Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група 2015/16


Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група - изток 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Червена звезда (Дулово)            20   17   2   1  120:15   53    
-------------------------------------------------------------------
 2. Победа 2009 (Вокил)                20   17   1   2   88:18   52     [2 0 0  6:2  6]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Релакс (Овен)                      20   17   1   2  100:15   52     [0 0 2  2:6  0]
 4. Орлите (Секулово)                  20   11   3   6   61:40   36    
 5. Йълдъръм (Яребица)                 20    8   5   7   40:41   29    
 6. Вихър (Боил)                       20    9   1  10   42:59   28    
 7. Вихър (Любен)                      20    7   3  10   35:70   24    
 8. Лудогорец 2011 (Паисиево)          20    3   3  14   21:80   12    
 9. Правда 1944 (Правда)               20    3   2  15   21:67   11     [1 0 1  6:5  3]
10. Галактика (Черник)                 20    3   2  15   15:78   11     [1 0 1  5:6  3]
11. Чернолик (Чернолик)                20    3   1  16   25:85   10    
12. Кале (Руйно)                        0    0   0   0    0:0     0 [*]

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.
  - Кале (Руйно) е изваден от групата след VI кръг. Резултатите му до този момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.


                           I кръг

29 август 2015, събота, 16:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  6:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале (Руйно)                  6:0  /анулиран/ 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   5:0 
30 август 2015, неделя, 16:00 ч:
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        4:1 
Чернолик (Чернолик) - Орлите (Секулово)                   1:5 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       1:1 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        0:3 
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       0:2  /анулиран/ 
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  4:0 
6 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    0:3 
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             6:2 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:3 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  5:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            1:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              4:2 
13 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       1:6 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  2:2 
Червена звезда (Дулово) - Кале (Руйно)                    3:0  /анулиран/ 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         0:2 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 3:0 
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                11:0 
20 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              0:3  /анулиран/ 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               1:5 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 7:0 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           2:6 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              8:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         0:5 
27 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      0:3 
Вихър (Боил) - Кале (Руйно)                               3:0  /анулиран/ 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         3:0  /анулиран/ 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        2:2 
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           1:3 
4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          6:1 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   5:0 
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:0 

* - Кале (Руйно) е изваден от групата след VI кръг. Резултатите му до този
    момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            5:0 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             3:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             1:9 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                2:3 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         4:0 
Кале (Руйно) - Орлите (Секулово)                          анулиран 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Галактика (Черник) - Орлите (Секулово)                    0:2 
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         анулиран 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       6:0 
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              7:0 
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             3:8 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          3:1 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)      14:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       2:2 
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              анулиран 
1 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 3:0 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        3:4 
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    4:1 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        анулиран 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 0:2 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            0:7 
8 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   1:1 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         3:0 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        0:2 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      3:0 
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)                        анулиран 
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        0:8 
15 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)             11:0 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:0 
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   0:1 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   0:8 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        2:8 
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   7:1 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       3:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево)                                 почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 14:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        2:0 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       3:0 
20 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    8:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             1:1 
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  0:2 
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 14:00 ч:
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  1:2 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            3:0 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              4:0 
27 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                      10:0 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  3:0 
Червена звезда (Дулово)                                   почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         3:1 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 2:4 
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 1:3 
3 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               1:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 0:6 
Вихър (Любен)                                             почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 15:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           8:0 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              0:2 
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         9:2 
10 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  2:0 
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      3:0 
Вихър (Боил)                                              почива

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 15:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        2:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           2:5 
17 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          3:4 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   1:1 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                0:4 
Галактика (Черник)                                        почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 15:00 ч:
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:0 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             0:1 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             5:0 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                4:1 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         3:0 
Орлите (Секулово)                                         почива

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 16:00 ч:
Орлите (Секулово) - Галактика (Черник)                    4:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       3:6 
8 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              2:7 
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             8:3 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          3:0 
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:3 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       0:3 
15 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 5:3 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                       11:1 
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                    5:0 
Релакс (Овен)                                             почива

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 16:00 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 5:2 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)           12:0 
22 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   8:0 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         1:5 
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        3:0 
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           XXII кръг

28 май 2016, събота, 16:00 ч:
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              1:12 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  0:7 
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   6:0 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:0 
Чернолик (Чернолик)                                       почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група - изток 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Червена звезда (Дулово)            XXX  3:0  1:1  1:1  8:0  8:0  5:0 14:0 12:0 11:0  8:3 (3:0)
 2. Победа 2009 (Вокил)                0:1  XXX  3:0  6:0  6:1 11:1  6:0  8:0  3:0  5:0 11:0  --- 
 3. Релакс (Овен)                      5:0  2:3  XXX  3:0  1:0  7:0  5:0  7:0  3:0  4:1 10:0  --- 
 4. Орлите (Секулово)                  1:5  0:1  1:5  XXX  4:1  6:1  9:2  6:2  3:0  4:0  7:1  --- 
 5. Йълдъръм (Яребица)                 0:2  0:0  0:8  5:0  XXX  3:0  2:2  3:0  3:0  8:0  4:0  --- 
 6. Вихър (Боил)                       0:3  3:4  2:7  3:4  4:0  XXX  4:0  1:0  3:0  3:1  3:0 (3:0)
 7. Вихър (Любен)                      0:8  3:6  1:9  0:5  2:2  4:2  XXX  5:2  3:0  2:0  2:2  --- 
 8. Лудогорец 2011 (Паисиево)          0:3  2:6  0:6  1:1  1:1  0:7  0:2  XXX  3:1  5:0  2:5 (6:0)
 9. Правда 1944 (Правда)               0:7  0:4  0:3  2:2  2:4  1:1  3:1  3:0  XXX  3:0  2:3  --- 
10. Галактика (Черник)                 1:12 1:2  2:8  0:2  1:1  0:2  0:3  0:0  5:3  XXX  2:0 (3:0)
11. Чернолик (Чернолик)                3:8  1:3  1:6  1:5  0:2  0:2  0:3  1:3  4:1  0:1  XXX  --- 
12. Кале (Руйно)                       ---  ---  ---  ---  ---  --- (0:3) --- (0:2) ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група - запад 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Доростол 2013 (Силистра)           24   23   1   0  129:7    70
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 96 (Главиница)              24   22   0   2  149:17   66
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               24   18   2   4   80:25   56
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        24   15   0   9   71:41   45
 5. Айдемир (Айдемир)                  24   14   2   8   75:45   44
 6. Добруджа (Искра)                   24   10   3  11   57:62   33
 7. Добруджа (Ситово)                  24    9   4  11   56:71   31
 8. Добруджанец 2005 (Алфатар)         24    9   3  12   53:84   30
 9. Спортист (Преславци)               24    9   2  13   69:58   29
10. Белица (Белица)                    24    8   4  12   59:75   28
11. Заря 2006 (Цар Самуил)             24    4   2  18   29:94   14
12. Ботев 1936 (Професор Иширково)     24    3   1  20   26:108  10
13. Трансмариска (Тутракан)            24    0   0  24    7:173   0

Бележки
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове през есента в Ножарево, а през пролетта в Белица.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Доростол 2013 (Силистра)     0:10 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)             2:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:6 
30 август 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска (Тутракан)            3:0 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0 
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  3:4 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  0:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             6:4 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджа (Искра)                0:10 
6 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Белица (Белица)               10:0 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        8:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  1:7 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   2:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Доростол 2013 (Силистра)     1:10 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       6:0 
13 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      5:3 
Спортист (Преславци) - Трансмариска (Тутракан)           11:1 
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       0:3 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            9:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  3:3 
Трансмариска (Тутракан) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)      0:6 
20 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)          3:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  1:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   1:1 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        0:5 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                11:0 
27 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Преславци) - Спортист (Кайнарджа)               0:2 
Белица (Белица) - Трансмариска (Тутракан)                12:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Доростол 2013 (Силистра)    1:4 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:10 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджанец 2005 (Алфатар)      2:6 
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       3:1 
4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           5:2 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    11:0 
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   4:0 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            1:1 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска (Тутракан)          17:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:0 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         0:2 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                    0:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Айдемир (Айдемир)              3:0 сл. 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Доростол 2013 (Силистра)         0:7 
Трансмариска (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово)     0:7 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 2:5 
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        10:0 
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                        2:2 
Спортист (Преславци) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    10:0 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           IX кръг

24 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Белица (Белица) - Спортист (Преславци)                    6:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             4:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           4:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Трансмариска (Тутракан)        3:0 
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                2:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           X кръг

31 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Трансмариска (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)               0:5 
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)          3:1 
1 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Доростол 2013 (Силистра)              0:8 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        3:1 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:7 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   4:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            2:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска (Тутракан)          3:0 
8 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Спортист (Кайнарджа)           0:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     2:2 
Белица (Белица)                                           почива

                           XII кръг

14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                5:3 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:8 
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              5:5 
15 ноември 2015, неделя, 12:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  3:0 
Добруджа (Искра) - Доростол 2013 (Силистра)               0:4 
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        3:4 
Трансмариска (Тутракан)                                   почива

                           XIII кръг

21 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  6:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:3 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджа (Ситово)               1:3 
22 ноември 2015, неделя, 12:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   8:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Спортист (Преславци)           3:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     5:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             3:0 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        5:1 
6 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Трансмариска (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)            0:7 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 1:2 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  1:1 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:4 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        1:3 
Добруджа (Искра) - Трансмариска (Тутракан)               10:0 
13 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Белица (Белица) - Доростол 2013 (Силистра)                1:2 
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             4:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  4:0 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)     8:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       0:2 
20 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:1 
Трансмариска (Тутракан) - Спортист (Преславци)            1:5 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       1:3 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            0:4 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  4:0 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска (Тутракан)      9:0 
27 март 2016, неделя, 14:00 ч:
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Доростол 2013 (Силистра)          0:4 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  2:1 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   3:1 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        2:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       2:4 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:3 
3 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               3:2 
Трансмариска (Тутракан) - Белица (Белица)                 0:4 
Доростол 2013 (Силистра) - Раковски 2005 (Калипетрово)    5:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           6:0 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            9:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска (Тутракан)      8:0 
10 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                       0:5 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     0:2 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   8:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            2:2 
Трансмариска (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)           0:6 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:4 
17 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         3:0 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    5:2 
Айдемир (Айдемир) - Доростол 2013 (Силистра)              0:2 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 15:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Заря 2006 (Цар Самуил)         8:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска (Тутракан)     6:0 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 6:0 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         1:3 
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        4:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Преславци)     0:3 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XXII кръг

30 април 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Преславци) - Белица (Белица)                    3:3 
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             5:0 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              2:6 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:6 
Трансмариска (Тутракан) - Доростол 2013 (Силистра)        0:10 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                1:6 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 16:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска (Тутракан)               9:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)         2:4 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          5:2 
8 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа (Ситово)              3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:1 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  8:0 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   1:4 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            2:3 
Трансмариска (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)          0:3 
15 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              1:5 
Спортист (Кайнарджа) - Доростол 2013 (Силистра)           1:5 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     0:7 
Белица (Белица)                                           почива

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:5 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    6:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)              3:0 
22 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  0:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа (Искра)               8:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        3:0 
Трансмариска (Тутракан)                                   почива

                           XXVI кръг

29 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                   0:8 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  0:5 
Спортист (Преславци) - Доростол 2013 (Силистра)           1:4 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      0:2 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска (Тутракан)              10:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група - запад 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Доростол 2013 (Силистра)           XXX  3:1  0:0  5:0  3:0* 8:1  3:0  8:0  3:0 10:0  8:0  5:0  3:0 
 2. Левски 96 (Главиница)              0:4  XXX  3:0  6:0 11:0  8:0  6:0  5:1  3:0  8:1  9:1  6:0 17:0 
 3. Спортист (Кайнарджа)               1:5  2:6  XXX  3:1  3:0  1:1  4:0 10:0  3:2  5:2  3:0 11:0  3:0 
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        1:4  0:2  0:1  XXX  6:0  2:0  4:3  0:2  3:0  3:0  3:0  6:1  6:0 
 5. Айдемир (Айдемир)                  0:2  1:3  0:2  5:2  XXX  3:0  2:2  9:1  1:1  1:3  2:0  8:1  9:0 
 6. Добруджа (Искра)                   0:4  1:7  3:1  2:3  0:2  XXX  5:3  5:0  4:0  2:2  3:0  3:0 10:0 
 7. Добруджа (Ситово)                  0:8  2:5  1:7  1:6  0:7  1:1  XXX  2:2  1:0  3:1  5:3  2:0 10:2 
 8. Добруджанец 2005 (Алфатар)         1:10 0:6  1:3  1:4  0:4  4:0  1:1  XXX  2:4  3:0  3:0  4:0  8:0 
 9. Спортист (Преславци)               1:4  1:5  0:2  3:4  3:4  8:1  2:1  3:0  XXX  3:3  4:0 10:0 11:1 
10. Белица (Белица)                    1:2  0:8  0:3  2:1  0:3  4:1  0:5  5:5  6:1  XXX  4:0  5:2 12:0 
11. Заря 2006 (Цар Самуил)             0:7  0:10 0:3  0:4  1:6  1:2  1:5  2:4  6:4  3:3  XXX  3:0  3:0 
12. Ботев 1936 (Професор Иширково)     0:10 0:8  0:2  0:5  1:3  0:2  0:5  1:4  0:3  3:1  2:2  XXX  9:0 
13. Трансмариска (Тутракан)            0:10 0:6  0:7  0:7  0:5  0:10 1:3  2:6  1:5  0:4  0:3  0:6  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Силистра - Областна група - финали 2015/16

                           За 3-4 място:

3 юни 2016, петък, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Победа 2009 (Вокил) - Левски 96 (Главиница)               2:1 

                           Финал:

4 юни 2016, събота, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Червена звезда (Дулово) - Доростол 2013 (Силистра)        1:4 

нагоре