Квалификации за Републиканско първенство и Елитна група 2014/15


Квалификации за Републиканско първенство - Юноши старша възраст 2014/15

                           Североизточна България

- 3 отбора, класират се директно от Елитна група - Варна:
Лудогорец 1945 (Разград), Светкавица Търговище (Търговище) и Черно море (Варна)

                           Северозападна България

- 3 отбора, класират се директно от "А" група - Велико Търново:
Монтана 1921 (Монтана), Локомотив 2012 (Мездра) и Спартак Плевен (Плевен)

                           Югозападна България

- 5 отбора, класират се директно от Зонална група - София (столица):
ЦСКА (София), Левски (София), ОФК Пирин (Благоевград), ФК Миньор (Перник) и Локомотив (София)

                           Югоизточна България

- 5 отобра:
  - 2 отбора от група Пловдив: Ботев (Пловдив) и Арда (Кърджали)
  - 1 отбор от Областна група - Бургас: Черноморец Бургас (Бургас)
  - 2 отбора от баражи между първия и втория отбор от Зонална група Стара Загора; втория отбор от Областна група - Бургас
и третия отбор от група Пловдив: Берое (Стара Загора), Сливен 2000 (Сливен), Несебър (Несебър) и Димитровград 1947 (Димитровград)

29 май 2015, петък, 17:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               5:0 (2:0)
  [1:0 Емин Ахмед 21', 2:0 Жюлиен Бенков 41', 3:0 Кирил Личев 65'-д,
   4:0 Никола Грозданов 89', 5:0 Жюлиен Бенков 90'+2']
на неутрален терен:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      3:0 сл.*
* - Несебър се отказва от участие.

нагоре


Квалификации за Елитна група (U-17) - Юноши младша възраст 2014/15

                           Североизточна България

Светкавица Търговище (Търговище), 2-ри в Зонова група - Русе; е единственият отбор, заявил участие.

                           Северозападна България

Спартак Плевен (Плевен), 2-ри в Зонова група - Велико Търново; и Монтана 1921 (Монтана), 1-ви в Зонова група - Монтана;
единствени заявяват участие.

28 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
в Кнежа:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак Плевен (Плевен)          0:1

                           Югозападна България

Участват победителите в 6 отбора:
- шампионът на група София (столица): София 2010 (София)
- шампионът на група София: Сливнишки герой (Сливница)
- шампионът на група Благоевград: ОФК Пирин (Благоевград)
- първите два отбора от зонова група Кюстендил-Перник: ФК Миньор (Перник) и Марек 2007 (Дупница)
- шампионът на група Пазарджик: Сарая (Сарая)

Поток София (столица), София и Пазарджик

13 май 2015, сряда:
на неутрален терен:
Сарая (Сарая) - Сливнишки герой (Сливница)                0:0; при дузпите: 5:3
София 2010 (София)                                        почива

20 май 2015, сряда:
в Ихтиман, ст."Христо Ботев":
София 2010 (София) - Сарая (Пазарджик)                    3:0

Поток Благоевград, Перник и Кюстендил

13 май 2015, сряда:
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)              4:1
Марек 2007 (Дупница)                                      почива

16 май 2015, събота:
ОФК Пирин (Благоевград) - Марек 2007 (Дупница)            4:0 (3:0)
  [2:0 Мартин Бояджиев 4',27'; 3:0 Петър Христов 37', 4:0 Христо Младенов 67'-д]
  [чк: Роберто Иванов (М) 66']

Финал

26 май 2015, вторник, 17:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
София 2010 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              2:2 (0:2)
  [0:1 _ 1п, 0:2 _ 1п, 1:2 _ 47', 2:2 _ 73']
29 май 2015, петък, 17:00 ч:
в Рилци:
ОФК Пирин (Благоевград) - София 2010 (София)              0:0; общ резултат: 2:2

                           Югоизточна България

Спартак-С 94 (Пловдив), 2-ри в група Пловдив; и Нефтохимик 1962 (Бургас), 1-ви в Зонова група - Бургас;
единствени заявяват участие.

7 юни 2015, неделя, 18:00 ч:
в кв.Колю Ганчево, Стара Загора, ст."Трейс арена":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         1:1 (1:1); при дузпите: 5:4
  [1:0 _ 35'-д, 1:1 Димитър Вълчев 38']

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Деца 2014/15

                           Североизточна България

6 отбора участват в квалификациите в борба за 3 квоти:
- първите три отбора от Зонова група - Варна: Лудогорец 1945 (Разград), Черно море (Варна) и Шумен 1929 (Шумен)
- първите три отбора от Зонова група - Русе: Дунав 2010 (Русе), Светкавица Търговище (Търговище) и Две могили (Две могили)

Отборите се срещат както следва:
1-ви Варна - 3-ти Русе;
2-ри Варна - 2-ри Русе;
3-ти Варна - 1-ви Русе.

25 май 2015, понеделник:
в Попово:
Лудогорец 1945 (Разград) - Две могили (Две могили)       22:0
в Попово:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     8:1
в Попово:
Шумен 1929 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    2:2; при дузпите: 1:4

                           Северозападна България

4 отбора участват в квалификациите за 3 квоти:
- 2 отбора се класират директно за Републиканското първенство:
  - победителят в група Велико Търново: Литекс (Ловеч)
  - победителят в група Враца: Монтана 1921 (Монтана)
- 2 отбора участват в бараж за последната квота:
  - вторият в група Велико Търново: Етър Велико Търново (Велико Търново)
  - вторият в група Враца: Ботев (Враца)

28 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
в Кнежа:
Етър Велико Търново (Велико Търново) - Ботев (Враца)      0:1

                           Югозападна България

13 отбора участват в квалификациите в борба за 5 квоти:
- първите пет отбора от първа група София (столица): Левски (София), ЦСКА (София), Славия 1913 (София),
Септември (София) и ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София);
- победителят във втора група София (столица): София 2010 (София);
- победителят в група София: Керамик (гара Елин Пелин);
- първите три отбора от зонова група Кюстендил-Перник: ФК Миньор (Перник), Марек 2010 (Дупница) и Велбъжд (Кюстендил);
- първите два отбора от група Благоевград: ОФК Пирин (Благоевград) и Пирин 2001 (Благоевград);
- победителят в група Пазарджик: Чепинец (Велинград).

Първи предварителен кръг:
5-ият в първа група София (столица) се среща с победителя във втора група София (столица)

14 май 2015, четвъртък:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - София 2010 (София)     1:0

Втори предварителен кръг:
победителят от Първи предварителен кръг се среща с победителя от група Пазарджик
4-ият в първа група София (столица) се среща с победителя от група София

17 май 2015, неделя:
Чепинец (Велинград) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    0:6
Септември (София) - Керамик (гара Елин Пелин)            14:0
21 май 2015, четвъртък:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Чепинец (Велинград)    2:2; общ резултат: 8:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Септември (София)             0:4; общ резултат: 0:18
 
Финали:
първите три отбора от първа група София (столица) и двата победители от Втори предварителен кръг се срещат
чрез жребийй с петте отбора от групите Кюстендил-Перник и Благоевград.

25 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница)               12:0
в Рилци:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:3
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   1:6
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:5 (1:1)
26 май 2015, вторник, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     0:3

28 май 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Марек 2010 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:5; общ резултат: 0:17
28 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  1:0; общ резултат: 4:0
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   7:0; общ резултат: 13:1
29 май 2015, петък, 17:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  10:0; общ резултат: 15:1
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ФК Миньор (Перник)     3:0; общ резултат: 6:0

                           Югоизточна България

10 отбора участват в квалификациите в борба за 5 квоти:
- 2 отбора се класират директно за Републиканското първенство:
  - първите два отбора в група Пловдив: Ботев (Пловдив) и Ботев 2002 (Пловдив)
- 8 отбора участват в бараж за другите 3 квоти:
  - третият в група Пловдив: Локомотив 1926 (Пловдив)
  - победителят в група Смолян: Родопа Смолян (Смолян)
  - победителят в група Хасково: Хасково 2009 (Хасково)
  - победителят в група Кърджали: Арда (Кърджали)
  - първите два отбора в група Стара Загора: Берое (Стара Загора) и Сливен 2000 (Сливен)
  - победителят в група Бургас: Несебър (Несебър)
  - победителят в група Ямбол: Стралджа (Стралджа)

Поток Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали:
победителят от група Хасково се среща с победителя от група Кърджали
победителят от група Смолян се среща с третия отбор от група Пловдив
двата победителя се срещат помежду си като победителят от този мач се класира за финала на квалификациите.

17 май 2015, неделя:
Хасково 2009 (Хасково) - Арда (Кърджали)                  1:3
21 май 2015, четвъртък:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         1:0

25 май 2015, понеделник, 17:30 ч:
в Димитровград, ст."Раковски":
Арда (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:4

Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол:
двата отбора от група Стара Загора се срещат с победителите от група Бургас и Ямбол с жребий.
двата победителя се класират директно за Републиканското първенство.
двата загубили отбора се срещат помежду си, а победителят от този мач се класира за финала на квалификациите.

20 май 2015, сряда:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  7:0 (4:0)
  [1:0 Денислав Станчев 6', 2:0 Марчо Костадинов 10', 3:0 Денислав Станчев 12',
   4:0 Божидар Димитров 34', 5:0 Калоян Петров 40', 6:0 Валентин Иванов 55',
   7:0 Денислав Станчев 68']
с неуточнено домакинство:
Сливен 2000 (Сливен) - Стралджа (Стралджа)                -1-

27 май 2015, сряда, 16:30 ч:
в Несебър:
Несебър (Несебър) - Стралджа (Стралджа)                   5:0

Финал:
двата отбора от двата предварителни потока се срещат като победителят се класира за Републиканското първенство.

30 май 2015, събота, 16:30 ч:
в кв.Речица, Сливен:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Несебър (Несебър)              3:0

нагоре