Юноши старша възраст (род.1996-97): Враца - Зонална група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мизия 2005 (Кнежа)                 12   11   1   0   47:7    34  Шампион
 2. Ботев 2008 (Козлодуй)              12    9   1   2   66:10   28         
 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         12    6   2   4   43:34   20         
 4. Дунав 98 (Селановци)               12    6   0   6   24:27   18         
 5. Септември (Гложене)                12    4   0   8   28:47   12         
 6. Ботев (Криводол)                   12    3   0   9   18:47    9         
 7. Огоста (Хайредин)                  12    1   0  11   11:65    3         

                           I кръг

19 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Криводол)                     3:0 
Септември (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          4:6 
Огоста (Хайредин) - Дунав 98 (Селановци)                  0:5 
Ботев 2008 (Козлодуй)                                     почива

                           II кръг

26 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин)            6:1 
Ботев (Криводол) - Септември (Гложене)                    1:5 
27 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)                0:1 
Дунав 98 (Селановци)                                      почива

                           III кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      2:4 
Дунав 98 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         4:3 
4 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Септември (Гложене) - Ботев 2008 (Козлодуй)               1:10 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           IV кръг

10 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)                   0:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Септември (Гложене)                  3:1 
11 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Огоста (Хайредин)                13:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           V кръг

17 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:9 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             2:0 
18 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Ботев 2008 (Козлодуй)              0:5 
Септември (Гложене)                                       почива

                           VI кръг

24 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Дунав 98 (Селановци)                 8:0 
Септември (Гложене) - Огоста (Хайредин)                   4:0 
25 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        8:2 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           VII кръг

31 октомври 2014, петък, 15:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                6:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Мизия 2005 (Кнежа)           3:3 
1 ноември 2014, събота, 10:30 ч:
Ботев (Криводол) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  1:10 
Огоста (Хайредин)                                         почива

                           VIII кръг

20 март 2015, петък, 15:00 ч:
Ботев (Криводол) - Мизия 2005 (Кнежа)                     0:5 
Дунав 98 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                  3:1 
21 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Бърдарски геран:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември (Гложене)          9:1 
Ботев 2008 (Козлодуй)                                     почива

                           IX кръг

27 март 2015, петък, 15:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            4:5 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 2008 (Козлодуй)                отложен 
28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Септември (Гложене) - Ботев (Криводол)                    6:2 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 2008 (Козлодуй)                4:2 
Дунав 98 (Селановци)                                      почива

                           X кръг

3 април 2015, петък, 17:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Септември (Гложене)               3:0 
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)         3:0 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XI кръг

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)                   3:0 
Огоста (Хайредин) - Ботев 2008 (Козлодуй)                 0:7 
Септември (Гложене) - Мизия 2005 (Кнежа)                  1:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XII кръг

17 април 2015, петък, 17:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Огоста (Хайредин)                    3:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)              2:0 
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             5:3 
Септември (Гложене)                                       почива

                           XIII кръг

24 април 2015, петък, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2008 (Козлодуй)        1:1 
Дунав 98 (Селановци) - Мизия 2005 (Кнежа)                 0:1 
25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Септември (Гложене)                   3:1 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           IX кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 2008 (Козлодуй)                4:2 

                           XIV кръг

8 май 2015, петък, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           3:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                  5:0 
9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                отложен 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                1:0 
Огоста (Хайредин)                                         почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Враца - Зонална група 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Мизия 2005 (Кнежа)                 XXX  4:2  3:0  8:0  3:1  3:0  3:0 
 2. Ботев 2008 (Козлодуй)              0:1  XXX  8:2  2:0  3:0  5:0 13:0 
 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         3:3  1:1  XXX  3:0  9:1  2:0  6:1 
 4. Дунав 98 (Селановци)               0:1  0:5  4:3  XXX  6:3  3:0  3:1 
 5. Септември (Гложене)                1:4  1:10 4:6  1:0  XXX  6:2  4:0 
 6. Ботев (Криводол)                   0:5  1:10 5:3  0:3  1:5  XXX  5:0 
 7. Огоста (Хайредин)                  0:9  0:7  4:5  0:5  3:1  2:4  XXX 
-------------------------------------------------------------------------

нагоре