Юноши младша възраст (род.1998-99): Елитна група (U-17) 2014/15

| Регламент | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   34   25   5   4  102:29   80 [+][*] Шампион
 2. Литекс (Ловеч)                     34   24   4   6   81:25   76               
 3. ЦСКА (София)                       34   23   6   5   90:29   75               
 4. Левски (София)                     34   23   4   7   84:29   73               
 5. Черно море (Варна)                 34   21   5   8   61:29   68               
 6. Ботев (Пловдив)                    34   20   6   8   69:27   66               
 7. Лудогорец 1945 (Разград)           34   20   5   9   82:34   65                [1 0 1  4:2  3]
 8. Славия 1913 (София)                34   20   5   9   62:40   65                [1 0 1  2:4  3]
 9. Берое (Стара Загора)               34   19   6   9   58:33   63               
10. Локомотив (София)                  34   15   4  15   42:44   49 [+]           
11. Черноморец Бургас (Бургас)         34    9   8  17   38:61   35               
12. Локомотив 1926 (Пловдив)           34    9   7  18   32:55   34               
13. Дунав 2010 (Русе)                  34    9   4  21   32:75   31 [+]           
14. Чавдар (Етрополе)                  34    8   3  23   33:79   27               
-------------------------------------------------------------------
15. Векта (Пловдив)                    34    5   6  23   12:86   21        Изпада 
16. Верея (Стара Загора)               34    3   8  23   19:79   17        Изпада 
17. Несебър (Несебър)                  34    3   5  26   16:83   14 [+]    Изпада 
18. Видима-Раковски (Севлиево)         34    4   1  29   19:95   13    [*] Изваден

Бележки
  - На 11 юни 2014, два дни след обявяване на календара за групата за новия сезон, който предвижда 16 отбора; направелние ДЮФ на БФС взима решение да увеличи състава на групата до 18 отбора, като административно включва в нея ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) и определя от баражите за попълването на групата в нея да влязат не два, а три отбора.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Берое (Стара Загора) - през есента на спортна база "Берое" (бивш стадион "Локомотив"), Стара Загора; през пролетта на ст. "Берое" - Изкуствен терен, Стара Загора
    - Ботев (Пловдив) - спортен комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Векта (Пловдив) - спортен комплекс "Векта", Пловдив;
    - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София;
    - Дунав 2010 (Русе) - през есента на Градски стадион, Русе; през пролетта на ст."Дунав" в Русе;
    - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч;
    - Локомотив (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Черноморец Бургас (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори.
  - На полусезона (след XXII кръг) Видима-Раковски (Севлиево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

Голмайстори - пълен списък
42 - Тонислав Йорданов      - Литекс (Ловеч)
29 - Валентин Йосков        - Черно море (Варна)
28 - Георги Русев           - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
23 - Йосиф Табаков          - Ботев (Пловдив)
19 - Марио Йорданов         - ЦСКА (София)
18 - Асен Чандъров          - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
17 - Алекс Боримиров        - Левски (София)
16 - Калоян Кръстев         - Славия 1913 (София)
   - Светослав Ковачев      - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Радостин Неделчев      - Черноморец Бургас (Бургас)
15 - Тодор Кръстев          - Лудогорец 1945 (Разград)  /вкл. 13 гола за ЦСКА (София)/
14 - Юнуз Юнуз              - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Божидар Божилов        - Левски (София)
12 - Павел Головодов        - ЦСКА (София)
   - Цветелин Атанасов      - Берое (Стара Загора)

                           I кръг

2 август 2014, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 1:1 (0:0) * 
  [1:0 Радостин Неделчев 66', 1:1 Айкут Рамадан 79']
* - мачът започва с 60' закъснение, в 11:30 ч, заради закъснение на съдиите в
    следствие блокиран от катастрофа път край кв.Сарафово, Бургас.
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    2:0 (1:0) 
  [2:0 Валентин Йосков 34',56'], ~ 100 зрители
Векта (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:4 (0:3) 
  [0:3 Мехмед Мехмед 15',28',30'; 0:4 Юнуз Юнуз 2п]
  [чк: Живко Станимиров (Л) 40']
Левски (София) - Несебър (Несебър)                        1:0 (0:0) 
  [1:0 Алекс Боримиров 69'], ~ 200 зрители
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       4:0 (1:0) 
  [1:0 _ 25'-аг, 2:0 Атанас Пашалиев 46', 3:0 Яшар Байрам 64',
   4:0 Йосиф Табаков 73']
2 август 2014, събота, 18:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - ДИТ Спорт (София)            0:2 (0:2) 
  [0:1 Димитър Костадинов 14', 0:2 Георги Русев 16'-д]
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              1:3 (0:1) 
  [0:1 Виктор Петров 21', 0:2 Ничо Ничев 52', 0:3 Росен Пъдарев 57',
   1:3 Георги Чукалов 64']
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     2:1 (0:0) 
  [1:0 Цветелин Атанасов 46', 2:0 Светомир Георгиев 49', 2:1 Ангел Лясков 61']
3 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Самуил Димитров 1п, 1:1 Радослав Минчев 2п]

                           II кръг

9 август 2014, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Дунав 2010 (Русе)      6:0 (3:0) 
  [1:0 Мехмедали Мехмедали 1п, 2:0 Лъчезар Котев 1п, 3:0 Борис Панталеев 1п,
   4:0 Георги Русев 2п, 5:0 Мариян Димитров 2п, 6:0 Петър Генчев 2п]
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 4:2 (2:2) 
  [1:0 Стилиян Стоянов 7', 1:1 Цветомир Вачев 16', 1:2 Георги Янев 25'-д,
   2:2 Светослав Ковачев 38', 3:2 Мехмед Мехмед 45', 4:2 Стилиян Стоянов 60']
  [ид: Илиян Стефанов (Лев) 68']
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:1 (2:0) 
  [1:0 Марио Йорданов 24', 2:0 Йоан Маринов 35', 2:1 Цанко Иванов 61'], ~ 100 зрители
9 август 2014, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          1:0 (1:0) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 32']
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                4:0 (4:0) 
  [1:0 Калоян Кръстев 5', 4:0 Йордан Попов 11',14',28'], ~ 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - Векта (Пловдив)                       0:1 (0:1) 
  [0:1 Ерик Смилянов 39']
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0 
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   0:2 (0:1) 
  [0:1 Милен Димов 1п, 0:2 Симеон Русев 2п]
10 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора)                  0:2 (0:1) 
  [0:1 Койчо Иванов 24', 0:2 Йосиф Иванов 72']
  [чк: _ (Н) 55', _ (В) 80']

                           III кръг

26 август 2014, вторник, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ДИТ Спорт (София)            0:4 (0:2) 
  [0:2 Асен Чандъров 33',34'; 0:3 Георги Русев 45', 0:4 Димитър Костадинов 51']
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Светослав Ковачев 4', 0:2 Мехмед Мехмед 69']
26 август 2014, вторник, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           2:0 (1:0) 
  [2:0 Николай Богданов 25',80']
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:5 сл. * 
  [1:0 Георги Чукалов 1п, 1:1 Тодор Кръстев 1п, 2:1 Георги Чукалов 2п,
   2:2 Тодор Кръстев 2п]
* - прекратен в 74' при 2:2, когато привърженици на домакините нахлуват на
    терена и удрят футболисти на гостите. Локомотив 1926 е наказан с лишаване
    от домакинство за 3 мача. На 23 септември 2014 СТК на БФС присъжда служебна
    загуба с 0:5 на Локомотив 1926.
Векта (Пловдив) - Локомотив (София)                       0:3 (0:1) 
  [0:1 Любомир Кръстев 15', 0:2 Румен Василев 63', 0:3 Александър Григоров 72']
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  5:0 (0:0) 
  [1:0 Преслав Георгиев 43'-д, 3:0 Цветелин Атанасов 45',56'; 4:0 Станислав Белчев 62',
   5:0 Калоян Динев 67']
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     3:1 (3:0) 
  [1:0 Мартин Анастасов 4', 2:0 Исмет Рамадан 9', 3:0 Мартин Семерджиев 29'-аг,
   3:1 Валентин Лазаров 43']
Дунав 2010 (Русе) - Литекс (Ловеч)                        0:2 (0:1) 
  [0:1 Ивайло Величков 18', 0:2 Тонислав Йорданов 45']
27 август 2014, сряда, 17:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0 (1:0) 
  [1:0 Станислав Иванов 35', 3:0 Ивайло Найденов 71',78']

                           IV кръг

30 август 2014, събота, 17:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Пловдив)                       0:0 
  [ид: Виктор Янев (Н) 38']
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           0:1 (0:0) 
  [0:1 Цветелин Атанасов 75']
ЦСКА (София) - Векта (Пловдив)                            7:0 (1:0) 
  [Тодор Кръстев (4), Айкут Рамадан (3)]
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:1 (0:0) 
  [1:0 Константин Цветанов 47', 1:1 Танчо Тодоров 78']
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:3 (0:1) 
  [0:1 Слави Славов 1п, 1:1 Радостин Неделчев 45', 1:2 Валентин Йосков 2п,
   1:3 Валери Христов 80'+1']
31 август 2014, неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Виктор Теодосиев 35']
31 август 2014, неделя, 17:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Литекс (Ловеч)         3:1 (1:1) 
  [0:1 Никола Гавов 12', 3:1 Георги Русев 21',50'-д,80']
Чавдар (Етрополе) - Верея (Стара Загора)                  1:1 (1:1) 
  [1:0 Росен Пъдарев 5', 1:1 Пламен Стоянов 27']
  [ид: Борислав Трендафилов (Ч) 44']
Локомотив (София) - Левски (София)                        1:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Григоров 40'+1', 1:1 Божидар Божилов 53']

                           V кръг

3 септември 2014, сряда, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     0:2 (0:2) 
  [0:1 Данаил Иванов 16', 0:2 Георги Русев 29']
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Яшар Байрам 24', 2:0 Йосиф Табаков 47']
3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
в Първомай: *
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Живко Жеков 53']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Локомотив 1926.
Векта (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              2:1 (1:1) 
  [0:1 Васил Митев 17'-аг, 2:1 Ерик Смилянов 22',75']
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:2 (0:2) 
  [0:1 Тодор Кръстев 5', 0:2 Айкут Рамадан 39', 1:2 Алекс Боримиров 42'-д], ~ 150 зрители
Верея (Стара Загора) - Локомотив (София)                  0:2 (0:0) 
  [0:1 Александър Григоров 60', 0:2 Дейвид Димитров 71']
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: *
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  3:0 (1:0) 
  [1:0 Руси Чернаков 36', 2:0 Иван Червенаков 49', 3:0 Калоян Динев 74']
* - мачът е изместен от ст."Локомотив" заради наводнен терен.
Дунав 2010 (Русе) - Несебър (Несебър)                     3:0 (1:0) 
  [3:0 Стефан Митев 28',60',67']
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      3:2 (2:1) 
  [2:0 Тонислав Йорданов 10',18', 2:1 Виктор Теодосиев 30', 3:1 Ангел Лясков 45',
   3:2 Петко Христов 64']

                           VI кръг

7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                        0:4 
  [Тонислав Йорданов (2), Георги Търтов, Николай Георгиев]
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             2:0 (1:0) 
  [2:0 Валентин Йосков 30'-д,45']
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    3:1 (1:0) 
  [2:0 Георги Русев 39',45'; 3:0 Милош Стоянов 47', 3:1 Селим Буковски 69']
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 (2:0) 
  [3:0 Светослав Ковачев 25',36',41'; 4:0 Сердар Юсуфов 71'-д]
  [чк: Васил Дженков (Д) 60']
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       0:6 
  [Йосиф Табаков (4), Исмет Рамадан, Яшар Байрам]
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                       7:1 
  [Павел Головодов (3), Марио Йорданов (2), Йоан Маринов,
   Драгомир Тошев - _]
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Божидар Божинов 38', 2:0 Милен Киров 55', 2:1 Божидар Божилов 70']
  [чк: Цветомир Вачев (Л) 80']
в Поморие, Градски стадион: *
Черноморец Бургас (Бургас) - Векта (Пловдив)              0:0 
* - в Поморие заради проливни дъждове.
8 септември 2014, понеделник, 17:00 ч:
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Стоянов 20'-аг, 2:0 Александър Масларски 61']

                           VII кръг

13 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               5:1 (2:0) 
  [2:0 Илиян Стефанов 12',25'; 3:0 Алекс Боримиров 45', 3:1 Радостин Неделчев 60'-д,
   4:1 Илиян Стефанов 62'-д, 5:1 Алекс Боримиров 74']
  [ид: Георги Янев (Л) 50']
  [чк: _ (Ч) 42']
Славия 1913 (София) - Несебър (Несебър)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Калоян Кръстев 36', 2:0 Мартин Семерджиев 61']
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски": *
Локомотив 1926 (Пловдив) - ДИТ Спорт (София)              1:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Чукалов 4', 1:1 Асен Чандъров 2п]
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Локомотив 1926.
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                       3:0 (0:0) 
  [1:0 Яшар Байрам 44', 2:0 Иван Кирев 55', 3:0 Йосиф Табаков 62']
Дунав 2010 (Русе) - Чавдар (Етрополе)                     4:1 (3:1) 
  [0:1 Борислав Трендафилов 10', 2:1 Сонер Хюсеин 20',25'; 3:1 Стефан Митев 32',
   4:1 Димитър Димитров 65']
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:1 (0:0) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 56', 1:1 Светослав Ковачев 73']
14 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Черно море (Варна)                      0:2 (0:1) 
  [0:1 Слави Славов 20', 0:2 Валентин Йосков 60'-д]
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Вачков 12']
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Калоян Динев 25']

                           VIII кръг

17 септември 2014, сряда, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Несебър (Несебър)      отложен * 
* - отложен заради заболяване на футболисти на гостите.
Локомотив (София) - Дунав 2010 (Русе)                     3:2 (1:2) 
  [0:1 Мартин Филипов 8', 1:1 Ерик Борисов 18', 1:2 Джем Мюмюн 27',
   3:2 Александър Григоров 51',72']
  [ид: Ерик Борисов (Л) 18', Сонер Хюсеин (Д) 27']
Черно море (Варна) - Левски (София)                       2:0 (1:0) 
  [1:0 Валери Христов 1', 2:0 Валентин Йосков 60']
17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        1:3 (1:0) 
  [1:0 Борислав Трендафилов 10', 1:1 Георги Търтов 60', 1:3 Тонислав Йорданов 68'-д,72']
  [чк: Мичо Мичев (Ч) 70']
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            3:1 (2:0) 
  [1:0 Айкут Рамадан 10', 2:0 Тодор Кръстев 36', 2:1 Милко Георгиев 57'-д,
   3:1 Марио Йорданов 68']
  [чк: Кристиян Славов (ЦСКА) 75']
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)         0:2 (0:0) 
  [0:1 Мариян Тонев 51', 0:2 Руси Чернаков 62']
Черноморец Бургас (Бургас) - Верея (Стара Загора)         6:2 (2:0) 
  [1:0 Димитър Панайотов 20', 2:0 Радостин Неделчев 39', 3:0 Кристиян Христов 50',
   4:0 Милен Димов 54', 5:0 Димитър Панайотов 59', 5:1 Генади Станев 66',
   6:1 Димитър Панайотов 70'-д, 6:2 Симеон Христов 77'-д]
в Пловдив, ст."Пловдив": *
Локомотив 1926 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Гурков 73']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Локомотив 1926.
18 септември 2014, четвъртък, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            3:0 (0:0) 
  [2:0 Марчело Тенев 2п,2п; 3:0 Юнуз Юнуз 2п]
24 септември 2014, сряда, 10:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Несебър (Несебър)      8:0 
  [Борис Панталеев (3), Георги Русев (2), Аспарух Смилков,
   Мехмедали Мехмедали, Асен Чандъров]

                           IX кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Векта (Пловдив) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        0:4 (0:2) 
  [0:2 Асен Чандъров 9',34'; 0:3 Борис Панталеев 53', 0:4 Асен Чандъров 62']
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 2:0 (1:0) 
  [1:0 Алекс Боримиров 1', 2:0 Ивайло Найденов 44']
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         1:3 (1:1) 
  [1:0 Преслав Георгиев 3', 1:1 Радостин Неделчев 30', 1:2 Ивайло Стоянов 54'-аг,
   1:3 Милен Димов 68']
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              4:0 (0:0) 
  [1:0 Милко Георгиев 62'-д, 2:0 Йосиф Табаков 73', 3:0 Иван Кирев 75',
   4:0 Йосиф Табаков 77']
  [чк: Благовест Якимов (ВР) 55']
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        1:0 (0:0) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 80'+3']
21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          0:1 (0:1) 
  [0:1 Марио Йорданов 23'-д]
Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 (0:3) 
  [0:1 Светослав Ковачев 2', 0:3 Еге Реват 10',22']
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:5 (0:2) 
  [0:1 Валентин Йосков 2', 0:2 Слави Славов 30', 0:3 Валентин Йосков 2п,
   0:4 Валери Христов 2п, 0:5 Габриел Атанасов 2п]
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   4:1 (2:0) 
  [1:0 Калоян Кръстев 35', 2:0 Валентин Лазаров 40', 3:0 Фабиен Георгиев 50',
   4:0 Александър Златков 55', 4:1 Борислав Трендафилов 66']

                           VIII кръг - отложен мач

24 септември 2014, сряда, 10:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Несебър (Несебър)      8:0 
  [Борис Панталеев (3), Георги Русев (2), Аспарух Смилков,
   Мехмедали Мехмедали, Асен Чандъров]

                           X кръг

27 септември 2014, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              2:0 (2:0) 
  [1:0 Лъчезар Котев 6', 2:0 Живко Станимиров 36'-аг]
Чавдар (Етрополе) - Несебър (Несебър)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Росен Пъдарев 35', 2:0 Борислав Трендафилов 45']
27 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Калоян Кръстев 47'-д], ~ 100 зрители
Видима-Раковски (Севлиево) - Дунав 2010 (Русе)            1:2 (1:2) 
  [0:2 Сонер Хюсеин 2',5'; 1:2 Божидар Божинов 30']
  [ид: Мартин Филипов (Д) 70']
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              0:0 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 1:1 (1:1) 
  [0:1 Атанас Панов 20', 1:1 Валентин Йосков 25'-д]
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Ерол Дост 50']
28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Иванов 25', 2:0 Стефан Стойнов 75']
Векта (Пловдив) - Левски (София)                          1:5 (1:2) 
  [0:1 Илиян Стефанов 2', 1:1 Мариян Георгиев 19', 1:2 Станислав Иванов 21',
   1:3 Алекс Боримиров 53'-д, 1:4 Ивайло Найденов 73', 1:5 Станислав Иванов 76']

                           XI кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:3 (2:2) 
  [1:0 Джем Мюмюн 5', 1:1 Радостин Неделчев 8', 2:1 Мартин Филипов 25',
   2:3 Живко Жеков 31'-д,55']
  [чк: Кирил Тюлев (Ч) 65']
3 октомври 2014, петък, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Векта (Пловдив)                    0:0 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:2 (0:2) 
  [0:1 Валентин Йосков 5', 0:2 Валери Христов 21', 1:2 Исмет Рамадан 57',
   2:2 Иван Кирев 73']
Несебър (Несебър) - Локомотив (София)                     1:3 (0:2) 
  [0:1 Александър Григоров 21', 0:2 Георги Пунев 30', 0:3 Александър Масларски 65',
   1:3 Калоян Опнаков 69'-д]
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         3:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Кабов 21', 2:0 Станислав Иванов 69', 3:0 Петър Генчев 77'-аг]
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Чукалов 21', 1:1 Калоян Динев 63', 2:1 Ангел Денчев 74']
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               5:0 (3:0) 
  [Тонислав Йорданов (3), Николай Георгиев, Добромир Бонев]
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:2 (2:1) 
  [1:0 Димитър Минков 20', 1:1 Марио Йорданов 21', 3:1 Калоян Кръстев 30',60'
   3:2 Павел Головодов 70']
  [чк: Стефан Стойнов (ЦСКА) 65', Кристиян Славов (ЦСКА) 72']
Лудогорец 1945 (Разград) - Чавдар (Етрополе)              8:0 
  [Юнуз Юнуз (2), Светослав Ковачев (2), Атанас Карачоров,
   Марчело Тенев, Сердар Юсуфов, Кристиян Аначков]

                           XII кръг

8 октомври 2014, сряда, 10:30 ч:
в кв.Требич, София:
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:4 (0:2) 
  [0:1 Юнуз Юнуз 24', 0:2 Стилиян Стоянов 34', 0:4 Еге Реват 43',68']
ЦСКА (София) - Несебър (Несебър)                          5:0 (4:0) 
  [1:0 Драгомир Тошев 1п, 4:0 Марио Йорданов 1п,1п,1п; 5:0 Мишел Милчев 2п]
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               0:3 (0:2) 
  [0:2 Георги Търтов 15',38'; 0:3 Добромир Бонев 2п]
8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе)      4:1 (0:0) 
  [1:0 Димитър Костадинов 41', 3:0 Георги Русев 47'-д,65'; 3:1 Ничо Ничев 71',
   4:1 Данаил Иванов 75']
  [ид: Георги Русев (ДИТ) 33']
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)          0:4 (0:0) 
  [0:2 Калоян Кръстев 56',60'; 0:4 Йордан Попов 64',79']
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:1 (1:1) 
  [0:1 Джем Мюмюн 10', 1:1 Румен Касабов 28', 3:1 Валентин Йосков 43',47'-д]
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:3 (0:1) 
  [0:1 Яшар Байрам 30', 0:2 Исмет Рамадан 60', 0:3 Йосиф Табаков 74']
Векта (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    0:5 (0:4) 
  [0:1 Преслав Георгиев 9', 0:3 Цветелин Атанасов 13',25'; 0:4 Неделин Бакърджиев 36',
   0:5 Данчо Свиленски 60']
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                     4:0 (2:0) 
  [2:0 Георги Костов 12',20'; 3:0 Станислав Иванов 50', 4:0 Ангел Сираков 71']

                           XIII кръг

21 октомври 2014, вторник, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   0:1 (0:1) 
  [0:1 Тодор Кръстев 30']
22 октомври 2014, сряда, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:5 (1:4) 
  [0:1 Иван Шиндов 13', 0:2 Ерол Дост 15', 0:3 Иван Шиндов 21',
   1:3 Сонер Хюсеин 29', 1:4 Георги Чукалов 36', 1:5 Генади Желев 52']
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          1:1 (1:1) 
  [0:1 Милен Димов 9', 1:1 Валентин Сливов 14'-д]
22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   0:7 (0:2) 
  [0:1 Георги Русев 18', 0:2 Асен Чандъров 25', 0:3 Георги Русев 42',
   0:4 Димитър Костадинов 59', 0:5 Асен Чандъров 61', 0:6 Димитър Костадинов 67',
   0:7 Георги Русев 71']
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:2 (0:1) 
  [0:2 Алекс Боримиров 15'-д,61']
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         7:1 (5:1) 
  [1:0 Исмет Рамадан 8', 2:0 Яшар Байрам 11', 3:0 Атанас Ташолов 13',
   4:0 Йосиф Табаков 15', 4:1 _ 21', 5:1 Исмет Рамадан 25',
   6:1 Иван Кирев 65', 7:1 Димитър Минчев 78']
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       2:1 (2:1) 
  [0:1 Валентин Йосков 9', 1:1 Никола Гавов 12', 2:1 Тонислав Йорданов 37']
Несебър (Несебър) - Видима-Раковски (Севлиево)            0:3 (0:3) 
  [0:1 Теодор Коларов 15', 0:2 Милен Киров 26', 0:3 Пресиян Цвятков 30']
  [чк: Калоян Опнаков (Н) след края на мача]
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)                     0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Михайлов 65'-д]
  [чк: Миролюб Георгиев (Ч) след края на мача]

                           XIV кръг

25 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  1:2 (1:1) 
  [0:1 Калоян Кръстев 25', 1:1 Валентин Йосков 30', 1:2 Александър Златков 65']
Векта (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       2:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Куршумов 65', 2:0 Ерик Смилянов 75']
25 октомври 2014, събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Локомотив (София)      отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               прекратен * 
* - прекратен на полувремето при 0:1 заради лоши метеорологични условия.
    След като времето не позволява срещата да се доиграе на 26 октомври е
    назначено преиграване на мача отначало за 2 ноември.
25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград)     отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            отложен * 
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
25 октомври 2014, събота, 17:30 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:3 (1:0) 
  [1:0 Илиян Стефанов 13', 1:1 Йосиф Табаков 44', 1:2 Здравко Дерменов 70',
   1:3 Йосиф Табаков 79'], ~ 50 зрители
2 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
в кв.Колю Ганчево, Стара Загора:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:4 * 
  [0:1 Атанас Панов _, 0:3 Иван Червенаков _,_, 0:4 Преслав Георгиев _]
* - преиграване.
5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Локомотив (София)      3:0 
  [Георги Русев, Милош Стоянов, Васил Добрев]
11 ноември 2014, вторник, 10:30 ч:
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            2:2 
12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:1 (0:1) 
  [0:1 7._ 22', 1:1 Марио Йорданов 72']
  [ид: Марио Йорданов (ЦСКА) 72']
Видима-Раковски (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград)     0:6 
  [Иво Колев (2), Марчело Тенев, Светослав Ковачев,
   Кристиян Аначков, Веселин Отман]
3 декември 2014, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 0:0 

                           XV кръг

28 октомври 2014, вторник, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   1:1 (1:0) 
  [1:0 Цветелин Атанасов 10', 1:1 Асен Чандъров 71']
29 октомври 2014, сряда, 10:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        1:2 (1:1) 
  [1:0 Сонер Хюсеин 22', 1:1 Божидар Божилов 30', 1:2 Алекс Боримиров 62']
29 октомври 2014, сряда, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    3:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Кирев 15', 2:0 Петър Чалъков 61', 3:0 Иван Михайлов 76']
Литекс (Ловеч) - Векта (Пловдив)                          5:0 (4:0) 
  [4:0 Тонислав Йорданов 8',20',32',37'; 5:0 Мартин Симеонов 57']
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Златков 30']
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                    2:4 (0:2) 
  [0:2 Валентин Йосков 15',39'; 1:2 Петър Златинов 58', 1:3 Валентин Йосков 62',
   2:3 Георги Балев 69', 2:4 Валентин Йосков 75']
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:1 (1:1) 
  [1:0 Лъчезар Захариев 9', 1:1 Александър Киров 17', 2:1 Илия Юруков 64']
  [ид: Светослав Ковачев (Л) 77']
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)            3:1 (1:1) 
  [0:1 Момчил Илиев 3'-аг, 1:1 Ничо Ничев 8', 2:1 Борислав Трендафилов 56',
   3:1 Ничо Ничев 69']
в кв.Требич, София:
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          0:2 (0:0) 
  [0:1 Марио Йорданов 70', 0:2 Тодор Кръстев 80']

                           XIV кръг - преигран мач

2 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
в кв.Колю Ганчево, Стара Загора:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:4 * 
  [0:1 Атанас Панов _, 0:3 Иван Червенаков _,_, 0:4 Преслав Георгиев _]
* - преиграване.

                           XIV кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Локомотив (София)      3:0 
  [Георги Русев, Милош Стоянов, Васил Добрев]

                           XVI кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)           2:1 (0:0) 
  [2:0 Георги Русев 42',60'; 2:1 Радослав Димитров 71']
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)            0:3 (0:2) 
  [0:1 Любомир Кръстев 15', 0:2 Георги Пунев 30', 0:3 Александър Григоров 75']
  [чк: Теодор Коларов (ВР) 71']
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            0:0 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:1 (0:0) 
  [1:0 Валентин Йосков 57', 1:1 Живко Станимиров 77']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Несебър (Несебър)              3:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Саватинов 32', 2:0 Иван Грънчаров 56', 3:0 Любослав Лучев 74']
  [чк: Танчо Тодоров (Л) 25', Димчо Стоянов (Н) 36']
Векта (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:1 (1:1) 
  [0:1 Виктор Теодосиев 25', 1:1 Стоян Биволарски 36']
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  1:2 (0:1) 
  [0:2 Сонер Хюсеин 25',43'; 1:2 Георги Койчев 50']
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:0 (1:0) 
  [1:0 Руси Чернаков 15', 2:0 Атанас Панов 55']
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           3:1 (2:0) 
  [1:0 Георги Кузовски 6', 2:0 Божидар Божилов 31', 2:1 Тонислав Йорданов 79'-д,
   3:1 Ангел Сираков 80']
  [чк: Николай Янков (Лит) 46'], ~ 150 зрители

                           XIV кръг - отложени мачове

11 ноември 2014, вторник, 10:30 ч:
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            2:2 
12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:1 (0:1) 
  [0:1 7._ 22', 1:1 Марио Йорданов 72']
  [ид: Марио Йорданов (ЦСКА) 72']
Видима-Раковски (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград)     0:6 
  [Иво Колев (2), Марчело Тенев, Светослав Ковачев,
   Кристиян Аначков, Веселин Отман]

                           XVII кръг

14 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        0:1 (0:0) 
  [0:1 Асен Чандъров 55']
15 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       4:0 (4:0) 
  [1:0 Марчело Тенев 13', 2:0 Мирослав Георгиев 25'-д, 3:0 Светослав Ковачев 32',
   4:0 Юнуз Юнуз 38']
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    0:2 (0:1) 
  [0:1 Христо Илиев 5', 0:2 Валентин Йосков 65']
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Михайлов 60'-д, 2:0 Любомир Кръстев 70']
15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  0:5 (0:1) 
  [0:1 Цветелин Атанасов 26', 0:2 Неделин Бакърджиев 62', 0:3 Ивайло Стоянов 67',
   0:4 Цветелин Атанасов 70', 0:5 Станислав Белчев 78']
Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора)                     3:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Търтов 31', 3:0 Тонислав Йорданов 51',73']
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:1 (0:1) 
  [0:1 Божидар Божилов 23', 1:1 Йордан Попов 55']
Несебър (Несебър) - Векта (Пловдив)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Еркан Мюмюн 27']
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                 6:2 (3:0) 
  [2:0 Тодор Кръстев 1п,1п; 3:0 Йоан Маринов 1п, 3:2 Пресиян Цвятков 45',50';
   4:2 Стефан Стойнов 2п, 5:2 Тодор Кръстев 2п, 6:2 Марио Йорданов 2п]

                           XVIII кръг

18 ноември 2014, вторник, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Славов 33']
Несебър (Несебър) - Левски (София)                        0:5 (0:3) 
  [0:2 Алекс Боримиров 1п,1п-д; 0:3 Атанас Кабов 1п, 0:4 Алекс Боримиров 2п,
   0:5 Йоан Йорданов 2п]
18 ноември 2014, вторник, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       0:2 (0:2) 
  [0:2 Иван Кирев 3',37']
18 ноември 2014, вторник, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Видима-Раковски (Севлиево)            6:2 (1:1) 
  [Георги Русев (3), Асен Чандъров, Алекс Асенов,
   Иван Тилев - Цветомир Георгиев, Пресиян Цвятков]
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              3:1 (3:0) 
  [2:0 Борислав Трендафилов 10',13'; 3:0 Петър Хартарски 20', 3:1 Александър Гурков 67']
Лудогорец 1945 (Разград) - Векта (Пловдив)                9:0 (6:0) 
  [Мирослав Георгиев (1+1-д), Илия Юруков, Светослав Ковачев,
   Стелиян Стоянов, Юнуз Юнуз, Средар Юсуфов,
   Али Бозев, Еге Реват]
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                4:0 (1:0) 
  [1:0 Селим Буковски 5', 2:0 Валентин Сливов 54', 3:0 Виктор Теодосиев 61',
   4:0 Любомир Николов 73']
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 48']
19 ноември 2014, сряда, 10:30 ч:
в кв.Требич, София:
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    2:1 (1:0) * 
  [1:0 Любомир Кръстев 2', 2:0 Георги Пунев 60', 2:1 Валентин Йосков 79']
  [ид: Валентин Йосков (Чм) 35']
  [чк: Христо Илиев (Чм) 65']
* - мачът започва с 15' закъснение, в 10:45 ч, заради липса на охрана.

                           XIX кръг

22 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      1:1 (1:0) 
  [1:0 Стефан Митев 9'-д, 1:1 Данаил Иванов 61']
  [ид: Георги Русев (ДИТ) 30']
  [чк: Васил Добрев (ДИТ) 68']
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 7:0 (4:0) 
  [2:0 Божидар Божилов 1п,1п; 3:0 Атанас Кабов 1п, 4:0 Ивайло Найденов 1п,
   5:0 Илиян Стефанов 2п, 6:0 Стивън Славков 2п-д, 7:0 Георги Кузовски 2п]
  [чк: Мирослав Георгиев (Луд), Живко Станимиров (Луд)]
22 ноември 2014, събота, 12:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  0:0 
22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          0:0 
  [чк: Мартин Манолев (Л) 62']
Векта (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       1:0 (0:0) 
  [1:0 Ерик Смилянов 65']
23 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         3:0 (1:0) 
  [1:0 Валери Христов 25', 3:0 Валентин Йосков 45'-д,65']
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:0 (1:0) 
  [1:0 Руси Чернаков 21']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)              0:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Пунев 6', 0:2 Дейвид Димитров 53']
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:3 (1:0) 
  [1:0 Николай Дросев 35', 1:1 Пресиян Цвятков 50', 1:2 Константин Цветанов 61',
   1:3 Николай Матев 70']

                           XX кръг

25 ноември 2014, вторник, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)           2:0 
  [Еге Реват, Цветослав Петров]
  [Радослав Кожухаров (В) 2п, Радослав Минчев (В) 2п]
26 ноември 2014, сряда, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:4 (1:2) 
  [0:2 Радостин Неделчев 7',22'; 1:2 Данаил Иванов 30', 1:4 Радостин Неделчев 55',65']
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци" - помощен терен:
Локомотив (София) - Векта (Пловдив)                       0:0 
26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           1:4 (0:1) 
  [0:1 Валентин Йосков 25', 1:1 Милен Киров 48', 1:2 Кристиян Събев 55',
   1:3 Илиан Илиев 65', 1:4 Валентин Йосков 78'-д]
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци" - помощен терен:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   4:0 (3:0) 
  [1:0 Айкут Рамадан 24', 2:0 Йоан Маринов 37', 3:0 Павел Головодов 40',
   4:0 Драгомир Тошев 58']
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        2:3 (1:2) 
  [1:0 Стивън Пангев 5', 1:1 Божидар Божилов 10', 1:2 Илиян Стефанов 16',
   1:3 Божидар Божилов 43', 2:3 Георги Янев 72']
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  1:3 (1:1) 
  [1:0 Петър Златинов 6', 1:1 Ангел Денчев 30', 1:2 Калоян Динев 59',
   1:3 Преслав Георгиев 61']
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     4:1 (3:0) 
  [2:0 Йордан Попов 13',16'; 3:0 Димитър Минков 23', 3:1 Мартин Татаров 55',
   4:1 Калоян Кръстев 65']
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)                        7:0 
  [Тонислав Йорданов (5), Михаил Кулов, Николай Янков]

                           XXI кръг

29 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Йордан Попов 70']
Левски (София) - Локомотив (София)                        1:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Найденов 31']
  [ид: Алекс Боримиров (Лев) 76']
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Минко Ластарджиев 54']
Ботев (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Милко Георгиев 24']
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:1 (0:1) 
  [0:1 Юнуз Юнуз 30', 1:1 Ивайло Стоянов 80'+2']
  [чк: Марчело Тенев (Л) 60', Атанас Панов (Б) 60']
Векта (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:2 
  [0:2 Павел Головодов _,_-д]
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  1:2 (0:0) 
  [0:1 Росен Пъдарев 47', 0:2 Ничо Ничев 57', 1:2 Георги Койчев 75']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)     2:1 (1:1) 
  [1:0 Георги Стоев 6', 1:1 Милен Киров 24', 2:1 Иван Шиндов 60']
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           3:0 (1:0) 
  [2:0 Валентин Йосков 30',49'-д; 3:0 Валери Христов 64']

                           XIV кръг - отложен мач

3 декември 2014, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 0:0 

                           XXII кръг

4 декември 2014, четвъртък, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Дунав 2010 (Русе)                     0:2 (0:2) 
  [0:2 Сонер Хюсеин 25',34']
4 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Векта (Пловдив)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Пресиян Цвятков 60']
  [чк: Славомир Семов (ВР)]
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Локомотив (София) - Верея (Стара Загора)                  2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Койчев 12', 1:1 Александър Григоров 70', 2:1 Георги Пунев 75']
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Преслав Георгиев 65'-д]
  [чк: Ничо Ничев (Ч), Ангел Денчев (Б), Неделин Бакърджиев (Б)]
6 декември 2014, събота, 10:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Черно море (Варна)     3:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Русев 4'-д, 2:0 Аспарух Смилков 56', 2:1 Валентин Йосков 75',
   3:1 Георги Недялков 80'], ~ 80 зрители
6 декември 2014, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Илия Юруков 51'-д, 2:0 Еге Реват 72']
  [чк: Димитър Минчев (Б) 50']
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Стоянов 8']
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 (0:0) 
  [0:1 Атанас Кабов 60']
  [ид: Павел Головодов (ЦСКА) 38']
  [чк: Иван Иванов (ЦСКА) 27'], ~ 150 зрители
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      3:2 (2:1) 
  [1:0 Мартин Семерджиев 21', 2:0 Калоян Кръстев 33', 2:1 Тонислав Йорданов 37',
   3:1 Андреа Христов 70', 3:2 Мартин Минчев 72'], ~ 100 зрители

* - На полусезона (след XXII кръг) Видима-Раковски (Севлиево) се отказва от
    по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат,
    а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXIII кръг

14 февруари 2015, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                        5:1 (2:1) 
  [2:0 Михаил Кулов 14',16'; 2:1 Иван Турицов 25'-аг, 3:1 Никола Гавов 48',
   4:1 Георги Търтов 67', 5:1 Ивайло Величков 73']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Илиан Илиев 65']
  [ид: Валери Христов (Чм) 45']
14 февруари 2015, събота, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    1:3 (0:2) 
  [0:1 Асен Чандъров 16', 0:2 Георги Русев 23', 0:3 Борис Панталеев 56',
   1:3 Селим Буковски 75']
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:1 (0:0) 
  [1:0 Мартин Филипов 43', 1:1 Илия Юруков 61']
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       5:1 (4:0) 
  [2:0 Йосиф Табаков 20',26'; 3:0 Исмет Рамадан 29'; 4:0 Йосиф Табаков 38',
   5:0 Здравко Жилов 76', 5:1 Борислав Трендафилов 78']
  [ид: Здравко Жилов (Б) 76']
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)                  0:0 
  [чк: Брайън Сандов (Л) 50']
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)               3:0 сл. 
Векта (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              0:0 
  [чк: Живко Жеков (Ч), Кристиян Христов (Ч)]
15 февруари 2015, неделя, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:0 

                           XXIV кръг

21 февруари 2015, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Дунав 2010 (Русе)                     2:0 (0:0) 
  [1:0 Еркан Осман 55', 2:0 Росен Пъдарев 70']
  [чк: Кристиян Карагеоргиев (Д) 68']
в Ахелой:
Несебър (Несебър) - Славия 1913 (София)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Калоян Кръстев 50']
21 февруари 2015, събота, 12:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - изкуствен терен:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              5:1 (1:0) 
  [1:0 Мехмедали Мехмедали 40', 1:1 Георги Чукалов 43'-д, 2:1 Георги Русев 45',
   4:1 Георги Недялков 66',70'; 5:1 Асен Чандъров 78']
  [ид: Георги Чукалов (Л) 72']
21 февруари 2015, събота, 14:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Верея (Стара Загора)         0:3 сл. 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       5:0 (1:0) * 
  [1:0 Павел Головодов 29', 3:0 Айкут Рамадан 44',49'; 5:0 Светомир Георгиев 68',73']
* - мачът започва с 15' закъснение, в 14:15, заради забавяне на играния на същия
    терен преди това мач ДИТ Спорт - Локомотив 1926.
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                 0:2 (0:1) 
  [0:1 Христин Колев 28', 0:2 Мартин Минчев 59']
22 февруари 2015, неделя, 10:30 ч:
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:3 (0:2) 
  [0:1 Алекс Боримиров 10', 0:2 Божидар Божилов 17', 0:3 Станислав Иванов 71']
22 февруари 2015, неделя, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Векта (Пловдив)                      2:0 (0:0) 
  [2:0 Валери Христов 61',74']
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци" - изкуствен терен:
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)                       1:3 (1:1) 
  [0:1 Иван Кирев 13', 1:1 Кристиян Николов 31', 1:2 Милко Георгиев 52',
   1:3 Йосиф Табаков 53']

                           XXV кръг

25 февруари 2015, сряда, 10:30 ч:
в Ахелой:
Несебър (Несебър) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Недялков 8', 0:2 Данаил Иванов 45']
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Калоян Кръстев 35', 1:1 Юнуз Юнуз 49', 2:1 Самуил Димитров 75'], ~ 120 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (София)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Мартин Филипов 59']
25 февруари 2015, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        4:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Търтов 18', 2:0 Тонислав Йорданов 31', 3:0 Георги Търтов 39',
   4:0 Иван Митрев 71']
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:0) 
  [0:1 Стефан Стойнов 80'+1']
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)         3:0 сл. 
Верея (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:0 
26 февруари 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:1 (0:0) 
  [1:0 Алекс Боримиров 61', 1:1 Слави Славов 66'], ~ 80 зрители
26 февруари 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Танчо Тодоров 1п, 0:3 Архан Исуф 1п,2п; 0:4 Георги Чукалов 2п]

                           XXVI кръг

7 март 2015, събота, 14:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Векта (Пловдив)        отложен * 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                 2:0 (1:0) 
  [1:0 Валери Христов 3', 2:0 Слави Славов 63']
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         0:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Панов 23']
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        отложен * 
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   отложен * 
Лудогорец 1945 (Разград) - Несебър (Несебър)              4:0 (2:0) 
  [1:0 Светослав Ковачев 17', 2:0 Юнуз Юнуз 34', 3:0 Еге Реват 51',
   4:0 Юнуз Юнуз 66']
8 март 2015, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          отложен * 
* - трите мача в София и този в Етрополе са отложени заради силен
    снеговалеж.
8 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)              0:3 сл. 
9 март 2015, понеделник, 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 отложен 
25 март 2015, сряда, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          2:2 (1:1) 
  [0:1 Мерт Хасан 23', 1:1 Йоан Маринов 28', 2:1 Марио Йорданов 68',
   2:2 Димитър Димитров 80']
25 март 2015, сряда, 14:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Векта (Пловдив)        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Николов 15', 2:0 Иван Коцев 60']
26 март 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:2 (1:1) 
  [0:1 Калоян Кръстев 32', 1:1 Борислав Трендафилов 38'-д, 1:2 Цветомир Вачев 44']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:3 (0:1) 
  [0:1 Илиян Стефанов 37', 0:2 Георги Кузовски 45', 0:3 Алекс Боримиров 56']

                           XXVII кръг

14 март 2015, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ДИТ Спорт (София)              2:2 (0:1) 
  [0:1 Асен Чандъров 28', 1:1 Юнуз Юнуз 48', 1:2 Лъчезар Котев 60',
   2:2 Еге Реват 80'+1']
Несебър (Несебър) - Чавдар (Етрополе)                     4:0 (1:0) 
  [1:0 Руси Колев 36', 3:0 Виктор Янев 48'-д,53'; 4:0 Илми Христов 55']
  [чк: Аксел Янков (Ч) 70']
14 март 2015, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Векта (Пловдив)                          7:0 (3:0) 
  [2:0 Ивайло Найденов 1п,1п; 3:0 Алекс Боримиров 40'-д, 4:0 Станислав Иванов 2п,
   5:0 Атанас Василев 2п, 6:0 Илиян Стефанов 2п-д, 7:0 Минко Ластарджиев 2п]
14 март 2015, събота, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             1:1 (1:1) 
  [0:1 Айкут Рамадан 27', 1:1 Тонислав Йорданов 38']
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              3:1 (1:1) 
  [0:1 Александър Киров 9', 1:1 Йосиф Табаков 14', 2:1 Милко Георгиев 60',
   3:1 Йосиф Табаков 75']
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1 (1:0) 
  [1:0 Атанас Панов 8', 1:1 Слави Славов 72']
  [ид: Преслав Георгиев (Б) 62', Румен Касабов (Чм) 67']
  [чк: Валери Христов (Чм) 58']
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1 (1:0) 
  [1:0 Пламен Михайлов 31', 1:1 Генади Желев 68']
15 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   2:1 (1:1) 
  [0:1 Кристиян Николов 9', 1:1 Калоян Кръстев 16', 2:1 Виктор Теодосиев 59']
  [чк: Александър Масларски (Л) 64'], ~ 100 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Видима-Раковски (Севлиево)            3:0 сл. 

                           XXVIII кръг

18 март 2015, сряда, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Марти Филипов 66']
18 март 2015, сряда, 12:30 ч:
Локомотив (София) - Несебър (Несебър)                     3:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Александров 45', 3:0 Дейвид Димитров 60',71']
18 март 2015, сряда, 14:30 ч:
Векта (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    2:0 (0:0) 
  [2:0 Димитър Димитров 65',75']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:1 (0:0) 
  [1:0 Емре Емин 70', 1:1 Мерхан Мустафов 71']
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               0:3 сл. 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:0 (1:0) 
  [1:0 Марио Благоев 36', 3:0 Павел Головодов 62',67'; 4:0 Айкут Рамадан 71']
  [ид: Павел Головодов (ЦСКА) 45'-д]
19 март 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      отложен 
Чавдар (Етрополе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:1 (0:1) 
  [0:1 Юнуз Юнуз 22']
19 март 2015, четвъртък, 14:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Русев 75'-д]
  [чк: Георги Кузовски (Л) 74']
25 март 2015, сряда, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:0 (1:0) 
  [1:0 Светослав Павлов 22']

                           XXIX кръг

21 март 2015, събота, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               4:1 (1:1) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 3', 1:1 Николай Янков 20'-аг, 2:1 Тонислав Йорданов 43',
   3:1 Георги Търтов 68', 4:1 Тонислав Йорданов 74']
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:2 (0:1) 
  [0:2 Светослав Павлов 25',70']
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Михайлов 22', 2:0 Йосиф Табаков 62']
Берое (Стара Загора) - Векта (Пловдив)                    2:0 (1:0) 
  [1:0 Мартин Ковачев 8', 2:0 Атанас Панов 57']
22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
в Ахелой:
Несебър (Несебър) - ЦСКА (София)                          1:1 (1:1) 
  [0:1 Павел Головодов 21', 1:1 Ангел Илиев 38']
22 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:4 (0:2) 
  [0:3 Георги Недялков 20',26',68'; 0:4 Валентин Сливов 76']
22 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          3:0 сл. 
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                     0:1 (0:0) 
  [0:1 Йоан Йорданов 80']
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Илия Юруков 10']

                           XXVIII кръг - отложен мач

25 март 2015, сряда, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:0 (1:0) 
  [1:0 Светослав Павлов 22']

                           XXVI кръг - отложени мачове

25 март 2015, сряда, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          2:2 (1:1) 
  [0:1 Мерт Хасан 23', 1:1 Йоан Маринов 28', 2:1 Марио Йорданов 68',
   2:2 Димитър Димитров 80']
25 март 2015, сряда, 14:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Векта (Пловдив)        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Николов 15', 2:0 Иван Коцев 60']
26 март 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:2 (1:1) 
  [0:1 Калоян Кръстев 32', 1:1 Борислав Трендафилов 38'-д, 1:2 Цветомир Вачев 44']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:3 (0:1) 
  [0:1 Илиян Стефанов 37', 0:2 Георги Кузовски 45', 0:3 Алекс Боримиров 56']

                           XXX кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          1:2 (0:1) 
  [0:1 Радостин Неделчев 24'-аг, 0:2 Виктор Теодосиев 58', 1:2 Радостин Неделчев 80'-д]
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   3:1 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Славов 18', 2:0 Радослав Димитров 31', 2:1 Тодор Кръстев 73', 
   3:1 Валентин Лазаров 79'], ~ 160 зрители
29 март 2015, неделя, 12:00 ч:
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:1 (1:0) 
  [1:0 Ерик Борисов 24', 2:0 Николай Михайлов 65', 2:1 Ничо Ничев 70']
29 март 2015, неделя, 13:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Чукалов 23']
  [чк: Кристиян Карагеоргиев (Д) 62']
29 март 2015, неделя, 14:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Верея (Стара Загора)   4:1 (0:0) 
  [1:0 Асен Чандъров 45', 1:1 Симеон Христов 55', 2:1 Петър Генчев 72',
   3:1 Валентин Сливов 77', 4:1 Милош Стоянов 80']
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:1 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Найденов 32', 1:1 Цветелин Атанасов 65', 2:1 Божидар Божилов 74']
  [чк: Цветелин Атанасов (Б) 80'], ~ 50 зрители
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         0:2 (0:1) 
  [0:1 Исмет Рамадан 1п, 0:2 Йосиф Табаков 2п]
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       1:3 (1:2) 
  [0:1 Тонислав Йорданов 18', 1:1 Слави Славов 27', 1:2 Николай Янков 36',
   1:3 Тонислав Йорданов 61']
Видима-Раковски (Севлиево) - Несебър (Несебър)            0:3 сл. 

                           XXXI кръг

4 април 2015, събота, 11:00 ч:
Локомотив (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      1:6 (0:4) 
  [0:1 Георги Русев 10', 0:2 Асен Чандъров 14', 0:3 Георги Русев 27'
   0:4 Георги Недялков 35', 0:5 Мехмедали Мехмедали 48', 1:5 Юлиян Наков 51',
   1:6 Мехмедали Мехмедали 65']
4 април 2015, събота, 15:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)            0:3 (0:2) 
  [0:1 Живко Жеков 15', 0:3 Радостин Неделчев 31', 62']
4 април 2015, събота, 15:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:6 (0:3) 
  [0:1 Марио Йорданов 1п, 0:2 Йоан Маринов 1п, 0:3 Андриан Димитров 1п,
   0:5 Валентин Лазаров 2п,2п, 0:6 Стефан Стойнов 2п]
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 3:0 (1:0) 
  [3:0 Тонислав Йорданов 8', 42', 58']
Дунав 2010 (Русе) - Векта (Пловдив)                       2:0 (2:0) 
  [1:0 Сонер Хюсеин 22', 2:0 Мартин Филипов 34']
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               2:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Червенаков 10', 1:1 Станислав Митов 23', 2:1 Денислав Станчев 71']
5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  1:2 (0:1) 
  [0:1 Габриел Атанасов 21', 1:1 Христо Тодоров 48', 1:2 Светослав Павлов 68']
5 април 2015, неделя, 11:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Кузовски 2', 1:1 Йосиф Табаков 44', 1:2 Минко Ластарджиев 55', 
   2:2 Иван Кирев 74']
5 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Видима-Раковски (Севлиево)     3:0 сл. 

                           XXXII кръг

8 април 2015, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Берое (Стара Загора)   4:0 
  [1:0 Мехмедали Мехмедали _, 2:0 Стефан Митев _, 3:0 Аспарух Смилков _
   4:0 Асен Чандъров _]
8 април 2015, сряда, 15:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:3 (1:2) 
  [1:0 Симеон Христов 10', 1:1 Иван Кирев 20', 1:2 Милко Георгиев 30',
   2:2 Георги Койчев 80'+1', 2:3 Тодор Шакин 80'+2']
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        6:1 (5:0) 
  [2:0 Божидар Божилов 1п,1п; 3:0 Алекс Боримиров 1п, 4:0 Атанас Кабов 1п,
   5:0 Ивайло Найденов 1п, 6:0 Станислав Иванов 2п, 6:1 Мартин Филипов 2п]
Векта (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          1:2 (0:1) 
  [0:1 Станислав Жеков 37', 1:1 _ 63', 1:2 Мартин Минчев 67']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:1 (1:1) 
  [0:1 Калоян Кръстев 3', 1:1 Емре Емин 21']
Черно море (Варна) - Несебър (Несебър)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Марин Сираков 72']
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     1:6 (0:4) 
  [0:1 Тодор Кръстев 5', 0:2 Светослав Ковачев 7', 0:3 Атанас Карачоров 12',
   0:4 Светослав Ковачев 35', 1:4 Радостин Неделчев 45', 1:5 Стилиян Стоянов 51',
   1:6 Светослав Ковачев 70']
  [чк: Тодор Кръстев (Л) 55']
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)            0:3 сл. 
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          4:2 (2:2) 
  [0:1 Александър Григоров 10', 0:2 Дейвид Димитров 21', 3:2 Марио Йорданов 1п,1п,2п;
   4:2 Светомир Георгиев 2п]

                           XXXIII кръг

11 април 2015, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            4:0 (1:0) 
  [1:0 Ничо Ничев 5', 2:0 Росен Пъдарев 50', 3:0 Борислав Трендафилов 56',
   4:0 Марсело Николаев 70']
11 април 2015, събота, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           5:4 (2:3) 
  [0:1 Димитър Богданов 1п, 1:1 Йоан Маринов 1п-д, 1:2 Димитър Костадинов 1п,
   2:2 Марио Йорданов 1п, 2:3 Димитър Костадинов 1п, 3:3 Марио Йорданов 2п,
   4:3 Павел Головодов 2п, 4:4 Димитър Законов 2п, 5:4 Валентин Антов 2п]
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Лъчезар Захариев 18']
Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:2 (0:1) 
  [0:2 Георги Чукалов 29',52']
Славия 1913 (София) - Векта (Пловдив)                     4:0 (2:0) 
  [2:0 Йордан Попов 8',24'; 3:0 Цветомир Вачев 55', 4:0 Мартин Семерджиев 2п]
11 април 2015, събота, 11:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Йосиф Табаков 41']
11 април 2015, събота, 13:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                  0:0 
  [ид: Джем Мюмюн (Д) 60']
11 април 2015, събота, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           1:0 (1:0) 
  [1:0 Тонислав Йорданов 15']
11 април 2015, събота, 15:30 ч:
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)            3:0 сл. 

                           XXXIV кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       4:1 (2:0) 
  [1:0 Емре Емин 28', 2:0 Иван Грънчаров 40', 2:1 Юнуз Юнуз 60',
   3:1 Георги Чукалов 63', 4:1 Архан Исуф 74']
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Николаев 64']
19 април 2015, неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ботев (Пловдив)        0:0 
19 април 2015, неделя, 13:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            3:1 (2:0) 
  [1:0 Живко Жеков 20', 3:0 Радостин Неделчев 21'-д,50'; 3:1 Дейвид Димитров 71']
19 април 2015, неделя, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  6:0 (1:0) 
  [1:0 Цветелин Атанасов 3', 2:0 Атанас Панов 45', 3:0 Мерхан Мустафов 47',
   4:0 Иван Червенаков 52', 5:0 Цветелин Атанасов 57', 6:0 Денислав Станчев 69']
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     0:6 (0:3) 
  [0:2 Тонислав Йорданов 1п,1п; 0:3 Беркай Халил 1п, 0:4 Георги Търтов 2п,
   0:5 Тонислав Жеков 2п, 0:6 Добромир Бонев 2п]
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:1 (1:0) 
  [1:0 Божидар Божилов 15', 1:1 Цветомир Вачев 70', 2:1 Атанас Кабов 73']
Векта (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       0:0 
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)                 0:3 сл. 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1998-99): Елитна група (U-17) 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   XXX  3:1  2:1  1:0  3:1  0:0  2:0  3:1  4:0  3:0  1:4  5:1  6:0  4:1  3:0* 4:1  8:0  6:2 
 2. Литекс (Ловеч)                     1:0  XXX  1:1  1:0  2:1  1:0  1:1  3:2  1:0  1:0  4:1  3:0  7:0  4:0  5:0  3:0  5:1  5:0 
 3. ЦСКА (София)                       5:4  2:0  XXX  0:1  2:1  3:1  3:1  4:0  5:0  4:2  1:0  4:0  2:2  1:1  7:0  7:1  5:0  6:2 
 4. Левски (София)                     3:0  3:1  1:2  XXX  1:1  1:3  7:0  2:1  2:1  1:0  5:1  2:0  6:1  3:0  7:0  4:0  1:0  3:0*
 5. Черно море (Варна)                 0:2  1:3  3:0  2:0  XXX  1:0  1:1  1:2  1:1  2:0  3:0  2:0  3:1  1:0  2:0  2:0  1:0  2:0 
 6. Ботев (Пловдив)                    0:1  0:0  0:1  2:2  2:2  XXX  2:0  3:1  1:0  3:0  3:1  2:0  4:0  5:1  7:1  3:0  1:0  4:0 
 7. Лудогорец 1945 (Разград)           2:2  0:2  0:1  4:2  1:0  2:0  XXX  3:0  0:1  1:0  2:1  4:0  4:0  8:0  9:0  2:0  4:0  3:0*
 8. Славия 1913 (София)                1:3  3:2  3:2  1:1  1:2  4:1  2:1  XXX  4:0  2:1  1:1  1:0  1:0  4:1  4:0  4:0  2:0  3:0*
 9. Берое (Стара Загора)               1:1  2:1  1:0  0:2  1:1  2:0  1:1  1:0  XXX  0:0  1:3  2:1  6:0  3:0  2:0  2:1  5:0  3:0*
10. Локомотив (София)                  1:6  2:0  0:2  1:1  2:1  1:3  0:4  0:1  2:0  XXX  2:0  0:0  3:2  2:1  0:0  2:1  3:0  3:0*
11. Черноморец Бургас (Бургас)         0:4  0:3  1:1  0:3  1:3  0:0  1:6  1:2  0:1  3:1  XXX  1:0  0:1  0:0  0:0  6:2  2:2  1:3 
12. Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1  0:0  0:5* 0:3  0:1  0:3  4:1  1:1  1:1  0:2  0:1  XXX  1:0  1:3  1:0  1:0  3:0  2:1 
13. Дунав 2010 (Русе)                  1:1  0:2  0:1  1:2  0:2  0:2  1:1  0:1  0:5  1:0  2:3  1:5  XXX  4:1  2:0  0:0  3:0  3:0*
14. Чавдар (Етрополе)                  0:4  1:3  0:6  2:3  0:2  0:6  0:1  1:2  0:1  0:1  4:0  3:1  2:0  XXX  0:1  1:1  2:0  3:1 
15. Векта (Пловдив)                    0:4  1:2  0:2  1:5  0:2  0:2  0:4  1:1  0:5  0:3  0:0  0:4  2:0  1:0  XXX  2:0  0:0  2:1 
16. Верея (Стара Загора)               0:7  0:6  0:0  0:1  0:5  2:3  0:2  1:1  0:4  0:2  0:0  1:1  1:2  1:2  0:0  XXX  0:0  1:0 
17. Несебър (Несебър)                  0:2  0:4  1:1  0:5  2:4  0:0  0:3  0:1  1:3  1:3  0:3  0:2  0:2  4:0  1:0  0:2  XXX  0:3 
18. Видима-Раковски (Севлиево)         0:2  0:3* 0:3* 2:1  1:4  0:3* 0:6  0:4  0:2  0:3  0:2  1:1  1:2  0:3* 1:0  0:3* 0:3* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Елитна група (U-17) 2014/15 - Всички голмайстори

Голмайстори
42 - Тонислав Йорданов      - Литекс (Ловеч)
29 - Валентин Йосков        - Черно море (Варна)
28 - Георги Русев           - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
23 - Йосиф Табаков          - Ботев (Пловдив)
19 - Марио Йорданов         - ЦСКА (София)
18 - Асен Чандъров          - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
17 - Алекс Боримиров        - Левски (София)
16 - Калоян Кръстев         - Славия 1913 (София)
   - Светослав Ковачев      - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Радостин Неделчев      - Черноморец Бургас (Бургас)
15 - Тодор Кръстев          - Лудогорец 1945 (Разград)  /вкл. 13 гола за ЦСКА (София)/
14 - Юнуз Юнуз              - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Божидар Божилов        - Левски (София)
12 - Павел Головодов        - ЦСКА (София)
   - Цветелин Атанасов      - Берое (Стара Загора)

11  Сонер Хюсеин          Дунав 2010 (Русе)             
11  Йордан Попов          Славия 1913 (София)           
11  Айкут Рамадан         ЦСКА (София)                  
10  Иван Кирев            Ботев (Пловдив)               
10  Ивайло Найденов       Левски (София)                
10  Георги Търтов         Литекс (Ловеч)                
10  Георги Чукалов        Локомотив 1926 (Пловдив)      
10  Борислав Трендафилов  Чавдар (Етрополе)             
 9  Илиян Стефанов        Левски (София)                
 9  Александър Григоров   Локомотив (София)             
 9  Еге Реват             Лудогорец 1945 (Разград)      
 9  Валери Христов        Черно море (Варна)            
 8  Исмет Рамадан         Ботев (Пловдив)               
 8  Георги Недялков       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 8  Станислав Иванов      Левски (София)                
 7  Атанас Панов          Берое (Стара Загора)          
 7  Димитър Костадинов    ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 7  Мартин Филипов        Дунав 2010 (Русе)             
 7  Йоан Маринов          ЦСКА (София)                  
 7  Ничо Ничев            Чавдар (Етрополе)             
 7  Слави Славов          Черно море (Варна)            
 6  Преслав Георгиев      Берое (Стара Загора)          
 6  Милко Георгиев        Ботев (Пловдив)               
 6  Яшар Байрам           Ботев (Пловдив)               
 6  Пресиян Цвятков       Видима-Раковски (Севлиево)    
 6  Борис Панталеев       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 6  Мехмедали Мехмедали   ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 6  Стефан Митев          ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)  /вкл. 5 гола за Дунав 2010 (Русе)/
 6  Атанас Кабов          Левски (София)                
 6  Дейвид Димитров       Локомотив (София)             
 6  Виктор Теодосиев      Славия 1913 (София)           
 6  Росен Пъдарев         Чавдар (Етрополе)             
 5  Иван Червенаков       Берое (Стара Загора)          
 5  Калоян Динев          Берое (Стара Загора)          
 5  Ерик Смилянов         Векта (Пловдив)               
 5  Данаил Иванов         ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 5  Георги Пунев          Локомотив (София)             
 5  Илия Юруков           Лудогорец 1945 (Разград)      
 5  Марчело Тенев         Лудогорец 1945 (Разград)      
 5  Мехмед Мехмед         Лудогорец 1945 (Разград)      
 5  Стилиян Стоянов       Лудогорец 1945 (Разград)      
 5  Валентин Лазаров      ЦСКА (София)                    /вкл. 2 гола за Славия 1913 (София)/
 5  Живко Жеков           Черноморец Бургас (Бургас)    
 4  Руси Чернаков         Берое (Стара Загора)          
 4  Георги Койчев         Верея (Стара Загора)          
 4  Милен Киров           Видима-Раковски (Севлиево)    
 4  Валентин Сливов       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)  /вкл. 2 гола за Славия 1913 (София)/
 4  Георги Кузовски       Левски (София)                
 4  Любомир Кръстев       Локомотив (София)             
 4  Цветомир Вачев        Славия 1913 (София)             /вкл. 1 гол за Левски (София)/
 4  Светомир Георгиев     ЦСКА (София)                    /вкл. 1 гол за Берое (Стара Загора)/
 4  Стефан Стойнов        ЦСКА (София)                  
 4  Светослав Павлов      Черно море (Варна)            
 4  Милен Димов           Черноморец Бургас (Бургас)    
 3  Симеон Христов        Верея (Стара Загора)          
 3  Аспарух Смилков       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 3  Лъчезар Котев         ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 3  Милош Стоянов         ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 3  Джем Мюмюн            Дунав 2010 (Русе)             
 3  Минко Ластарджиев     Левски (София)                  /вкл. 1 гол за Литекс (Ловеч)/
 3  Добромир Бонев        Литекс (Ловеч)                
 3  Мартин Минчев         Литекс (Ловеч)                
 3  Михаил Кулов          Литекс (Ловеч)                
 3  Никола Гавов          Литекс (Ловеч)                
 3  Кристиян Николов      Локомотив (София)             
 3  Николай Михайлов      Локомотив (София)             
 3  Архан Исуф            Локомотив 1926 (Пловдив)      
 3  Емре Емин             Локомотив 1926 (Пловдив)      
 3  Иван Шиндов           Локомотив 1926 (Пловдив)      
 3  Мирослав Георгиев     Лудогорец 1945 (Разград)      
 3  Сердар Юсуфов         Лудогорец 1945 (Разград)      
 3  Александър Златков    Славия 1913 (София)           
 3  Мартин Семерджиев     Славия 1913 (София)           
 3  Селим Буковски        Славия 1913 (София)           
 3  Драгомир Тошев        ЦСКА (София)                  
 3  Димитър Панайотов     Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Ангел Денчев          Берое (Стара Загора)          
 2  Денислав Станчев      Берое (Стара Загора)          
 2  Ивайло Стоянов        Берое (Стара Загора)          
 2  Мерхан Мустафов       Берое (Стара Загора)          
 2  Неделин Бакърджиев    Берое (Стара Загора)          
 2  Станислав Белчев      Берое (Стара Загора)          
 2  Иван Михайлов         Ботев (Пловдив)               
 2  Димитър Димитров      Векта (Пловдив)               
 2  Божидар Божинов       Видима-Раковски (Севлиево)    
 2  Константин Цветанов   Видима-Раковски (Севлиево)    
 2  Петър Генчев          ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 2  Димитър Димитров      Дунав 2010 (Русе)             
 2  Ангел Сираков         Левски (София)                
 2  Георги Костов         Левски (София)                
 2  Йоан Йорданов         Левски (София)                
 2  Ангел Лясков          Литекс (Ловеч)                
 2  Ивайло Величков       Литекс (Ловеч)                
 2  Николай Георгиев      Литекс (Ловеч)                
 2  Николай Янков         Литекс (Ловеч)                
 2  Александър Масларски  Локомотив (София)             
 2  Ерик Борисов          Локомотив (София)             
 2  Александър Гурков     Локомотив 1926 (Пловдив)      
 2  Генади Желев          Локомотив 1926 (Пловдив)      
 2  Ерол Дост             Локомотив 1926 (Пловдив)      
 2  Иван Грънчаров        Локомотив 1926 (Пловдив)      
 2  Танчо Тодоров         Локомотив 1926 (Пловдив)      
 2  Атанас Карачоров      Лудогорец 1945 (Разград)      
 2  Иво Колев             Лудогорец 1945 (Разград)      
 2  Кристиян Аначков      Лудогорец 1945 (Разград)      
 2  Лъчезар Захариев      Лудогорец 1945 (Разград)      
 2  Виктор Янев           Несебър (Несебър)             
 2  Петър Златинов        Несебър (Несебър)             
 2  Димитър Минков        Славия 1913 (София)           
 2  Самуил Димитров       Славия 1913 (София)           
 2  Кристиян Славов       ЦСКА (София)                  
 2  Радослав Димитров     ЦСКА (София)                  
 2  Габриел Атанасов      Черно море (Варна)            
 2  Илиан Илиев           Черно море (Варна)            
 2  Николай Богданов      Черно море (Варна)            
 2  Александър Киров      Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Данчо Свиленски       Берое (Стара Загора)          
 1  Мариян Тонев          Берое (Стара Загора)          
 1  Мартин Ковачев        Берое (Стара Загора)          
 1  Атанас Пашалиев       Ботев (Пловдив)               
 1  Атанас Ташолов        Ботев (Пловдив)               
 1  Димитър Минчев        Ботев (Пловдив)               
 1  Здравко Дерменов      Ботев (Пловдив)               
 1  Здравко Жилов         Ботев (Пловдив)               
 1  Мартин Анастасов      Ботев (Пловдив)               
 1  Мартин Татаров        Ботев (Пловдив)               
 1  Петър Чалъков         Ботев (Пловдив)               
 1  Тодор Шакин           Ботев (Пловдив)               
 1  Мариян Георгиев       Векта (Пловдив)               
 1  Стоян Биволарски      Векта (Пловдив)               
 1  Тодор Куршумов        Векта (Пловдив)               
 1  Генади Станев         Верея (Стара Загора)          
 1  Иван Вачков           Верея (Стара Загора)          
 1  Йосиф Иванов          Верея (Стара Загора)          
 1  Койчо Иванов          Верея (Стара Загора)          
 1  Пламен Михайлов       Верея (Стара Загора)          
 1  Пламен Стоянов        Верея (Стара Загора)          
 1  Радослав Минчев       Верея (Стара Загора)          
 1  Станислав Митов       Верея (Стара Загора)          
 1  Николай Матев         Видима-Раковски (Севлиево)    
 1  Теодор Коларов        Видима-Раковски (Севлиево)    
 1  Цветомир Георгиев     Видима-Раковски (Севлиево)    
 1  Алекс Асенов          ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Васил Добрев          ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Димитър Богданов      ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Димитър Законов       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Иван Тилев            ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Мариян Димитров       ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
 1  Мерт Хасан            Дунав 2010 (Русе)             
 1  Атанас Василев        Левски (София)                
 1  Георги Янев           Левски (София)                
 1  Стивън Славков        Левски (София)                
 1  Беркай Халил          Литекс (Ловеч)                
 1  Иван Митрев           Литекс (Ловеч)                
 1  Мартин Симеонов       Литекс (Ловеч)                
 1  Станислав Жеков       Литекс (Ловеч)                
 1  Христин Колев         Литекс (Ловеч)                
 1  Ангел Александров     Локомотив (София)             
 1  Иван Коцев            Локомотив (София)             
 1  Румен Василев         Локомотив (София)             
 1  Юлиян Наков           Локомотив (София)             
 1  Георги Саватинов      Локомотив 1926 (Пловдив)      
 1  Георги Стоев          Локомотив 1926 (Пловдив)      
 1  Любослав Лучев        Локомотив 1926 (Пловдив)      
 1  Али Бозев             Лудогорец 1945 (Разград)      
 1  Веселин Отман         Лудогорец 1945 (Разград)      
 1  Живко Станимиров      Лудогорец 1945 (Разград)      
 1  Цветослав Петров      Лудогорец 1945 (Разград)      
 1  Ангел Илиев           Несебър (Несебър)             
 1  Георги Балев          Несебър (Несебър)             
 1  Еркан Мюмюн           Несебър (Несебър)             
 1  Илми Христов          Несебър (Несебър)             
 1  Калоян Опнаков        Несебър (Несебър)             
 1  Руси Колев            Несебър (Несебър)             
 1  Андреа Христов        Славия 1913 (София)           
 1  Любомир Николов       Славия 1913 (София)           
 1  Петко Христов         Славия 1913 (София)           
 1  Фабиен Георгиев       Славия 1913 (София)           
 1  Христо Тодоров        Славия 1913 (София)           
 1  Андриан Димитров      ЦСКА (София)                  
 1  Валентин Антов        ЦСКА (София)                  
 1  Иван Иванов           ЦСКА (София)                  
 1  Марио Благоев         ЦСКА (София)                  
 1  Мишел Милчев          ЦСКА (София)                  
 1  Виктор Петров         Чавдар (Етрополе)             
 1  Георги Янев           Чавдар (Етрополе)             
 1  Еркан Осман           Чавдар (Етрополе)             
 1  Марсело Николаев      Чавдар (Етрополе)             
 1  Петър Хартарски       Чавдар (Етрополе)             
 1  Стивън Пангев         Чавдар (Етрополе)             
 1  Кристиян Събев        Черно море (Варна)            
 1  Марин Сираков         Черно море (Варна)            
 1  Николай Николаев      Черно море (Варна)            
 1  Румен Касабов         Черно море (Варна)            
 1  Христо Илиев          Черно море (Варна)            
 1  Цанко Иванов          Черно море (Варна)            
 1  Иван Стоянов          Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Кристиян Христов      Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Николай Дросев        Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Симеон Русев          Черноморец Бургас (Бургас)    

Автоголове
 2  Ивайло Стоянов        Берое (Стара Загора) - Локомотив (Сф) и Черноморец Бургас
 1  Васил Митев           Векта (Пловдив) - за Видима-Раковски
    Петър Генчев          ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - за Левски (Сф)
    неизвестен футболист  Дунав 2010 (Русе) - за Ботев (Пд)
    Иван Турицов          Литекс (Ловеч) - за Несебър
    Николай Янков         Литекс (Ловеч) - за Черноморец Бургас
    Живко Станимиров      Лудогорец 1945 (Разград) - за ДИТ Спорт
    Мартин Семерджиев     Славия 1913 (София) - за Ботев (Пд)
    Момчил Илиев          Чавдар (Етрополе) - за Видима-Раковски
    Радостин Неделчев     Черноморец Бургас (Бургас) - за Славия 1913

Служебни голове
36  срещу Видима-Раковски (Севлиево) - след отказването им за Левски, Верея, Берое, Ботев, Дунав 2010, Литекс, Славия 1913,
                                       Несебър, Лудогорец 1945, Чавдар, Локомотив (Сф) и ЦСКА
 3  срещу Локомотив 1926 (Пловдив) - за ЦСКА
 3  срещу Векта (Пловдив) - за ДИТ Спорт

Голове с неизвестен голмайстор
 2  Векта (Пловдив) - срещу Ботев (Пд) и Литекс
 2  Несебър (Несебър) - срещу Черноморец Бургас
 2  Черноморец Бургас (Бургас) - срещу Несебър
 1  Верея (Стара Загора) - срещу ЦСКА
 1  Чавдар (Етрополе) - срещу ЦСКА

Анулирани голове
 2  Георги Чукалов        Локомотив 1926 (Пловдив)

нагоре