Юноши старша възраст (род.1996-97): Ловеч - Междуобластна група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чавдар (Троян)                     14   13   0   1   55:9    39  Шампион
 2. Академик (Свищов)                  14    8   2   4   40:28   26          [1 1 0  4:3  4]
 3. Янтра Габрово (Габрово)            14    8   2   4   46:24   26          [0 1 1  3:4  1]
 4. Ювентус (Малчика)                  14    8   1   5   42:34   25         
 5. Павликени (Павликени)              14    7   1   6   33:36   22         
 6. Трявна (Трявна)                    14    4   2   8   15:29   14         
 7. Ситомир (Никопол)                  14    3   1  10   25:44   10         
 8. Гигант (Белене)                    14    0   1  13   14:66    1         

                           I кръг

19 септември 2014, петък, 15:00 ч:
Чавдар (Троян) - Трявна (Трявна)                          5:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Гигант (Белене)                 9:0 
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)                 4:2 
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                     4:1 

                           II кръг

26 септември 2014, петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       3:5 
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     1:5 
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   1:3 
Чавдар (Троян) - Янтра Габрово (Габрово)                  4:0 

                           III кръг

3 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 1:0 
Павликени (Павликени) - Чавдар (Троян)                    0:3 
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       7:1 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     3:1 

                           IV кръг

10 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)                       1:1 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                       2:4 
Чавдар (Троян) - Академик (Свищов)                        6:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           3:0 

                           V кръг

17 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   4:0 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               0:0 
Ювентус (Малчика) - Чавдар (Троян)                        3:4 
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       9:1 

                           VI кръг

24 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         3:0 
Чавдар (Троян) - Ситомир (Никопол)                        7:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)               3:1 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 3:4 

                           VII кръг

31 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:1 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 2:4 
Ситомир (Никопол) - Янтра Габрово (Габрово)               5:0 
Гигант (Белене) - Чавдар (Троян)                          1:5 

                           VIII кръг

27 март 2015, петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Чавдар (Троян)                          0:5 
Гигант (Белене) - Янтра Габрово (Габрово)                 3:3 
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)                 0:3 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                     2:1 

                           IX кръг

3 април 2015, петък, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       3:0 
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)                     3:2 
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   4:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Чавдар (Троян)                  4:0 

                           X кръг

9 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 0:2 
Чавдар (Троян) - Павликени (Павликени)                    4:0 
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       1:5 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     1:2 

                           XI кръг

17 април 2015, петък, 16:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)                       1:2 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       6:1 
Академик (Свищов) - Чавдар (Троян)                        0:4 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           2:4 

                           XII кръг

23 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Чавдар (Троян) - Ювентус (Малчика)                        3:1 
24 април 2015, петък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   0:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               3:4 
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       0:2 

                           XIII кръг

1 май 2015, петък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:3 
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Троян)                        0:2 
Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)               5:3 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 6:1 

                           XIV кръг

8 май 2015, петък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       2:0 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 4:4 
Янтра Габрово (Габрово) - Ситомир (Никопол)              11:0 
Чавдар (Троян) - Гигант (Белене)                          3:0 сл. 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Ловеч - Междуобластна група 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Чавдар (Троян)                     XXX  6:0  4:0  3:1  4:0  5:0  7:0  3:0*
 2. Академик (Свищов)                  0:4  XXX  0:0  4:1  6:1  1:1  3:2  7:1 
 3. Янтра Габрово (Габрово)            4:0  3:4  XXX  3:1  3:0  1:0 11:0  9:0 
 4. Ювентус (Малчика)                  3:4  2:1  5:3  XXX  2:4  3:0  3:1  6:1 
 5. Павликени (Павликени)              0:3  3:4  2:4  4:4  XXX  4:0  4:2  4:3 
 6. Трявна (Трявна)                    0:5  2:0  0:2  3:5  0:1  XXX  1:1  3:0 
 7. Ситомир (Никопол)                  0:2  1:5  5:0  1:2  0:3  1:2  XXX  9:1 
 8. Гигант (Белене)                    1:5  1:5  3:3  2:4  1:3  0:3  0:2  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре