Юноши старша възраст (род.1996-97): Варна - Елитна група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           22   21   0   1  119:10   63     Републиканско
 2. Светкавица Търговище (Търговище)   22   17   0   5   54:19   51     Републиканско [1 0 1  4:2  3]
 3. Черно море (Варна)                 22   17   0   5   85:24   51     Републиканско [1 0 1  2:4  3]
-------------------------------------------------------------------
 4. Дунав 2010 (Русе)                  22   14   2   6   43:23   44                  
 5. Спартак 1918 (Варна)               22   12   2   8   52:31   38                  
 6. Шумен 2007 (Шумен)                 22   10   3   9   46:35   33                  
 7. Шумен 1929 (Шумен)                 22    8   3  11   29:58   27                  
 8. Добруджа 1919 (Добрич)             22    7   4  11   51:60   25                  
 9. Аксаково 1948 (Аксаково)           22    7   1  14   28:54   22                  
10. Калиакра (Каварна)                 22    5   1  16   39:81   16                  
11. Ботев (Нови пазар)                 22    3   2  17   14:83   11                  
12. Нефтяник 2010 (Шабла)              22    1   2  19   10:92    5                  
--. Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0    0   0   0    0:0     - [*]              
--. Черноломец 04 (Попово)              0    0   0   0    0:0     - [*]              

Бележки
  - Спортист 2011 (Генерал Тошево) и Черноломец 04 (Попово) се отказват от участие непосредствено преди началото на първенството. Противниците им по програма почиват.
  - Шумен 1929 (Шумен) и Шумен 2007 (Шумен) играят домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.

                           I кръг

11 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)         анулиран * 
* - анулиран заради отказването на Черноломец 04.
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     5:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 1929 (Шумен)                    4:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       анулиран * 
* - анулиран заради отказването на Спортист 2011.
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 2:1 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Аксаково 1948 (Аксаково)          0:4 

                           II кръг

18 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Аксаково 1948 (Аксаково)         анулиран 
Ботев (Нови пазар) - Нефтяник 2010 (Шабла)                2:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спартак 1918 (Варна)     анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)                   2:0 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище) 2:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен * 
* - отложен заради участието на Лудогорец 1945 в Юношеската лига на УЕФА.
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен 
8 май 2015, петък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:1 

                           III кръг

25 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Черноломец 04 (Попово)               анулиран 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                3:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   6:0 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                 4:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    анулиран 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Нови пазар)             1:0 

                           IV кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Ботев (Нови пазар)               анулиран 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Аксаково 1948 (Аксаково) анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Нефтяник 2010 (Шабла)                5:0 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:4 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              1:2 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:3 

                           V кръг

9 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноломец 04 (Попово) анулиран 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             5:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Калиакра (Каварна)                3:4 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Шумен 1929 (Шумен)             2:3 
Ботев (Нови пазар) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       анулиран 

                           VI кръг

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           5:1 
16 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 
Калиакра (Каварна) - Аксаково 1948 (Аксаково)             2:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)           13:0 
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   2:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:0 

                           VII кръг

23 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                анулиран 
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:2 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Добруджа 1919 (Добрич)         2:2 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   3:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Шумен 1929 (Шумен)       анулиран 
24 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лудогорец 1945 (Разград)          0:1 

                           VIII кръг

30 октомври 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Шумен 1929 (Шумен)               анулиран 
Калиакра (Каварна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               9:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Аксаково 1948 (Аксаково)       7:0 
Черно море (Варна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    1:1 
11 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                9:1 * 
* - възможно е и мачът да е изигран на по-ранна дата.

                           IX кръг

6 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 04 (Попово)               анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  3:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Светкавица Търговище (Търговище)  0:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черно море (Варна)             2:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Добруджа 1919 (Добрич)   анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   3:1 
7 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:5 

                           X кръг

13 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Калиакра (Каварна)               анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 1929 (Шумен)               1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) анулиран 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                  11:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Аксаково 1948 (Аксаково)      5:0 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 3:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 0:0 

                           XI кръг

20 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноломец 04 (Попово)             анулиран 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Шумен 2007 (Шумен)                0:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Дунав 2010 (Русе)              0:1 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черно море (Варна)       анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:3 
11 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:11 

                           XII кръг

27 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич)           анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             8:1 
Черно море (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                   5:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    анулиран 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    3:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Аксаково 1948 (Аксаково)             4:0 
Спартак 1918 (Варна) - Нефтяник 2010 (Шабла)              6:0 

                           XIII кръг

4 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Черноломец 04 (Попово)            анулиран 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)           1:0 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                   отложен 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дунав 2010 (Русе)        анулиран 
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     отложен 
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   отложен 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:5 
21 февруари 2015, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   0:11 
26 февруари 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                   0:4 
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:1 

                           VIII кръг - отложен мач

11 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                9:1 * 
* - възможно е и мачът да е изигран на по-ранна дата.

