Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Търговище - Областна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Ковачевец)               12    9   3   0   36:15   30
-------------------------------------------------------------------
 2. Любляна (Люблен)                   12    4   6   2   24:20   18
 3. Урожай (Гърчиново)                 12    3   3   6   18:26   12
 4. Хан Кардам (Кардам)                12    0   4   8   16:33    4

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 4 мача всеки) на неутрален терен.

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Спортист (Ковачевец)                   2:2 
8 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                  3:1 
8 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    1:1 
8 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                 4:2 

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     1:0 
22 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                0:3 
22 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Спортист (Ковачевец) - Любляна (Люблен)                   3:1 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                  3:3 

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    2:0 
29 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                 1:4 
29 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     2:2 
29 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Спортист (Ковачевец) - Хан Кардам (Кардам)                5:3 

пролет 2017:
Спортист (Ковачевец) - Любляна (Люблен)                   2:2 
8 април 2017, събота, 11:10 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                  1:1 
8 април 2017, събота, 12:20 ч:
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    3:1 
8 април 2017, събота, 13:30 ч:
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                 0:2 

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     3:2 
22 април 2017, събота, 11:10 ч:
Спортист (Ковачевец) - Хан Кардам (Кардам)                5:1 
22 април 2017, събота, 12:20 ч:
Любляна (Люблен) - Спортист (Ковачевец)                   2:2 
22 април 2017, събота, 13:30 ч:
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                  2:1 

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    3:3 
29 април 2017, събота, 11:10 ч:
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                 2:0 
29 април 2017, събота, 12:20 ч:
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     3:1 
29 април 2017, събота, 13:30 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                1:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Спортист (Ковачевец) XXX 3:1 4:2 5:3 XXX 2:2 2:0 5:1 2. Любляна (Люблен) 2:2 XXX 1:0 2:0 2:2 XXX 3:1 3:1 3. Урожай (Гърчиново) 1:4 2:2 XXX 3:1 0:2 3:2 XXX 2:1 4. Хан Кардам (Кардам) 0:3 1:1 3:3 XXX 1:2 3:3 1:1 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Омуртаг)                   12   10   0   2   38:14   30
-------------------------------------------------------------------
 2. Тузлушка слава (Антоново)          12    7   3   2   31:21   24
 3. Светлина (Черковна)                12    1   5   6   17:31    8
 4. Орел (Разделци)                    12    0   4   8   12:32    4

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 4 мача всеки) на неутрален терен.

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Левски (Омуртаг)                    1:3 
8 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)               2:2 
8 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светлина (Черковна)           4:2 
8 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                        3:0 

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                     2:1 
22 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              3:2 
22 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Левски (Омуртаг) - Светлина (Черковна)                    5:1 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)               3:1 

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Тузлушка слава (Антоново)           3:3 
29 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                        0:3 
29 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                     1:1 
29 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              2:0 

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Светлина (Черковна)                    4:1 
8 април 2017, събота, 11:10 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)               3:0 
8 април 2017, събота, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Тузлушка слава (Антоново)           2:2 
8 април 2017, събота, 13:30 ч:
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                        1:3 

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                     2:2 
22 април 2017, събота, 11:10 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              3:2 
22 април 2017, събота, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Левски (Омуртаг)                    1:3 
22 април 2017, събота, 13:30 ч:
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)               2:4 

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светлина (Черковна)           2:0 
29 април 2017, събота, 11:10 ч:
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                        5:1 
29 април 2017, събота, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                     1:1 
29 април 2017, събота, 13:30 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              3:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Левски (Омуртаг) XXX 2:0 5:1 3:0 XXX 3:2 4:1 5:1 2. Тузлушка слава (Антоново) 3:2 XXX 4:2 3:1 3:2 XXX 2:0 3:0 3. Светлина (Черковна) 1:3 3:3 XXX 2:1 1:3 2:2 XXX 1:1 4. Орел (Разделци) 0:3 2:2 1:1 XXX 1:3 2:4 2:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре