Юноши старша възраст (род.1996-97): София - Зонална група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       24   18   3   3   68:19   57     Републиканско
 2. Левски (София)                     24   18   2   4   76:22   56     Републиканско [2 0 0  4:0  6]
 3. ОФК Пирин (Благоевград)            24   18   2   4   61:25   56     Републиканско [0 0 2  0:4  0]
 4. ФК Миньор (Перник)                 24   16   4   4   47:18   52     Републиканско
 5. Локомотив (София)                  24   14   4   6   56:29   46     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. София 2010 (София)                 24   12   6   6   62:28   42                  
 7. Септември (София)                  24   12   3   9   55:37   39                  
 8. Оскар ЕЛ (София)                   24    8   3  13   45:58   27                  
 9. Велбъжд (Кюстендил)                24    6   3  15   23:66   21                  
10. Вихрен 1925 (Сандански)            24    6   1  17   27:64   19                  
11. Оборище (Панагюрище)               24    3   2  19   21:69   11                   [1 1 0  1:0  4]
12. Конелиано (Герман)                 24    3   2  19   21:85   11                   [0 1 1  0:1  1]
13. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   24    4   1  19   13:55   13 [*]              
--. Сливнишки герой (Сливница)          0    0   0   0    0:0     - [*]              

Бележки
  - Сливнишки герой (Сливница) първоначално подава заявка за участие, но се оттегля непосредствено преди началото на първенството. Противниците му по програма почиват.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища, освен ако не е оказано друго:
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - ст."Летище", София;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - Конелиано (Герман) - в Герман;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София - помощен или изкуствен терен;
    - Локомотив (София) - в кв.Требич, София;
    - Оборище (Панагюрище) - ст."Орчо войвода", Панагюрище;
    - Оскар ЕЛ (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София;
    - София 2010 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ФК Миньор (Перник) - през есента на ст."Димова махала, Перник; през пролетта в Мещица;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София.
  - Витоша (Бистрица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на отбора до този момент се запазват, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        1:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник)     0:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - София 2010 (София)              0:5 
Конелиано (Герман) - Сливнишки герой (Сливница)           анулиран 
Левски (София) - Септември (София)                        5:2 
Локомотив (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               2:0 
Оборище (Панагюрище) - Оскар ЕЛ (София)                   2:5 

                           II кръг

12 септември 2014, петък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Оскар ЕЛ (София)                           5:0 
Септември (София) - Локомотив (София)                     0:0 
12 септември 2014, петък, 17:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)            3:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)               анулиран 
София 2010 (София) - Конелиано (Герман)                   6:1 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)              5:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 

                           III кръг

19 септември 2014, петък, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:2 
19 септември 2014, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                1:3 
19 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             4:1 
Конелиано (Герман) - ФК Миньор (Перник)                   2:4 
Левски (София) - София 2010 (София)                       1:1 
Локомотив (София) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  0:3 

                           IV кръг

26 септември 2014, петък, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:1 
26 септември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                    3:0 
26 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Септември (София) - Оскар ЕЛ (София)                      4:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         анулиран 
София 2010 (София) - Локомотив (София)                    4:1 
ФК Миньор (Перник) - Левски (София)                       1:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Конелиано (Герман)                  2:3 

                           V кръг

3 октомври 2014, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:1 
3 октомври 2014, петък, 13:30 ч:
Локомотив (София) - ФК Миньор (Перник)                    2:2 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    2:1 
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:2 
Оборище (Панагюрище) - София 2010 (София)                 1:5 
Оскар ЕЛ (София) - Сливнишки герой (Сливница)             анулиран 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               3:0 

                           VI кръг

10 октомври 2014, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:1 
10 октомври 2014, петък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Конелиано (Герман)              4:0 
10 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Пирин (Благоевград)      анулиран 
София 2010 (София) - Оскар ЕЛ (София)                     1:1 
ФК Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                 5:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София)                   1:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:4 

                           VII кръг

17 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - ЦСКА (София)                         0:5 
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  4:1 
Локомотив (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:1 
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                1:2 
Оскар ЕЛ (София) - ФК Миньор (Перник)                     1:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - София 2010 (София)              1:0 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 

                           VIII кръг

24 октомври 2014, петък, 11:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   3:0 
24 октомври 2014, петък, 12:30 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Конелиано (Герман) - Левски (София)                       0:9 
24 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                 анулиран 
София 2010 (София) - Септември (София)                    3:1 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Оскар ЕЛ (София)                    1:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив (София)               0:1 

                           IX кръг

31 октомври 2014, петък, 10:30 ч:
Локомотив (София) - Конелиано (Герман)                    4:0 
31 октомври 2014, петък, 14:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             отложен 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:2 
Оскар ЕЛ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             2:1 
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                    0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София)           анулиран 
25 ноември 2014, вторник, 10:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:0 

                           X кръг

7 ноември 2014, петък, 11:00 ч:
Конелиано (Герман) - Оборище (Панагюрище)                 0:1 
7 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (София)                        1:3 
7 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         2:2 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           анулиран 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   0:2 
Витоша (Бистрица) - ОФК Пирин (Благоевград)               1:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оскар ЕЛ (София)                0:1 

                           XI кръг

14 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Конелиано (Герман)                     6:0 
14 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          1:3 
Оборище (Панагюрище) - Левски (София)                     0:5 
ОФК Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         3:1 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          анулиран 
София 2010 (София) - ФК Миньор (Перник)                   0:2 

                           XII кръг

21 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - ФК Миньор (Перник)                         3:0 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                  1:2 
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               0:3 
Конелиано (Герман) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:8 
Левски (София) - Оскар ЕЛ (София)                         2:1 
Локомотив (София) - Оборище (Панагюрище)                  4:2 

                           IX кръг - отложен мач

25 ноември 2014, вторник, 10:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:0 

                           XIII кръг

28 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА (София)                       0:5 
28 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:2 
Септември (София) - Конелиано (Герман)                    3:0 сл. 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      анулиран 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:0 
в Перник, ст."Миньор":
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  6:0 
28 ноември 2014, петък, 16:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Локомотив (София)                      0:2 

* - Витоша (Бистрица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на
    отбора до този момент се запазват, а на противниците му през пролетта
    се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

27 февруари 2015, петък, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        3:0 
27 февруари 2015, петък, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     3:0 сл. 
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)              2:0 
Септември (София) - Левски (София)                        1:5 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София)               4:2 
27 февруари 2015, петък, 16:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Оборище (Панагюрище)                   4:2 
Конелиано (Герман)                                        почива

                           XV кръг

6 март 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - София 2010 (София)                   1:1 
6 март 2015, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - ЦСКА (София)                           1:1 
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            отложен 
Локомотив (София) - Септември (София)                     отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              0:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    0:3 сл. 
30 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            0:3 
9 април 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив (София) - Септември (София)                     2:0 
Левски (София)                                            почива

                           XVI кръг

13 март 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:0 сл. 
13 март 2015, петък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             отложен * 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   отложен * 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  отложен * 
ОФК Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                отложен * 
13 март 2015, петък, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       отложен * 
* - всички насрочени мачове от кръга са отложени заради продължаващо лошо
    време и наводнени терени.
23 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   отложен 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                4:1 
23 март 2015, понеделник, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       1:2 
21 април 2015, вторник, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   1:0 
Локомотив (София)                                         почива

                           XVII кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                    2:1 
20 март 2015, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - ФК Миньор (Перник)                       1:0 
20 март 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  1:2 
20 март 2015, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Септември (София)                      3:5 
Локомотив (София) - София 2010 (София)                    2:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               3:0 сл. 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XVI кръг - отложени мачове

23 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   отложен 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                4:1 
23 март 2015, понеделник, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       1:2 

                           XVIII кръг

27 март 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    5:0 
27 март 2015, петък, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конелиано (Герман)     0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:3 
ФК Миньор (Перник) - Локомотив (София)                    3:1 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               2:3 
27 март 2015, петък, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Оборище (Панагюрище)                 6:1 
Оскар ЕЛ (София)                                          почива

                           XV кръг - отложен мач

30 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            0:3 

                           XIX кръг

3 април 2015, петък, 13:00 ч:
Конелиано (Герман) - Вихрен 1925 (Сандански)              3:1 
3 април 2015, петък, 16:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:3 
Оскар ЕЛ (София) - София 2010 (София)                     1:3 
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 0:1 
Локомотив (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   6:0 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         3:0 сл. 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XV кръг - отложен мач

9 април 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив (София) - Септември (София)                     2:0 

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 13:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Оскар ЕЛ (София)                     5:1 
10 април 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Конелиано (Герман)                         6:1 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  0:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив (София)      0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                2:1 
София 2010 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              2:2 
Септември (София)                                         почива

                           XXI кръг

17 април 2015, петък, 16:00 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                    2:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)              3:1 
Оскар ЕЛ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    1:2 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:0 сл. 
Локомотив (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               7:1 
Левски (София) - Конелиано (Герман)                       8:1 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XVI кръг - отложен мач

21 април 2015, вторник, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   1:0 

                           XXII кръг

24 април 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Локомотив (София)                    1:4 
24 април 2015, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            1:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оскар ЕЛ (София)       0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             1:4 
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                    0:0 
София 2010 (София)                                        почива

                           XXIII кръг

30 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (София) - Левски (София)                        3:0 
1 май 2015, петък, 15:00 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         1:4 
1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   6:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)               3:0 сл. 
Оскар ЕЛ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                3:1 
Оборище (Панагюрище) - Конелиано (Герман)                 0:0 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XXIV кръг

4 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин (Благоевград)         1:4 
8 май 2015, петък, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          2:1 
Левски (София) - Оборище (Панагюрище)                     5:1 
Конелиано (Герман) - Оскар ЕЛ (София)                     2:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      0:3 сл. 
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София)                   1:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXV кръг

11 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               8:0 
14 май 2015, четвъртък, 13:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Левски (София)                         2:8 
15 май 2015, петък, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 11:0 
15 май 2015, петък, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                         0:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Конелиано (Герман)              2:0 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (София)                  2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XXVI кръг

22 май 2015, петък, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Оборище (Панагюрище)                       2:0 
Локомотив (София) - Оскар ЕЛ (София)                      3:2 
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  2:0 
Конелиано (Герман) - Септември (София)                    1:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  0:1 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): София - Зонална група 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. ЦСКА (София)                       XXX  3:2  3:0  3:0  2:1  2:2  1:1  5:0  3:0  5:0  2:0  6:1  3:0* --- 
 2. Левски (София)                     1:0  XXX  2:0  1:0  1:3  1:1  5:2  2:1  1:1  4:1  5:1  8:1  3:0* --- 
 3. ОФК Пирин (Благоевград)            2:1  0:2  XXX  3:1  4:2  1:0  3:0  4:1  2:1  3:1  3:1  2:0  3:0* --- 
 4. ФК Миньор (Перник)                 0:2  1:0  0:0  XXX  3:1  1:1  0:0  5:1  6:0  5:1  5:0  1:0  3:0* --- 
 5. Локомотив (София)                  1:3  3:0  2:0  2:2  XXX  2:0  2:0  3:2  6:0  7:1  4:2  4:0  1:1  --- 
 6. София 2010 (София)                 1:4  1:2  2:2  0:2  4:1  XXX  3:1  1:1 11:0  2:0  6:1  6:1  1:0  --- 
 7. Септември (София)                  2:3  1:5  2:3  0:1  0:0  2:1  XXX  4:2  6:1  8:0  3:1  3:0* 1:2  --- 
 8. Оскар ЕЛ (София)                   1:1  2:8  1:3  1:2  0:2  1:3  3:5  XXX  1:2  3:1  4:2  6:0  1:0  --- 
 9. Велбъжд (Кюстендил)                1:3  0:3  1:4  0:1  1:1  1:2  0:2  1:1  XXX  0:3  2:1  2:3  1:0  --- 
10. Вихрен 1925 (Сандански)            2:1  0:2  1:4  0:1  0:1  0:5  0:3  0:1  4:1  XXX  1:1  4:0  3:0* --- 
11. Оборище (Панагюрище)               0:5  0:5  0:3  0:1  2:0  1:5  0:3  2:5  1:2  1:2  XXX  0:0  3:0* --- 
12. Конелиано (Герман)                 0:5  0:9  0:8  2:4  1:4  1:1  1:3  2:3  1:2  3:1  0:1  XXX  1:2  --- 
13. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   1:2  0:4  1:4  0:2  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:1  3:0  0:3* XXX  --- 
14. Сливнишки герой (Сливница)         ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре