Деца (род.2001-02): Републиканско първенство 2015/16



1/8 финали

Монтана 1921 (Монтана)01 Ботев (Пловдив)66
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)10 Левски-Раковски (София)20
Левски (София)23 Етър В.Търново (Велико Търново)01
Дунав 2010 (Русе)00 ДИТ Спорт (София)41
Литекс (Ловеч)0 (4)1 Лудогорец 1945 (Разград)1 (3)0 след дузпи
Берое (Стара Загора)04 Локомотив 1926 (Пловдив)21
Славия 1913 (София)01 ЦСКА (София)42
Черно море (Варна)33 Сокол 1996 (Марково)00

1/4 финали

Ботев (Пловдив)05 Левски-Раковски (София)00
Левски (София)00 ДИТ Спорт (София)12
Литекс (Ловеч)11 Берое (Стара Загора)21
ЦСКА (София)10 Черно море (Варна)30

1/2 финали

Ботев (Пловдив)02 ДИТ Спорт (София)00
Берое (Стара Загора)01 Черно море (Варна)01

Финал

Ботев (Пловдив)1 (5) Черно море (Варна)1 (3) след дузпи

1/8 финали

Жребий: 2 юни 2016, четвъртък, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски"

                           Първи срещи

5 юни 2016, неделя, 10:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2010 (Русе) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 (0:0) 
  [0:1 Владимир Николов 50']
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Сокол 1996 (Марково)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен заради катастрофа без жертви с автобуса на
    гостите на път за мача в събота, 4 юни. Предвид сериозността на
    инцидента, който оставя треньори и футболисти на Сокол 1996 в болница,
    клубът се отказва от участие.
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  1:6 (0:5) 
  [0:1 Димитър Тонев 16', 0:2 Станислав Работов 18', 0:3 Димитър Тонев 27'-д, 
   0:4 Димитър Тонев 28', 0:5 Антонио Николов 33', 1:5 Марио Усков 52'-аг, 
   1:6 Даниел Иванов 67']
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:2 (1:2) 
  [0:1 Андрей Йорданов 6'-д, 0:2 Николай Манчевски 18', 1:2 Димитър Стоянов 30']
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Левски-Раковски (София)     0:0 
5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски (София) - Етър В.Търново (Велико Търново)          3:1 
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:0 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           4:1 (1:1) 
  [1:0 Иван Георгиев 12', 1:1 Даниел Чаушев 21', 2:1 Иван Георгиев 36', 
   3:1 Иван Георгиев 41', 4:1 Денис Вълчев 66']

                           Срещи реванш

8 юни 2016, сряда, 10:30 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Дунав 2010 (Русе)                     4:0; общ резултат: 5:0 
в Марково:
Сокол 1996 (Марково) - Черно море (Варна)                 0:3 сл.; общ резултат: 0:6 * 
* - присъден служебно след отказа на Сокол 1996.
в София, ст."Раковски":
Левски-Раковски (София) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)     2:1; общ резултат: 2:1 
8 юни 2016, сряда, 16:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  6:0; общ резултат: 12:1 
8 юни 2016, сряда, 18:00 ч:
в Самоводене:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Левски (София)          0:2; общ резултат: 1:5 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                 1:0; при дузпите: 3:4; общ резултат: 1:1 
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           2:0; общ резултат: 3:4 
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:0; общ резултат: 6:1 

нагоре


1/4 финали

Жребий: 10 юни 2016, петък, 11:30 ч

                           Първи срещи

14 юни 2016, вторник, 10:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         0:0 
14 юни 2016, вторник, 18:00 ч:
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     1:1 
в кв.Коматево, Пловдив, спортен комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София)                 5:0 
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        0:2 

                           Срещи реванш

17 юни 2016, петък, 10:30 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         3:1; общ резултат: 3:1 
17 юни 2016, петък, 18:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     2:1; общ резултат: 3:2 
в София, ст."Раковски":
Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                 0:0; общ резултат: 0:5 
в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        1:0; общ резултат: 3:0 

нагоре


1/2 финали

Жребий: 20 юни 2016, понеделник, 11:30 ч

                           Първи срещи

23 юни 2016, четвъртък, 10:30 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1 
23 юни 2016, четвъртък, 18:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - ДИТ Спорт (София)                       2:0 

                           Срещи реванш

26 юни 2016, неделя, 10:30 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 0:0; общ резултат: 1:1 
26 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Ботев (Пловдив)                       0:0; общ резултат: 0:2 

нагоре


Финал

30 юни 2016, четвъртък, 18:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:1 (0:1); при дузпите: 5:3 

нагоре