Квалификации за "В" АФГ 2015/16


Квалификации за Североизточна "В" АФГ 2015/16

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Варна:     Спартак (Варна)
ОФГ Добрич:    Орловец 2008 (Победа)
ОФГ Шумен:     Енев (Дибич)
ОФГ Търговище: Светкавица 1922 (Търговище)
ОФГ Русе:      Сокол (Червена вода)
ОФГ Силистра:  Доростол 2013 (Силистра)
ОФГ Разград:   Светкавица (Чудомир)

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване.

нагоре


Квалификации за Северозападна "В" АФГ 2015/16

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Велико Търново: Ресен 2012 (Ресен)
ОФГ Габрово:        Локомотив 1927 (Дряново)
ОФГ Плевен:         Белите орли (Плевен)
ОФГ Ловеч:          Пещера (Галата)
ОФГ Враца:          Околчица (Моравица)
ОФГ Монтана:        Вихър 23 (Николово)
ОФГ Видин:          Тимок (Брегово)

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване.

нагоре


Квалификации за Югозападна "В" АФГ 2015/16

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ София (ст.):  Локомотив 1929 (София)
ОФГ София (обл.): ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
ОФГ Перник:       Дружба (Мещица) - не подава заявка за участие
ОФГ Благоевград:  Малеш 1940 (Микрево)
ОФГ Кюстендил:    Марек 1915 (Дупница)
ОФГ Пазарджик:    Брацигово (Брацигово)

Пернишка област не излъчва отбор за квалификациите.

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване.
Квалификациите протичат в два кръга с 5 участващи отбора.
В I кръг два от отборите чрез жребий се изтеглят в една двойка, а останалите 3 почиват.
Във II кръг 4-те отбора (3-те почиващи и победителят от двойката в I кръг) се разпределят в две двойки, победителите от които влизат в Югозападна "В" АФГ.

Жребий: 1 юни 2016, сряда

                           Първи кръг

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
в Самоков, ст."Искър":
Брацигово (Брацигово) - Малеш 1940 (Микрево)              2:1 (1:0) 
  [1:0 Борис Георгиев 13', 1:1 Аспарух Шекеров 72', 2:1 Гриша Иванов 83'], 250 зрители
Локомотив 1929 (София)                                    почива
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           Втори кръг

8 юни 2016, сряда, 18:00 ч:
в София, ст."Славия":
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Локомотив 1929 (София)      0:2 (0:0) 
  [0:1 Костадин Велков 48', 0:2 Сибил Карагьозов 86'], 1 500 зрители
в София, ст."Летище":
Брацигово (Брацигово) - Марек 1915 (Дупница)              0:4 (0:2) 
  [0:1 Димитър Владимиров 16', 0:2 Асен Нешев 28', 0:3 Димитър Владимиров 52',
   0:4 Димитър Чечев 59'-д]
  [чк: Атанас Христов (Б) 56'], 300 зрители

нагоре


Квалификации за Югоизточна "В" АФГ 2015/16

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Пловдив:   Атлетик (Куклен)
ОФГ Смолян:    Палас (Рудозем)
ОФГ Хасково:   Хеброс 1921 (Харманли) - не подава заявка за участие
ОФГ Кърджали:  Арда (Кърджали)
ОФГ Ст.Загора: Бузлуджа (Енина) - не подава заявка за участие
ОФГ Сливен:    Самуил (Самуилово)  - не подава заявка за участие
ОФГ Бургас:    Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - не подава заявка за участие
ОФГ Ямбол:     Елхово (Елхово)

Любимец (Любимец), 4-ти в "А" ОФГ Хасково; и Верея II (Стара Загора), 2-ри в "А" ОФГ Стара Загора подават заявка за участие и заместват шампионите на своите области в квалификациите.
Сливенска и Бургаска области не излъчват отбори за квалификациите.

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване.
Шестте отбора се разпределят в три двойки, чиито победители се класират за Югоизточна "В" АФГ.

Жребий: 31 май 2016, вторник

                           Финали

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Елхово (Елхово) - Палас (Рудозем)                         1:1 (1:1); при дузпите: 4:2 
  [1:0 Димитър Тодоров 14', 1:1 Даниел Кутев 40'], 500 зрители
в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Франц Коков":
Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                      4:0 (2:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамчик 31', 3:0 Димитър Джонджоров 42',66'; 4:0 Костадин Лозанов 88'], 300 зрители
в Първомай, Градски стадион:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Костадин Стоянов 50', 1:1 Ферах Хайрула 80', 2:1 Костадин Стоянов 90'], 118 зрители

Допълнителни баражи
След освобождаването на допълнително място в групата на 29 юли е теглен жребий за допълнителен бараж между трите изпаднали отбора. Първи кръг 3 август 2016, сряда, 18:30 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Палас (Рудозем) - Арда (Кърджали) 0:4 (0:2) [0:1 Седат Юмер 38', 0:2 Ерай Салиф 45', 0:3 Росен Пенков 81', 0:4 Ерай Салиф 88'], 100 зрители Любимец (Любимец) почива Втори кръг 6 август 2016, събота, 18:30 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец) 3:0 (1:0) [1:0 Ерай Салиф 5', 2:0 Ферах Хайдула 50', 3:0 Седат Юмер 70'-д] [чк: Дамян Чаушев (А) 63', Ачо Русев (Л) 73'], 100 зрители
Втори допълнителен бараж
След отказването от участие на Спартак-С 94 (Пловдив) 2 дни преди началото на сезона е назначен втори допълнителен бараж между двата загубили в допълнителните баражи през юли отбори. Финал 16 август 2016, вторник, 18:30 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Любимец (Любимец) - Палас (Рудозем) 3:3 (3:0); при дузпите: 7:6 [1:0 Димитър Ангелов Димитров 20', 2:0 Николай Валентинов Николаев 24', 3:0 Атанас Евтимов 27', 3:1 Бисер Влайков 53', 3:2 Елмир Мустански 67', 3:3 Ибрахим Койнаров 76'], 100 зрители нагоре