Купа на Аматьорската футболна лига 2014/15


Купа на Аматьорската футболна лига - Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от четирите
"В" АФГ и от ОФГ. За отборите от "В" АФГ участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във
Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални
съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор
от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка
с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: Дунав 2010 (Русе)
Северозападна България: Бдин 1923 (Видин)
Югозападна България: Сливнишки герой (Сливница)
Югоизточна България: Димитровград 1947 (Димитровград)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           Първи кръг - ОФГ

3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)            3:3; при дузпите: 5:4
7 септември 2014, неделя, 14:30 ч:
Аврен (Аврен) - Ботев (Брестак)                           1:2

                           Втори кръг - ОФГ

10 септември 2014, сряда, 11:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               4:0

                           Първи кръг - "В" АФГ

6 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
в Аксаково:
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик)          4:2
8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
в кв.Повеляново, Девня:
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)              4:2

                           1/2 финал

16 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)           1:2
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           Финал

22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
в Белослав, ст."Димитър Ватев":
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)         анулиран *
* - анулиран след като и двата отбора не могат да съберат футболистите си за мач през седмицата.

Област Добрич

                           Първи кръг

24 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Заря 2006 (Крушари)             1:1; при дузпите: 6:5
Орловец 2008 (Победа) - Септември 98 (Тервел)             5:3
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)      0:7 (0:2)
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           1/2 финали

8 октомври 2014, сряда, 16:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Калиакра (Каварна)                0:3 сл.*
* - домакините предварително се отказват от мача по организационни причини.
Добруджанец (Паскалево) - Черноморец (Балчик)             0:3 сл.*
* - домакините предварително се отказват от мача по организационни причини.

                           Финал

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
в в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  3:2 (3:0)
  [1:0 Станислав Вълчев 1п-аг, 2:0 Васил Тачев 1п, 3:0 Ивелин Костов 1п,
   3:1 Тодор Георгиев 2п, 3:2 Енчо Лемперов 2п]

Област Шумен

От "В" АФГ участват: Ботев (Нови пазар) и Шумен 1929 (Шумен).

Представител на областта е Шумен 1929 (Шумен), вероятно без да изиграе мач след отказване на Ботев (Нови пазар).

Област Търговище

                           Финал

7 октомври 2014, вторник:
Черноломец 04 (Попово) - Светкавица Търговище (Търговище) 5:3

Област Русе

Дунав 2010 (Русе) е единственият отбор, който има желание да участва в турнира. Два други
отбора от областта, които се състезават в Североизточна "В" АФГ - Бенковски (Бяла) и Две
могили (Две могили) също са задължени да участват в турнира, но въпреки това не се включват.

Област Силистра

                           Финал

10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Белица (Белица) - Доростол 2013 (Силистра)                3:0

Област Разград

Няма отбори от областта, които имат желание да участват в турнира. Кубрат 2007 (Кубрат) като
участник в Североизточна "В" АФГ е задължен да участва, но въпреки това също не се включва.

Втори етап

                           Поток Варна/Добрич/Шумен

29 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
в Белослав:
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)                  3:0 сл.*
* - Шумен 1929 се отказва от участие, тъй като няма възможност да събере пълен отбор за мач през седмицата.

                           Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище

15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Белица (Белица)                       3:0 сл.*
* - гостите предварително обявяват, че няма да се явят, затова за същата дата е насрочен мачът на Дунав 2010 с Черноломец 04.
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)               15:0 (7:0)
  [1:0 Йордан Димитров 1', 2:0 Християн Кожухаров 3', 3:0 Йордан Димитров 9',
   4:0 Християн Кожухаров 15', 5:0 Андреас Васев 16', 6:0 Динко Станчев 25',
   7:0 Светослав Читаков 37', 8:0 Йордан Димитров 49', 10:0 Веселин Василев 60',65';
   11:0 Динко Станчев 75', 12:0 Людмил Киров 78', 13:0 Веселин Василев 79',
   14:0 Динко Станчев 82', 15:0 Йордан Димитров 89']

                           Финал

19 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                   1:3 (1:1)
  [1:0 Васил Тачев 3'-д, 1:1 Мартин Димов 16', 1:3 Диян Димов 60',80']

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           1/2 финали

30 септември 2014, вторник, 15:00 ч:
Павлиекни (Павликени) - Етър В.Търново (Велико Търново)   0:0; при дузпите: 3:2
Ресен 2012 (Ресен) - Академик (Свищов)                    2:1

                           Финал

7 октомври 2014, вторник, 15:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Павликени (Павликени)                0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Кушев 80']

Област Габрово

                           Финал

14 октомври 2014, вторник, 16:00 ч:
в Севлиево, тренировъчен терен в парк "Черничките":
Видима-Раковски (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)      2:2 (0:1); при дузпите: 6:7
  [0:1 Ивайло Христов 35', 1:1 Пресиян Цветков 50', 2:1 Цветомир Ненков 74',
   2:2 Пламен Кожухаров 83']

Област Плевен

                           1/2 финали

17 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                7:5 (3:2)
  [Константин Генков (3), Кристиян Коев (2), Николай Петров,
   Тони Панков - Велислав Иванов, Калоян Тодоров,
   Кирил Вълов, Дилян Димитров, Стоянов]
  [3:0-3:2-7:4-7:5]
18 септември 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Левски 2007 (Левски)            4:1 (3:0)
  [1:0 Виктор Иванов 1п, 2:0 Траян Димитров 1п, 3:0 Николай Веселинов 1п,
   3:1 Любомир Борисов 2п, 4:1 Траян Димитров 2п]
Ситомир (Никопол) отказва участие, въпреки че е задължен в ролята си на отбор от "В" АФГ.

                           Финал

25 септември 2014, четвъртък, 16:00 ч:
в Плевен, ст."Белите орли":
Спартак Плевен (Плевен) - Ювентус (Малчика)               2:1 (1:0)
  [1:0 Мартин Бакалов 7', 2:0 Ангел Делев 78', 2:1 Тони Панков 88']
  [нбс: Валентин Антонов (Ю) 10'-45'*]
* - гостите започват срещата без полеви играчи на резервната скамейка и при контузията на Антонов
отборът остава с 10 човека на терена. На полувремето към групата на гостите се присъединява и футболисти,
завършили работния си ден и през второто полувреме Антонов вече е заменен от негов съотборник - Тони Панков.

Област Ловеч

                           Финал

17 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         5:1 (1:0)
  ~ 200 зрители

Област Враца

                           Финал

14 октомври 2014, вторник:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        4:3 (1:2)
  [0:1 Ивайло Данчев 1п-д, 1:1 Светлин Симеонов 1п, 1:2 Ивайло Данчев 1п,
   1:3 Владимир Йорданов 1п, 2:3 Здравко Станков 2п, 3:3 Валентин Лилов 2п,
   4:3 Боян Цеков 2п]

По регламент в турнира задължително трябва да участва и представителят на областта във
"В" АФГ - Ботев 2008 (Козлодуй). Няма информация дали Ботев 2008 се отказва от участие
въпреки това или са играни мачове от турнира на по-ранен етап.

Област Монтана

                           Първи кръг

17 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: *
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:1 (1:0)
  [1:0 Денислав Езекиев 41', 1:1 Гълъб Герасимов 48', 2:1 Станислав Димитров 60']
  [ид: Пламен Ненов (Ком) 64']
  [чк: Юлиян Найденов (Ком) 59']
* - в Монтана заради наводнен терен в Ерден.
Вършец 2012 (Вършец)                                      почива

                           Финал

24 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец)                    3:0 сл.

Област Видин

Бдин 1923 (Видин) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

                           Поток Велико Търново/Габрово/Плевен

22 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
в Лесичери:
Павликени (Павликени) - Спартак Плевен (Плевен)           2:3 (1:2)
  [0:2 Венцислав Миленов 1п,30'; 1:2 Димитър Кушев 39'-д, 1:3 Ивайло Дангуров 55'-д,
   2:3 Веселин Тисовски 75'-д]
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           Поток Враца/Ловеч/Монтана/Видин

22 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Манастирище 2000 (Манастирище)          0:0; при дузпите: 6:5
Пещера (Галата) - Бдин 1923 (Видин)                       1:1 (1:1); при дузпите: 2:4
  [1:0 Митко Маринов 20', 1:1 Цветан Цветанов 30']

                           1/2 финали

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)               3:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Боянов 45'-д, 2:0 Георги Илиев 62', 3:0 Драгомир Иванов 71']
  [нбс: Ивайло Иванов (Бдин) 80']
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                 4:1 (1:1)
  [1:0 Денислав Езекиев 12', 1:1 Милен Панчев 16', 2:1 Стефан Димитров 60',
   3:1 Станислав Димитров 75', 4:1 Цветко Иванов 83']

                           Финал

12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       0:0; при дузпите: 1:3

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

                           1/2 финали

15 октомври 2014, сряда, 11:00 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша (Бистрица)                 2:5
Вихър (кв.Требич, София) - Конелиано (Герман)             1:4

                           Финал

22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица)                    1:3

Област София

                           Първи кръг

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Ихтиман) - Спортист 2012 (Своге)                   0:2
Своге (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            5:2
  [Христо Йовов (2), Георги Андонов (2), Николай Христов - ???]
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            2:4 (1:4)
  [0:1 Христо Гъбаров 12', 0:2 Румен Кереков 16', 1:2 Симеон Вешев 30',
   1:3 Румен Кереков 1п, 1:4 Мариан Хаджиев 1п, 2:4 Георги Атанасов 2п]

                           Втори кръг

22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        3:3; при дузпите: 4:5
Своге (Своге)                                             почива

                           Финал

29 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Своге (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)                0:3 сл. *
* - домакините се отказват.

Област Перник

                           Финал

24 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)        0:2 (0:2)
  [0:1 Петър Петров 1п, 0:2 Мирослав Тодоров 1п]

Област Благоевград

                           Първи кръг

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              3:2 (0:1)
  [0:1 Владимир Кабранов 30', 1:1 Абип Конедарев 55', 2:1 Атанас Керенчев 67',
   2:2 Красимир Шапкаров 75', 3:2 Димитър Парасков 85'-д]
23 септември 2014, вторник, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Гоце Делчев)             2:0 (1:0)
  [1:0 Мохамед Летиф 1п, 2:0 Христо Шоколаров 2п]
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           1/2 финали

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)        1:1 (0:0); при дузпите: 5:6
  [0:1 Васил Захариев 73', 1:1 Ибраим Ибраимов 83']
Единство 2005 (Дъбница) - Изтребител (Ново Делчево)       3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да пътуват за мача.

                           Финал

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Вихрен 1925 (Сандански)         0:0; при дузпите: 5:6

Област Кюстендил

                           Първи кръг

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
в Кюстендик, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Гоговски 59']
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           Финал

24 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            2:4
  [Илиян Чавдаров, _ - Костадин Куков (2), Виктор Анастасов (2)]

Област Пазарджик

                           1/2 финали

24 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Чико (Бяга) - Чепинец (Велинград)                         2:2 (1:2); при дузпите: 3:1
  [1:0 Деян Бекяров 12'-д, 1:2 Славиян Костадинов 22',42'; 2:2 Георги Михайлов 63']
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                  10:0 (4:0)
  [1:0 Серафим Михайлов 8', 2:0 Георги Какалов 10', 3:0 Никола Иванов 38'-д,
   4:0 Денис Стоилов 42', 5:0 Георги Какалов 47', 6:0 Лазар Славов 64',
   7:0 Стойно Солаков 70', 8:0 _ 71', 9:0 Лазар Савов 73',
   10:0 Кристиян Узунов 2п]

                           Финал

7 октомври 2014, вторник, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                        1:1 (1:0); при дузпите: 4:5
  [1:0 Георги Михайлов 26', 1:1 Мартин Дечев 70']

Втори етап

                           Поток София (столица)/София/Пазарджик

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище)                  7:0
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            0:0; при дузпите: 4:5

                           Поток Благоевград/Кюстендил/Перник

29 октомври 2014, сряда, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             1:3 (0:2)
  [0:1 Атанас Пенков 20', 0:2 Иван Иванов 38'-д, 0:3 Виктор Анастасов 79',
   1:3 Васил Захариев 85']
ФК Миньор (Перник)                                        почива

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  2:3 (1:2)
  [1:0 Александър Александров 10', 1:1 Даниел Стефанов 17', 1:2 Йордан Йорданов 29',
   1:3 Мирослав Тодоров 72', 2:3 Уилфред Тагбо 77']

                           Финал

26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           1:3 (1:1)
  [1:0 Йордан Йорданов 15', 1:1 Красимир Кереков 24', 1:3 Николай Иванов 77',85']

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

                           1/4 финали

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          отложен
Раковски (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)                 1:8 (0:4)
  [0:1 Николай Павлов 24', 0:2 Христо Янчев 28', 0:3 Борис Малев 32',
   0:4 Николай Павлов 42', 0:5 Мирослав Караилиев 60', 1:5 Петков 62',
   1:7 Георги Куртев 65',80'; 1:8 Мирослав Караилиев 85']
Средногорец (Брезово) - Левски (Карлово)                  отложен
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 5:1 (3:1)
  [1:0 Димитър Юруков 17', 1:1 Кирил Ангелов 29', 2:1 Тошко Димитров 37',
   3:1 Кристофър Асенов 44', 4:1 Петър Харлов 80', 5:1 Петко Фанев 90']
15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          1:1; при дузпите: 4:2
Средногорец (Брезово) - Левски (Карлово)                  2:6

                           1/2 финали

22 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновец) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:1 (0:0); при дузпите: 4:2
  [0:1 Динко Михайлов 65', 1:1 Веселин Филипов 89']
  [чк: Даниел Колев (С) 20']
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    4:0 (1:0)
  [1:0 Петър Челебиев 3', 2:0 Христо Янчев 60', 4:0 Георги Куртев 70',83']

                           Финал

29 октомври 2014, сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          отложен

7 март 2015, събота, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          отложен *
* - отложен заради силен снеговалеж.

18 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          2:2 (0:2); при дузпите: 6:5
  [0:1 Петър Челебиев 37', 0:2 Мирослав Караилиев 42', 2:2 Александър Стойчев 53',65']

Област Смолян

От "В" АФГ участват: областта няма отбори във "В" АФГ

Област Хасково

                           Финал

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 1:1 (1:0); при дузпите: 5:4
  [1:0 Марио Илиев 35', 1:1 Костадин Желев 72']

Област Кърджали

От "В" АФГ участват: областта няма отбори във "В" АФГ

Област Стара Загора

                           1/2 финали

22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    2:0
  [Владислав Калайджиев, Григор Георгиев]
29 октомври 2014, сряда, 14:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                0:3 сл.

                           Финал

12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:4 (0:2)
  [0:2 Емил Рачев 1п,1п; 0:3 Иван Чергев 2п, 1:3 _ 2п,
   1:4 Иван Колев 2п]

Област Сливен

                           Финал

Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              -1- *
* - не е известна датата на мача.

Област Бургас

                           Финал

29 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:2 (0:2)
  [0:1 Георги Дойчинов 5', 0:2 Тодор Марков 15', 1:2 Георги Бинев 2п]
  [чк: Георги Дойчинов (Н) 50']

Област Ямбол

Тунджа 1915 (Ямбол) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

                           Поток Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали

15 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     1:2

                           Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол

19 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   4:0
  [Дилян Димитров, Симеон Григоров, Георги Рашев,
   Георги Христов]
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:0; при дузпите: 4:5

3 декември 2014, сряда, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            9:0

                           Финал

5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    1:1 (1:0); при дузпите: 5:4
  [1:0 Даниел Добриков 25', 1:1 Пламен Колев 70']
  [чк: Петко Георгиев (Рд) 40']

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - 1/2 финали

Регламент
  - В този кръг участват четирите зонални победителя от Втори етап.
  - Четирите отбора се разпределят в 2 полуфинални двойки чрез пълен жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на неутрален терен.

Жребий: 29 април 2015, сряда, 14:00 ч, в Национален стадион "Васил Левски" в София.

20 май 2015, сряда, 17:30 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Димитровград 1947 (Димитровград) - Дунав 2010 (Русе)      0:5 (0:3)
  [0:1 Диян Димов 2'-д, 0:2 Ивайло Раденцов 13', 0:4 Мирослав Будинов 26',52';
   0:5 Йордан Димитров 75']
27 май 2015, сряда, 17:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста":
Бдин 1923 (Видин) - Сливнишки герой (Сливница)            0:5 (0:1)
  [0:1 Михаил Петров 8', 0:2 Румен Кереков 54', 0:3 Михаил Петров 59',
   0:4 Николай Маринов 75', 0:5 Мариан Хаджиев 78']
  [ид: Цветомир Тодоров (Бдин) 18', Васил Калоянов (Бдин) 37']

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - Финал

Регламент
  - В този кръг участват двата победителя от 1/2 финалите.
  - Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното
време директно се изпълняват дузпи.
  - Финалът се играе на неутрален терен.
  - Символичен домакин на финала е отборът от първата изтеглена полуфинална
двойка.

3 юни 2015, сряда, 17:30 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Дунав 2010 (Русе) - Сливнишки герой (Сливница)            4:2 (3:1)  /пряко по Канал 3/  stats
  [1:0 Мирослав Григоров (вр) 10'-аг, 1:1 Ивайло Цветков 19', 2:1 Николай Колев 23',
   3:1 Мирослав Будинов 29', 4:1 Николай Колев 50', 4:2 Николай Иванов 86'], ~ 380 зрители

нагоре