Юноши младша възраст (род.1999-00): София (столица) - Зонална група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     28   21   2   5   80:22   65    
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (София)                  28   20   1   7   62:18   61    
 3. Марек 1915 (Дупница)               28   17   4   7   64:32   55    
 4. ОФК Пирин (Благоевград)            28   14   8   6   39:31   50    
 5. Левски-Раковски (София)            28   13   5  10   64:39   44    
 6. Локомотив 1929 (София)             28   13   4  11   45:42   43    
 7. ДИТ Спорт (София)                  28   12   5  11   48:43   41    
 8. Пирин 2001 (Благоевград)           28   11   4  13   31:35   37    
 9. ФК Миньор (Перник)                 28   11   2  15   49:44   35     [1 0 1  6:3  3]
10. София 2010 (София)                 28   10   5  13   43:54   35     [1 0 1  3:6  3]
11. Пирин (Гоце Делчев)                28   10   1  17   32:66   31     [1 0 1  4:2  3]
12. БМ Спорт (София)                   28   10   1  17   38:72   31     [1 0 1  2:4  3]
13. Елит София (София)                 28    6   5  17   35:63   23    
14. Велбъжд (Кюстендил)                28    5   3  20   29:89   18    
15. Славия 1913 (София)                28   11   2  15   43:52   35 [*]

Бележки
  - Славия 1913 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - ДИТ Спорт (София) - през есента на ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София; през пролетта на ст."57-мо училище" в София;
    - Елит София (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Марек;
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин (Гоце Делчев) - Градски стадион, Гоце Делчев;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" в София;
    - София 2010 (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София;
    - ФК Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник.


                           I кръг

30 август 2015, неделя, 11:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Елит София (София)                   1:3 
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                2:4 
ОФК Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)               0:3 
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               отложен 
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 5:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:1 
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     4:0 
2 септември 2015, сряда, 11:00 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               4:5 
Септември (София)                                         почива

                           II кръг

6 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 3:2 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:7 
ДИТ Спорт (София) - София 2010 (София)                    4:0 
Левски-Раковски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)         1:1 
Елит София (София) - БМ Спорт (София)                     4:3 
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                    2:1 
6 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:1 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:0 
12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
София 2010 (София) - Левски-Раковски (София)              1:3 
13 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      1:4 
ОФК Пирин (Благоевград) - Елит София (София)              2:2 
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     12:0 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)           1:0 
13 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1929 (София)              1:0 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                     2:3 
20 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - София 2010 (София)                   2:2 
20 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                0:6 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:3 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:3 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:1 
20 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   5:0 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           V кръг

27 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)              0:0 
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  4:1 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        1:0 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             4:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            1:0 
27 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
София 2010 (София) - Септември (София)                    отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Левски-Раковски (София)             1:6 
14 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
София 2010 (София) - Септември (София)                    0:1 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           VI кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         5:0 
ДИТ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                  2:1 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  2:4 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София)                   4:0 
БМ Спорт (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                3:0 
1 октомври 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Елит София (София) - Пирин (Гоце Делчев)                  2:3 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           VII кръг

4 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
София 2010 (София) - БМ Спорт (София)                     2:1 
Славия 1913 (София) - ФК Миньор (Перник)                  1:0 
Левски (София) - Елит София (София)                       5:0 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            1:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              0:4 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:1 
4 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (София)                   2:0 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           VIII кръг

11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:3 
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:5 
Септември (София) - Левски (София)                        1:0 
в София, ст."Славия":
БМ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    2:4 
ОФК Пирин (Благоевград) - София 2010 (София)              0:3 
11 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:3 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           V кръг - отложен мач

14 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
София 2010 (София) - Септември (София)                    0:1 

                           IX кръг

18 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)             1:1 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Елит София (София)             1:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             1:2 
18 октомври 2015, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - БМ Спорт (София)                    4:0 
19 октомври 2015, понеделник, 11:00 ч:
Левски (София) - ФК Миньор (Перник)                       5:1 
19 октомври 2015, понеделник, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                0:0 
София 2010 (София)                                        почива

                           X кръг

26 октомври 2015, понеделник, 10:00 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  0:6 
26 октомври 2015, понеделник, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          2:0 
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:1 
ФК Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                 2:3 
ОФК Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)             2:0 
26 октомври 2015, понеделник, 12:30 ч:
Елит София (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  5:2 
БМ Спорт (София) - Левски (София)                         0:4 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XI кръг

31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - София 2010 (София)                  2:2 
31 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  1:0 
2 ноември 2015, понеделник, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - БМ Спорт (София)                   0:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)             2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:2 
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               2:0 
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XII кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:3 
8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Елит София (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:1 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:0 
БМ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               2:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)            1:1 
8 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                 7:0 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XIII кръг

15 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      0:1 
Марек 1915 (Дупница) - София 2010 (София)                 3:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - ОФК Пирин (Благоевград)        0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - БМ Спорт (София)                    3:2 
Локомотив 1929 (София) - ФК Миньор (Перник)               2:1 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     3:0 
Левски-Раковски (София) - Елит София (София)              3:1 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XIV кръг

22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               1:1 
ФК Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                    2:1 
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 отложен 
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             0:2 
София 2010 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             отложен 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                3:1 
22 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)                      0:2 
25 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
София 2010 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             1:1 
26 ноември 2015, четвъртък, 10:00 ч:
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:3 
Елит София (София)                                        почива

                           XV кръг

26 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Елит София (София) - Септември (София)                    0:2 
29 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                  0:1 
Локомотив 1929 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)          1:2 
ДИТ Спорт (София) - БМ Спорт (София)                      5:0 
Левски-Раковски (София) - ФК Миньор (Перник)              1:3 
29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                5:1 
Левски (София)                                            почива

                           XVI кръг

6 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - ФК Миньор (Перник)                   0:0 
6 март 2016, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               1:1 
Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София)               1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 3:0 сл. 
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)            2:0 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     2:4 
6 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                3:2 
Септември (София)                                         почива

                           XVII кръг

13 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 2:0 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              0:3 сл. 
София 2010 (София) - ДИТ Спорт (София)                    5:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         отложен 
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     отложен 
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                    0:3 
14 март 2016, понеделник, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                 4:1 
23 март 2016, сряда, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     1:1 
14 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         2:1 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XVIII кръг

17 март 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Елит София (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:1 
19 март 2016, събота, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      1:2 
19 март 2016, събота, 17:30 ч:
в София, ст."Бонсист":
Левски-Раковски (София) - София 2010 (София)              0:2 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - БМ Спорт (София)                      8:0 
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 сл. 
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           3:0 
20 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Гоце Делчев)              1:0 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XVII кръг - отложен мач

23 март 2016, сряда, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     1:1 

                           XIX кръг

26 март 2016, събота, 18:00 ч:
София 2010 (София) - Елит София (София)                   1:0 
27 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                6:0 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   отложен 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             0:3 сл. 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               2:1 
БМ Спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                     2:1 
27 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ДИТ Спорт (София)                   1:2 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:1 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XX кръг

1 април 2016, петък, 16:00 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                    2:0 
3 април 2016, неделя, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        2:2 
3 април 2016, неделя, 11:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград)              1:3 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  3:0 сл. 
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:2 
3 април 2016, неделя, 12:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин (Гоце Делчев)             9:0 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XXI кръг

7 април 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         0:1 
Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт (София)                  1:0 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  2:2 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:3 сл. 
София 2010 (София) - ФК Миньор (Перник)                   3:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - БМ Спорт (София)                2:0 
7 април 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Елит София (София)                  3:0 сл. 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 12:00 ч:
Септември (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   4:0 
10 април 2016, неделя, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
10 април 2016, неделя, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - София 2010 (София)                     1:0 
ФК Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                  3:0 сл. 
Елит София (София) - Левски (София)                       отложен 
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            1:1 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              4:0 
29 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Елит София (София) - Левски (София)                       0:3 сл. 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XVII кръг - отложен мач

14 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         2:1 

                           XXIII кръг

17 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                   1:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        1:0 
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                 6:1 
Левски (София) - Септември (София)                        отложен 
Славия 1913 (София) - БМ Спорт (София)                    0:3 сл. 
17 април 2016, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                  0:3 
София 2010 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:4 
26 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        0:3 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XIX кръг - отложен мач

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:1 

                           XXIV кръг

24 април 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             3:0 сл. 
ФК Миньор (Перник) - Левски (София)                       1:0 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  0:1 
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             5:0 
24 април 2016, неделя, 12:00 ч:
БМ Спорт (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    2:0 
24 април 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:3 
24 април 2016, неделя, 14:00 ч:
Елит София (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             1:3 
София 2010 (София)                                        почива

                           XXV кръг

28 април 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София)                  3:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              0:1 
Марек 1915 (Дупница) - ФК Миньор (Перник)                 2:1 
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:2 
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                  0:3 сл. 
19 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         5:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXVI кръг

8 май 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:3 
БМ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   0:4 
ФК Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)             2:0 
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   6:0 
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               2:0 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               5:0 
8 май 2016, неделя, 12:00 ч:
София 2010 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                  2:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXVII кръг

12 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Елит София (София)                    0:3 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  2:4 
Пирин 2001 (Благоевград) - БМ Спорт (София)               0:1 
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Пирин (Благоевград)            2:2 
Левски (София) - София 2010 (София)                       2:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София)                 3:0 сл. 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XXVIII кръг

14 май 2016, събота, 17:30 ч:
Елит София (София) - Левски-Раковски (София)              0:3 
15 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:3 сл. 
ОФК Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)        2:1 
БМ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    2:3 
ФК Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)               3:0 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
15 май 2016, неделя, 18:30 ч:
София 2010 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 0:2 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XXV кръг - отложен мач

19 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Левски (София) - БМ Спорт (София)                         5:0 

                           XXX кръг - изтеглен мач

19 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    3:0 

                           XXIX кръг

22 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               1:4 
ДИТ Спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                    1:7 
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 5:0 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             2:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - София 2010 (София)             1:1 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 12:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)                      3:0 сл. 
Елит София (София)                                        почива

                           XXIII кръг - отложен мач

26 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        0:3 

                           XXII кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Елит София (София) - Левски (София)                       0:3 сл. 

                           XXX кръг

19 май 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    3:0 
29 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:3 сл. 
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  6:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)          2:1 
БМ Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:0 
ФК Миньор (Перник) - Левски-Раковски (София)              0:2 
Септември (София) - Елит София (София)                    изтеглен 
29 май 2016, неделя, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                1:2 
Левски (София)                                            почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): София (столица) - Зонална група 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Левски (София)                     XXX  0:3  4:0  1:0  2:2  3:1  1:0  2:0  5:1  2:1  3:0* 5:0  5:0 12:0  0:1 
 2. Септември (София)                  1:0  XXX  0:1  0:1  1:1  2:0  4:1  0:1  2:1  2:0  4:0  8:0  3:0  6:0  3:0 
 3. Марек 1915 (Дупница)               2:4  0:1  XXX  2:2  1:0  4:0  1:0  1:0  2:1  3:2  5:1  0:1  6:1  6:0  3:0*
 4. ОФК Пирин (Благоевград)            0:3  2:1  1:1  XXX  2:1  2:1  0:3  2:1  0:0  0:3  2:0  2:0  2:2  0:2  3:0*
 5. Левски-Раковски (София)            2:4  1:4  1:1  1:1  XXX  2:0  5:0  1:3  1:3  0:2  9:0  3:2  3:1  5:0  1:3 
 6. Локомотив 1929 (София)             1:3  2:1  1:1  1:2  1:1  XXX  0:0  5:0  2:1  1:1  1:0  5:0  2:0  4:0  1:7 
 7. ДИТ Спорт (София)                  2:2  3:0  2:1  1:1  2:1  0:3  XXX  2:1  1:7  4:0  5:0  5:0  0:3  3:0  3:0*
 8. Пирин 2001 (Благоевград)           3:2  0:1  3:0  0:1  1:0  0:1  0:4  XXX  2:1  1:1  2:0  0:1  1:0  1:0  0:0 
 9. ФК Миньор (Перник)                 1:0  0:3  2:3  1:3  0:2  3:0  2:1  2:0  XXX  4:0  1:3  2:3  1:3  2:0  3:0*
10. София 2010 (София)                 0:3  0:1  0:2  0:4  1:3  4:5  5:2  1:1  3:2  XXX  2:0  2:1  1:0  6:2  0:6 
11. Пирин (Гоце Делчев)                0:2  2:0  1:2  0:2  1:6  1:0  1:2  2:1  0:3  2:2  XXX  4:0  3:0* 4:1  3:0*
12. БМ Спорт (София)                   0:4  1:4  0:4  3:0  2:4  2:3  2:0  2:1  2:1  1:0  2:0  XXX  1:1  2:3  2:4 
13. Елит София (София)                 0:3* 0:2  1:5  0:1  0:3  2:0  1:1  1:3  0:0  2:2  2:3  4:3  XXX  5:2  3:0*
14. Велбъжд (Кюстендил)                1:2  1:2  0:6  2:2  1:2  0:1  1:1  2:2  2:4  0:1  0:1  3:2  3:2  XXX  3:0*
15. Славия 1913 (София)                0:3* 0:3* 3:1  1:1  0:3* 0:3* 1:0  0:3* 1:0  0:3* 7:0  0:3* 4:1  5:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре