Юноши старша възраст (род.1996-97): Пловдив 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    24   21   2   1  141:9    65     Републиканско
 2. Арда (Кърджали)                    24   17   4   3   76:27   55     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)   24   16   4   4   44:16   52     Баражи       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Асеновец 2005 (Асеновград)         24   15   3   6   49:23   48                  
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       24   14   4   6   49:42   46                  
 6. Палас 2011 (Рудозем)               24   12   2  10   39:52   38                  
 7. Раковски 2011 (Раковски)           24   11   4   9   46:27   37                  
 8. Родопа Смолян (Смолян)             24    9   3  12   29:34   30                  
 9. Гигант (Съединение)                24    7   3  14   34:68   24                  
10. Металик 1938 (Сопот)               24    7   1  16   27:63   22                  
11. Левски (Карлово)                   24    4   0  20   23:100  12                  
12. Брестник 1948 (Пловдив)            24    3   0  21   20:81    9                  
13. Марица (Пловдив)                   24    5   0  19   26:61   15 [*]              
--. Атлетик (Куклен)                    5    0   1   4    3:24    - [*]              

Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортен комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове през есента на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски, а през пролетта - на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград.
  - На 7 октомври 2014 г. Атлетик (Куклен) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до момента се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Марица (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

4 септември 2014, четвъртък, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        отложен 
4 септември 2014, четвъртък, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)        2:3 
5 септември 2014, петък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         1:0 
6 септември 2014, събота, 13:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Левски (Карлово)                   3:0 сл. 
7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               1:3  /анулиран/ 
7 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)                  5:0 
7 септември 2014, неделя, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        отложен 
10 септември 2014, сряда:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        4:0 
28 октомври 2014, вторник, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        5:1 

                           II кръг

11 септември 2014, четвъртък, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:1 
11 септември 2014, четвъртък, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)      11:1  /анулиран/ 
11 септември 2014, четвъртък, 12:00 ч:
Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)                 2:1 
12 септември 2014, петък, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:0 
12 септември 2014, петък, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Арда (Кърджали)                    0:7 
14 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                     0:5 
14 септември 2014, неделя, 12:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Свиленград 1921 (Свиленград)       3:3 

                           III кръг

18 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             3:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     1:0 
19 септември 2014, петък, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Металик 1938 (Сопот)             2:0 
20 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                5:2 
20 септември 2014, събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Палас 2011 (Рудозем)                   14:0 
21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       0:5  /анулиран/ 
21 септември 2014, неделя, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:0 сл. 

                           IV кръг

25 септември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Брестник 1948 (Пловдив)            2:0 
25 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот)                   2:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        2:0 
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:2 
26 септември 2014, петък, 16:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         отложен 
28 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    4:0  /анулиран/ 
28 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Пловдив)            1:7 
11 ноември 2014, вторник:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         0:0 

                           V кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                       15:0 
2 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)    0:5 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          5:1 
Металик 1938 (Сопот) - Раковски 2011 (Раковски)           отложен 
4 октомври 2014, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        3:0 сл. 
4 октомври 2014, събота, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Палас 2011 (Рудозем)                   1:1  /анулиран/ 
6 октомври 2014, понеделник:
Металик 1938 (Сопот) - Раковски 2011 (Раковски)           2:0 

* - На 7 октомври 2014 г. Атлетик (Куклен) се отказва от по-нататъшно участие.
    Резултатите на отбора до момента се анулират, а противниците му по
    програма до края почиват.

                           VI кръг

9 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)               1:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Металик 1938 (Сопот)   3:0 сл. 
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 5:0 
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                12:0 
10 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                     2:2 
11 октомври 2014, събота, 12:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0 
12 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           анулиран 
* - анулиран след отказването на Атлетик.

                           VII кръг

17 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                3:0 сл. 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                   1:7 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0 
18 октомври 2014, събота, 12:00 ч:
Арда (Кърджали) - Палас 2011 (Рудозем)                    6:1 
19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Ботев (Пловдив)                        анулиран 
19 октомври 2014, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              2:2 

                           VIII кръг

23 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:1 
23 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:7 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               отложен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                анулиран 
25 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)             1:0 
26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот)                отложен 
26 октомври 2014, неделя, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            отложен 
11 ноември 2014, вторник:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:1 
10 декември 2014, сряда, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               отложен 
10 декември 2014, сряда, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот)                2:2 
ненасрочен:
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Марица.

                           I кръг - отложен мач

28 октомври 2014, вторник, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        5:1 

                           IX кръг

30 октомври 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      6:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       отложен 
31 октомври 2014, петък, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       анулиран 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            5:0 
31 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Палас 2011 (Рудозем)               1:3 
1 ноември 2014, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                         0:0 
1 ноември 2014, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:0 сл. 
4 ноември 2014, вторник:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       1:0 

                           X кръг

6 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       0:5 
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 0:3 сл. 
7 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Металик 1938 (Сопот)       3:0 
8 ноември 2014, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:0 сл. 
8 ноември 2014, събота, 12:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Раковски 2011 (Раковски)           1:0 
9 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             анулиран 
10 ноември 2014, понеделник, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:5 

                           IV кръг - отложен мач

11 ноември 2014, вторник:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         0:0 

                           VIII кръг - отложен мач

11 ноември 2014, вторник:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:1 

                           XI кръг

13 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Палас 2011 (Рудозем)   0:0 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    4:2 
14 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:2 
15 ноември 2014, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        анулиран 
18 ноември 2014, вторник:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             4:1 
6 декември 2014, събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:9 

                           XII кръг

20 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)            0:3 сл. 
21 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    0:6 
Палас 2011 (Рудозем) - Марица (Пловдив)                   3:0 сл. 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              отложен 
23 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)                 анулиран 
24 ноември 2014, понеделник, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                6:2 
12 декември 2014, петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              3:0 сл. 

                           XIII кръг

27 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив)        1:3 
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:3 
28 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        3:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Атлетик (Куклен)                   анулиран 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        5:1 
29 ноември 2014, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:2 
30 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Палас 2011 (Рудозем)                2:1 

                           XI кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:9 

                           VIII кръг - отложени мачове

10 декември 2014, сряда, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               отложен 
10 декември 2014, сряда, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот)                2:2 

                           XII кръг - отложен мач

12 декември 2014, петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              3:0 сл. 

                           XIV кръг

27 февруари 2015, петък, 14:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, спортен комплекс "Ботев 1912":
Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:5 
27 февруари 2015, петък, 15:00 ч:
в Баня:
Левски (Карлово) - Палас 2011 (Рудозем)                   4:1 
Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0 
28 февруари 2015, събота, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:1 
28 февруари 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Арда (Кърджали)                  2:3 
2 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:2 
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XV кръг

5 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                1:0 
6 март 2015, петък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    12:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Палас 2011 (Рудозем)       отложен 
7 март 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово)                 3:0 сл. 
Арда (Кърджали) - Металик 1938 (Сопот)                    3:0 сл. 
8 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     отложен 
24 март 2015, вторник, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:1 
23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Палас 2011 (Рудозем)       3:0 
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           XVI кръг

12 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     отложен 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                0:0 
13 март 2015, петък, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:2 
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             отложен 
14 март 2015, събота, 13:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:0 
12 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             0:2 
29 май 2015, петък, 18:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                    0:2 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XVII кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        3:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Палас 2011 (Рудозем)            3:5 
20 март 2015, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         отложен 
20 март 2015, петък, 15:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Левски (Карлово)                   3:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             отложен 
Ботев (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            8:0 
ненасрочен:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Марица.
5 май 2015, вторник, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         0:2 
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XV кръг - отложен мач

24 март 2015, вторник, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:1 

                           XVIII кръг

26 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        0:4 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа Смолян (Смолян) 3:1 
26 март 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        0:6 
Раковски 2011 (Раковски) - Металик 1938 (Сопот)           3:0 
27 март 2015, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:2 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)    3:0 сл. 
Палас 2011 (Рудозем)                                      почива

                           XIX кръг

2 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас 2011 (Рудозем)         0:1 
2 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
в кв.Секирово, Раковски:
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)               6:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 0:3 сл. 
3 април 2015, петък, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     3:0 
3 април 2015, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 отложен 
3 април 2015, петък, 16:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Димитровград 1947 (Димитровград)   0:1 
ненасрочен:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Марица.
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

* - Марица (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           VIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Марица.

                           XVII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Марица.

                           XX кръг

9 април 2015, четвъртък, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:0 
9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                4:2 
Марица (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   0:3 сл. 
11 април 2015, събота, 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2 
11 април 2015, събота, 12:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Арда (Кърджали)                    2:4 
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)              0:1 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XXI кръг

16 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               3:0 сл. 
17 април 2015, петък, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Гигант (Съединение)                1:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              2:1 
18 април 2015, събота, 10:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас 2011 (Рудозем)             4:0 
19 април 2015, неделя, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            8:0 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XV кръг - отложен мач

23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Палас 2011 (Рудозем)       3:0 

                           XVI кръг - отложен мач

23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:0 

                           XXII кръг

23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:3 сл. 
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:3 сл. 
24 април 2015, петък, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        11:0 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            2:1 
25 април 2015, събота, 13:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Металик 1938 (Сопот)               3:0 сл. 
26 април 2015, неделя, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа Смолян (Смолян)     3:0 
Левски (Карлово)                                          почива

                           XXIII кръг

30 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       0:3 сл. 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    отложен 
Раковски 2011 (Раковски) - Палас 2011 (Рудозем)           3:0 
1 май 2015, петък, 12:00 ч:
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)                 3:0 сл. 
1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Свиленград 1921 (Свиленград)       2:3 
2 май 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  0:2 
18 май 2015, понеделник, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    2:0 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XVII кръг - отложен мач

5 май 2015, вторник, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         0:2 

                           XXIV кръг

7 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:3 
7 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:6 
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)          0:3 сл. 
8 май 2015, петък, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                    5:0 
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    3:0 сл. 
10 май 2015, неделя, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   2:0 
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XVI кръг - отложени мачове

12 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             0:2 

                           XXV кръг

14 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Палас 2011 (Рудозем)                   0:3 сл. 
14 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 1:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                0:3 
15 май 2015, петък, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    4:2 
Металик 1938 (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)            5:1 
16 май 2015, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:1 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           XXIII кръг - отложен мач

18 май 2015, понеделник, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    2:0 

                           XXVI кръг

21 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           3:0 сл. 
21 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        0:8 
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:0 
22 май 2015, петък, 17:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Гигант (Съединение)                3:0 сл. 
22 май 2015, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       1:0 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XVI кръг - отложен мач

29 май 2015, петък, 18:00 ч:
Палас 2011 (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                    0:2 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Пловдив 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ботев (Пловдив)                    XXX 11:0  0:0  4:1  8:0 14:0  6:2  3:0*12:1  5:0 15:0 12:0  5:1  --- 
 2. Арда (Кърджали)                    0:0  XXX  3:0  2:1  8:0  6:1  5:2  5:0  3:0  3:0* 3:0* 3:0* 3:0* --- 
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)   1:3  2:0  XXX  3:0  1:0  0:0  1:0  3:1  2:0  3:0* 3:0* 2:1  1:0 (11:1)
 4. Асеновец 2005 (Асеновград)         2:1  3:0* 1:0  XXX  3:1  0:1  1:1  1:0  5:1  1:0  4:1  6:1  3:0* --- 
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       1:7  1:1  0:0  2:2  XXX  3:0  2:0  3:0  4:0  3:0  3:0* 3:0* 3:0* --- 
 6. Палас 2011 (Рудозем)               0:2  2:4  2:3  1:0  3:3  XXX  1:0  1:0  3:0* 3:0* 3:0* 2:0  3:0* --- 
 7. Раковски 2011 (Раковски)           0:3  0:0  3:0  0:0  1:2  3:0  XXX  0:0  5:0  3:0  6:0  5:1  3:0* --- 
 8. Родопа Смолян (Смолян)             0:2  2:3  0:0  0:2  3:0* 4:0  0:2  XXX  2:2  2:0  3:0* 2:0  3:0* --- 
 9. Гигант (Съединение)                0:5  2:2  0:5  1:2  0:2  2:1  2:1  0:1  XXX  2:2  4:2  2:1  3:0*(4:0)
10. Металик 1938 (Сопот)               0:9  0:7  0:1  1:0  2:3  1:3  2:0  0:2  1:2  XXX  3:1  5:1  1:7  --- 
11. Левски (Карлово)                   0:6  0:8  0:7  2:6  1:2  4:1  1:3  2:1  0:6  2:3  XXX  4:2  0:5  --- 
12. Брестник 1948 (Пловдив)            0:3* 0:3* 2:3  0:3* 0:5  3:5  0:3* 0:3* 3:2  0:3* 3:0* XXX  1:0  --- 
13. Марица (Пловдив)                   0:5  0:4  0:3* 0:2  2:3  0:3* 0:3* 5:0  4:2  0:3* 0:3* 2:1  XXX  --- 
14. Атлетик (Куклен)                   ---  ---  ---  ---  --- (1:1)(1:3) ---  ---  ---  ---  --- (0:5) XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре