Деца (род.2001-02): София (столица) - Областна група 2015/16


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  20   18   1   1  108:11   55    
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски-Раковски (София)            20   13   1   6   73:27   40    
 3. ДАФ (София)                        20   10   3   7   65:31   33    
 4. Атлетик 11 (София)                 20   10   0  10   61:61   30    
 5. Ботев 57 (София)                   20    5   3  12   41:37   18    
 6. Академик 1947 (София)              20    0   0  20    2:183   0 [*]

Бележки
  - Първоначално в групата се включват и Надежда (Доброславци) и Искър (Герман), но в последствие те се отказват съответно след I и II кръг, без да изиграят мач. В резултат програмата е изменена, за да се избегнат почиващи отбори.
  - Академик 1947 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Академик 1947 (София)- стар ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Атлетик 11 (София) - в кв.Бенковски, София;
    - Ботев 57 (София) - ст. "57-мо училище", София;
    - ДАФ (София) - във Владая;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София)                  0:11 
Септември (София) - ДАФ (София)                           3:1 
Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София)              1:6 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           отложен 
ДАФ (София) - Атлетик 11 (София)                          6:1 
Ботев 57 (София) - Септември (София)                      0:4 
23 септември 2015, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)          19:0 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Септември (София) - Академик 1947 (София)                15:0 
Атлетик 11 (София) - Ботев 57 (София)                     4:1 
26 септември 2015, събота, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ДАФ (София)                     3:2 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - ДАФ (София)                       0:16 
Ботев 57 (София) - Левски-Раковски (София)                0:3 
3 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Септември (София) - Атлетик 11 (София)                    8:0 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София)               18:1 
ДАФ (София) - Ботев 57 (София)                            3:1 
10 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               3:1 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Септември (София)                 1:20 
Ботев 57 (София) - Атлетик 11 (София)                     1:2 
ДАФ (София) - Левски-Раковски (София)                     2:0 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 (София)                2:1 
24 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
ДАФ (София) - Академик 1947 (София)                      12:0 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Септември (София)                    0:3 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               4:0 
1 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - ДАФ (София)                            отложен 
2 ноември 2015, понеделник, 12:00 ч:
Академик 1947 (София) - Атлетик 11 (София)                0:15 
11 ноември 2015, сряда, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - ДАФ (София)                            2:2 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
ДАФ (София) - Септември (София)                           1:1 
Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София)              0:1 
7 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                 13:0 

                           VIII кръг - отложен мач

11 ноември 2015, сряда, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - ДАФ (София)                            2:2 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           0:14 
Атлетик 11 (София) - ДАФ (София)                          1:0 
Септември (София) - Ботев 57 (София)                      3:1 

                           XI кръг

5 март 2016, събота, 10:00 ч:
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                  3:0 сл. 
Септември (София) - ДАФ (София)                           4:0 
Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София)              3:5 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           0:3 сл. 
Ботев 57 (София) - Септември (София)                      0:3 
13 март 2016, неделя, 11:00 ч:
ДАФ (София) - Атлетик 11 (София)                          1:3 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 10:00 ч:
Септември (София) - Академик 1947 (София)                 3:0 сл. 
Атлетик 11 (София) - Ботев 57 (София)                     1:0 
19 март 2016, събота, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ДАФ (София)                     0:3 сл. 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - ДАФ (София)                       0:3 сл. 
Ботев 57 (София) - Левски-Раковски (София)                0:1 
26 март 2016, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Атлетик 11 (София)                   12:1 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София)                3:0 сл. 
ДАФ (София) - Ботев 57 (София)                            0:0 
2 април 2016, събота, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:3 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Септември (София)                 0:3 сл. 
Ботев 57 (София) - Атлетик 11 (София)                     3:2 
ДАФ (София) - Левски-Раковски (София)                     2:3 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 10:00 ч:
ДАФ (София) - Академик 1947 (София)                       3:0 сл. 
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 (София)                0:0 
Атлетик 11 (София) - Септември (София)                    0:3 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Атлетик 11 (София)                0:3 сл. 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               4:3 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 57 (София) - ДАФ (София)                            1:2 

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 10:00 ч:
Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София)                  0:3 сл. 
ДАФ (София) - Септември (София)                           0:6 
7 май 2016, събота, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София)              5:0 

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 10:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           3:0 сл. 
Септември (София) - Ботев 57 (София)                      5:0 
15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
във Владая:
Атлетик 11 (София) - ДАФ (София)                          2:6 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 4:0 3:1 8:0 3:1 15:0 XXX 4:3 4:0 12:1 5:0 3:0* 2. Левски-Раковски (София) 3:1 XXX 3:2 0:1 2:1 19:0 0:3 XXX 0:3* 5:0 0:0 3:0* 3. ДАФ (София) 1:1 2:0 XXX 6:1 3:1 12:0 0:6 2:3 XXX 1:3 0:0 3:0* 4. Атлетик 11 (София) 0:3 1:6 1:0 XXX 4:1 18:1 0:3 3:5 2:6 XXX 1:0 3:0* 5. Ботев 57 (София) 0:4 0:3 2:2 1:2 XXX 13:0 0:3 0:1 1:2 3:2 XXX 3:0* 6. Академик 1947 (София) 1:20 0:14 0:16 0:15 0:11 XXX 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б" - първа група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     22   21   0   1  126:16   63
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА (София)                       22   18   1   3   76:9    55
 3. Славия 1913 (София)                22   15   2   5   56:18   47
 4. ДИТ Спорт (София)                  22   13   3   6   47:36   42
 5. Лъвчетата (София)                  22   13   1   8   60:25   40
 6. Левски-Раковски (София)            22   10   4   8   41:27   34
 7. Локомотив 1929 (София)             22   10   3   9   40:50   33
 8. Чавдар (Етрополе)                  22    6   2  14   18:59   20
 9. Атлетик 11 (София)                 22    5   3  14   25:66   18
10. София 2010 (София)                 22    5   0  17   41:102  15
11. Спортист 13 (София)                22    3   1  18   23:98   10
12. Септември (София)                  22    2   2  18   14:61    8

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Атлетик 11 (София) - в кв.Бенковски, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента); ст."57-мо училище", София (пролет);
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София;
    - Лъвчетата (София) - ст."Бонсист", София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София;
    - София 2010 (София) - есента на ст."Бонсист", София; пролетта на комплекс "Царско село", София;
    - Спортист 13 (София) - в Негован;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София)                 0:3 сл. * 
* - домакините нямат редовни медицински документи.
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Лъвчетата (София) - Атлетик 11 (София)                    8:0 
6 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:7 
6 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 
6 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:6 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
София 2010 (София) - Септември (София)                    6:1 

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               3:3 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                1:5 
13 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:1 
13 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Спортист 13 (София) - София 2010 (София)                  7:5 
Атлетик 11 (София) - Славия 1913 (София)                  0:4 
16 септември 2015, сряда, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:2 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          2:1 
20 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:0 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                       10:2 
20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София)                   3:2 
20 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
София 2010 (София) - Атлетик 11 (София)                   2:4 
20 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               2:1 

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:0 
Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София)               6:2 
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   отложен 
27 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:6 
27 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Спортист 13 (София) - Левски-Раковски (София)             0:3 
Атлетик 11 (София) - Чавдар (Етрополе)                    1:2 
19 ноември 2015, четвъртък, 19:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София)              1:1 
4 октомври 2015, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     2:0 
4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
4 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
София 2010 (София) - Лъвчетата (София)                    0:9 
4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
Левски (София) - Спортист 13 (София)                     11:0 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:0 
11 октомври 2015, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                  5:1 
11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          2:0 
11 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:2 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Левски (София)                       0:11 
12 октомври 2015, понеделник, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          4:0 

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 09:30 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         1:5 
Левски-Раковски (София) - Лъвчетата (София)               0:2 
ДИТ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                    1:0 
Септември (София) - Спортист 13 (София)                   3:2 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   0:5 
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   7:0 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Септември (София)                    2:1 
26 октомври 2015, понеделник, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                        9:0 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                отложен 
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        отложен 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             3:1 
27 октомври 2015, вторник, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Чавдар (Етрополе)                    6:3 
4 ноември 2015, сряда, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 
11 ноември 2015, сряда, 20:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        1:2 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                2:3 
Спортист 13 (София) - Атлетик 11 (София)                  1:6 
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - София 2010 (София)              3:1 
31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:2 
31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      5:1 
31 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     0:5 

                           VIII кръг - отложен мач

4 ноември 2015, сряда, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 

                           X кръг

8 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София)              5:0 
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:2 
София 2010 (София) - Левски (София)                       отложен 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               0:6 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     4:0 
8 ноември 2015, неделя, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Атлетик 11 (София)                         2:0 
18 ноември 2015, сряда, 10:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       2:7 

                           VIII кръг - отложен мач

11 ноември 2015, сряда, 20:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        1:2 

                           XI кръг

15 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - София 2010 (София)                    4:0 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
15 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Локомотив 1929 (София)               1:1 
15 ноември 2015, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Лъвчетата (София)                   0:7 
15 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:1 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                       10:0 

                           X кръг - отложен мач

18 ноември 2015, сряда, 10:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       2:7 

                           IV кръг - отложен мач

19 ноември 2015, четвъртък, 19:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 

                           XII кръг

22 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     отложен 
Атлетик 11 (София) - Лъвчетата (София)                    0:3 
Септември (София) - София 2010 (София)                    0:2 
в София, ст."Раковски":
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  3:1 
22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София)                 0:5 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     отложен 
26 ноември 2015, четвъртък, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:0 
26 декември 2015, събота, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     6:0 

                           XIII кръг

5 март 2016, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:0 сл. 
София 2010 (София) - Спортист 13 (София)                  8:0 
5 март 2016, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     1:2 
6 март 2016, неделя, 10:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:0 
Славия 1913 (София) - Атлетик 11 (София)                  3:0 
6 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                1:1 

                           XIV кръг

12 март 2016, събота, 11:30 ч:
Атлетик 11 (София) - София 2010 (София)                   5:2 
13 март 2016, неделя, 09:30 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               0:3 
13 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              отложен 
Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                   0:4 
13 март 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          4:0 
13 март 2016, неделя, 14:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:4 
17 март 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:4 

                           XV кръг

19 март 2016, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   отложен 
19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Атлетик 11 (София)                    0:3 
19 март 2016, събота, 15:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Левски (София) - Септември (София)                        5:0 
20 март 2016, неделя, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София)             3:0 
20 март 2016, неделя, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               2:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          1:4 
29 април 2016, петък, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   1:0 

                           XVI кръг

26 март 2016, събота, 09:30 ч:
Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София)              0:2 
26 март 2016, събота, 12:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
26 март 2016, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                0:0 
27 март 2016, неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:0 
Лъвчетата (София) - София 2010 (София)                    3:0 
27 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Левски (София)                      1:6 

                           XVII кръг

2 април 2016, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Атлетик 11 (София)                       6:0 
2 април 2016, събота, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
2 април 2016, събота, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     1:0 
3 април 2016, неделя, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  0:11 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:4 
ДИТ Спорт (София) - Спортист 13 (София)                   6:1 

                           XVIII кръг

9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:0 
9 април 2016, събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:5 
9 април 2016, събота, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Атлетик 11 (София) - ДИТ Спорт (София)                    0:1 
10 април 2016, неделя, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София)               0:3 
10 април 2016, неделя, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                        10:0 
10 април 2016, неделя, 14:30 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   2:2 

                           XIX кръг

17 април 2016, неделя, 09:30 ч:
Спортист 13 (София) - ЦСКА (София)                        0:4 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                5:1 
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        6:2 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             3:0 
17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - София 2010 (София)                    1:0 
17 април 2016, неделя, 15:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Атлетик 11 (София)                    1:1 

                           XX кръг

24 април 2016, неделя, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Левски-Раковски (София)              0:6 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:0 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                     1:3 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:0 
24 април 2016, неделя, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          2:0 
24 април 2016, неделя, 14:30 ч:
в Негован:
Атлетик 11 (София) - Спортист 13 (София)                  0:1 

                           XV кръг - отложен мач

29 април 2016, петък, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   1:0 

                           XXI кръг

8 май 2016, неделя, 09:30 ч:
в кв.Бенковски, София:
Атлетик 11 (София) - ЦСКА (София)                         0:7 
Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:4 
Левски (София) - София 2010 (София)                       7:0 
8 май 2016, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               0:0 
8 май 2016, неделя, 16:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   0:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Лъвчетата (София)                     0:2 

                           XXII кръг

15 май 2016, неделя, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Спортист 13 (София)                   2:0 
15 май 2016, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   4:0 
Локомотив 1929 (София) - Атлетик 11 (София)               6:1 
15 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:3 
16 май 2016, понеделник, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0 
18 май 2016, сряда, 17:00 ч:
София 2010 (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:0* 5:1 10:2 6:2 3:1 7:0 10:0 6:0 7:0 11:0 5:0 2. ЦСКА (София) 1:2 XXX 0:0 3:0 4:0 2:0 3:0 2:0 2:0 10:0 9:0 4:0 3. Славия 1913 (София) 1:0 0:2 XXX 0:2 1:0 3:1 2:0 3:0 3:0 5:1 0:3* 4:0 4. ДИТ Спорт (София) 0:4 1:4 0:0 XXX 0:5 3:3 5:1 6:0 1:0 4:0 6:1 2:0 5. Лъвчетата (София) 1:2 2:1 0:2 1:3 XXX 0:3 1:1 3:0 8:0 3:0 2:0 4:0 6. Левски-Раковски (София) 1:7 0:1 3:0 0:0 0:2 XXX 0:1 0:0 1:1 3:1 3:0 2:1 7. Локомотив 1929 (София) 1:5 0:6 1:4 2:1 1:5 2:0 XXX 0:0 6:1 6:2 5:0 2:0 8. Чавдар (Етрополе) 1:3 0:2 0:5 0:3 1:0 0:6 1:2 XXX 0:3 1:0 3:2 1:2 9. Атлетик 11 (София) 0:11 0:7 0:4 0:1 0:3 0:2 1:1 1:2 XXX 5:2 0:1 2:1 10. София 2010 (София) 2:7 1:5 0:11 1:4 0:9 0:6 2:1 6:3 2:4 XXX 8:0 6:1 11. Спортист 13 (София) 1:6 0:4 0:5 1:2 0:7 0:3 2:4 0:4 1:6 7:5 XXX 2:2 12. Септември (София) 1:6 0:4 0:2 0:1 0:2 0:3 2:3 0:1 1:1 0:2 3:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б" - втора група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елит София (София)                 24   23   0   1  128:16   69
-------------------------------------------------------------------
 2. Витоша (Бистрица)                  24   16   3   5  124:48   51
 3. Ферион (София)                     24   14   1   9   94:55   43
 4. БМ Спорт (София)                   24   12   4   8   66:47   40
 5. Царско село (София)                24   12   2  10   76:47   38
 6. Обеля (кв.Обеля, София)            24    9   2  13   61:93   29
 7. Ком 98 (Годеч)                     24    9   1  14   70:72   28
 8. Ботев 57 (София)                   24    4   0  20   22:124  12
 9. Орловец 2015 (Кокаляне)            24    2   1  21   27:166   7

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Елит София (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Ком 98 (Годеч) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента), ст."57-мо училище", София (пролетта);
    - Обеля (кв.Обеля, София) - в кв.Обеля, София;
    - Орловец 2015 (Кокаляне) - в Кокаляне;
    - Ферион (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента), ст."57-мо училище", София (пролетта);
    - Царско село (София) - комплекс "Царско село", София.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 10:2 
6 септември 2015, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Ферион (София)                       6:0 
6 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
Царско село (София) - Обеля (кв.Обеля, София)             4:5 
6 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      9:2 
Ботев 57 (София)                                          почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Царско село (София)                    3:2 
12 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               1:4 
13 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                         3:2 
13 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София)              3:7 
Ферион (София)                                            почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 (София)                     10:1 
Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 12:1 
19 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Елит София (София) - БМ Спорт (София)                     4:1 
20 септември 2015, неделя, 09:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Обеля (кв.Обеля, София)                  3:4 
Царско село (София)                                       почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Елит София (София)              0:6 
26 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Ком 98 (Годеч)                         0:7 
26 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Царско село (София) - Витоша (Бистрица)                   1:7 
26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         3:0 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Елит София (София) - Ботев 57 (София)                    11:1 
3 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 11:3 
4 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Царско село (София)                      6:1 
4 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София)                1:6 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев 57 (София) - Ферион (София)                         0:3 
11 октомври 2015, неделя, 09:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне)        11:0 
Царско село (София) - Елит София (София)                  2:3 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ком 98 (Годеч)                       10:4 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           VII кръг

15 октомври 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица)                    7:1 
Ферион (София) - Царско село (София)                      2:1 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 (София)                1:2 
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                1:2 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ферион (София)                        6:4 
18 октомври 2015, неделя, 09:30 ч:
Царско село (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             5:0 
18 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - БМ Спорт (София)                       0:1 
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Елит София (София)                       1:3 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           IX кръг

24 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица)               0:10 
26 октомври 2015, понеделник, 09:30 ч:
Ферион (София) - Ком 98 (Годеч)                           4:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 (София)                6:2 
26 октомври 2015, понеделник, 13:30 ч:
БМ Спорт (София) - Царско село (София)                    0:0 
Елит София (София)                                        почива

                           X кръг

31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село (София)             6:0 
31 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ком 98 (Годеч)                  1:0 
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       1:3 
2 ноември 2015, понеделник, 10:30 ч:
БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      4:2 
Ботев 57 (София)                                          почива

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)               4:4 
8 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
Елит София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             14:0 
Ком 98 (Годеч) - БМ Спорт (София)                         1:3 
Царско село (София) - Ботев 57 (София)                    3:0 
Ферион (София)                                            почива

                           XII кръг

15 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Ком 98 (Годеч)                  4:2 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  2:3 
15 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     0:4 
15 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица)                      2:4 
Царско село (София)                                       почива

                           XIII кръг

21 ноември 2015, събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село (София)                   3:1 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 57 (София)                         7:0 
22 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Ферион (София) - БМ Спорт (София)                         отложен 
22 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Елит София (София) - Обеля (кв.Обеля, София)              2:1 
25 ноември 2015, сряда, 13:00 ч:
Ферион (София) - БМ Спорт (София)                         4:0 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           XIV кръг

28 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Ферион (София)                  2:4 
28 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Елит София (София)                     0:3 
28 ноември 2015, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                8:0 
29 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
Царско село (София) - Ком 98 (Годеч)                      3:1 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XV кръг

5 март 2016, събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Ботев 57 (София)                         7:0 
5 март 2016, събота, 12:30 ч:
Елит София (София) - Царско село (София)                  0:1 
6 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица)                        1:9 
6 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София)         6:1 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XVI кръг

13 март 2016, неделя, 09:00 ч:
Царско село (София) - Ферион (София)                      4:2 
13 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София)                0:4 
13 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Елит София (София)                    0:1 
Ботев 57 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                3:0 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           XVII кръг

17 март 2016, четвъртък, 13:30 ч:
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                       2:0 
19 март 2016, събота, 13:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София)                       6:0 
20 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село (София)             0:3 сл. 
20 март 2016, неделя, 16:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица)                        3:1 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XVIII кръг

26 март 2016, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                2:5 
26 март 2016, събота, 13:30 ч:
Царско село (София) - БМ Спорт (София)                    3:0 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Ком 98 (Годеч) - Ферион (София)                           2:1 
28 март 2016, понеделник, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)               6:1 
Елит София (София)                                        почива

                           XIX кръг

2 април 2016, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Ботев 57 (София)                        10:0 
Елит София (София) - Царско село (София)                  2:1 
2 април 2016, събота, 13:30 ч:
БМ Спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                         1:1 
3 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)              14:0 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XX кръг

9 април 2016, събота, 11:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               0:6 
9 април 2016, събота, 13:30 ч:
Царско село (София) - БМ Спорт (София)                    3:0 
9 април 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев 57 (София) - Елит София (София)                     0:8 
10 април 2016, неделя, 14:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  0:4 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           XXI кръг

16 април 2016, събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             17:0 
16 април 2016, събота, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Ком 98 (Годеч) - Царско село (София)                      3:2 
17 април 2016, неделя, 11:30 ч:
Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                  9:0 
17 април 2016, неделя, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София)                       9:0 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXII кръг

24 април 2016, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 (София) - Ком 98 (Годеч)                         0:3 
24 април 2016, неделя, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Елит София (София)              0:4 
24 април 2016, неделя, 14:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София)                2:3 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Витоша (Бистрица) - Ферион (София)                        2:1 
Царско село (София)                                       почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Царско село (София) - Ботев 57 (София)                   10:0 
8 май 2016, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица)                    3:0 
Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  9:2 
8 май 2016, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                6:0 
Ферион (София)                                            почива

                           XXIV кръг

12 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Ком 98 (Годеч)                  1:2 
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село (София)             1:10 
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      3:3 
12 май 2016, четвъртък, 18:00 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       1:9 
Ботев 57 (София)                                          почива

                           XXV кръг

14 май 2016, събота, 09:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         1:1 
14 май 2016, събота, 18:30 ч:
Царско село (София) - Обеля (кв.Обеля, София)             7:0 
15 май 2016, неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица)                        2:6 
15 май 2016, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                5:1 
Елит София (София)                                        почива

                           XXVI кръг

21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 (София)                2:1 
21 май 2016, събота, 14:30 ч:
Елит София (София) - БМ Спорт (София)                     5:1 
22 май 2016, неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село (София)                   2:2 
25 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Ферион (София) - Ком 98 (Годеч)                           6:0 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           XXVII кръг

25 май 2016, сряда, 14:30 ч:
Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица)                      0:5 
28 май 2016, събота, 09:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Елит София (София)                       1:4 
28 май 2016, събота, 17:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София)         3:3 
29 май 2016, неделя, 09:30 ч:
Царско село (София) - Ферион (София)                      7:1 
БМ Спорт (София)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит София (София) XXX 7:1 6:0 4:1 0:1 2:1 2:0 11:1 14:0 XXX 3:0 --- 5:1 2:1 --- --- --- 17:0 2. Витоша (Бистрица) 0:1 XXX 6:4 9:2 3:1 4:4 10:4 10:1 6:1 --- XXX 2:1 3:3 2:2 --- --- --- 14:0 3. Ферион (София) 1:3 3:1 XXX 4:0 2:1 11:3 4:2 7:0 12:1 1:9 --- XXX --- --- 9:0 6:0 10:0 --- 4. БМ Спорт (София) 0:4 4:2 3:0 XXX 0:0 1:2 3:2 6:0 8:0 --- --- 1:1 XXX --- 6:0 1:1 9:0 --- 5. Царско село (София) 2:3 1:7 4:2 3:0 XXX 4:5 3:1 3:0 5:0 --- --- 7:1 3:0 XXX 7:0 --- 10:0 --- 6. Обеля (кв.Обеля, София) 0:6 1:4 2:4 0:4 6:0 XXX 4:2 6:2 11:0 0:4 0:6 --- --- --- XXX 1:2 2:1 --- 7. Ком 98 (Годеч) 1:3 1:9 2:1 1:3 6:1 3:4 XXX 7:0 10:2 1:4 2:6 --- --- 3:2 --- XXX --- 9:2 8. Ботев 57 (София) 0:3 2:4 0:3 0:1 3:2 2:5 0:7 XXX 3:0 0:8 0:5 --- --- --- --- 0:3 XXX 5:1 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 3:7 0:10 2:3 1:6 0:3* 6:1 1:0 1:2 XXX --- --- 0:4 2:3 1:10 3:3 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре