Юноши старша възраст (род.1996-97): Стара Загора - Зонална група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               16   14   1   1   62:6    43  Баражи
 2. Сливен 2000 (Сливен)               16   11   0   5   48:15   33  Баражи
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Розова долина (Казанлък)           16   10   2   4   50:18   32        
 4. Верея (Стара Загора)               16    9   3   4   57:17   30         [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
 5. Стара Загора (Стара Загора)        16    9   3   4   51:14   30         [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
 6. Миньор (Раднево)                   16    8   1   7   31:31   25        
 7. Загорец (Нова Загора)              16    3   1  12   28:58   10        
 8. Чирпан (Чирпан)                    16    2   0  14    8:101   6        
 9. Ботев (Гълъбово)                   16    0   1  15    8:83    1        

Бележки
  - Берое (Стара Загора) ирае домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Стара Загора.
  - Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Стара Загора (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Стара Загора.

                           I кръг

18 септември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                   11:0 
Ботев (Гълъбово) - Стара Загора (Стара Загора)            0:6 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              2:3 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               2:1 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           II кръг

25 септември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   3:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       5:1 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        1:0 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               1:0 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           III кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   0:7 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   7:0 
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)            2:0 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           2:0 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           IV кръг

9 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    1:2 
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        1:3 
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)             11:0 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   8:0 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           V кръг

16 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              2:3 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   1:3 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)               12:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           VI кръг

23 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:5 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           1:1 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   3:1 
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  2:3 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           VII кръг

30 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       2:0 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           2:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)            11:0 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VIII кръг

6 ноември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        1:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               3:0 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:4 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  1:4 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           IX кръг

13 ноември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)        1:1 
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:4 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           X кръг

12 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    отложен 
Стара Загора (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              7:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               7:0 
1 май 2015, петък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    1:9 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XI кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   отложен 
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       0:1 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        0:3 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:4 
21 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   1:3 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XII кръг

26 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                  15:0 
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   1:7 
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)            4:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           1:0 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XIII кръг

2 април 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    0:0 
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        3:0 
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:3 сл. 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   1:5 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           XIV кръг

16 април 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              6:1 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   4:2 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:7 
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        отложен 
1 май 2015, петък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        3:2 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XV кръг

23 април 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    отложен 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           1:3 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   1:1 
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  2:2 
10 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    3:0 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XVI кръг

30 април 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       0:4 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:0 
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)             1:16 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           X кръг - отложен мач

1 май 2015, петък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    1:9 

                           XIV кръг - отложен мач

1 май 2015, петък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        3:2 

                           XVII кръг

7 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        1:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               2:1 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               5:1 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  4:0 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

10 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    3:0 

                           XVIII кръг

14 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:3 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:6 
Верея (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        0:0 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    3:0 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           XI кръг - отложен мач

21 май 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   1:3 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Стара Загора - Зонална група 2014/15 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Берое (Стара Загора)               XXX  1:0  1:1  1:0  1:0  4:2 11:0  3:0 15:0 
 2. Сливен 2000 (Сливен)               0:1  XXX  1:0  2:1  3:0  3:0  7:1  3:0 10:0 
 3. Розова долина (Казанлък)           1:3  2:0  XXX  2:1  0:0  7:0  3:1 12:0  5:1 
 4. Верея (Стара Загора)               0:4  3:0  5:0  XXX  0:0  3:1  6:1 11:0  8:0 
 5. Стара Загора (Стара Загора)        1:0  3:2  1:2  1:1  XXX  4:1  5:1 11:0  2:0 
 6. Миньор (Раднево)                   1:3  1:3  2:1  1:1  2:0  XXX  4:0  3:0  2:0 
 7. Загорец (Нова Загора)              0:3* 2:3  0:3  2:3  0:1  1:4  XXX  7:0  2:2 
 8. Чирпан (Чирпан)                    0:4  0:5  0:7  1:9  1:16 1:3  1:7  XXX  1:0 
 9. Ботев (Гълъбово)                   0:7  0:6  2:4  1:5  0:6  0:4  2:3  0:3  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре