Юноши старша възраст (род.1997-98): Пазарджик - Областна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хебър 1918 (Пазарджик)             22   21   0   1   90:9    63    
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)               22   17   2   3  100:27   53    
 3. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         22   13   3   6   64:33   42     [0 2 0  3:3  2, 3 гола на чужд терен]
 4. Брацигово /юмв/ (Брацигово)        22   13   3   6   66:47   42     [0 2 0  3:3  2, 0 гола на чужд терен]
 5. Балкан (Варвара)                   22    9   4   9   62:61   31    
 6. Чепинец (Велинград)                22    9   3  10   58:59   30    
 7. Чико /юмв/ (Бяга)                  22    9   1  12   60:66   28    
 8. Сарая /юмв/ (Сарая)                22    9   0  13   55:70   27    
 9. ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    22    8   2  12   37:68   26    
10. СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) 22    5   7  10   46:80   22    
11. Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)   22    5   3  14   51:75   18    
12. Юнак (Ивайло)                      22    0   0  22    7:101   0 [*]

Бележки
  - Юнак (Ивайло) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Поради малкия брой отбори старша и младша възраст в областта, всички те се състезават в една група. Шестте отбора младша възраст са отбелязани с /юмв/ в класирането. За крайното класиране на отборите от старша възраст се взимат в предвид всички 22 мача през сезона; докато за тези от младша възраст - само мачовете между тях (общо по 10 на отбор за сезона)

                           I кръг

19 септември 2015, събота, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)     8:0 
Оборище (Панагюрище) - Сарая /юмв/ (Сарая)               10:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 2011 /юмв/ (Сп)        6:2 
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)        1:1 
Юнак (Ивайло) - Чико /юмв/ (Бяга)                         0:4 
20 септември 2015, неделя, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Балкан (Варвара)             4:2 

                           II кръг

26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Чико /юмв/ (Бяга)       1:3 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Юнак (Ивайло)               9:2 
Балкан (Варвара) - СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово)     4:4 
Локомотив 2011 /юмв/ (Сп) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)    0:4 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:3 
27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                3:1 

                           III кръг

3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    3:0 сл. 
Чико /юмв/ (Бяга) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)           1:3 
3 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              3:0 
Юнак (Ивайло) - Балкан (Варвара)                          2:10 
4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)   9:3 
4 октомври 2015, неделя, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Сарая /юмв/ (Сарая)          3:1 

                           IV кръг

10 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Брацигово /юмв/ (Брац.)     1:6 
10 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Чико /юмв/ (Бяга)                      9:6 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Юнак (Ивайло)          9:0 
10 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          3:2 
11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - СОУ /юмв/ (Ракитово)                6:1 
11 октомври 2015, неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:1 

                           V кръг

17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Чепинец (Велинград)                1:6 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)      3:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Оборище (Панагюрище)         2:6 
Юнак (Ивайло) - Сарая /юмв/ (Сарая)                       0:6 
Чико /юмв/ (Бяга) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)      отложен 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Балкан (Варвара)            8:3 
5 декември 2015, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)      3:1 

                           VI кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Балкан (Варвара)        3:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)       3:1 
24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 /юмв/ (Сп) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)   1:3 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Чико /юмв/ (Бяга)                   4:3 
Чепинец (Велинград) - Юнак (Ивайло)                       5:1 
24 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - СОУ /юмв/ (Ракитово)               9:0 

                           VII кръг

31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:6 
Юнак (Ивайло) - Оборище (Панагюрище)                      0:8 
Чико /юмв/ (Бяга) - Чепинец (Велинград)                   1:4 
2 ноември 2015, понеделник, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панаг) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)   3:0 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Сарая /юмв/ (Сарая)         1:3 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)       5:2 

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - Балкан (Варвара)                    0:1 
Чепинец (Велинград) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)         3:4 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - СОУ /юмв/ (Ракитово)         5:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Локомотив 2011 /юмв/ (Сп)   0:3 
8 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Чико /юмв/ (Бяга)                  3:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Юнак (Ивайло)                    4:0 

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)        0:1 
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    4:2 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Сарая /юмв/ (Сарая)    3:4 
15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
СОУ /юмв/ (Ракитово) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    1:1 
Юнак (Ивайло) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)                0:5 
Чико /юмв/ (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:6 

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)    2:2 
21 ноември 2015, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)      3:0 
СОУ "Климент Охридски" /юмв/ (Ракитово) - Юнак (Ивайло)   4:2 
22 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чико /юмв/ (Бяга)            3:0 
22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Сарая /юмв/ (Сарая)     1:0 
22 ноември 2015, неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   4:1 

                           XI кръг

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово)    3:3 
Балкан (Варвара) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 2:1 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Оборище (Панагюрище)   1:10 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Чепинец (Велинград)                 3:0 
29 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Юнак (Ивайло) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)           0:4 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Оборище /юмв/ (Панаг)       3:3 

                           V кръг - отложен мач

5 декември 2015, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)      3:1 

                           XII кръг

5 март 2016, събота, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Чепинец (Велинград)     отложен 
Локомотив 2011 /юмв/ (Сп) - Хебър 1918 (Пазарджик)        1:2 
Чико /юмв/ (Бяга) - Юнак (Ивайло)                         3:0 сл. 
5 март 2016, събота, 11:30 ч:
Балкан (Варвара) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)             0:0 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - СОУ /юмв/ (Ракитово)        4:0 
6 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - Оборище (Панагюрище)                0:5 
30 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Чепинец (Велинград)     5:2 

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)       2:4 
Юнак (Ивайло) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)               0:3 сл. 
12 март 2016, събота, 11:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                1:1 
12 март 2016, събота, 11:30 ч:
СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) - Балкан (Варвара)     2:2 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Локомотив 2011 /юмв/ (Сп)    3:0 сл. 
13 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сарая /юмв/ (Сарая)             10:0 

                           XIV кръг

19 март 2016, събота, 10:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:5 
19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Юнак (Ивайло)                          3:0 сл. 
19 март 2016, събота, 11:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Оборище (Панагюрище)    3:4 
20 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)          0:5 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - СОУ /юмв/ (Ракитово)   1:1 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Чико /юмв/ (Бяга)           5:2 

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)          3:0 
26 март 2016, събота, 11:30 ч:
Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)          0:3 сл. 
27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Балкан (Варвара)                      6:3 
27 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Брацигово /юмв/ (Брац.) - ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)     6:1 
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Сарая /юмв/ (Сарая)                5:3 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             1:0 

                           XVI кръг

2 април 2016, събота, 10:30 ч:
ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)      0:8 
Оборище (Панагюрище) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)         7:6 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Юнак (Ивайло)                       3:0 сл. 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Чико /юмв/ (Бяга)      3:2 
3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)            2:3 
3 април 2016, неделя, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - СОУ /юмв/ (Ракитово)                3:4 

                           XVII кръг

5 април 2016, вторник, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Сарая /юмв/ (Сарая)                   4:2 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)       0:2 
6 април 2016, сряда, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)        1:2 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Локомотив 2011 /юмв/ (Сп)   3:2 
6 април 2016, сряда, 11:30 ч:
Юнак (Ивайло) - Чепинец (Велинград)                       0:3 сл. 
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Оборище (Панагюрище)               1:1 

                           XVIII кръг

8 април 2016, петък, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Чико /юмв/ (Бяга)                   1:4 
9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - СОУ /юмв/ (Ракитово)             8:0 
Оборище (Панагюрище) - Юнак (Ивайло)                      3:0 сл. 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)         2:3 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Балкан (Варвара)       1:4 
9 април 2016, събота, 11:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Оборище /юмв/ (Панаг)   0:4 

                           XIX кръг

16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                  4:5 
Юнак (Ивайло) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    0:3 сл. 
16 април 2016, събота, 11:30 ч:
Балкан (Варвара) - Сарая /юмв/ (Сарая)                    2:1 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Чепинец (Велинград)         1:3 
17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 /юмв/ (Сп) - ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)   3:3 
17 април 2016, неделя, 11:30 ч:
СОУ /юмв/ (Ракитово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)         3:5 

                           XX кръг

22 април 2016, петък, 15:00 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - СОУ /юмв/ (Ракитово)    2:0 
23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Юнак (Ивайло)                3:0 сл. 
Сарая /юмв/ (Сарая) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)    1:5 
23 април 2016, събота, 11:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    2:2 
24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико /юмв/ (Бяга)                4:2 
Оборище (Панагюрище) - Брацигово /юмв/ (Брацигово)        9:0 

                           XXI кръг

29 април 2016, петък, 10:30 ч:
Сарая /юмв/ (Сарая) - ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)     6:3 
Локомотив 2011 /юмв/ (Септември) - Чепинец (Велинград)    3:4 
29 април 2016, петък, 11:30 ч:
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   0:4 
Брацигово /юмв/ (Брацигово) - Хебър 1918 (Пазарджик)      0:4 
30 април 2016, събота, 10:30 ч:
Чико /юмв/ (Бяга) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)            2:0 
Юнак (Ивайло) - СОУ "Климент Охридски" /юмв/ (Ракитово)   0:3 сл. 

                           XXII кръг

5 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Сарая /юмв/ (Сарая)                 2:9 
7 май 2016, събота, 10:30 ч:
СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) - Чико /юмв/ (Бяга)    2:5 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Брацигово /юмв/ (Брац.)      0:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                 4:0 
7 май 2016, събота, 11:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Юнак (Ивайло)           3:0 сл. 
8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)   6:2 

                           XII кръг - отложен мач

30 май 2016, понеделник, 10:30 ч:
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) - Чепинец (Велинград)     5:2 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Пазарджик - Областна група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Хебър 1918 (Пазарджик)             XXX  1:0  3:1  3:0  4:0  3:0  4:2 10:0  3:0  8:0  6:2  4:0 
 2. Оборище (Панагюрище)               0:1  XXX  7:6  9:0  4:1  1:1  3:0 10:1  3:0* 9:0  6:2  3:0*
 3. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         0:2  2:6  XXX  0:0  4:2  3:0  3:0  3:1  3:0  5:1  3:0* 3:0*
 4. Брацигово /юмв/ (Брацигово)        0:4  0:1  3:3  XXX  8:3  1:3  5:2  1:3  6:1  4:0  3:2  9:2 
 5. Балкан (Варвара)                   2:1  0:4  0:0  2:3  XXX  4:2  9:6  2:1  1:2  4:4  5:2  3:0*
 6. Чепинец (Велинград)                1:5  3:1  3:2  3:4  2:2  XXX  1:4  2:9  8:0  3:4  2:2  5:1 
 7. Чико /юмв/ (Бяга)                  0:6  4:5  2:0  1:3  6:3  1:4  XXX  4:2  2:4  3:3  3:1  3:0*
 8. Сарая /юмв/ (Сарая)                0:3  0:5  0:5  2:3  0:1  3:0  4:3  XXX  6:3  6:1  1:5  3:0*
 9. ПГГС "Христо Ботев" (Велинград)    0:8  3:4  0:4  1:6  3:2  5:2  1:3  1:0  XXX  2:0  0:3  3:0*
10. СОУ "Кл.Охридски" /юмв/ (Ракитово) 0:6  1:1  3:5  1:1  2:2  1:6  2:5  5:3  1:1  XXX  9:3  4:2 
11. Локомотив 2011 /юмв/ (Септември)   1:2  1:10 0:4  1:3  1:4  3:4  3:2  3:4  3:3  1:1  XXX  9:0 
12. Юнак (Ивайло)                      0:3* 0:8  0:5  0:3* 2:10 0:3* 0:4  0:6  0:4  0:3* 0:3* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре