Юноши старша възраст (род.1996-97): Пазарджик 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Варвара)                   16   12   2   2   54:19   38     Шампион
 2. Сарая /юмв/ (Сарая)                16   10   2   4   33:18   32 [*]         [2 0 0  4:1  6]
 3. Брацигово (Брацигово)              16   10   2   4   36:17   32             [0 0 2  1:4  0]
 4. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         16   10   1   5   42:23   31 [*]        
 5. Тракиец 2005 (Главиница)           16    9   0   7   37:26   27            
 6. ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    16    8   2   6   43:26   26            
 7. Чепинец (Велинград)                16    5   1  10   53:51   16            
 8. Юнак /юмв/ (Ивайло)                16    3   0  13   19:53    9 [*]        
 9. Стрелец (Стрелча)                  16    0   0  16    3:87    0 [*]        

Бележки
  - ПГГС "Христо Ботев (Велинград) е училищен отбор на Професионална гимназия по горско стопанство "Христо Ботев".
  - Оборище (Панагюрище), Юнак (Ивайло) и Сарая (Сарая) участват в групата с отбори юноши младша възраст (родени 1998-99 г.), поради липса на други отбори от областта за създаване на отделна група юноши младша възраст. Те участват както в класирането за юноши старша възраст, така и в отделно класиране, съставено от мачовете само между трите отбора, за юноши младша възраст.
  - Брацигово (Брацигово) играе домакинските си мачове в Исперихово заради ремонт на стадиона в Брацигово.
  - Стрелец (Стрелча) се отказва от по-нататъшно участие след XIV кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               отложен 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)  2:1 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Юнак /юмв/ (Ивайло)                 1:0 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               2:4 
30 септември 2014, вторник, 15:30 ч:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               2:0 
Стрелец (Стрелча)                                         почива

                           II кръг

27 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Чепинец (Велинград)                 4:2 
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Сарая /юмв/ (Сарая)     2:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)     3:1 
Стрелец (Стрелча) - Балкан (Варвара)                      0:7 
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           I кръг - отложен мач

30 септември 2014, вторник, 15:30 ч:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               2:0 

                           III кръг

3 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Чепинец (Велинград) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)     3:5 
5 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Стрелец (Стрелча)            8:1 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)            0:2 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Юнак /юмв/ (Ивайло)               3:0 
Балкан (Варвара)                                          почива

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград)            7:3 
Стрелец (Стрелча) - Сарая /юмв/ (Сарая)                   0:3 
12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Брацигово (Брацигово)   2:2 
Балкан (Варвара) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)             3:1 
Юнак /юмв/ (Ивайло)                                       почива

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Юнак /юмв/ (Ивайло) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)     0:7 
18 октомври 2014, събота, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Стрелец (Стрелча)                  13:0 
19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - Балкан (Варвара)                    1:1 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище)                                почива

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак /юмв/ (Ивайло)            5:1 
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    6:1 
26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Стрелец (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                 1:3 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Сарая /юмв/ (Сарая)          2:0 
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)                           почива

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Стрелец (Стрелча)                   7:0 
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)    1:2 
2 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  2:3 
3 ноември 2014, понеделник, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          2:0 
Сарая /юмв/ (Сарая)                                       почива

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
Стрелец (Стрелча) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)       0:7 
Балкан (Варвара) - Юнак /юмв/ (Ивайло)                    3:0 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Чепинец (Велинград)                 2:2 
9 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)        1:0 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Балкан (Варвара)        2:3 
16 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Сарая /юмв/ (Сарая)               1:2 
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          0:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Стрелец (Стрелча)              3:0 
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           X кръг

21 март 2015, събота, 10:30 ч:
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Сарая /юмв/ (Сарая)                 0:2 
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               4:1 
22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               отложен 
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)  отложен 
1 април 2015, сряда, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               0:1 
22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)  2:2 
Стрелец (Стрелча)                                         почива

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Юнак /юмв/ (Ивайло)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Балкан (Варвара) - Стрелец (Стрелча)                     11:0 
29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)     0:2 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)     3:2 
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           X кръг - отложен мач

1 април 2015, сряда, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               0:1 

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Чепинец (Велинград)     3:2 
5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Стрелец (Стрелча) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)            0:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая /юмв/ (Сарая)            1:2 
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Брацигово (Брацигово)               0:2 
Балкан (Варвара)                                          почива

                           XIII кръг

8 април 2015, сряда, 10:30 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)   1:0 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Стрелец (Стрелча)                   3:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Балкан (Варвара)             3:0 
9 април 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:0 
Юнак /юмв/ (Ивайло)                                       почива

                           XIV кръг

11 април 2015, събота, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          2:6 
13 април 2015, понеделник, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Сарая /юмв/ (Сарая)                    1:3 
Стрелец (Стрелча) - Чепинец (Велинград)                   1:7 
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Юнак /юмв/ (Ивайло)     4:2 
Оборище /юмв/ (Панагюрище)                                почива

* - Стрелец (Стрелча) се отказва от по-нататъшно участие след XIV кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

18 април 2015, събота, 10:30 ч:
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница)            0:3 
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    3:5 
19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Стрелец (Стрелча)                 3:0 сл. 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          4:0 
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)                           почива

                           X кръг - отложен мач

22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)  2:2 

                           XVI кръг

25 април 2015, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)          3:2 
26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  0:0 
Стрелец (Стрелча) - Юнак /юмв/ (Ивайло)                   0:3 сл. 
Тракиец 2005 (Главиница) - ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)    4:1 
Сарая /юмв/ (Сарая)                                       почива

                           XVII кръг

1 май 2015, петък, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Стрелец (Стрелча)       3:0 сл. 
Юнак /юмв/ (Ивайло) - Балкан (Варвара)                    2:6 
2 май 2015, събота, 10:30 ч:
в Исперихово:
Брацигово (Брацигово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)        3:1 
Чепинец (Велинград) - Сарая /юмв/ (Сарая)                 4:7 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           XVIII кръг

6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - Брацигово (Брацигово)               2:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Юнак /юмв/ (Ивайло)          9:0 
Балкан (Варвара) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)        отложен 
Стрелец (Стрелча) - Тракиец 2005 (Главиница)              0:3 сл. 
12 май 2015, вторник, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)        2:1 
Чепинец (Велинград)                                       почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Пазарджик 2014/15 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Балкан (Варвара)                   XXX  1:3  0:0  3:1  2:0  2:1  6:1  3:0 11:0 
 2. Сарая /юмв/ (Сарая)                1:1  XXX  2:0  4:0  0:2  0:2  2:2  1:0  3:0 
 3. Брацигово (Брацигово)              2:3  1:2  XXX  3:1  2:0  1:0  4:1  3:0  3:0*
 4. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         3:0  2:0  1:0  XXX  3:2  2:1  3:2  9:0  8:1 
 5. Тракиец 2005 (Главиница)           0:1  1:2  2:6  3:1  XXX  4:1  7:3  5:1  3:0 
 6. ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    2:3  2:1  2:2  2:2  1:2  XXX  3:2  4:2  3:0*
 7. Чепинец (Велинград)                3:5  4:7  2:4  2:0  3:0  3:5  XXX  3:0*13:0 
 8. Юнак /юмв/ (Ивайло)                2:6  0:2  0:2  0:3  0:3  0:7  4:2  XXX  7:0 
 9. Стрелец (Стрелча)                  0:7  0:3  1:3  0:3  0:3* 0:7  1:7  0:3* XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре