Юноши младша възраст (род.1999-00): Варна - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Калиакра (Каварна)                 24   19   3   2  134:27   60     [0 2 0  4:4  2, 3 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак 1918 (Варна)               24   18   6   0   96:17   60     [0 2 0  4:4  2, 1 гол на чужд терен]
 3. Варненчик (Варна)                  23   17   3   3   71:24   54    
 4. Суворово 1 (Суворово)              24   17   2   5   73:29   53    
 5. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     24   14   1   9   74:47   43    
 6. Провадия (Провадия)                24   11   3  10   69:49   36    
 7. Химик (Девня)                      23   11   1  11   76:72   34    
 8. Локомотив 2008 (Каспичан)          24   10   1  13   58:46   31    
 9. Велики Преслав (Велики Преслав)    24    8   1  15   42:51   25     [1 0 1  5:2  3]
10. Септември 98 (Тервел)              24    8   1  15   52:85   25     [1 0 1  2:5  3]
11. Аксаково (Аксаково)                24    7   2  15   37:51   23    
12. Атлетик (Провадия)                 24    1   0  23   15:200   3    
13. Тича 1948 (Долни чифлик)           24    1   2  21   18:117   5 [*]

Бележки
  - Варненчик (Варна) играе домакинските си мачове в кв.Владиславово, Варна.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) играе домакинските си мачове в Гроздьово.
  - Химик (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  - Мачът от VI кръг Варненчик (Варна) - Химик (Девня) е анулиран.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Варненчик (Варна)                   1:2 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Спартак 1918 (Варна)          0:0 
Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 12:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)    1:3 
Калиакра (Каварна) - Химик (Девня)                       15:2 
22 септември 2015, вторник, 10:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово)          1:9 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Химик (Девня) - Тича 1948 (Долни чифлик)                  9:1 
13 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                0:9 
Атлетик (Провадия) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       1:13 
Спартак 1918 (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)    4:0 
Аксаково (Аксаково) - Локомотив 2008 (Каспичан)           3:2 
Варненчик (Варна)                                         почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Провадия (Провадия)                                       почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел)          4:4 
20 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Варненчик (Варна)             1:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)     1:0 
Провадия (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                0:1 
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Провадия)                  21:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива
Химик (Девня)                                             почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Тича 1948 (Долни чифлик)             1:4 
27 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                 2:0 
Спартак 1918 (Варна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     4:0 
Аксаково (Аксаково) - Провадия (Провадия)                 0:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав)    5:0 
Химик (Девня)                                             почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Варненчик (Варна)       1:3 
Провадия (Провадия) - Локомотив 2008 (Каспичан)           2:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)      4:0 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:1 
Суворово 1 (Суворово) - Химик (Девня)                     2:3 
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Тича 1948 (Долни чифлик)           7:1 
11 октомври 2015, неделя, 09:15 ч:
Варненчик (Варна) - Химик (Девня)                         анулиран * 
* - прекратен по вина на и двата отбора, в последствие анулиран.
11 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             отложен 
Аксаково (Аксаково) - Калиакра (Каварна)                  0:3 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    2:4 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     0:2 
5 декември 2015, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             2:3 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Аксаково (Аксаково)            2:4 
18 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Варненчик (Варна)                   0:2 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Велики Преслав (В.Преслав)   3:0 
Калиакра (Каварна) - Локомотив 2008 (Каспичан)            3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия)                7:0 
Химик (Девня) - Септември 98 (Тервел)                     5:2 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VIII кръг

23 октомври 2015, петък, 09:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Химик (Девня)                        0:8 
23 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 отложен 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Тича 1948 (Долни чифлик)      8:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)      1:2 
23 октомври 2015, петък, 12:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      1:1 
4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 5:1 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           IX кръг

26 октомври 2015, понеделник, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Варненчик (Варна)        отложен 
Калиакра (Каварна) - Провадия (Провадия)                  4:1 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:2 
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              2:2 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                8:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Варненчик (Варна)        1:0 
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива
Аксаково (Аксаково)                                       почива
Химик (Девня)                                             почива

                           X кръг

30 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Атлетик (Провадия)                    7:0 
Спартак 1918 (Варна) - Химик (Девня)                      4:1 
Аксаково (Аксаково) - Суворово 1 (Суворово)               0:2 
Провадия (Провадия) - Тича 1948 (Долни чифлик)            9:0 
30 октомври 2015, петък, 13:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Калиакра (Каварна)       1:5 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XI кръг

2 ноември 2015, понеделник, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Варненчик (Варна)                    3:3 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     1:9 
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив 2008 (Каспичан)         4:1 
Химик (Девня) - Аксаково (Аксаково)                       2:0 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              0:3 
Провадия (Провадия)                                       почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VIII кръг - отложен мач

4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 5:1 

                           IX кръг - отложен мач

8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Варненчик (Варна)        1:0 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Химик (Девня)                 4:3 
7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Тича 1948 (Долни чифлик)            12:0 
8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                13:0 
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)               5:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   0:2 
Варненчик (Варна)                                         почива
Провадия (Провадия)                                       почива
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Локомотив 2008 (Каспичан)         1:5 
15 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Варненчик (Варна)              0:7 
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               3:2 
Химик (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)           5:1 
Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                  0:5 
Калиакра (Каварна)                                        почива
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XIV кръг

22 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  2:2 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Атлетик (Провадия)            6:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   4:0 
Провадия (Провадия) - Химик (Девня)                       5:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Суворово 1 (Суворово)    0:2 
Аксаково (Аксаково)                                       почива
Калиакра (Каварна)                                        почива
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива

                           XV кръг

29 ноември 2015, неделя, 09:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:10 
29 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                2:4 
Химик (Девня) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)            5:3 
Септември 98 (Тервел) - Провадия (Провадия)               1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Аксаково (Аксаково)                3:0 
Варненчик (Варна)                                         почива
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           VI кръг - отложен мач

5 декември 2015, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             2:3 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    1:5 
27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
в Аксаково:
Варненчик (Варна) - Аксаково (Аксаково)                   1:1 
28 февруари 2016, неделя, 09:15 ч:
Химик (Девня) - Калиакра (Каварна)                        3:2 
28 февруари 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 2008 (Каспичан)          5:0 
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  0:10 
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик)          3:0 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVII кръг

3 март 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Химик (Девня)                  0:3 сл. 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                9:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Атлетик (Провадия)       5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна)    0:3 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Аксаково (Аксаково)           1:0 
Варненчик (Варна)                                         почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XVIII кръг

6 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Локомотив 2008 (Каспичан)             2:1 
Аксаково (Аксаково) - Велики Преслав (Велики Преслав)     1:2 
Спартак 1918 (Варна) - Провадия (Провадия)                5:1 
Атлетик (Провадия) - Калиакра (Каварна)                   0:8 
Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик)          3:0 сл. 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива
Химик (Девня)                                             почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XIX кръг

13 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Варненчик (Варна)                 1:2 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Атлетик (Провадия)             0:3 сл. 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спартак 1918 (Варна)     0:3 
Провадия (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                 2:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    1:0 
Химик (Девня)                                             почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XX кръг

20 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)       2:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Провадия (Провадия)           3:1 
Аксаково (Аксаково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:3 
Химик (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                     2:4 
23 март 2016, сряда, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 отложен 
20 април 2016, сряда, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 3:3 
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXI кръг

27 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Химик (Девня) - Варненчик (Варна)                         1:4 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             отложен 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Спартак 1918 (Варна)           0:3 сл. 
Калиакра (Каварна) - Аксаково (Аксаково)                  4:0 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Локомотив 2008 (Каспичан)    3:1 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     2:1 
2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             4:0 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXII кръг

3 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Провадия (Провадия)                   4:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   2:4 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Калиакра (Каварна)            3:1 
Аксаково (Аксаково) - Тича 1948 (Долни чифлик)            3:0 сл. 
Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                1:11 
Септември 98 (Тервел) - Химик (Девня)                     2:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

10 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Варненчик (Варна)                 0:4 
Химик (Девня) - Атлетик (Провадия)                        7:1 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Локомотив 2008 (Каспичан)      0:3 сл. 
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      5:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      отложен 
2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      отложен 
26 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      4:3 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XXIV кръг

16 април 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                1:10 
17 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        4:0 
Провадия (Провадия) - Калиакра (Каварна)                  1:6 
Велики Преслав (В.Преслав) - Тича 1948 (Долни чифлик)     3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)              1:1 
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива
Аксаково (Аксаково)                                       почива
Химик (Девня)                                             почива

                           XX кръг - отложен мач

20 април 2016, сряда, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 3:3 

                           XXV кръг

23 април 2016, събота, 10:00 ч:
Химик (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                      2:4 
24 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                    0:8 
Суворово 1 (Суворово) - Аксаково (Аксаково)               3:2 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Провадия (Провадия)            0:3 сл. 
Калиакра (Каварна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       5:2 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XXVI кръг

30 април 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Суворово 1 (Суворово)         0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              8:2 
2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Калиакра (Каварна)                    0:4 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Тича 1948 (Долни чифлик)     3:0 сл. 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                       4:1 
Провадия (Провадия)                                       почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXI кръг - отложен мач

2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             4:0 

                           XXIII кръг - отложен мач

2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      отложен 

                           XXVII кръг

8 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 0:5 
Септември 98 (Тервел) - Аксаково (Аксаково)               3:2 
Химик (Девня) - Локомотив 2008 (Каспичан)                 5:3 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   1:0 
Тича 1948 (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна)             0:3 сл. 
Варненчик (Варна)                                         почива
Провадия (Провадия)                                       почива
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XXVIII кръг

15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Тича 1948 (Долни чифлик)              3:0 сл. 
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               2:4 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Химик (Девня)           3:0 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Септември 98 (Тервел)         0:1 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  5:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIX кръг

22 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Варненчик (Варна)                  5:1 
Атлетик (Провадия) - Локомотив 2008 (Каспичан)            1:8 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:1 
Химик (Девня) - Провадия (Провадия)                       3:3 
Суворово 1 (Суворово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    1:0 
Аксаково (Аксаково)                                       почива
Калиакра (Каварна)                                        почива
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива

                           XXIII кръг - отложен мач

26 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      4:3 

                           XXX кръг

28 май 2016, събота, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                2:1 
29 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Химик (Девня)            5:3 
Провадия (Провадия) - Септември 98 (Тервел)               3:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)      9:2 
Аксаково (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)                0:7 
Варненчик (Варна)                                         почива
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Варна - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Калиакра (Каварна)                 XXX  1:1  3:3  2:1  5:2  4:1 15:2  3:0  5:0  9:2  4:0 21:1 12:0 
 2. Спартак 1918 (Варна)               3:3  XXX  5:1  1:1  4:0  5:1  4:1  5:0  4:0  8:2  3:0 13:0  7:1 
 3. Варненчик (Варна)                  0:4  2:2  XXX  2:0  4:0  4:1  ---  2:1  2:0  5:1  1:1  7:0  3:0*
 4. Суворово 1 (Суворово)              2:4  2:2  1:2  XXX  1:0  3:2  2:3  4:1  1:0  4:0  3:2  7:0  3:0*
 5. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:5  0:3  1:0  0:2  XXX  4:3  5:3  3:1  3:0  1:3  4:0  5:0  3:0*
 6. Провадия (Провадия)                1:6  0:1  0:2  2:4  1:1  XXX  5:3  2:1  2:1  3:2  2:1 12:0  9:0 
 7. Химик (Девня)                      3:2  2:4  1:4  2:4  5:3  3:3  XXX  5:3  5:1  5:2  2:0  7:1  9:1 
 8. Локомотив 2008 (Каспичан)          3:1  0:0  1:3  0:1  2:4  3:1  4:3  XXX  5:0  0:1  1:0  6:0  8:2 
 9. Велики Преслав (Велики Преслав)    1:2  0:3  1:3  0:2  2:4  0:2  3:0  1:0  XXX  4:0  1:0  9:2  3:0*
10. Септември 98 (Тервел)              0:9  0:3  0:4  2:3  1:5  1:3  2:0  1:5  2:1  XXX  3:2  8:1  3:0*
11. Аксаково (Аксаково)                0:3  0:7  1:2  0:2  0:3  0:0  4:1  3:2  1:2  5:2  XXX  5:1  3:0*
12. Атлетик (Провадия)                 0:8  0:5  0:8  1:11 1:13 0:10 0:8  1:8  1:10 1:10 0:5  XXX  1:4 
13. Тича 1948 (Долни чифлик)           0:3* 0:3* 0:7  1:9  1:9  0:3* 0:3* 0:3* 2:2  4:4  2:4  0:3* XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре