Юноши младша възраст (род.1999-00): Враца - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Монтана 1921 (Монтана)             18   17   0   1   99:12   51    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Враца)                      18   14   2   2   82:18   44    
 3. Ботев 2008 (Козлодуй)              18   13   1   4   71:25   40    
 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18   12   1   5   60:46   37    
 5. Локомотив 2012 (Мездра)            18   10   0   8   51:60   30    
 6. Кариана (Ерден)                    18    9   0   9   54:50   27    
 7. Дунав 98 (Селановци)               18    4   1  13   20:49   13     [1 1 0  4:1  4]
 8. Ботев (Криводол)                   18    4   1  13   30:61   13     [0 1 1  1:4  1]
 9. Торпедо 2004 (Борован)             18    3   0  15   28:94    9    
10. Септември (Гложене)                18    1   0  17    5:85    3 [*]

Бележки
  - Септември (Гложене) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Кариана (Ерден)                  0:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2008 (Козлодуй)        3:2 
Ботев (Криводол) - Локомотив 2012 (Мездра)                1:4 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Враца)                      0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (Гложене)              6:0 

                           II кръг

2 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Септември (Гложене)                     9:0 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Дунав 98 (Селановци)            4:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                  8:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       4:5 

                           III кръг

9 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              4:1 
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)                 4:1 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев 2008 (Козлодуй)              0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 2012 (Мездра)         10:0 
Септември (Гложене) - Ботев (Враца)                       0:3 

                           IV кръг

16 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:7 
Локомотив 2012 (Мездра) - Септември (Гложене)            11:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Монтана 1921 (Монтана)            1:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 98 (Селановци)             1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             4:1 

                           V кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Кариана (Ерден)                        4:6 
Дунав 98 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         1:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)          10:1 
Септември (Гложене) - Ботев 2008 (Козлодуй)               0:9 
Ботев (Враца) - Локомотив 2012 (Мездра)                   4:0 

                           VI кръг

30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив 2012 (Мездра)                 2:3 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Враца)                     1:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември (Гложене)              5:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)       0:2 
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)                   0:3 

                           VII кръг

6 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Кариана (Ерден)                    2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)                 7:1 
Септември (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:7 
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                   14:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев 2008 (Козлодуй)           1:4 

                           VIII кръг

13 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев 2008 (Козлодуй)                   4:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив 2012 (Мездра)          1:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                1:1 
Ботев (Криводол) - Септември (Гложене)                    3:0 
Дунав 98 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)             1:4 

                           IX кръг

20 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                  5:1 
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                2:1 
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                          6:0 
Локомотив 2012 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      5:2 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)            6:1 

                           X кръг

18 март 2016, петък, 15:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        3:0 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Криводол)                2:0 
Ботев (Враца) - Дунав 98 (Селановци)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Септември (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)              0:5 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован)                  5:1 

                           XI кръг

25 март 2016, петък, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    отложен 
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив 2012 (Мездра)            1:3 
Ботев (Криводол) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       3:0 
26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Септември (Гложене) - Кариана (Ерден)                     1:5 
17 май 2016, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    5:1 

                           XII кръг

31 март 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              2:4 
1 април 2016, петък, 16:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)                 1:5 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)              4:1 (0:1) 
Локомотив 2012 (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)          1:8 
Ботев (Враца) - Септември (Гложене)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XIII кръг

7 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:2 
8 април 2016, петък, 17:00 ч:
Септември (Гложене) - Локомотив 2012 (Мездра)             0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2008 (Козлодуй)            3:0 
Дунав 98 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)             2:5 
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             4:5 

                           XIV кръг

14 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Криводол)                        3:0 
15 април 2016, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)         7:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 (Монтана)           2:7 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Септември (Гложене)               3:0 сл. 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Враца)                   2:8 

                           XV кръг

22 април 2016, петък, 16:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Кариана (Ерден)                 1:4 
Ботев (Враца) - Ботев 2008 (Козлодуй)                     1:2 
Септември (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)              0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       9:0 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)                   1:1 

                           XVI кръг

13 май 2016, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 98 (Селановци)                    3:0 сл. 
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември (Гложене)          3:0 сл. 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:9 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Локомотив 2012 (Мездра)           7:0 

                           XI кръг - отложен мач

17 май 2016, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    5:1 

                           XVII кръг

19 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                   6:2 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                8:2 
20 май 2016, петък, 17:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)          8:0 
Септември (Гложене) - Ботев (Криводол)                    0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 98 (Селановци)             3:0 

                           XVIII кръг

27 май 2016, петък, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:6 
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                3:0 сл. 
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 2012 (Мездра)      8:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2008 (Козлодуй)            1:8 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Враца - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Монтана 1921 (Монтана)             XXX  5:1  3:0  9:0 10:0  5:1  3:0  7:1 10:1  6:0 
 2. Ботев (Враца)                      2:1  XXX  1:2  8:2  4:0  4:2  3:0* 6:0 14:1  3:0*
 3. Ботев 2008 (Козлодуй)              1:4  1:1  XXX  3:0  7:0  6:2  4:1  8:2  6:1  3:0*
 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         0:2  1:1  3:2  XXX  8:0  4:1  7:2  4:1  3:0  3:0*
 5. Локомотив 2012 (Мездра)            1:8  2:8  1:4  5:2  XXX  1:4  4:0  2:0  8:0 11:0 
 6. Кариана (Ерден)                    1:6  1:7  4:2  2:4  2:3  XXX  3:0* 3:0  5:1  9:0 
 7. Дунав 98 (Селановци)               1:4  0:3  0:3  1:2  1:3  2:1  XXX  1:1  2:5  3:0*
 8. Ботев (Криводол)                   0:4  0:4  1:2  4:5  1:4  4:6  0:3  XXX  4:1  3:0 
 9. Торпедо 2004 (Борован)             2:7  0:9  1:8  4:5  1:3  0:2  1:2  1:5  XXX  5:1 
10. Септември (Гложене)                0:5  0:3  0:9  1:7  0:3* 1:5  2:1  0:3* 0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре