Юноши младша възраст (род.1999-00): Варна - Зонална група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           16   16   0   0   82:1    48
 2. Черно море (Варна)                 16   13   0   3   48:13   39
 3. Шумен 1929 (Шумен)                 16   10   2   4   40:25   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Спартак 1918 (Варна)               16    8   4   4   31:23   28
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   16    7   0   9   23:33   21
 6. Добруджа 1919 (Добрич)             16    5   3   8   35:29   18
 7. Интер (Плачидол)                   16    3   1  12   15:50   10
 8. Доростол 2013 (Силистра)           16    2   3  11   13:48    9
 9. Ботев (Нови пазар)                 16    1   1  14    6:71    4

Бележки
  - Първоначално в групата заявяват участие Нефтяник 2010 (Шабла), заявил за домакинските си мачове Градски стадион в Каварна; и Вихър 1926 (Вълчи дол). Непосредствено преди началото на сезона двата отбора се отказват от участие. В групата с програмата на Нефтяник 2010 се включва Светкавица Търговище (Търговище).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол 2013 (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Интер (Плачидол) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 1929 (Шумен) - Ученически стадион, Шумен.


                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 1929 (Шумен)             5:0 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   5:0 
Интер (Плачидол) - Доростол 2013 (Силистра)               3:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         6:0 
20 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол)                     0:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        3:1 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 5:1 
Интер (Плачидол) - Шумен 1929 (Шумен)                     1:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             5:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               8:0 
Шумен 1929 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Плачидол)                   6:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:2 
Черно море (Варна)                                        почива

                           V кръг

9 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:0 
11 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           1:2 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   0:7 
Интер (Плачидол)                                          почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 4:0 
18 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Плачидол)       2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:0 
22 октомври 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 1929 (Шумен)               1:4 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VII кръг

26 октомври 2015, понеделник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:1 
30 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               отложен 
20 ноември 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VIII кръг

2 ноември 2015, понеделник, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             2:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)      10:0 
Черно море (Варна) - Интер (Плачидол)                     5:1 
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Добруджа 1919 (Добрич)                 0:6 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)             1:5 
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     4:0 
13 ноември 2015, петък, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:9 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VII кръг - отложен мач

20 ноември 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 

                           X кръг

13 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   1:0 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   1:7 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Плачидол)               1:1 
17 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XI кръг

20 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:1 
Интер (Плачидол) - Ботев (Нови пазар)                     5:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           2:0 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                   3:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XVII кръг - изтеглен мач

24 март 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:6 

                           XII кръг

27 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 2:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     отложен 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             отложен 
30 април 2016, събота, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     3:0 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             3:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVI кръг - изтеглен мач

30 март 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               9:0 

                           XIII кръг

3 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:4 
Доростол 2013 (Силистра) - Шумен 1929 (Шумен)             1:1 
Интер (Плачидол) - Спартак 1918 (Варна)                   0:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)     11:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XIV кръг

7 април 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         отложен 
9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     1:3 
10 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           3:0 
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 
5 май 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 
Интер (Плачидол)                                          почива

                           XV кръг

17 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               3:2 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 2:2 
Интер (Плачидол) - Светкавица Търговище (Търговище)       2:3 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
10 май 2016, вторник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XVI кръг

30 март 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               9:0 
22 април 2016, петък, 15:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                 3:3 
24 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               изтеглен 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      1:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XII кръг - отложени мачове

30 април 2016, събота, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     3:0 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             3:0 

                           XVII кръг

24 март 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:6 
2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     отложен 
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       изтеглен 
Интер (Плачидол) - Черно море (Варна)                     0:3 
11 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:5 
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

                           XIV кръг - отложен мач

5 май 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 

                           XVIII кръг

8 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Интер (Плачидол)                 2:1 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     отложен 
15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     0:3 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XV кръг - отложен мач

10 май 2016, вторник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 

                           XVII кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:5 

                           XVIII кръг - отложен мач

15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     0:3 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Варна - Зонална група 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Лудогорец 1945 (Разград)           XXX  1:0  5:0  2:0 11:0  4:0  9:0 10:0  3:0 
 2. Черно море (Варна)                 0:1  XXX  3:0  5:1  3:2  2:1  5:1  2:0  5:0 
 3. Шумен 1929 (Шумен)                 1:4  1:3  XXX  3:1  4:0  3:2  3:0  3:1  2:0 
 4. Спартак 1918 (Варна)               0:3  2:1  3:3  XXX  1:0  1:1  6:0  3:0  4:0 
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   0:2  1:3  0:3  0:1  XXX  3:1  2:0  1:0  4:0 
 6. Добруджа 1919 (Добрич)             0:6  0:1  1:4  2:2  0:1  XXX  2:1  6:0  8:0 
 7. Интер (Плачидол)                   0:6  0:3  1:2  0:2  2:3  0:6  XXX  3:0  5:0 
 8. Доростол 2013 (Силистра)           0:6  1:5  1:1  1:2  2:1  1:1  1:1  XXX  5:0 
 9. Ботев (Нови пазар)                 0:9  1:7  0:7  2:2  0:5  0:4  0:1  3:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре