Юноши младша възраст (род.1999-00): София - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор 2013 (Перник)               12   11   0   1   65:13   33
-------------------------------------------------------------------
 2. Металург 1957 (Перник)             12   10   0   2   41:14   30
 3. Спортист (Своге)                   12    5   1   6   36:33   16
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)     12    5   0   7   34:35   15 [1 0 1  6:5  3]
 5. Струмска слава 1927 (Радомир)      12    5   0   7   30:39   15 [1 0 1  5:6  3]
 6. Ботев 1937 (Ихтиман)               12    4   0   8   28:43   12
 7. Искра 2009 (Искрец)                12    1   1  10   20:77    4

                           I кръг

19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Спортист (Своге) - Миньор 2013 (Перник)                   6:3 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      4:5 
20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Металург 1957 (Перник)   1:3 
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           II кръг

26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Миньор 2013 (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)               6:1 
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Своге)                 2:0 
27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:4 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           III кръг

3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Искра 2009 (Искрец)      9:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Металург 1957 (Перник)             2:5 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 2013 (Перник)      1:4 
Спортист (Своге)                                          почива

                           IV кръг

17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Миньор 2013 (Перник)                0:9 
Металург 1957 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист (Своге)         3:0 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           V кръг

24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Спортист (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                    8:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     5:3 
Миньор 2013 (Перник) - Металург 1957 (Перник)             2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           VI кръг

31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    3:0 
Спортист (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   3:1 
1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Металург 1957 (Перник)              1:5 
Миньор 2013 (Перник)                                      почива

                           VII кръг

7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Искра 2009 (Искрец)                6:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист (Своге)          4:1 
Миньор 2013 (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     4:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VIII кръг

2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   4:0 
Миньор 2013 (Перник) - Спортист (Своге)                   6:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      1:2 
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           IX кръг

9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Искра 2009 (Искрец)       6:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор 2013 (Перник)               0:2 
Спортист (Своге) - Металург 1957 (Перник)                 3:5 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           X кръг

16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      3:7 
Металург 1957 (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)             7:1 
Миньор 2013 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)      7:0 
Спортист (Своге)                                          почива

                           XI кръг

23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Миньор 2013 (Перник) - Искра 2009 (Искрец)               16:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Металург 1957 (Перник)    1:2 
Спортист (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         5:1 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XII кръг

7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист (Своге)                    отложен 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     2:1 
Металург 1957 (Перник) - Миньор 2013 (Перник)             1:3 
21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист (Своге)                    2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XIII кръг

14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Искра 2009 (Искрец)              3:0 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    5:3 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист (Своге)                   3:2 
Миньор 2013 (Перник)                                      почива

                           XII кръг - отложен мач

21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист (Своге)                    2:2 

                           XIV кръг

28 май 2016, събота, 10:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Ботев 1937 (Ихтиман)                7:2 
Спортист (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)          4:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор 2013 (Перник)     1:3 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): София - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Миньор 2013 (Перник)               XXX  2:0  6:2  4:1  7:0  6:1 16:0 
 2. Металург 1957 (Перник)             1:3  XXX  2:0  4:0  4:0  7:1  3:0 
 3. Спортист (Своге)                   6:3  3:5  XXX  5:1  4:3  3:1  8:0 
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:3  1:3  3:0  XXX  3:0  2:1  9:2 
 5. Струмска слава 1927 (Радомир)      1:4  1:2  4:1  5:3  XXX  1:2  6:2 
 6. Ботев 1937 (Ихтиман)               0:2  2:5  3:2  5:3  4:5  XXX  6:0 
 7. Искра 2009 (Искрец)                0:9  1:5  2:2  3:7  3:4  7:2  XXX 
-------------------------------------------------------------------------

нагоре