Юноши младша възраст (род.1999-00): Пловдив - Междуобластна група 2015/16


Юноши младша "А" (род.1999)

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Евроколеж (Пловдив)                18   14   1   3   52:22   43
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           18   13   1   4   67:23   40
 3. Ботев 2002 (Пловдив)               18   12   2   4   47:14   38
 4. Асеновец 2005 (Асеновград)         18   11   2   5   40:23   35
 5. СК Марица (Пловдив)                18    9   2   7   43:21   29
 6. Спартак-С 94 (Пловдив)             18    9   1   8   36:28   28
 7. Родопа Смолян (Смолян)             18    7   2   9   27:32   23
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            18    4   2  12   26:32   14
 9. Марица 2003 (Маноле)               18    3   1  14   24:44   10
10. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       18    1   0  17   12:135   3

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Брестник 1948 (Пловдив) на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив;
    - СК Марица (Пловдив) - на терена на Английската гимназия в Пловдив през есента и в Милево през пролетта;
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - останалите отбори играят домакинските си мачове на терените, на които играе и мъжкият отбор на клуба.


                           I кръг

18 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    10:1 
19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:4 
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                2:3 
19 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)             2:3 
19 септември 2015, събота, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив)            0:7 

                           II кръг

26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                1:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:3 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Брестник 1948 (Пловдив)    1:5 
26 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           1:1 
27 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
в Труд:
СК Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                1:1 

                           III кръг

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   9:1 
2 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:0 
3 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)          1:1 
4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:2 
4 октомври 2015, неделя, 12:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - СК Марица (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие приъсден срещу СК Марица заради
    нередовен играч.

                           IV кръг

9 октомври 2015, петък, 14:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:1 
10 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив)                3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на СК Марица е присъдена служебна загуба
    за нередовен играч.
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)       3:0 сл. * 
* - първоначално 2:8, в последствие на Марица 2003 е присъдена служебна загуба
    за нередовен играч.
10 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:0 
11 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          0:2 

                           V кръг

17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            1:1 
17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Родопа Смолян (Смолян)             2:1 
СК Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:3 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       10:1 
19 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         5:0 

                           VI кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Евроколеж (Пловдив)              0:3 
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)             3:0 сл. 
26 октомври 2015, понеделник, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - СК Марица (Пловдив)        1:10 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:2 

                           VII кръг

28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           отложен 
31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:0 
31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
СК Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)              3:1 
2 ноември 2015, понеделник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас)     9:1 
4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              3:1 
29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           0:2 

                           VIII кръг

4 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)           3:0 сл. 
6 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив)              0:4 
7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)      10:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)             1:3 
7 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 

                           IX кръг

13 ноември 2015, петък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       0:1 
14 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие присъден срещу Маноле 2003 заради
    нередовен футболист.
14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопа Смолян (Смолян)     1:5 
15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            4:1 
16 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
СК Марица (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:1 

                           VII кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           0:2 

                           X кръг

26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак-С 94 (Пловдив)     1:9 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:0 
СК Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:2 
26 март 2016, събота, 12:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             6:0 
27 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                3:0 сл. 

                           XI кръг

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           1:0 
1 април 2016, петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    7:0 
2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - СК Марица (Пловдив)                0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Марица 2003 (Маноле) е присъдена
    служебна загуба заради нередовни футболисти.
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:2 
3 април 2016, неделя, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                2:0 

                           XII кръг

9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:0 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив)   0:21 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле)         3:0 сл. 
СК Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
9 април 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)          3:0 сл. 

                           XIII кръг

15 април 2016, петък, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         5:0 
15 април 2016, петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:1 
16 април 2016, събота, 10:30 ч:
СК Марица (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                1:2 
Марица 2003 (Маноле) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)      14:0 сл. 
17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          4:2 

                           XIV кръг

22 април 2016, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         отложен 
23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            4:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - СК Марица (Пловдив)          2:2 
23 април 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 2003 (Маноле)             3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив)        1:4 
27 май 2016, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:2 

                           XV кръг

29 април 2016, петък, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)         0:2 
2 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
СК Марица (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        отложен 
2 май 2016, понеделник, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)              отложен 
18 май 2016, сряда, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)              1:3 
25 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:1 

                           XVI кръг

6 май 2016, петък, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)              1:3 
7 май 2016, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)            3:0 сл. 
7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2 
Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:3 сл. 
7 май 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - СК Марица (Пловдив)              1:0 

                           XVII кръг

14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Ботев 2002 (Пловдив)       0:3 сл. 
СК Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0 
Марица 2003 (Маноле) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:4 
15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:1 
15 май 2016, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       4:2 

                           XV кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 12:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)              1:3 

                           XVIII кръг

21 май 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)            4:0 
21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)               3:0 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)     3:0 сл. 
23 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:2 
26 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив)             1:0 

                           XV кръг - отложен мач

25 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:1 

                           XIV кръг - отложен мач

27 май 2016, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:2 

нагоре


Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Евроколеж (Пловдив)                XXX  4:1  2:0  4:2  3:0* 3:1  1:3  3:1  3:0*10:1 
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           4:0  XXX  0:2  2:2  0:7  5:0  5:0  2:1  3:0* 9:1 
 3. Ботев 2002 (Пловдив)               1:1  1:2  XXX  1:2  3:0* 2:0  6:0  4:2  3:0*10:0 
 4. Асеновец 2005 (Асеновград)         0:2  0:3  0:2  XXX  2:2  0:1  4:2  1:0  3:0* 9:1 
 5. СК Марица (Пловдив)                3:0* 0:2  1:2  2:3  XXX  1:0  3:1  3:1  1:1  3:0*
 6. Спартак-С 94 (Пловдив)             1:3  1:2  1:0  1:2  0:4  XXX  1:0  2:1  3:0*10:1 
 7. Родопа Смолян (Смолян)             0:3  1:0  2:3  0:1  1:0  1:1  XXX  3:0* 3:0* 3:0*
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            1:3  1:2  1:1  0:4  1:0  0:1  1:1  XXX  3:0* 7:0 
 9. Марица 2003 (Маноле)               2:3  2:4  0:3* 0:2  0:3* 2:3  2:1  1:0  XXX 14:0*
10. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       1:4  0:21 0:3* 0:3* 1:10 1:9  1:5  1:5  3:0* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Юноши младша "Б" (род.2000)

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Пловдив)                   16   11   5   0   63:16   38     [0 2 0  3:3  2, 2 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Брестник 1948 (Пловдив)            16   12   2   2   42:8    38     [0 2 0  3:3  2, 1 гол на чужд терен]
 3. Пълдин (Пловдив)                   16   11   3   2   52:13   36    
 4. Тракия 06 (Стамболийски)           16   10   1   5   36:13   31    
 5. Раковски 2011 (Раковски)           16    8   2   6   54:38   26    
 6. Атлетик (Куклен)                   16    5   3   8   17:28   18    
 7. Гигант (Съединение)                16    4   0  12   25:63   12    
 8. Борислав 2009 (Първомай)           16    1   1  14    5:69    4    
 9. Труд (Труд)                        16    1   1  14    8:54    4 [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Брестник 1948 (Пловдив) на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив;
    - Марица (Пловдив) - на ст."Марица" в Пловдив през есента и в Скутаре през пролетта;
    - Пълдин (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - останалите отбори играят домакинските си мачове на терените, на които играе и мъжкият отбор на клуба.
  - Труд (Труд) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му от есента се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Пълдин (Пловдив)               3:0 
20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд)                    1:7 
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       1:7 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:4 
Гигант (Съединение)                                       почива

                           II кръг

25 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               5:0 
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)            0:4 
26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               6:4 
27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Атлетик (Куклен)                            0:0 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           III кръг

3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:6 
Раковски 2011 (Раковски) - Труд (Труд)                    8:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                отложен 
4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Пълдин (Пловдив)                       0:1 
4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                2:2 
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива

                           IV кръг

9 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               2:2 
9 октомври 2015, петък, 16:30 ч:
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    0:1 
10 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Брестник 1948 (Пловдив)                     0:2 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           V кръг

17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            6:2 
Марица (Пловдив) - Труд (Труд)                            8:0 
17 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                0:1 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               1:0 
Борислав 2009 (Първомай)                                  почива

                           VI кръг

23 октомври 2015, петък, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Марица (Пловдив)                       1:1 
26 октомври 2015, понеделник, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)       4:3 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
Труд (Труд)                                               почива

                           VII кръг

30 октомври 2015, петък, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        1:0 
31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    3:0 
1 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       7:0 
2 ноември 2015, понеделник, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            1:4 
Атлетик (Куклен)                                          почива

                           III кръг - отложен мач

4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                2:2 

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Пловдив)               1:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Труд (Труд)                         4:0 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        0:9 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               3:3 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           IX кръг

13 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                3:0 сл. 
Пълдин (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    2:0 
14 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               3:0 сл. 
15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Тракия 06 (Стамболийски)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           X кръг

25 март 2016, петък, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               3:2 
27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай)                    0:3 сл. 
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:2 
27 март 2016, неделя, 12:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        0:1 
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XI кръг

1 април 2016, петък, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)            3:0 сл. 
2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               2:7 
3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Труд (Труд)                            3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Пълдин (Пловдив)               0:8 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XII кръг

6 април 2016, сряда, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            4:1 
8 април 2016, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       4:0 
9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Раковски 2011 (Раковски)                    0:3 сл. 
10 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:1 
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива

                           XIII кръг

16 април 2016, събота, 10:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Пълдин (Пловдив)               0:5 
16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Труд (Труд)                     3:0 сл. 
17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)       0:5 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XIV кръг

22 април 2016, петък, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:3 
22 април 2016, петък, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. * 
* - първоначално 0:0, в последствие на Атлетик е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            3:9 
24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Марица (Пловдив)                            0:3 сл. 
Борислав 2009 (Първомай)                                  почива

                           XVIII кръг - изтеглен мач

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               0:5 

                           XV кръг

2 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                       1:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             6:2 
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       1:2 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               3:0 сл. 
Труд (Труд)                                               почива

                           XVI кръг

6 май 2016, петък, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Труд (Труд)                            3:0 сл. 
6 май 2016, петък, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)        0:1 
8 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       0:1 
8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    1:10 
Атлетик (Куклен)                                          почива

                           XVII кръг

12 май 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)        3:0 
14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. 
15 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Гигант (Съединение)                         0:3 сл. 
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               отложен 
23 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               2:0 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           XVIII кръг

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               0:5 
20 май 2016, петък, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд)                    3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               изтеглен 
23 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Пълдин (Пловдив)                    0:12 
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XVII кръг - отложен мач

23 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               2:0 

нагоре


Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Марица (Пловдив)                   XXX  1:1  1:1  2:0  6:4  3:2  3:0  3:0* 8:0 
 2. Брестник 1948 (Пловдив)            2:2  XXX  0:1  1:0  0:1  3:0* 6:2  3:0  3:0*
 3. Пълдин (Пловдив)                   1:1  0:3  XXX  3:2  2:2  4:0  2:0  5:0  3:0*
 4. Тракия 06 (Стамболийски)           1:1  0:1  3:0  XXX  4:3  3:0* 3:0* 3:0* 3:0*
 5. Раковски 2011 (Раковски)           2:7  1:4  0:5  1:2  XXX  3:0* 6:2  7:0  8:0 
 6. Атлетик (Куклен)                   1:7  0:1  0:1  1:0  3:3  XXX  3:0* 3:0* 3:0*
 7. Гигант (Съединение)                1:10 0:3  0:12 0:4  3:9  0:1  XXX  4:1  4:0 
 8. Борислав 2009 (Първомай)           0:5  0:9  0:8  0:5  0:1  0:0  0:6  XXX  1:7 
 9. Труд (Труд)                        0:3* 0:2  1:4  0:3* 0:3* 0:0  0:3* 0:3* XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре