Други национални отбори 2014/15


Национален отбор - юноши (до 19 г.) 2014/15

Европейско първенство за юноши (до 19 г.) Унгария 2014

                           Група A

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Унгария (юн.ст.)                    0    0   0   0    0:0     0
 2. Австрия (юн.ст.)                    0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. Португалия (юн.ст.)                 0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Израел (юн.ст.)                     0    0   0   0    0:0     0

19 юли 2014, събота:
в Будапеща, ст."Суса Ференц", 19:30 ч (18:30 ч местно СEST):
Унгария (юн.ст.) - Австрия (юн.ст)                         -
във Фелчут, "Панчо Арена", 21:15 ч (20:15 ч местно СEST):
Португалия (юн.ст.) - Израел (юн.ст.)                      -

22 юли 2014, вторник:
в Будапеща, ст."Суса Ференц", 19:00 ч (18:00 ч местно СEST):
Австрия (юн.ст.) - Израел (юн.ст.)                         -
във Фелчут, "Панчо Арена", 21:30 ч (20:30 ч местно СEST):
Унгария (юн.ст.) - Португалия (юн.ст.)                     -

25 юли 2014, петък:
във Фелчут, "Панчо Арена", 19:00 ч (18:00 ч местно СEST):
Австрия (юн.ст.) - Португалия (юн.ст.)                     -
в Будапеща, ст."Суса Ференц", 19:00 ч (18:00 ч местно СEST):
Израел (юн.ст.) - Унгария (юн.ст.)                         -

                           Група В

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. България (юн.ст.)                   0    0   0   0    0:0     0
 2. Германия (юн.ст.)                   0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. Украйна (юн.ст.)                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Сърбия (юн.ст.)                     0    0   0   0    0:0     0

19 юли 2014, събота:
в Гьор, "ЕТО Парк", 19:00 ч (18:00 ч местно СEST):
България (юн.ст.) - Германия (юн.ст.)                      -
в Гьор, "ЕТО Парк", 22:00 ч (21:00 ч местно СEST):
Украйна (юн.ст.) - Сърбия (юн.ст.)                         -

22 юли 2014, вторник:
в Папа, ст."Перуц", 19:00 ч (18:00 ч местно СEST):
Германия (юн.ст.) - Сърбия (юн.ст.)                        -
в Папа, ст."Перуц", 22:00 ч (21:00 ч местно СEST):
България (юн.ст.) - Украйна (юн.ст.)                       -

25 юли 2014, петък:
в Гьор, "ЕТО Парк", 21:15 ч (20:15 ч местно СEST):
Германия (юн.ст.) - Украйна (юн.ст.)                       -
в Папа, ст."Перуц", 21:15 ч (20:15 ч местно СEST):
Сърбия (юн.ст.) - България (юн.ст.)                        -

Регламент
Първият и вторият отбор в двете групи се класират за полуфиналите. Третите отбори
в двете групи се класират за Световното първенство за младежи до 20 г. 2015 г. в
Нова Зеландия.
При равенство в точките, отборите се подреждат по следните критерии: 1) точки от директните
мачове между отборите; 2) голова разлика от директните мачове между отборите; 4) отбелязани
голове в директните мачове между отборите; 5) обща голова разлика; 6) общ брой отбелязани
голове; 7) дузпи (само при равенство между точно два отбора, които играят помежду си в
последен мач от групата); 8) жребий.

Бележки
  - Мачовете се играят в Унгария между 19-ти и 31-ви юли 2014.

нагоре


Национален отбор - жени 2014/15

Квалификации за Световно първенство за жени Канада 2015

                           Квалификационен кръг, Група 7

18 юни 2014, сряда:
в Хелзинки, ст."Сонера", 18:00 ч (18:00 ч местно EEST):
Финландия (жени) - България (жени)                        4:0 (1:0)  stats
  [1:0 Еми Аланен 20', 2:0 Сана Талонен 78', 3:0 Туя Хуурунен 85',
   4:0 Сана Сааринен 88']
19 юни 2014, четвъртък:
в Алмати, Централний стадион, 14:00 ч (17:00 ч местно ALMT):
Казахстан (жени) - Австрия (жени)                          -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Франция (жени)                      7    7   0   0   45:2    21
-------------------------------------------------------------------
 2. Финландия (жени)                    7    6   0   1   18:4    18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Австрия (жени)                      7    4   0   3   19:10   12
 4. Унгария (жени)                      7    3   0   4   10:17    9
 5. Казахстан (жени)                    8    1   1   6    7:22    4
 6. България (жени)                     8    0   1   7    3:47    1

Регламент
Победителият в групата се класира за финалите в Канада. Четирите втори отбора с
най-добър актив измежду вторите отбори във всички 7 групи в Квалификационния кръг
играят баражи за излъчване на още един финалист. В класирането между вторите
отбори се взимат предвид само резултатите срещу първите, третите, четвъртите и
петите отбори в групите.
При равенство в точките, отборите се подреждат по следните критерии: 1) точки от директните
мачове между отборите; 2) голова разлика от директните мачове между отборите; 4) отбелязани
голове в директните мачове между отборите; 5) голове на чужд терен в директните мачове;
6) обща голова разлика; 7) общ брой отбелязани голове; 8) общ брой отбелязани голове на чужд
терен; 9) по-високо място в класацията на УЕФА, изолзвана при определяне урните на жребия за
квалификациите.

21 септември 2013, събота:
Казахстан (жени) - Финландия (жени)                       0:2
Австрия (жени) - България (жени)                          4:0

25 септември 2013, сряда:
Казахстан (жени) - Франция (жени)                         0:4
Финландия (жени) - Австрия (жени)                         2:1

26 октомври 2013, събота:
България (жени) - Казахстан (жени)                        1:1
Унгария (жени) - Австрия (жени)                           0:3

31 октомври 2013, четвъртък:
Унгария (жени) - България (жени)                          4:0
Австрия (жени) - Франция (жени)                           1:3
Финландия (жени) - Казахстан (жени)                       1:0

23 ноември 2013, събота:
Унгария (жени) - Казахстан (жени)                         4:1
България (жени) - Франция (жени)                          0:10

28 ноември 2013, четвъртък:
Франция (жени) - България (жени)                         14:0

5 април 2014, събота:
България (жени) - Австрия (жени)                          1:6
Унгария (жени) - Финландия (жени)                         0:4
Франция (жени) - Казахстан (жени)                         7:0

9 април 2014, сряда:
Франция (жени) - Австрия (жени)                           3:1
10 април 2014, четвъртък:
Финландия (жени) - Унгария (жени)                         4:0

7 май 2014, сряда:
Франция (жени) - Унгария (жени)                           4:0
Казахстан (жени) - България (жени)                        4:1

14 юни 2014, събота:
Казахстан (жени) - Унгария (жени)                         1:2
Австрия (жени) - Финландия (жени)                         3:1

20 август 2014, сряда:
Унгария (жени) - Франция (жени)                            -
21 август 2014, четвъртък:
България (жени) - Финландия (жени)                         -

13 септември 2014, събота:
Австрия (жени) - Унгария (жени)                            -

17 септември 2014, сряда:
Франция (жени) - Финландия (жени)                          -
Австрия (жени) - Казахстан (жени)                          -
България (жени) - Унгария (жени)                           -

нагоре


Национален отбор - девойки (до 17 г.) 2014/15

Турнир на УЕФА по програмата за развитие на женския футбол КК Албена 2014

                           Крайно класиране

                                        М  ПР ПД ЗД ЗР    ГР      Т

 1. Молдова (дев.мл.)                   3   2  1  0  0    7:0     8
 2. Израел (дев.мл.)                    3   2  0  0  1    5:4     6
 3. България (дев.мл.)                  3   1  0  1  1    3:5     4
 4. Казахстан (дев.мл.)                 3   0  0  0  3    1:7     0

Регламент
При равенство в редовното време се изпълняват дузпи.
За победа в редовното време се дават 3 точки; за победа с дузпи - 2; при загуба
с дузпи - 1; а за загуба в редовното време - 0.

23 юни 2014, понеделник:
в КК Албена, ст."Албена-1", 17:30 ч:
България (дев.мл.) - Казахстан (дев.мл.)                  3:1 (2:1)
  [0:1 Аязан Акмолданова 20', 3:1 Тея Пенкова 35',40',55']
  [състав: Иванка Димитрова (вр) - Денислава Вълчинова, Виктория Митова, Ивет Василева, Десислава Димитрова,
           Лора Димитрова, Борчин Халил, Миглена Господинова, Ася Ангелова, Моника Чернева, Тея Пенкова. треньор: Станислава Цекова]
в КК Албена, ст."Албена-3", 18:00 ч:
Израел (дев.мл.) - Молдова (дев.мл.)                      0:4 (0:2)
  [0:1 Вероника Кожухари 26', 0:2 Виолета Мицул 37'-д, 0:4 Кристина Щемплюк 71',75']

24 юни 2014, вторник:
в КК Албена, ст."Албена-1", 17:30 ч:
Казахстан (дев.мл.) - Израел (дев.мл.)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Гил Хабцит 44']
в КК Албена, ст."Албена-3", 18:00 ч:
България (дев.мл.) - Молдова (дев.мл.)                    0:0; при дузпите: 2:3

26 юни 2014, четвъртък:
в КК Албена, ст."Албена-1", 10:30 ч:
България (дев.мл.) - Израел (дев.мл.)                     0:4 (0:2)
  [0:1 Ая Абед 26', 0:4 Хадас Морийн 29',52',73']
в КК Албена, ст."Албена-3", 10:30 ч:
Молдова (дев.мл.) - Казахстан (дев.мл.)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Кристина Щемплюк 40'+1'; 3:0 Каролина Цабур 41',72']

нагоре