Деца (род.2001-02):
Елитна група (U-15) 2015/16

Карта на българия Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 16   12   1   3   51:7    37  Републиканско
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           16   11   2   3   33:17   35  Републиканско
 3. Дунав 2010 (Русе)                  16    5   5   6   17:23   20  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак 1918 (Варна)               16    5   2   9   14:28   17               
 5. Добруджа 1919 (Добрич)             16    0   4  12    8:48    4               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав" в Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна.



Елитна група (U-15): Северозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     16   14   2   0  127:4    44     Републиканско
 2. Етър В.Търново (Велико Търново)    16   12   3   1   91:13   39     Републиканско
 3. Монтана 1921 (Монтана)             16   10   3   3   53:15   33     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак Плевен (Плевен)            16   10   1   5   56:32   31                  
 5. Ботев (Враца)                      16    7   2   7   69:21   23                  
 6. Бдин 1923 (Видин)                  16    7   1   8   42:64   22                  
 7. Янтра 1919 (Габрово)               16    4   0  12   24:138  12                  
 8. Кариана (Ерден)                    16    1   0  15    9:124   3                  
 9. Видин (Видин)                      16    1   0  15    5:65    3 [*]              

Бележки
  - Видин (Видин) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат слуежбни победи с 3:0.


Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     30   27   2   1  132:14   83  Републиканско
 2. ЦСКА (София)                       30   26   2   2  120:19   80  Републиканско
 3. Славия 1913 (София)                30   25   0   5  105:22   75  Републиканско
 4. ДИТ Спорт (София)                  30   23   1   6  121:25   70  Републиканско
 5. Левски-Раковски (София)            30   18   4   8   78:37   58  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   30   16   2  12   65:54   50               
 7. Локомотив 1929 (София)             30   13   7  10   37:29   46               
 8. Ферион (София)                     30   14   2  14   45:67   44               
 9. ОФК Пирин (Благоевград)            30   14   1  15   52:49   43               
10. Чавдар (Етрополе)                  30    9   6  15   27:46   33               
11. Велбъжд (Кюстендил)                30    7   6  17   30:63   27               
12. Пирин 2001 (Благоевград)           30    7   4  19   18:64   25               
13. ФК Миньор (Перник)                 30    5   6  19   23:90   21               
14. Марек 1915 (Дупница)               30    3   5  22   13:79   14                [1 0 1  1:1  3, -66 обща ГР]
15. БМ Спорт (София)                   30    4   2  24   18:112  14                [1 0 1  1:1  3, -94 обща ГР]
16. ЕСФА (София)                       30    3   2  25   19:133  11               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта;
    - ЕСФА (София) - комплекс "Царско село", СОфия;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - ФК Миньор (Перник) - ст."Димова махала", Перник;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Ферион (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София през есента и ст."57-мо училище", София през пролетта;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори.
  - Първоначално заявки за участие в групата подават и Локомотив (София) и ОФК Костинброд (Костинброд), но и двата отбора се отказват преди началото на сезона.


Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1926 (Пловдив)           20   17   1   2   63:14   52  Републиканско [1 1 0  5:4  4]
 2. Ботев (Пловдив)                    20   17   1   2   94:14   52  Републиканско [0 1 1  4:5  1]
 3. Берое (Стара Загора)               20   13   3   4   67:22   42  Републиканско
 4. Сокол 1996 (Марково)               20   13   2   5   49:16   41  Републиканско
 5. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    20   10   1   9   31:25   31  Републиканско [2 0 0  4:0  6]
-------------------------------------------------------------------
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         20   10   1   9   30:28   31                [0 0 2  0:4  0]
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         20    8   1  11   26:37   25               
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            20    4   6  10   20:58   18               
 9. Хасково (Хасково)                  20    5   1  14   20:59   16               
10. Несебър (Несебър)                  20    2   3  15   20:72    9               
11. Металик 1938 (Сопот)               20    1   0  19    9:84    3               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове както следва:
   - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - на Градски стадион в Българово;
   - Хасково (Хасково) - на ст."Хасково", Хасково;
   - останалите отбори - на основните или помощни игрища на стадионите, където играят и мъжките отбори на клуба.