кресна) - Беласица (Петрич)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Иванов 2']
  [чк: Георги Ризов (П) 41'], 250 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                    2:1 (1:1)
  [1:0 Александър Ханджийски 17', 1:1 Димитър Стоянов 43', 2:1 Мирослав Петров 70'-д], 250 зрители
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           0:1 (0:1)
  [0:1 Никола Иванов 35'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                   5:1 (1:0)
  [1:0 Христо Спасов 37', 2:0 Костадин Аджов 47', 3:0 Мартин Маринов 55',
   4:0 Христо Спасов 58', 5:0 Костадин Аджов 72', 5:1 Неделин Асенов 88'], 200 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Спортист 2012 (Своге)              0:1 (0:1)
  [0:1 Михаил Михайлов 6'], 200 зрители

                           XV кръг

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - ФК Миньор (Перник)                0:1 (0:0)
  [0:1 Томислав Павлов 69'], 180 зрители
Септември (София) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Веселинов 35', 1:1 Борислав Балджийски 57', 2:1 Неделин Асенов 74'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                4:2 (4:0)
  [1:0 Ангел Парпулов 17', 2:0 Никола Иванов 19', 4:0 Филип Чипчев 31',44';
   4:1 Христо Спасов 70', 4:2 Кирил Михайлов 81'], 400 зрители
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)               1:1 (1:0)
  [1:0 Илян Панчев 13', 1:1 Георги Везенков 59']
  [чк: Светослав Сакаджийски (Г) 32', Руимен Гьонов (Г) 68'], 500 зрители
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   4:1 (1:1)
  [1:0 Андон Атанасов 6', 1:1 Жорж Георгиев 12', 3:1 Красимир Шапкаров 59'-д,65';
   4:1 Андон Атанасов 81']
  [чк: Алекс Сулик (В) 59'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)               0:0
   200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Русков 67'], 100 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)        5:1 (4:1)
  [0:1 Атанас Керенчев 2', 5:1 Владислав Златинов 8'-д,16',19',44',48'], 100 зрители

                           XVI кръг

23 февруари 2014, неделя, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)             3:0 (1:0)
  [1:0 Илиян Илиев, 2:0 Даниел Стефанов 62', 3:0 Методи Костов 64'], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:0 (0:0)
  [1:0 Браян Иванов 89'-аг], 500 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун (Кресна)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Костадин Гърков 89'-аг], 1 000 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          2:0 (1:0)
  [2:0 Мариан Хаджиев 43',63'], 100 зрители
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              2:0 (2:0)
  [2:0 Красимир Шапкаров 1',31'], 200 зрители
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Сталев 30', 0:2 Христо Спасов 77'-д]
  [чк: Атанас Иванов (Б) 42'], 500 зрители
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1921 (Ихтиман)               3:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Коларов 18', 1:1 Николай Иванов 35', 2:1 Кирил Михайлов 68',
   3:1 Николай Манчев 77'], 300 зрители
Септември (София) - Спортист 2012 (Своге)                 0:3 (0:2)
  [0:1 Богомил Богомилов 23', 0:3 Петко Петков 39',62'], 150 зрители

                           XVII кръг

2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                    0:4 (0:0)
  [0:1 Методи Костов 50', 0:3 Томислав Павлов 63',68'; 0:4 Ивайло Л.Цветков 86'], 150 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Оборище (Панагюрище)              1:2 (0:1)
  [0:1 Деян Борисов 32', 0:2 Георги Чакъров 52', 1:2 Александър Александров 84'], 100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Балкан (Варвара)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Лачов 11'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Илия Иванов 56'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     0:2 (0:1)
  [0:2 Богомил Христов 15',83'], 100 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Русков 23', 1:1 Жорж Георгиев 85', 2:1 Виктор Анастасов 89'], 120 зрители
Перун (Кресна) - ОФК Пирин (Благоевград)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Георгиев 82'], 1 000 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  3:0 (2:0)
  [2:0 Екундайо Джайеоба 8',44'; 3:0 Димитър Петков 73'], 50 зрители

                           XVIII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        5:0 (3:0)
  [1:0 Методи Костов 4', 2:0 Антон Киров 11', 3:0 Методи Костов 17',
   4:0 Антон Киров 63', 5:0 Методи Костов 65'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 0:2 (0:0)
  [0:2 Илиян Христов 87',90'+3']
  [чк: Георги Калайджиев (М) непосредствено след края на мача, Методи Илиев (П) непосредствено след края на мача], 100 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             6:0 (5:0)
  [1:0 Владислав Златинов 7'-д, 2:0 Васил Туджаров 12', 3:0 Александър Башлиев 20',
   4:0 Димитър Благов 37', 5:0 Димитър Илиев 41', 6:0 Антонио Хаджииванов 88'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        3:1 (1:1)
  [1:0 Александър Русков 11', 1:1 Светослав Сакаджийски 45'+2'-д, 2:1 Емил Тренков 60'-д,
   3:1 Петър Мицев 81']
  [чк: Вангел Стоянов (В) 45'+3', Петър Кепов (Г) 45'+3', Георги Славков (Г) 89'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          1:1 (0:1)
  [0:1 Христо Спасов 45', 1:1 Стилиян Николов 66']
  [чк: Виктор Малковски (Сг) 56'], 100 зрители
Беласица (Петрич) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  0:0
   300 зрители
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Петров 54', 2:0 Атанас Трендафилов 74'], _ зрители
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят, заради множество
    заболели състезатели в отбора.

                           XIX кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Чакъров 48']
  [чк: Иво Райков (М) 21'], 500 зрители
Септември (София) - Балкан (Варвара)                      0:2 (0:1)
  [0:1 Георги Василев 41', 0:2 Атанас Трендафилов 77'-д], 100 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Беласица (Петрич)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Емануил Иванов 22'], 150 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиян Величков 89']
  [чк: Георги Гълъбов (Б) 80'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Спасов 73'-д]
  [чк: Петър Палаханов (В) 71'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - ОФК Пирин (Благоевград)        0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Илиев 90'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Димитров 68'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            1:0 (0:0)
  [1:0 Илиян Христов 60'], 150 зрители

                           XX кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Перун (Кресна)                       0:1 (0:1) *
  [0:1 Илиян Христов 39'], 400 зрители
* - заради инциденти по време на мача отборът на ФК Миньор (Перник) е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       2:0 (0:0)
  [1:0 Иво Велинов 62'-аг, 2:0 Димитър Петков 70'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       0:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Чечев 2']
  [чк: Кристиян Филипов (Г) 85', Димитър Чолев (М) 90'+4'], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Чепинец (Велинград)            10:0 (5:0)
  [1:0 Александър Башлиев 7', 3:0 Владислав Златинов 9',21'; 4:0 Георги Георгиев 26',
   5:0 Драги Коцев 39', 6:0 Димитър Благов 64', 7:0 Антонио Хаджииванов 69',
   8:0 Владислав Златинов 76', 9:0 Антонио Хаджииванов 86', 10:0 Драги Коцев 90'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1921 (Ихтиман)            1:0 (1:0)
  [1:0 Костадин Анд.Николов 44'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2012 (Своге)        1:1 (1:0)
  [1:0 Богомил Христов 39', 1:1 Дарио Стоичков 48'], 100 зрители
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, в последствие от актива на Септември са отнети
    3 точки заради неявяване без уважителни причини.
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   1:3 (0:2)
  [0:1 Николай Иванов 11', 0:3 Владимир Каптиев 15',49'; 1:3 Стефан Лачов 72'], 400 зрители

                           XXI кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                     0:4 (0:2)
  [0:3 Методи Костов 20',21',66'; 0:4 Антон Киров 83'], 600 зрители
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                  4:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Каптиев 60', 2:0 Николай Манчев 70', 3:0 Николай Иванов 79',
   4:0 Филип Чипчев 84'], 600 зрители
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            0:3 сл.*
* - домакините няма да се явят.
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           1:6 (0:2)
  [0:1 Александър Русков 26', 0:2 Вангел Стоянов 45'+4'-д, 0:4 Александър Русков 61',75';
   0:5 Вангел Стоянов 79', 1:5 Александър Александров 81', 1:6 Васил Захариев 84']
  [чк: Борислав Петров (С) 88'], 150 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - ОФК Пирин (Благоевград)            0:1 (0:1)
  [0:1 Владислав Златинов 8'], 500 зрители
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:2 (1:2)
  [1:0 Христо Спасов 7'-д, 1:1 Димитър Парасков 26', 1:2 Радослав Моллов 38',
   2:2 Христо Спасов 69'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  1:1 (1:1)
  [0:1 Марио Димитров 32', 1:1 Антон Мангурев 41'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Мирослав Петров 64'-д]
  [чк: Мартин Тошев (П) 86'], 100 зрители

* - На 1 април 2014 СТК на ЗС на БФС - София изважда Септември (София) от групата, след
депозиран от клуба в седмицата преди ХХI кръг отказ от по-нататъшно участие. Резултатите
на клуба до този момент се зачитат, а на противниците му до края на първенството се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XXII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
в Дупница, ст."Бончук": *
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  6:1 (2:1)
  [0:1 Мирослав Петров 2', 2:1 Андреас Васев 22',44'; 3:1 Адриан Олегов 51',
   6:1 Томислав Павлов 80',83',89']
  [ид: Томислав Павлов (М) 11'], 500 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на ФК Миньор.
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Костурков 45', 2:0 Даниел Дюлгеров 54', 2:1 Борислав Кралев 64'], 400 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       1:3 (1:1)
  [0:1 Христо Спасов 11', 1:1 Екундайо Джайеоба 14', 1:2 Христо Спасов 68',
   1:3 Христо Сталев 78'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1921 (Ихтиман)           0:0
  [чк: Радослав Моллов (М) 33', Кристиян Величков (Б) 33'], 150 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Спортист 2012 (Своге)          13:0 (7:0)
  [3:0 Владислав Златинов 9'-д,10',27'; 4:0 Антонио Хаджииванов 30', 6:0 Владислав Златинов 35',40';
   7:0 Антонио Хаджииванов 45', 8:0 Димитър Благов 58', 9:0 Владислав Златинов 59',
   10:0 Димитър Благов 65', 12:0 Владислав Златинов 67',75'; 13:0 Александър Башлиев 89'], 250 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               3:0 сл.
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Чакъров 90'+3'], 250 зрители
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)                      1:2 (0:1)
  [0:1 Живко Иванов 32'-аг, 0:2 Димитър Стоянов 74', 1:2 Георги Киров 77'], 200 зрители

                           XXIII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                    0:4 (0:1)
  [0:1 Иво Райков 1', 0:2 Томислав Павлов 54', 0:3 Андреас Васев 59',
   0:4 Методи Костов 65']
  [чк: Атанас Георгиев (Б) 87'], 300 зрители
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)             0:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Кочилов 16'], 500 зрители
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Каптиев 90'+4'], 350 зрители
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:3 сл.
Спортист 2012 (Своге) - Места 2005 (Хаджидимово)          0:1 (0:1)
  [0:1 Цветан Антов 32'-аг], 50 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      3:2 (2:1)
  [0:1 Марио Димитров 24', 1:1 Димитър Коларов 34', 2:1 Борислав Балджийски 42',
   2:2 Ерик Иванов 48', 3:2 Борислав Балджийски 56'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      0:0
   200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            3:3 (1:3)
  [0:1 Виктор Анастасов 5', 1:1 Димитър Чечев 35', 1:2 Илиян Чавдаров 37',
   1:3 Мирослав Петров 41', 2:3 Робертин Атанасов 80', 3:3 Борислав Кралев 85']
  [чк: Кирил Кирилов (В) 81'], 200 зрители

                           XXIV кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)             1:0 (1:0)
  [1:0 Томислав Павлов 9'], 100 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Виктор Анастасов 42', 2:0 Мирослав Петров 69'-д], 100 зрители
Перун (Кресна) - Ботев 1921 (Ихтиман)                     3:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Костурков 27', 1:1 Михаил Михайлов 47', 2:1 Мартин Тошев 57',
   3:1 Тихомир Костурков 66'], 50 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2012 (Своге)     4:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Самарджиев 9', 2:0 Екундайо Джайеоба 58', 3:0 Марио Димитров 61',
   4:0 Екундайо Джайеоба 67'], 100 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)              3:0 сл.
ОФК Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)            1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Д.Иванов 56'-аг], 250 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)                2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Стоилков 15', 2:0 Александър Русков 64'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)            2:2 (0:1)
  [0:1 Благовест Таушанов 40', 0:2 Младен Малечканов 48', 1:2 Ивайло Д.Цветков 78'-д,
   2:2 Стилиян Николов 90'+3'], 100 зрители

                           XXV кръг

25 април 2014, петък, 16:00 ч:
Ботев 1921 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                3:1 (1:0)
  [3:0 Георги Тодоров 24',56',81'; 3:1 Атанас Пенков 87'], 50 зрители
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           3:1 (1:0)
  [1:0 Христо Бенгеев 13', 2:0 Кристиян Кочилов 65', 2:1 Томислав Павлов 76',
   3:1 Кристиян Кочилов 90'+4']
  [чк: Джоузеф Апеанинг (Сг) 84'], 300 зрители
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Танчев 9'], 500 зрители
Балкан (Варвара) - ОФК Пирин (Благоевград)                0:3 (0:1)
  [0:1 Димитър Илиев 30', 0:2 Антонио Хаджииванов 69', 0:3 Владислав Златинов 73'], 500 зрители
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)           8:0 (5:0)
  [1:0 Владимир Каптиев 4', 2:0 Никола Иванов 12', 3:0 Владимир Каптиев 23',
   4:0 Салас Окечукву 26', 6:0 Владимир Каптиев 37',65'; 7:0 Николай Манчев 68',
   8:0 Владимир Каптиев 88'], 500 зрители
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         0:3 сл.
Спортист 2012 (Своге) - Перун (Кресна)                    0:2 (0:0)
  [0:2 Мартин Тошев 53',55']
  [чк: Илиян Христов (П) 76'], 100 зрители
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (1:0)
  [2:0 Христо Спасов 10',75'-д], 100 зрители

                           XXVI кръг

4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Илиян Илиев 24', 1:1 Христо Спасов 60', 2:1 Томислав Павлов 66',
   3:1 Мартин Найденов 90'+2'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1921 (Ихтиман)           4:0 (2:0)
  [2:0 Димитър Чечев 18',21'; 3:0 Асен Васев 60', 4:0 Борислав Кралев 88'], 150 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2012 (Своге)               2:3 (1:2)
  [1:0 Атанас Пенков 30', 1:1 Методи Цветанов 34', 1;2 Александър Александров 38',
   2:2 Мирослав Петров 75', 2:3 Емануил Иванов 79'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Септември (София)                        3:0 сл.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      0:1 (0:0)
  [0:1 Деян Борисов 78']
  [чк: Георги Чакъров (О) 22'], 400 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Варвара)               0:1 (0:1)
  [0:1 Васил Геров 27'], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)               3:0 (0:0)
  [1:0 Юлиан Попев 65', 2:0 Антонио Хаджииванов 72', 3:0 Тони Тасев 88']
  [ид: Владислав Златинов (П) 21']
  [чк: Александър Митушев (Б) 20'], ~ 1 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      0:2 (0:1)
  [0:1 Мариан Хаджиев 29', 0:2 Владислав Бежански 87'], 200 зрители

                           XXVII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              1:2 (0:2)
  [0:1 Андреас Васев 12', 0:2 Томислав Павлов 40', 1:2 Ники Иваников 90'+1']
  [чк: Иво Райков (М) 67'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Пирин (Благоевград)      2:1 (0:1)
  [0:1 Владислав Златинов 40', 1:1 Мариан Хаджиев 50', 2:1 Станислав Бачев 80'-аг], 100 зрители
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:0 (1:0)
  [1:0 Владимир Кабранов 41']
  [чк: Иван Танчев (Б) 89'], 200 зрители
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)          1:4 (1:1)
  [0:1 Марио Димитров 2', 1:1 Ангел Лачов 4', 1:2 Димитър Петков 48',
   1:3 Ивайло Самарджиев 57', 1:4 Марио Димитров 81'], 300 зрители
Оборище (Панагюрище) - Перун (Кресна)                     1:2 (1:1)
  [1:0 Никола Иванов 8', 1:1 Тихомир Костурков 42', 1:2 Мартин Тошев 70'], 700 зрители
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:3 сл.
Спортист 2012 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          0:1 (0:0)
  [0:1 Борислав Кралев 51'], 100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиан Петров 53'], 200 зрители

                           XXVIII кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1921 (Ихтиман)                 0:0
   300 зрители
Чепинец (Велинград) - Спортист 2012 (Своге)               4:1 (2:0)
  [1:0 Христо Сталев 25', 2:0 Христо Спасов 27', 2:1 Кристиян Николаев 55',
   3:1 Христо Спасов 68', 4:1 Христо Сталев 80'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              3:0 сл.
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                2:4 (1:2)
  [0:2 Салас Окечукву 10',17'; 1:2 Александър Димитров 22', 1:3 Никола Иванов 47',
   1:4 Владимир Каптиев 63', 2:4 Иво Велинов 72'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Балкан (Варвара)                         3:1 (2:1)
  [0:1 Димитър Стоянов 18', 1:1 Здравко Карадачки 28', 3:1 Мартин Тошев 32',82'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)         2:0 (1:0)
  [1:0 Ерик Иванов 26', 2:0 Георги М.Иванов 76']
  [чк: Евгени Зюмбулев (Сс) 45', Атанас Георгиев (Б) 45'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)     3:1 (1:0)
  [1:0 Георги Калайджиев 12', 2:0 Абип Конедарев 52', 3:0 Марио Балакчиев 64',
   3:1 Кристиян Кочилов 87'], 100 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         3:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Илиев 45'+1', 3:0 Владислав Златинов 49',66'], 250 зрители

                           XXIX кръг

23 май 2014, петък, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Места 2005 (Хаджидимово)        3:0 (2:0)
  [1:0 Илиян Панчев 17', 2:0 Ники Иваников 20', 3:0 Емил Тренков 90'+1'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    3:2 (0:1)
  [0:1 Марио Димитров 34', 2:1 Ивайло Д.Цветков 52'-д,58'-д; 2:2 Виктор Матеев 76',
   3:2 Владислав Бежански 88'], 50 зрители
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)                        1:2 (1:0)
  [1:0 Благовест Таушанов 14', 1:1 Анатоли Лулейски 51', 1:2 Мартин Тошев 78'], 200 зрители
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)                    4:1 (3:0)
  [2:0 Димитър Стоянов 19',37'; 3:0 Атанас Иванов 40', 4:0 Евгени Шолев 77',
   4:1 Кирил Кирилов 81'-д], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)           3:2 (1:1)
  [1:0 Георги Чакъров 27', 1:1 Радостин Джогански 43', 2:1 Деян Борисов 74',
   3:1 Николай Манчев 80', 3:2 Георги Везенков 90'+1'], 200 зрители
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   0:3 сл.
Спортист 2012 (Своге) - Ботев 1921 (Ихтиман)              1:1
  [0:1 Цветан Антов 18'-аг, 1:1 Цветан Антов 67'], 100 зрители
  [чк: Петко Петков (С) непосредствено след края на мача, Милетко Христов (Б) непосредствено след края на мача]
27 май 2014, вторник, 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)              3:0 (2:0)
  [1:0 Станислав Бачев 44', 2:0 Владислав Златинов 45'+2', 3:0 Тони Тасев 74'], 200 зрители

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Спортист 2012 (Своге)                1:1 (0:0)
  [1:0 Йордан К.Йорданов 61', 1:1 Георги Ем.Иванов 85'], _ зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Септември (София)                  3:0 сл.
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                0:3 (0:0)
  [0:1 Георги Нетов 57', 0:2 Лъчезар Младенов 67'-аг, 0:3 Владимир Каптиев 72'], 250 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)               2:1 (1:1)
  [0:1 Евгени Шолев 14', 2:1 Димитър Чечев 24'-д,61'], 150 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                   1:2 (1:1)
  [1:0 Илиян Чавдаров 26', 1:2 Владимир Кабранов 54',81'], 150 зрители
Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)               2:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Костурков 20'-д, 2:0 Мартин Тошев 54', 2:1 Стилиян Николов 59'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)   2:0 (1:0)
  [1:0 Марио Димитров 41', 2:0 Екундайо Джайеоба 80'], 150 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - ОФК Пирин (Благоевград)        0:0
   200 зрители

нагоре


Югозападна "В" АФГ 2013/14 - Всички голмайстори

Голмайстори
31 - Владислав Златинов     - ОФК Пирин (Благоевград)
18 - Николай Иванов         - Оборище (Панагюрище)  /вкл. 15 гола за Сливнишки герой (Сливница)/
   - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)
17 - Томислав Павлов        - ФК Миньор (Перник)
14 - Александър Русков      - Вихрен 1925 (Сандански)
   - Мартин Тошев           - Перун (Кресна)
11 - Красимир Шапкаров      - Беласица (Петрич)
   - Владимир Каптиев       - Оборище (Панагюрище)
   - Екундайо Джайеоба      - Струмска слава 1927 (Радомир)
10 - Димитър Благов         - ОФК Пирин (Благоевград)
 9 - Методи Костов          - ФК Миньор (Перник)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)

 8  Димитър Стоянов           Балкан (Варвара)             
 8  Борислав Балджийски       Ботев 1921 (Ихтиман)         
 8  Димитър Чечев             Германея (Сапарева баня)     
 8  Марио Димитров            Струмска слава 1927 (Радомир)  /вкл. 1 гол за ФК Миньор (Перник)/
 7  Илиян Чавдаров            Велбъжд (Кюстендил)          
 7  Мирослав Петров           Велбъжд (Кюстендил)          
 7  Антонио Хаджииванов       ОФК Пирин (Благоевград)      
 7  Филип Чипчев              Оборище (Панагюрище)         
 6  Никола Иванов             Оборище (Панагюрище)         
 6  Тихомир Костурков         Перун (Кресна)               
 6  Ивайло Данчов Цветков     Сливнишки герой (Сливница)   
 6  Адриан Олегов             ФК Миньор (Перник)           
 6  Христо Сталев             Чепинец (Велинград)          
 5  Ангел Лачов               Балкан (Варвара)               /вкл. 3 гола за Оборище (Панагюрище)/
 5  Георги Тодоров            Ботев 1921 (Ихтиман)           /вкл. 2 гола за Спортист 2012 (Своге)/
 5  Жорж Георгиев             Велбъжд (Кюстендил)          
 5  Анатоли Лулейски          Перун (Кресна)               
 5  Андреас Васев             ФК Миньор (Перник)           
 4  Стефан Лачов              Балкан (Варвара)               /вкл. 3 гола за Оборище (Панагюрище)/
 4  Георги Василев            Балкан (Варвара)             
 4  Младен Малечканов         Беласица (Петрич)            
 4  Благовест Таушанов        Беласица (Петрич)            
 4  Михаил Михайлов           Ботев 1921 (Ихтиман)           /вкл. 3 гола за Спортист 2012 (Своге)/
 4  Димитър Коларов           Ботев 1921 (Ихтиман)         
 4  Виктор Анастасов          Велбъжд (Кюстендил)          
 4  Борислав Кралев           Германея (Сапарева баня)     
 4  Светослав Сакаджийски     Германея (Сапарева баня)     
 4  Димитър Парасков          Места 2005 (Хаджидимово)     
 4  Георги Чакъров            Оборище (Панагюрище)         
 4  Николай Манчев            Оборище (Панагюрище)         
 4  Димитър Илиев             ОФК Пирин (Благоевград)      
 4  Тони Тасев                ОФК Пирин (Благоевград)      
 4  Илиян Христов             Перун (Кресна)               
 4  Кристиян Кочилов          Сливнишки герой (Сливница)   
 4  Христо Бангеев            Сливнишки герой (Сливница)   
 4  Александър Александров    Спортист 2012 (Своге)        
 4  Йордан Кънчев Йорданов    ФК Миньор (Перник)           
 3  Владимир Кабранов         Беласица (Петрич)            
 3  Атанас Пенков             Велбъжд (Кюстендил)          
 3  Вангел Стоянов            Вихрен 1925 (Сандански)      
 3  Робертин Атанасов         Германея (Сапарева баня)     
 3  Радослав Моллов           Места 2005 (Хаджидимово)     
 3  Георги Калайджиев         Места 2005 (Хаджидимово)     
 3  Георги Георгиев           ОФК Пирин (Благоевград)      
 3  Александър Башлиев        ОФК Пирин (Благоевград)      
 3  Владислав Шумантов        ОФК Пирин (Благоевград)      
 3  Васил Туджаров            ОФК Пирин (Благоевград)      
 3  Веселин Стойков           ОФК Пирин (Благоевград)      
 3  Кирил Михайлов            Оборище (Панагюрище)           /вкл. 2 гола за Чепинец (Велинград)/
 3  Салас Окечукву            Оборище (Панагюрище)         
 3  Деян Борисов              Оборище (Панагюрище)         
 3  Добрин Орловски           Оборище (Панагюрище)         
 3  Неделин Асенов            Септември (София)            
 3  Стилиян Николов           Сливнишки герой (Сливница)   
 3  Богомил Христов           Сливнишки герой (Сливница)   
 3  Димитър Петков            Струмска слава 1927 (Радомир)
 3  Антон Киров               ФК Миньор (Перник)           
 3  Кирил Йорданов            ФК Миньор (Перник)           
 3  Костадин Аджов            Чепинец (Велинград)          
 2  Борислав Петров           Балкан (Варвара)             
 2  Илян Панчев               Балкан (Варвара)             
 2  Иван Андреев              Балкан (Варвара)             
 2  Борис Благоев             Балкан (Варвара)             
 2  Атанас Трендафилов        Балкан (Варвара)             
 2  Евгени Шолев              Балкан (Варвара)             
 2  Кирил Атанасов            Балкан (Варвара)             
 2  Иван Танчев               Беласица (Петрич)            
 2  Георги Киров              Беласица (Петрич)            
 2  Андон Атанасов            Беласица (Петрич)            
 2  Кристиян Величков         Ботев 1921 (Ихтиман)           /вкл. 1 гол за Спортист 2012 (Своге)/
 2  Александър Димитров       Велбъжд (Кюстендил)          
 2  Иво Велинов               Велбъжд (Кюстендил)          
 2  Петър Мицев               Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Костадин Андонов Николов  Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Ники Иваников             Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Илиян Панчев              Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Атанас Атанасов           Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Емил Тренков              Вихрен 1925 (Сандански)      
 2  Радостин Джогански        Германея (Сапарева баня)     
 2  Георги Везенков           Германея (Сапарева баня)     
 2  Антон Мангурев            Германея (Сапарева баня)     
 2  Ангел Чилев               Места 2005 (Хаджидимово)     
 2  Драги Коцев               ОФК Пирин (Благоевград)      
 2  Станислав Бачев           ОФК Пирин (Благоевград)      
 2  Янко Янков                Оборище (Панагюрище)         
 2  Георги Нетов              Оборище (Панагюрище)         
 2  Асен Топузов              Перун (Кресна)               
 2  Даниел Дюлгеров           Перун (Кресна)               
 2  Иван Балтов               Перун (Кресна)               
 2  Стоян Вълов               Септември (София)            
 2  Владислав Бежански        Сливнишки герой (Сливница)   
 2  Цветелин Цаковски         Сливнишки герой (Сливница)   
 2  Калоян Ангелов            Спортист 2012 (Своге)        
 2  Петко Петков              Спортист 2012 (Своге)        
 2  Дарио Стоичков            Спортист 2012 (Своге)        
 2  Емануил Иванов            Спортист 2012 (Своге)        
 2  Кристиян Николаев         Спортист 2012 (Своге)        
 2  Богомил Богомилов         Спортист 2012 (Своге)        
 2  Радослав Симеонов         Спортист 2012 (Своге)        
 2  Ерик Иванов               Струмска слава 1927 (Радомир)
 2  Ивайло Самарджиев         Струмска слава 1927 (Радомир)
 2  Румен Гълъбов             Струмска слава 1927 (Радомир)
 2  Ивайло Любомиров Цветков  ФК Миньор (Перник)           
 2  Илиян Илиев               ФК Миньор (Перник)           
 2  Даниел Стефанов           ФК Миньор (Перник)           
 2  Сидер Томов               ФК Миньор (Перник)           
 2  Мартин Найденов           ФК Миньор (Перник)           
 1  Павел Велов               Балкан (Варвара)             
 1  Васил Геров               Балкан (Варвара)             
 1  Атанас Велев              Балкан (Варвара)             
 1  Атанас Иванов             Балкан (Варвара)             
 1  Кирил Станоев             Беласица (Петрич)            
 1  Григор Заков              Ботев 1921 (Ихтиман)         
 1  Стоян Кадифчин            Ботев 1921 (Ихтиман)         
 1  Кристиан Петров           Ботев 1921 (Ихтиман)         
 1  Александър Ханджийски     Велбъжд (Кюстендил)          
 1  Анатоли Иванов            Велбъжд (Кюстендил)          
 1  Фидел Куаме               Велбъжд (Кюстендил)          
 1  Кирил Кирилов             Велбъжд (Кюстендил)          
 1  Марио Бачев               Вихрен 1925 (Сандански)      
 1  Стоил Николов             Вихрен 1925 (Сандански)      
 1  Николай Стоилков          Вихрен 1925 (Сандански)      
 1  Васил Захариев            Вихрен 1925 (Сандански)      
 1  Асен Васев                Германея (Сапарева баня)     
 1  Евгени Гроздин            Германея (Сапарева баня)     
 1  Костадин Ряхов            Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Марио Балакчиев           Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Марио Метушев             Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Димитър Крушовски         Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Атанас Керенчев           Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Абип Конедарев            Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Милен Лефтеров            Места 2005 (Хаджидимово)     
 1  Юлиан Попев               ОФК Пирин (Благоевград)      
 1  Емил Аргиров              Оборище (Панагюрище)         
 1  Михаил Петров             Оборище (Панагюрище)           /вкл. 1 гол за Сливнишки герой (Сливница)/
 1  Емил Петков               Оборище (Панагюрище)         
 1  Ангел Парпулов            Оборище (Панагюрище)         
 1  Аян Садъков               Оборище (Панагюрище)         
 1  Мартин Иванов             Перун (Кресна)               
 1  Владимир Димов            Перун (Кресна)               
 1  Атанас Топалов            Перун (Кресна)               
 1  Мирослав Николов          Перун (Кресна)               
 1  Здравко Карадачки         Перун (Кресна)               
 1  Антонио Ласков            Перун (Кресна)               
 1  Георги Ризов              Перун (Кресна)               
 1  Велизар Попвасилев        Перун (Кресна)               
 1  Николай Веселинов         Септември (София)            
 1  Мартин Марков             Септември (София)            
 1  Радослав Христов          Септември (София)            
 1  Симеон Грънчаров          Септември (София)            
 1  Владимир Бахъров          Сливнишки герой (Сливница)   
 1  Атанас Дреновички         Сливнишки герой (Сливница)   
 1  Георги Емилов Иванов      Спортист 2012 (Своге)        
 1  Методи Цветанов           Спортист 2012 (Своге)        
 1  Денис Стоилов             Спортист 2012 (Своге)        
 1  Цветан Антов              Спортист 2012 (Своге)        
 1  Виктор Матеев             Струмска слава 1927 (Радомир)
 1  Георги Мариянов Иванов    Струмска слава 1927 (Радомир)
 1  Методи Тодоров            Струмска слава 1927 (Радомир)
 1  Тодор Зюмбулев            Струмска слава 1927 (Радомир)
 1  Давид Стоянов             ФК Миньор (Перник)           
 1  Иво Райков                ФК Миньор (Перник)           
 1  Янко Димов                Чепинец (Велинград)          
 1  Мартин Маринов            Чепинец (Велинград)          
 1  Петър Лаков               Чепинец (Велинград)          
 1  Илия Иванов               Чепинец (Велинград)          

Автоголове
 2  Цветан Антов              Спортист 2012 (Своге) - за Места 2005 (Хаджидимово) и Ботев 1921 (Ихтиман)
 1  Васил Геров               Балкан (Варвара) - за Вихрен 1925 (Сандански)
    Георги Киров              Беласица (Петрич) - за Струмска слава 1927 (Радомир)
    Живко Иванов              Беласица (Петрич) - за Балкан (Варвара)
    Иво Велинов               Велбъжд (Кюстендил) - за Струмска слава 1927 (Радомир)
    Костадин Гърков           Вихрен 1925 (Сандански) - за Перун (Кресна)
    Петър Палаханов           Вихрен 1925 (Сандански) - за Сливнишки герой (Сливница)
    Георги Димитров Иванов    Оборище (Панагюрище) - за ОФК Пирин (Благоевград)
    Станислав Бачев           ОФК Пирин (Благоевград) - за Сливнишки герой (Сливница)
    Владимир Бахъров          Сливнишки герой (Сливница) - за Велбъжд (Кюстендил)
    Браян Иванов              Струмска слава 1927 (Радомир) - за ОФК Пирин (Благоевград)
    Атанас Христов            Чепинец (Велинград) - за Спортист 2012 (Своге)
    Лъчезар Младенов          Чепинец (Велинград) - за Оборище (Панагюрище)

Служебни голове
36  срещу Септември (София) - за Оборище (Панагюрище), Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) и за деветте им противника през пролетта след изваждането им от групата
 3  срещу Струмска слава 1927 (Радомир) - за ОФК Пирин (Благоевград)
 3  срещу Чепинец (Велинград) - за ОФК Пирин (Благоевград)
 3  срещу Велбъжд (Кюстендил) - за Спортист 2012 (Своге)
 3  срещу Ботев 1921 (Ихтиман) - за ФК Миньор (Перник)

Анулирани голове
 1  Ерик Иванов                Струмска слава 1927 (Радомир)
    Владислав Шумантов         ОФК Пирин (Благоевград)
    Кирил Михайлов             Чепинец (Велинград)
    Виктор Анастасов           Велбъжд (Кюстендил)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com