                           XI кръг - отложен мач

11 декември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:11 

                           XIII кръг - отложени мачове

21 февруари 2015, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   0:11 
26 февруари 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                   0:4 
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:1 

                           II кръг - отложен мач

1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен 

                           XIV кръг

5 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:4 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:3 
Шумен 1929 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    0:2 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 0:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Нефтяник 2010 (Шабла)          3:2 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XV кръг

12 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Ботев (Нови пазар)                0:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Шумен 1929 (Шумен)                   2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    0:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
12 май 2015, вторник, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXI кръг - изтеглен мач

13 март 2015, петък, 15:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Лудогорец 1945 (Разград)       отложен 

                           XVI кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      отложен 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                2:5 
Калиакра (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)                   1:5 
Шумен 1929 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 0:0 
Ботев (Нови пазар) - Аксаково 1948 (Аксаково)             2:1 
1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      4:0 
Черно море (Варна)                                        почива
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           XVII кръг

26 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Шумен 1929 (Шумен)                0:0 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 6:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:2 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     1:2 
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XVIII кръг

2 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             2:1 
Калиакра (Каварна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                3:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Аксаково 1948 (Аксаково)             1:0 
3 април 2015, петък, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)             5:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XIX кръг

6 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   0:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Калиакра (Каварна)             отложен 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           отложен 
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      1:2 
20 април 2015, понеделник, 17:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Калиакра (Каварна)             3:2 
29 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:5 
ненасрочен:
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XX кръг

9 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     2:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтяник 2010 (Шабла)         12:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аксаково 1948 (Аксаково)         1:2 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   7:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

                           XXI кръг

13 март 2015, петък, 15:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Лудогорец 1945 (Разград)       отложен 
16 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:1 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Лудогорец 1945 (Разград)       изтеглен 
в Каварна:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Черно море (Варна)                0:8 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    2:3 
17 април 2015, петък, 16:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:3 
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIX кръг - отложен мач

20 април 2015, понеделник, 17:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Калиакра (Каварна)             3:2 

                           XXII кръг

23 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Нефтяник 2010 (Шабла)  5:0 
Черно море (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)             4:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)            13:0 
Калиакра (Каварна) - Шумен 1929 (Шумен)                   8:1 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XIX кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:5 

                           XXIII кръг

28 април 2015, вторник, 17:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:3 
30 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:3 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   0:5 
в Каварна, Градски стадион:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дунав 2010 (Русе)                 1:0 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 отложен 
4 май 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:2 
Калиакра (Каварна)                                        почива
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVI кръг - отложен мач

1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      4:0 

                           XXIII кръг - отложен мач

4 май 2015, понеделник, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:2 

                           XXIV кръг

7 май 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Нефтяник 2010 (Шабла)                1:0 
7 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Аксаково 1948 (Аксаково)              4:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 1929 (Шумен)             5:0 
12 май 2015, вторник, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               5:1 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Черно море (Варна)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

8 май 2015, петък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:1 

                           XIX кръг - отложен мач

ненасрочен:
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XV кръг - отложен мач

12 май 2015, вторник, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 

                           XXV кръг

14 май 2015, четвъртък, 14:00 ч:
в Каварна:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спартак 1918 (Варна)              0:8 
14 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
Шумен 1929 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:5 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:4 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Шумен 2007 (Шумен)             3:2 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXVI кръг

17 май 2015, неделя, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   5:1 
18 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)           2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   3:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)        11:0 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Варна - Елитна група 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Лудогорец 1945 (Разград)           XXX  4:0  4:1  1:2  5:1  5:0  5:0 11:0  7:0  8:1 13:0 12:0  ---  --- 
 2. Светкавица Търговище (Търговище)   1:2  XXX  1:2  1:0  2:1  2:0  4:0  2:0  5:0  5:1  1:0  5:0  ---  --- 
 3. Черно море (Варна)                 0:1  0:3  XXX  1:2  2:0  2:1  5:1  2:1  4:1  5:1 11:1  9:1  ---  --- 
 4. Дунав 2010 (Русе)                  0:3  1:2  0:1  XXX  3:1  1:1  4:0  3:1  4:1  0:0  3:0  3:1  ---  --- 
 5. Спартак 1918 (Варна)               1:5  2:1  0:3  3:0  XXX  3:2  4:0  5:0  2:1  6:1  2:1  6:0  ---  --- 
 6. Шумен 2007 (Шумен)                 1:4  1:2  3:0* 2:3  0:0  XXX  2:1  2:2  4:0  6:0  3:2  1:0  ---  --- 
 7. Шумен 1929 (Шумен)                 1:11 2:1  1:5  0:2  0:0  2:0  XXX  2:3  1:0  3:1  2:0  5:0  ---  --- 
 8. Добруджа 1919 (Добрич)             0:5  2:4  0:4  2:5  2:1  2:4  1:1  XXX  1:2  5:1  9:1 13:0  ---  --- 
 9. Аксаково 1948 (Аксаково)           1:3  0:3  2:4  0:1  1:0  3:2  2:3  2:2  XXX  3:2  1:0  3:2  ---  --- 
10. Калиакра (Каварна)                 0:4  0:3  0:11 1:2  2:4  1:5  8:1  2:3  2:0  XXX  7:0  3:1  ---  --- 
11. Ботев (Нови пазар)                 0:5  1:4  0:5  0:4  0:2  0:4  0:3  1:1  2:1  3:1  XXX  2:1  ---  --- 
12. Нефтяник 2010 (Шабла)              0:1  0:2  0:8  1:0  0:8  0:2  0:0  0:1  0:4  3:4  0:0  XXX  ---  --- 
13. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX  --- 
14. Черноломец 04 (Попово)             ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре