Юноши старша възраст (род.1997-98): София (столица) - Зонална група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихрен 1925 (Сандански)            22   14   6   2   54:22   48
-------------------------------------------------------------------
 2. Беласица (Петрич)                  22   14   5   3   61:27   47
 3. Локомотив 1929 (София)             22   12   6   4   56:18   42
 4. Септември (София)                  22   12   3   7   61:30   39
 5. Пирин (Гоце Делчев)                22   11   4   7   48:26   37
 6. София 2010 (София)                 22   10   3   9   36:26   33
 7. Септември (Симитли)                22    7   8   7   35:29   29
 8. Пирин 2002 (Разлог)                22    8   3  11   33:50   27
 9. Марек 1915 (Дупница)               22    8   1  13   37:46   25
10. Искър (Герман)                     22    8   0  14   40:61   24 [2 0 0  6:2  6]
11. БМ Спорт (София)                   22    7   3  12   51:61   24 [0 0 2  2:6  0]
12. Банско (Банско)                    22    0   0  22   19:135   0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Банско (Банско) - ст."Свети Петър", Банско;
    - Беласица (Петрич) - в Коларово;
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - Искър (Герман) - ст."НСА", София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Марек;
    - Пирин (Гоце Делчев) - Градски стадион, Гоце Делчев;
    - Пирин 2002 (Разлог) - в Годлево през есента и на ст."Септември" в Разлог през пролетта;
    - Септември (Симитли) - ст."Арена Крупник" в Крупник;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" в София;
    - София 2010 (София) - комплекс "Царско село", София.


                           I кръг

3 септември 2015, четвъртък, 11:00 ч:
Искър (Герман) - София 2010 (София)                       1:3 
3 септември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
БМ Спорт (София) - Банско (Банско)                        6:5 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               1:3 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                0:3 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 7:0 

                           II кръг

10 септември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2002 (Разлог)              6:0 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:3 
София 2010 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 2:1 
Септември (София) - Искър (Герман)                        2:0 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 1:6 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - БМ Спорт (София)                      4:1 

                           III кръг

15 септември 2015, вторник, 15:00 ч:
Искър (Герман) - Банско (Банско)                          6:2 
17 септември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:6 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:5 
Пирин (Гоце Делчев) - София 2010 (София)                  2:1 
в Годлево:
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 3:1 

                           IV кръг

24 септември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (Симитли)              1:0 
София 2010 (София) - Пирин 2002 (Разлог)                  0:0 
Септември (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   6:0 
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                    0:3 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Искър (Герман)                        7:2 
БМ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                2:2 

                           V кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          3:2 
Искър (Герман) - БМ Спорт (София)                         3:0 
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                  3:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     4:0 
в Годлево:
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (София)                   1:3 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - София 2010 (София)                  1:0 

                           VI кръг

8 октомври 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София)               0:1 
Септември (София) - Септември (Симитли)                   1:1 
Банско (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                     0:2 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   2:1 
БМ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   4:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Искър (Герман)                  5:0 

                           VII кръг

15 октомври 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - БМ Спорт (София)                    3:1 
15 октомври 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Искър (Герман) - Локомотив 1929 (София)                   2:1 
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 
в Годлево:
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   2:1 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
София 2010 (София) - Септември (София)                    1:3 

                           VIII кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:0 
Банско (Банско) - София 2010 (София)                      1:5 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   1:1 
БМ Спорт (София) - Пирин 2002 (Разлог)                    6:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             2:2 
Искър (Герман) - Марек 1915 (Дупница)                     4:1 

                           IX кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             0:3 
Пирин (Гоце Делчев) - Искър (Герман)                      3:0 
в Годлево:
Пирин 2002 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:1 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - БМ Спорт (София)                    2:2 
София 2010 (София) - Беласица (Петрич)                    3:0 сл. 
Септември (София) - Банско (Банско)                       6:0 

                           X кръг

5 ноември 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Банско (Банско)                  7:0 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     2:1 
БМ Спорт (София) - София 2010 (София)                     3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             2:0 
Искър (Герман) - Пирин 2002 (Разлог)                      3:0 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                0:3 

                           XI кръг

12 ноември 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1929 (София)              1:1 
в Годлево:
Пирин 2002 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                3:1 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Искър (Герман)                      2:1 
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)              0:1 
Септември (София) - БМ Спорт (София)                      7:1 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       2:5 

                           XII кръг

10 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Беласица (Петрич)                0:0 
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:2 
София 2010 (София) - Искър (Герман)                       3:0 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                2:1 
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:3 
10 март 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Банско (Банско) - БМ Спорт (София)                        2:9 

                           XIII кръг

17 март 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Искър (Герман) - Септември (София)                        2:3 
17 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив 1929 (София)              0:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 1:1 
Марек 1915 (Дупница) - София 2010 (София)                 1:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 5:1 
БМ Спорт (София) - Беласица (Петрич)                      1:2 

                           XIV кръг

24 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 2:1 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               отложен 
Банско (Банско) - Искър (Герман)                          отложен 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  1:3 
София 2010 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:0 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 отложен 
28 март 2016, понеделник, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 3:1 
4 април 2016, понеделник, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:2 
Банско (Банско) - Искър (Герман)                          0:5 

                           XV кръг

31 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Локомотив 1929 (София)              2:2 
Пирин 2002 (Разлог) - София 2010 (София)                  1:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (София)                   3:0 
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                    8:2 
Искър (Герман) - Беласица (Петрич)                        2:6 
Вихрен 1925 (Сандански) - БМ Спорт (София)                3:1 

                           XIV кръг - отложени мачове

4 април 2016, понеделник, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:2 
Банско (Банско) - Искър (Герман)                          0:5 

                           XVI кръг

7 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)          1:1 
БМ Спорт (София) - Искър (Герман)                         2:3 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  отложен 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     0:4 
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   отложен 
София 2010 (София) - Септември (Симитли)                  2:1 
18 април 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   отложен 
25 април 2016, понеделник, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:1 
25 април 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   2:0 

                           XVII кръг

14 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               1:1 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Септември (София)                   1:1 
Пирин 2002 (Разлог) - Банско (Банско)                     9:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   0:1 
Марек 1915 (Дупница) - БМ Спорт (София)                   2:0 
Искър (Герман) - Вихрен 1925 (Сандански)                  2:5 

                           XVI кръг - отложен мач

18 април 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   отложен 

                           XVIII кръг

21 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Искър (Герман)                   7:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)            4:2 
БМ Спорт (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    3:1 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   5:1 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     0:8 
Септември (София) - София 2010 (София)                    3:2 

                           XVI кръг - отложени мачове

25 април 2016, понеделник, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:1 
25 април 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   2:0 

                           XIX кръг

27 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - БМ Спорт (София)                    5:2 
28 април 2016, четвъртък, 14:30 ч:
София 2010 (София) - Банско (Банско)                      6:1 
28 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:1 
Марек 1915 (Дупница) - Искър (Герман)                     2:1 
9 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   1:1 

                           XX кръг

5 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             2:0 
Искър (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                      отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2002 (Разлог)             4:0 
БМ Спорт (София) - Септември (Симитли)                    0:0 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - София 2010 (София)                    3:1 
Банско (Банско) - Септември (София)                       1:9 
16 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Искър (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                      0:3 сл. 

                           XIX кръг - отложен мач

9 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   1:1 

                           XXI кръг

10 май 2016, вторник, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                2:3 
12 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Банско (Банско) - Локомотив 1929 (София)                  0:8 
Септември (София) - Беласица (Петрич)                     2:2 
София 2010 (София) - БМ Спорт (София)                     3:2 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
Пирин 2002 (Разлог) - Искър (Герман)                      3:0 сл. 

                           XX кръг - отложен мач

16 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Искър (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                      0:3 сл. 

                           XXII кръг

19 май 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2002 (Разлог)                1:1 
19 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Гоце Делчев)              2:1 
Искър (Герман) - Септември (Симитли)                      3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - София 2010 (София)              0:0 
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      2:1 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                      11:0 сл. * 
* - прекратен при 8:0.

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): София (столица) - Зонална група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихрен 1925 (Сандански)            XXX  0:0  3:2  1:3  2:2  0:0  2:0  4:0  4:2  5:0  3:1  5:1 
 2. Беласица (Петрич)                  3:2  XXX  2:0  2:1  2:1  3:1  1:1  5:1  3:1  7:2  4:1 11:0*
 3. Локомотив 1929 (София)             1:1  0:0  XXX  2:0  2:1  0:1  1:0  6:0  2:0  7:0  2:1  7:0 
 4. Септември (София)                  1:2  2:2  1:2  XXX  6:0  3:2  1:1  2:0  1:3  2:0  7:1  6:0 
 5. Пирин (Гоце Делчев)                1:1  0:1  1:1  3:0  XXX  2:1  1:1  7:0  2:3  3:0  3:1  4:0 
 6. София 2010 (София)                 0:1  3:0* 1:1  1:3  1:0  XXX  2:1  0:0  2:1  3:0  3:2  6:1 
 7. Септември (Симитли)                0:3  1:1  2:2  1:1  1:3  1:0  XXX  3:1  2:1  2:1  2:2  3:0*
 8. Пирин 2002 (Разлог)                0:1  2:1  0:0  1:3  0:3  1:0  3:1  XXX  3:1  3:0* 5:2  9:1 
 9. Марек 1915 (Дупница)               0:1  3:0  0:3  1:5  0:3  1:0  0:3  1:1  XXX  2:1  2:0  8:2 
10. Искър (Герман)                     2:5  2:6  2:1  2:3  0:3* 1:3  3:1  3:0  4:1  XXX  3:0  6:2 
11. БМ Спорт (София)                   2:2  1:2  2:6  2:1  3:1  3:1  0:0  6:1  4:3  2:3  XXX  6:5 
12. Банско (Банско)                    1:6  2:5  0:8  1:9  0:4  1:5  0:8  0:2  0:3  0:5  2:9  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре