Деца (род.2002-03):
Търговище - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)           14   12   2   0   51:14   38
-------------------------------------------------------------------
 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        14    9   4   1   39:20   31
 3. Светкавица (Кралево)               14    6   4   4   32:23   22
 4. Балкан (Разбойна)                  14    5   5   4   23:27   20
 5. Здравец (Здравец)                  14    4   4   6   20:29   16
 6. Биоелит (Момино)                   14    2   4   8   25:36   10
 7. Единство (Търговище)               14    1   5   8   23:42    8
 8. Бенковски (Подгорица)              14    0   6   8   20:42    6

                           I кръг

7 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  2:2 
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     1:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    3:1 
Единство (Търговище) - Светкавица (Кралево)               3:3 

                           II кръг

14 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Биоелит (Момино) - Светкавица (Кралево)                   2:1 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Единство (Търговище)        4:2 
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище)              0:2 
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 0:0 

                           III кръг

21 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Здравец (Здравец) - Биоелит (Момино)                      3:2 
Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          5:1 
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  1:1 
Светкавица (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        2:2 

                           IV кръг

28 октомври 2016, петък, 15:00 ч:
Биоелит (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            1:3 
Балкан (Разбойна) - Светкавица (Кралево)                  4:3 
Бенковски (Подгорица) - Единство (Търговище)              1:1 
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              0:4 

                           V кръг

4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)               2:0 
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  2:3 
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              5:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Балкан (Разбойна)           3:0 

                           VI кръг

11 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Биоелит (Момино) - Балкан (Разбойна)                      2:2 
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       1:3 
Здравец (Здравец) - Светкавица (Кралево)                  0:1 
Боровец 2002 (Търговище) - Единство (Търговище)           6:1 

                           VII кръг

18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Единство (Търговище) - Биоелит (Момино)                   2:1 
Светкавица (Кралево) - Боровец 2002 (Търговище)           2:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Здравец (Здравец)           3:0 
Балкан (Разбойна) - Бенковски (Подгорица)                 4:1 

                           VIII кръг

31 март 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  4:2 
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                     2:1 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)    2:2 
Светкавица (Кралево) - Единство (Търговище)               4:1 

                           IX кръг

7 април 2017, петък, 16:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Биоелит (Момино)                   3:0 
Единство (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        1:3 
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна)              4:0 
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)                 3:2 

                           X кръг

13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Здравец (Здравец)                      2:2 
Бенковски (Подгорица) - Боровец 2002 (Търговище)          2:5 
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                  3:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светкавица (Кралево)        1:0 

                           XI кръг

21 април 2017, петък, 16:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Биоелит (Момино)            5:3 
Светкавица (Кралево) - Балкан (Разбойна)                  2:0 
Единство (Търговище) - Бенковски (Подгорица)              3:3 
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)              5:1 

                           XII кръг

28 април 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)               1:3 
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                  3:0 
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)              1:1 
Балкан (Разбойна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           2:2 

                           XIII кръг

5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Биоелит (Момино)                      3:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       5:1 
Светкавица (Кралево) - Здравец (Здравец)                  3:1 
Единство (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           1:4 

                           XIV кръг

12 май 2017, петък, 16:00 ч:
Биоелит (Момино) - Единство (Търговище)                   3:3 
Боровец 2002 (Търговище) - Светкавица (Кралево)           4:2 
Здравец (Здравец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           2:2 
Бенковски (Подгорица) - Балкан (Разбойна)                 1:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Боровец 2002 (Търговище) XXX 3:1 4:2 4:0 5:1 2:0 6:1 5:1 2. Въбел (кв.Въбел, Търговище) 2:2 XXX 1:0 3:0 3:0 5:3 4:2 5:1 3. Светкавица (Кралево) 2:2 2:2 XXX 2:0 3:1 3:0 4:1 5:2 4. Балкан (Разбойна) 0:2 2:2 4:3 XXX 2:1 3:2 3:2 4:1 5. Здравец (Здравец) 0:4 2:2 0:1 1:1 XXX 3:2 3:0 3:2 6. Биоелит (Момино) 1:3 1:3 2:1 2:2 2:2 XXX 3:3 4:2 7. Единство (Търговище) 1:4 1:3 3:3 1:1 2:3 2:1 XXX 3:3 8. Бенковски (Подгорица) 2:5 1:3 1:1 1:1 0:0 2:2 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре