Юноши старша възраст (род.1997-98): Варна - Зонална група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Доростол 2013 (Силистра)           16   12   1   3   38:11   37    
-------------------------------------------------------------------
 2. Калиакра (Каварна)                 16   11   3   2   38:9    36    
 3. Добруджа 1919 (Добрич)             16   10   2   4   44:15   32    
 4. Спартак 1918 (Варна)               16   10   1   5   44:9    31    
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   16    9   0   7   48:24   27 [*]
 6. Дунав 2010 (Русе)                  16    7   2   7   45:29   23    
 7. Шумен 2007 (Шумен)                 16    4   1  11   19:65   13    
 8. Ботев (Нови пазар)                 16    2   3  11   16:43    9    
 9. Черноморец (Балчик)                16    0   1  15    6:93    1    
--. Вихър 1926 (Вълчи дол)              0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Първоначално в групата заявяват участие Нефтяник 2010 (Шабла), заявил за домакинските си мачове Градски стадион в Каварна; и Вихър 1926 (Вълчи дол). Непосредствено преди началото на сезона двата отбора се отказват от участие. В групата с програмата на Нефтяник 2010 се включва Светкавица Търговище (Търговище).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол 2013 (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав" в Русе;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна;
    - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик;
    - Шумен 2007 (Шумен) - Ученически стадион, Шумен.


                           I кръг

9 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        4:0 
  [Александър Димитров, Кристиан Георгиев, Дяко Дяков,
   Никола Николов]
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             4:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Дунав 2010 (Русе)                анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:0 
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  3:2 

                           II кръг

16 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    3:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   0:7 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  1:0 
Ботев (Нови пазар) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         1:2 
  [Дяко Дяков - ???]

                           III кръг

23 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:2 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Добруджа 1919 (Добрич)           анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 4:0 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    6:1 
Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен)                  1:3 

                           IV кръг

30 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)    11:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                   5:0 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   0:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Вихър 1926 (Вълчи дол)         анулиран 

                           V кръг

7 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Светкавица Търговище (Тщ)        анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           1:0 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:0 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  0:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    3:2 

                           VI кръг

14 октомври 2015, сряда, 13:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             0:0 
14 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      2:1 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                   3:5 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              9:0 
  [Дяко Дяков (3), Симеон Митев (2), Мартин Михайлов, Дейвид Божилов,
   Теодор Миленов, Джем Сали]
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спартак 1918 (Варна)             анулиран 

                           VII кръг

21 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   1:2 
Калиакра (Каварна) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               анулиран 
Черноморец (Балчик) - Доростол 2013 (Силистра)            0:6 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:3 
  [??? - Александър Димитров, Кристиан Георгиев, Теодор Миленов]
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    3:3 

                           VIII кръг

28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                3:2 
  [Теодор Миленов, Дяко Дяков, Джем Сали - _]
Доростол 2013 (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)             3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Черноморец (Балчик)              анулиран 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 2:0 

                           IX кръг

4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:1 
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                0:11 
Шумен 2007 (Шумен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               анулиран 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              0:1 
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:4 
  [Кристиан Георгиев (2), Мартин Михайлов, Дяко Дяков]

                           X кръг

9 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:3 
  [Никола Николов, Кристиан Георгиев, Симеон Митев]
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             1:2 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 0:2 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  0:8 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XI кръг

16 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    0:11 
Калиакра (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  0:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XII кръг

23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      2:1 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 0:3 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    1:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  3:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 14:00 ч:
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                   0:9 
30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:7 
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:0 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XIV кръг

6 април 2016, сряда, 12:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:0 
6 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           3:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               0:0 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  4:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XV кръг

13 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      5:3 
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   2:2 
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:4 
  [_ - Теодор Миленов (2), Кристиан Георгиев, Красимир Кръстев]
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             0:2 (0:0) 
  [0:1 Филип Филипов 56', 0:2 Емре Акиф 68']
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XVI кръг

20 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Бербенков 1п]
Доростол 2013 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            3:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               6:0 (2:0) 
  [1:0 Никола Николов 6', 2:0 Симеон Митев 35', 3:0 _ 2п-аг,
   4:0 Дейвид Божилов 2п, 5:0 Симеон Митев 2п, 6:0 Николай Иванов 2п]
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:4 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XVII кръг

27 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:3 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                отложен 
Шумен 2007 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             0:7 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:0 
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVIII кръг

4 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)               11:0 сл. * 
* - прекратен в 75', при 8:0 след като трети футболист от гостите, започнали
    мача с 9 човека, се контузва.
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              3:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               отложен 
16 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               3:0 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XVII кръг - отложен мач

12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:4 

                           XVIII кръг - отложен мач

16 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               3:0 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Варна - Зонална група 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Доростол 2013 (Силистра)           XXX  0:0  1:0  3:2  0:2  3:2  3:0  4:0  3:0  --- 
 2. Калиакра (Каварна)                 0:2  XXX  2:0  1:0  2:1  6:1  3:0* 3:0  3:2  --- 
 3. Добруджа 1919 (Добрич)             1:2  0:0  XXX  0:3  4:0  3:2  6:0  3:0  9:0  --- 
 4. Спартак 1918 (Варна)               1:0  2:0  0:0  XXX  1:2  0:2  3:0  4:0 11:0* --- 
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   2:1  0:1  0:3  0:1  XXX  2:1 11:1  1:2  3:0  --- 
 6. Дунав 2010 (Русе)                  0:1  1:1  2:4  1:0  5:3  XXX  5:0  3:3  5:0  --- 
 7. Шумен 2007 (Шумен)                 0:7  0:7  1:3  0:2  1:7  3:2  XXX  2:2  3:0  --- 
 8. Ботев (Нови пазар)                 1:2  0:1  0:4  0:3  1:3  0:4  3:5  XXX  4:1  --- 
 9. Черноморец (Балчик)                0:6  0:8  2:4  0:11 0:11 0:9  1:3  0:0  XXX  --- 
10. Вихър 1926 (Вълчи дол)             ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре