Деца (род.2002-03):
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           28   28   0   0  151:9    84    
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Варна)                 28   23   2   3  117:32   71    
 3. Интер (Добрич)                     28   18   4   6   85:40   58     [2 0 0  6:1  6]
 4. Доростол 2013 (Силистра)           28   19   1   8   87:27   58     [0 0 2  1:6  0]
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   28   17   3   8   67:49   54    
 6. Септември 98 (Тервел)              28   14   3  11   98:69   45    
 7. Дунав 2010 (Русе)                  28   12   5  11   55:41   41    
 8. Калиакра (Каварна)                 28   11   7  10   80:59   40    
 9. Ботев (Нови пазар)                 28   11   4  13   65:81   37    
10. Атлетик (Провадия)                 28   10   2  16   50:74   32    
11. Волов (Шумен)                      28    7   6  15   43:79   27    
12. Спартак 1918 II (Варна)            28    5   1  22   25:136  16    
13. Хитрино (Хитрино)                  28    4   3  21   36:129  15    
14. Варненчик (Варна)                  27    3   2  22   12:80   11 [*]
15. Спартак 1918 (Варна)               27    4   3  20   21:87   15 [*]

Бележки
  - Варненчик (Варна) играе домакинските си мачове в кв.Владислав Варненчик, Варна.
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Интер (Добрич) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич.
  - Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.
  - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна през есента и на ст."Локомотив" във Варна през пролетта.
  - Спартак 1918 (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.
  - На 20 март 2017 г. Варненчик (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
Черно море (Варна) - Атлетик (Провадия)                   4:1 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                7:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     4:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Варненчик (Варна)             10:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:5 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 II (Варна)               6:1 
17 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:9 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 II (Варна)                   6:0 
Интер (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                        5:2 
Варненчик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     1:2 
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:5 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                4:6 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        8:0 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              1:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия)     3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             7:1 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    1:2 
Хитрино (Хитрино) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:4 
Спартак 1918 II (Варна) - Интер (Добрич)                  0:5 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Интер (Добрич)                            1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)       18:0 
Варненчик (Варна) - Хитрино (Хитрино)                     1:0 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    2:2 
Атлетик (Провадия) - Доростол 2013 (Силистра)             0:2 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:4 
Черно море (Варна) - Септември 98 (Тервел)                6:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен)                     5:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     2:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           6:0 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (Провадия)                    1:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    2:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Варненчик (Варна)               0:2 
Интер (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:5 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:7 
Варненчик (Варна) - Интер (Добрич)                        1:2 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 II (Варна)              9:2 
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    7:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:1 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:6 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Интер (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       2:2 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          6:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    2:2 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (Провадия)                    1:6 
Спартак 1918 II (Варна) - Ботев (Нови пазар)              2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Варненчик (Варна)              5:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)              3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  1:1 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         отложен 
Калиакра (Каварна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
Ботев (Нови пазар) - Интер (Добрич)                       5:3 
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 7:4 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      2:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         0:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      2:1 
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    отложен 
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)            1:2 
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Варненчик (Варна) - Калиакра (Каварна)                    1:0 
7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    1:10 
18 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       1:1 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Добрич)                     0:4 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)             13:0 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 9:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              0:0 
4 ноември 2016, петък, 13:30 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        2:5 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Варненчик (Варна)                    6:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XI кръг

11 ноември 2016, петък, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         3:1 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      2:0 
Интер (Добрич) - Черно море (Варна)                       2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           5:1 
Варненчик (Варна) - Атлетик (Провадия)                    2:3 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)           0:11 
14 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   5:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         0:0 

                           XII кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        1:5 
Атлетик (Провадия) - Калиакра (Каварна)                   4:1 
Спартак 1918 (Варна) - Варненчик (Варна)                  2:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спартак 1918 II (Варна)       3:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              5:0 
23 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:2 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Добрич)                    2:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

27 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Дунав 2010 (Русе)                     0:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)        0:2 
Интер (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище)         8:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          отложен 
Варненчик (Варна) - Черно море (Варна)                    0:2 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:4 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   3:3 
7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          4:1 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIV кръг

3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   3:3 
4 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия)                        0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 2:3 
Септември 98 (Тервел) - Варненчик (Варна)                 6:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:6 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Добрич)                 1:3 
4 декември 2016, неделя, 12:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)               8:0 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    1:10 

                           XIII кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          4:1 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)       7:1 
11 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         отложен 
Интер (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                        1:0 
Варненчик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:3 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                4:4 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   0:2 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 4:5 
24 март 2017, петък, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         3:5 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

17 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 

                           IX кръг - отложен мач

18 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 

                           I кръг - отложен мач

пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.

                           XVI кръг

26 февруари 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      3:0 сл. 
Атлетик (Провадия) - Черно море (Варна)                   1:4 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:4 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:2 
Варненчик (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)              1:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              3:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Хитрино (Хитрино)               5:0 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Интер (Добрич)                        1:3 
5 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен)                   2:2 
Дунав 2010 (Русе) - Варненчик (Варна)                     3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             1:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     2:2 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                5:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVIII кръг

12 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                        2:5 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             0:4 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)              отложен 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 II (Варна)                 10:0 
17 май 2017, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)             11:0 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           XIX кръг

19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Волов (Шумен)                            4:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:4 
Хитрино (Хитрино) - Варненчик (Варна)                     3:0 сл. 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    7:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Атлетик (Провадия)             5:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Черно море (Варна)                3:5 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XV кръг - отложен мач

24 март 2017, петък, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         3:5 

                           XX кръг

25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Добрич)                 6:1 
27 март 2017, понеделник, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                     1:1 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:1 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                   10:1 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)               0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           IX кръг - отложен мач

2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       1:1 

                           XXI кръг

2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                  7:0 
Интер (Добрич) - Варненчик (Варна)                        3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    3:3 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)             1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         4:3 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Калиакра (Каварна)              2:6 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXII кръг

9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          2:3 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    4:2 
Атлетик (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                    3:1 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 II (Варна)              6:0 
Калиакра (Каварна) - Интер (Добрич)                       2:3 
Варненчик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 сл. 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

12 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Варненчик (Варна) - Волов (Шумен)                         0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             отложен 
Интер (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                       7:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Провадия)              0:4 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 
13 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                 4:0 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             4:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

13 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Хитрино (Хитрино)                   10:1 
15 април 2017, събота, 13:30 ч:
Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                  0:4 
16 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)            0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Калиакра (Каварна) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
17 април 2017, понеделник, 15:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Интер (Добрич)                       1:6 
25 април 2017, вторник, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:1 
26 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:5 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXIII кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             4:0 

                           XXV кръг

23 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)             8:1 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                     3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 2:4 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              0:2 
23 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)              0:4 
24 април 2017, понеделник, 12:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        2:2 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXIV кръг - отложени мачове

25 април 2017, вторник, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:1 
26 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:5 

                           XXVI кръг

30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                         0:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      3:1 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)           4:1 
Черно море (Варна) - Интер (Добрич)                       3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   2:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Провадия)                   6:1 
7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                        2:1 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             6:0 
Интер (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                    4:1 
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)       0:2 
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)              0:12 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXVIII кръг

14 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Хитрино (Хитрино)                     2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна)        6:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Добрич)         2:0 
Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 (Разград)          1:5 
Черно море (Варна) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   2:4 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XVIII кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)             11:0 

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      6:0 
21 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                        0:1 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 сл. 
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   1:4 
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 0:3 сл. 
Интер (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)                 3:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)               1:0 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 11:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
28 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Интер (Добрич)                        1:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Варненчик (Варна)      3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                3:3 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                 0:3 сл. 
28 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         5:0 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 6:0 6:1 7:1 6:0 4:1 3:0 4:0 3:0* 8:1 7:0 18:0 11:0 5:0 5:1 2. Черно море (Варна) 1:2 XXX 3:0 2:0 2:1 6:1 4:2 3:3 3:0* 4:1 8:0 13:0 10:1 3:0* 3:0* 3. Интер (Добрич) 0:5 2:0 XXX 3:0 8:1 4:1 1:0 2:2 7:2 1:1 4:0 10:0 5:2 3:0* 3:0* 4. Доростол 2013 (Силистра) 0:1 1:2 1:3 XXX 2:1 3:0 0:0 1:0 7:1 5:0 3:0 6:0 5:0 10:0 6:0 5. Светкавица Търговище (Търговище) 0:6 2:3 2:0 2:1 XXX 4:3 1:1 4:2 2:2 3:0 6:1 3:1 3:1 3:0* 3:0* 6. Септември 98 (Тервел) 1:5 3:5 2:0 2:3 1:6 XXX 7:4 3:3 7:0 5:0 5:1 4:1 9:1 6:1 1:2 7. Дунав 2010 (Русе) 1:5 2:2 1:1 0:2 2:1 4:0 XXX 1:2 7:2 1:0 3:1 8:0 2:1 3:0 3:0* 8. Калиакра (Каварна) 0:4 1:4 2:3 2:0 1:2 4:4 1:0 XXX 5:1 6:1 2:2 9:2 10:1 3:0* 4:4 9. Ботев (Нови пазар) 0:5 0:2 5:3 0:4 2:5 1:4 2:2 2:1 XXX 3:3 2:1 6:0 7:0 6:0 3:0* 10. Атлетик (Провадия) 0:4 1:4 1:6 0:2 0:1 4:6 1:0 4:1 2:4 XXX 0:1 3:0 3:1 3:0* 4:5 11. Волов (Шумен) 0:7 2:5 1:1 0:4 2:2 1:1 0:3 2:5 1:5 0:1 XXX 6:0 5:0 0:0 3:0* 12. Спартак 1918 II (Варна) 1:4 0:4 0:5 0:2 0:2 0:11 1:0 2:6 2:0 0:4 2:2 XXX 5:0 0:2 1:2 13. Хитрино (Хитрино) 0:4 1:10 1:3 0:12 2:0 2:4 0:2 2:2 3:3 1:6 3:5 6:1 XXX 3:0* 3:0* 14. Варненчик (Варна) 0:3* 0:2 1:2 1:3 0:3 0:3* 1:2 1:0 0:3* 2:3 0:3* 0:3* 1:0 XXX --- 15. Спартак 1918 (Варна) 0:3* 0:9 0:4 0:3* 0:4 0:3* 2:1 0:3* 2:3 0:3* 0:3* 0:3* 1:1 2:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре