Юноши младша възраст (род.1999-00): Бургас - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    22   21   0   1  103:10   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Стралджа (Стралджа)                22   16   1   5   58:29   49
 3. Несебър (Несебър)                  22   15   3   4   90:25   48
 4. Поморие (Поморие)                  22   13   5   4   55:20   44
 5. Карнобат (Карнобат)                22   12   4   6   54:28   40
 6. Ураган (Бояджик)                   22   12   0  10   47:39   36
 7. Созопол (Созопол)                  22   10   1  11   39:50   31
 8. Вихър (Айтос)                      22    8   2  12   44:61   26
 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    22    5   2  15   34:56   17
10. Елхово (Елхово)                    22    4   1  17   13:64   13
11. Тунджа 1915 (Ямбол)                22    3   3  16   25:72   12
12. Свети Никола (Бургас)              22    2   0  20   29:137   6

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   2:7 
12 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Стралджа (Стралджа)                   1:1 
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                       2:1 
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       отложен 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   2:2 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ураган (Бояджик)        3:0 
22 септември 2015, вторник, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       0:2 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ураган (Бояджик)                    1:0 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) 0:4 
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 9:0 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   5:4 
19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   1:2 
Вихър (Айтос) - Елхово (Елхово)                           2:1 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       0:2 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)       2:0 
26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Стралджа (Стралджа)                 4:0 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Вихър (Айтос)                       3:1 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 отложен 
Ураган (Бояджик) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        2:1 
26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Несебър (Несебър)                       0:4 
28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:4 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       0:4 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     8:1 
3 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                      4:1 
3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     5:0 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     9:0 
3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   9:0 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                 1:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)           9:0 
10 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     1:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)       0:2 
10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:14 
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                      4:3 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       3:0 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       отложен 
17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Поморие (Поморие)                   3:0 
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               3:0 
Елхово (Елхово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 
17 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Вихър (Айтос) - Ураган (Бояджик)                          6:3 
28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       2:0 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)     4:0 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     6:0 
24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      2:1 
24 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                 1:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           1:5 
28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Елхово (Елхово)                   3:0 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                         1:1 
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       5:0 
31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    3:1 
Елхово (Елхово) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         0:1 
31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Созопол (Созопол)                   5:0 
1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)               3:0 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:0 
7 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        4:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     0:3 
7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Стралджа (Стралджа)               1:8 
7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос)                         2:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)     6:1 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Вихър (Айтос)                       3:0 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     7:1 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:0 
Елхово (Елхово) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         0:0 
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)   0:8 
15 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                    1:4 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                         2:6 
21 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Стралджа (Стралджа)     3:1 
Ураган (Бояджик) - Свети Никола (Бургас)                  3:0 
Поморие (Поморие) - Елхово (Елхово)                       6:0 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   0:3 
22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)     3:0 

                           III кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:4 

                           VI кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       2:0 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                       4:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   6:1 
12 март 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Несебър (Несебър)                   2:1 
12 март 2016, събота, 13:00 ч:
Созопол (Созопол) - Елхово (Елхово)                       1:0 
12 март 2016, събота, 16:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        1:2 
13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   2:0 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)                    1:2 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 6:0 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 0:4 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:1 
19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:0 
Елхово (Елхово) - Вихър (Айтос)                           1:0 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Карнобат (Карнобат)                 1:0 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                10:3 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:4 
26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       отложен 
Вихър (Айтос) - Тунджа 1915 (Ямбол)                       3:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ураган (Бояджик)        1:3 
6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       5:0 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)       6:0 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     3:6 
2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Стралджа (Стралджа)     0:1 
Ураган (Бояджик) - Поморие (Поморие)                      0:2 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   1:2 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     0:1 

                           XIV кръг - отложен мач

6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       5:0 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     3:1 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 5:2 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                11:3 
Вихър (Айтос) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)           0:4 
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       2:0 
9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                      3:1 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стралджа (Стралджа)                   2:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол)       0:2 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)       2:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               2:6 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                     0:1 
16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Вихър (Айтос)                          3:0 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 7:1 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     0:2 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           1:1 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     2:0 
23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Свети Никола (Бургас)                   3:1 
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      4:1 

                           XIX кръг

29 април 2016, петък, 10:00 ч:
Созопол (Созопол) - Стралджа (Стралджа)                   2:0 
Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос)                         5:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       0:1 
29 април 2016, петък, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    3:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Елхово (Елхово)         6:0 
Свети Никола (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)               3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 10:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:1 
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     5:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:1 
Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол)                         2:1 
7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Свети Никола (Бургас)               6:1 
7 май 2016, събота, 11:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     1:6 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Елхово (Елхово)         6:0 
Ураган (Бояджик) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    3:0 
14 май 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Айтос) - Стралджа (Стралджа)                       0:1 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     2:4 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)      12:2 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     1:9 
Свети Никола (Бургас) - Ураган (Бояджик)                  2:6 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     3:8 
Елхово (Елхово) - Поморие (Поморие)                       3:4 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:0 
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                         6:1 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Бургас - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    XXX  3:1  2:0  2:0  4:0  3:0  6:0  9:0  6:0  6:0  6:1 12:2 
 2. Стралджа (Стралджа)                1:9  XXX  2:1  3:0  1:0  1:0  5:0  3:0  5:0  3:1  7:1  6:1 
 3. Несебър (Несебър)                  2:0  1:1  XXX  1:1  5:4  4:1  7:1  6:1  5:0  5:0  9:0 11:3 
 4. Поморие (Поморие)                  1:4  2:0  1:0  XXX  1:1  4:1  6:0  5:0  2:0  6:0  2:0  9:0 
 5. Карнобат (Карнобат)                0:2  4:0  1:1  0:0  XXX  3:1  1:0  2:1  5:0  9:0  5:2  3:0 
 6. Ураган (Бояджик)                   1:2  1:2  2:1  0:2  3:0  XXX  4:3  3:0  2:1  4:0  3:0  3:0 
 7. Созопол (Созопол)                  0:4  2:0  2:4  2:0  0:3  3:1  XXX  2:1  3:0  1:0  1:2 10:3 
 8. Вихър (Айтос)                      0:4  0:1  2:6  1:1  4:2  6:3  2:1  XXX  1:1  2:1  3:2  8:1 
 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:4  0:1  0:1  0:2  0:3  1:3  0:2  1:5  XXX  6:0  3:0  6:1 
10. Елхово (Елхово)                    0:1  1:4  0:4  3:4  0:1  0:1  0:2  1:0  0:0  XXX  2:1  3:1 
11. Тунджа 1915 (Ямбол)                1:6  1:3  1:2  2:2  1:1  1:4  0:0  3:1  3:8  0:1  XXX  3:0 
12. Свети Никола (Бургас)              0:8  1:8  0:14 0:4  2:6  2:6  1:4  3:6  2:7  3:0  3:0* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре