Юноши младша възраст (род.2000-01):
София (столица) - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     30   27   2   1  124:14   83    
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА (София)                       30   24   4   2   91:24   76    
 3. Септември (София)                  30   18   4   8   65:32   58    
 4. Миньор (Перник)                    30   16   4  10   65:59   52    
 5. Вихрен 1925 (Сандански)            30   15   4  11   61:43   49    
 6. Витоша (Бистрица)                  30   13   6  11   56:73   45     [3 0 1 10:12 9]
 7. Ботев 57 СОУ (София)               30   14   3  13   59:46   45     [2 0 2 10:6  6]
 8. Локомотив 1929 (София)             30   13   6  11   54:43   45     [1 0 3  4:6  3]
 9. Царско село 2015 (София)           30   12   6  12   41:32   42    
10. Чавдар (Етрополе)                  30   10   7  13   28:40   37    
11. ДИТ Спорт (София)                  30    9   3  18   41:94   30    
12. Пирин (Благоевград)                30    7   8  15   35:69   29    
13. Пирин 2001 (Благоевград)           30    7   7  16   40:66   28    
14. Велбъжд (Кюстендил)                30    7   2  21   37:90   23    
15. Левски-Раковски (София)            30    5   7  18   26:61   22    
16. ЕСФА (София)                       30    5   3  22   35:72   18    
--. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    3    0   0   3    1:36    - [*]

Бележки
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма почиват.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:0 
4 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   13:0  /анулиран/ 
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             1:1 
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   1:0 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:4 
Витоша (Бистрица) - ЕСФА (София)                          1:1 
4 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              5:0 
11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЕСФА (София)                   2:1 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                         10:3 
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             2:1 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              5:1 
11 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  3:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СОУ (София)   1:10  /анулиран/ 
Миньор (Перник)                                           почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               1:0 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  2:2 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       1:2 
Левски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     1:3 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              1:3 
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
18 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               1:2 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           IV кръг

21 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:0 
21 септември 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:5 
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:3 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:0 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             4:3 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           0:1 
21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЕСФА (София)                          0:5 сл. * 
* - прекратен при 0:2.
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           V кръг

25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0 
25 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          8:0 
25 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:3 
Септември (София)                                         почива

                           VI кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЕСФА (София)                     3:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   9:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              1:2 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:7 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                       6:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               2:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирин (Благоевград)    0:13  /анулиран/ 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:4 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Миньор (Перник)                            1:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 отложен 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            0:2 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   1:5 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:2 
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     2:1 
9 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               1:1 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           VIII кръг

12 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                3:0 
12 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        0:1 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                отложен 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЕСФА (София)                    7:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      анулиран 
12 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:0 
12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            1:2 
19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 
Левски (София)                                            почива

                           IX кръг

16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                4:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              отложен 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     0:1 
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    1:0 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                       3:4 
17 октомври 2016, понеделник, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:2 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 

                           X кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      8:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ЕСФА (София)                          2:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         1:1 
Миньор (Перник) - Левски-Раковски (София)                 2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - ДИТ Спорт (София)               6:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА (София)           анулиран 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:1 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XI кръг

26 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:2 
26 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:1 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:3 
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:2 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен 
Левски-Раковски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         1:1 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  4:4 
26 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                2:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          0:4 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Левски-Раковски (София)     анулиран 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                        8:0 
30 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София)                       1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 0:0 
2 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 

                           XIII кръг

8 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски (София)                             0:3 
8 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:2 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 сл. 
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       2:0 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:1 
Локомотив 1929 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      анулиран 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 2:2 
8 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:4 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 

                           XI кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 

                           XIV кръг

15 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
15 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник)        анулиран 
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        3:0 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   0:3 
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   0:0 
15 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:2 
ЕСФА (София)                                              почива

                           XV кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        2:4 
20 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:1 
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)                   3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     анулиран 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:8 
21 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:2 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:0 
24 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XVI кръг

25 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  5:0 
27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             0:1 
27 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)    анулиран 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        3:1 
Пирин (Благоевград) - ЕСФА (София)                        2:2 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     0:1 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XVII кръг

4 декември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    5:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Царско село 2015 (София)        3:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      анулиран 
4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        6:2 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:3 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XVIII кръг

2 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:5 
5 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             1:0 
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица)                          1:4 
5 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              0:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            3:2 
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          3:0 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                   3:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XIX кръг

12 март 2017, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:1 
12 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          отложен 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             3:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:2 
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  отложен 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              0:2 
17 март 2017, петък, 12:00 ч:
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  1:0 (1:0) 
30 март 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          1:2 
Миньор (Перник)                                           почива
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            2:0 

                           XXVIII кръг - изтеглен мач

13 март 2017, понеделник, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  7:1 

                           XX кръг

19 март 2017, неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     0:4 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:2 
19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       1:1 
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     7:0 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              3:0 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               1:1 
ЦСКА (София) - ЕСФА (София)                               4:1 
Левски (София)                                            почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXI кръг

23 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:0 (1:0) 
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:3 
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски (София)               2:1 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:2 
Левски (София) - Септември (София)                        5:1 (1:1) 
23 март 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     1:1 
23 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           2:0 

                           XXII кръг

27 март 2017, понеделник, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)           1:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             5:0 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       0:3 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                2:3 
Левски-Раковски (София) - ЕСФА (София)                    2:1 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
27 март 2017, понеделник, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:2 
Септември (София)                                         почива
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIX кръг - отложен мач

30 март 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          1:2 

                           XXIV кръг - изтеглен мач

30 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:1 

                           XXIII кръг

2 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:2 
2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Перник)                       1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   отложен 
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     отложен 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:0 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    3:2 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:1 
20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:0 
4 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     2:1 
Пирин (Благоевград)                                       почива
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXIV кръг

30 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:1 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 отложен 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)            6:0 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   изтеглен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               3:0 
Миньор (Перник) - ЕСФА (София)                            4:2 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:0 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:4 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXV кръг

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            2:0 
12 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:1 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                4:2 
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            изтеглен 
ЕСФА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    0:1 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:1 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                1:3 
Витоша (Бистрица)                                         почива
Левски (София)                                            почива

                           XXVI кръг

17 април 2017, понеделник, 11:30 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     11:1 
17 април 2017, понеделник, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:0 
19 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    0:4 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       3:1 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                3:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          1:1 
4 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     6:2 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива
ЕСФА (София)                                              почива

                           XXIV кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:4 

                           XXIII кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:0 

                           XXVII кръг

23 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1 
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                 3:1 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:3 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:4 
23 април 2017, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:1 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:1 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - Септември (София)                          2:1 
ЦСКА (София)                                              почива
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXVIII кръг

13 март 2017, понеделник, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  7:1 
27 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        4:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски-Раковски (София)         3:0 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:0 
27 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  изтеглен 
27 април 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:3 (1:3) 
27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            5:4 
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                   1:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXIX кръг

30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                5:2 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)          2:5 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     0:3 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   1:1 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                        2:5 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:0 
30 април 2017, неделя, 15:30 ч:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       0:3 
Левски-Раковски (София)                                   почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXIII кръг - отложен мач

4 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     2:1 

                           XXX кръг

7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            3:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   1:3 
Левски (София) - ЕСФА (София)                             7:0 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       2:2 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              5:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                 1:4 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               3:2 
Витоша (Бистрица)                                         почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXXI кръг

11 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)        2:0 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:2 
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        2:2 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  отложен 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:0 (0:0) 
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:4 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   0:0 
18 май 2017, четвъртък, 18:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:3 
Миньор (Перник)                                           почива
ЕСФА (София)                                              почива

                           XXXII кръг

14 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              4:1 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                   2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - ЕСФА (София)                        3:2 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        5:1 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         3:2 
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:1 
14 май 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски-Раковски (София)            1:0 
ЦСКА (София)                                              почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXXI кръг - отложен мач

18 май 2017, четвъртък, 18:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:3 

                           XXXIV кръг - изтеглен мач

18 май 2017, четвъртък, 17:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)        1:0 

                           XXXIII кръг

18 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  0:6 
21 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               0:2 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             0:1 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        2:0 
ЕСФА (София) - Пирин (Благоевград)                        0:1 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 
21 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                0:2 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXXIV кръг

18 май 2017, четвъртък, 17:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)        1:0 
27 май 2017, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:1 
28 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЕСФА (София)                          3:1 
28 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)              1:1 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                   3:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    5:0 
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)        изтеглен 
Левски-Раковски (София)                                   почива
Септември (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:1 5:1 6:0 1:0 8:0 2:1 3:1 0:0 4:0 5:1 8:0 5:0 11:1 5:0 7:0 --- 2. ЦСКА (София) 1:0 XXX 1:0 2:0 1:0 10:3 2:0 2:1 1:1 3:0 8:0 6:2 2:0 2:0 3:2 4:1 --- 3. Септември (София) 0:0 2:3 XXX 0:1 2:0 6:2 0:2 1:2 5:0 2:0 2:2 2:1 2:0 9:2 3:2 2:0 --- 4. Миньор (Перник) 0:5 0:3 1:2 XXX 2:2 6:0 5:4 1:0 0:2 0:3 3:1 4:1 5:2 7:0 2:1 4:2 --- 5. Вихрен 1925 (Сандански) 3:4 0:4 0:2 1:4 XXX 3:0 3:2 0:4 3:0 2:0 6:2 5:0 2:0 4:3 3:0 7:0 --- 6. Витоша (Бистрица) 2:5 1:2 0:1 1:1 2:2 XXX 4:2 2:1 1:3 0:0 4:1 3:2 2:1 3:4 2:1 1:1 --- 7. Ботев 57 СОУ (София) 0:4 2:2 2:2 5:0 0:1 7:1 XXX 0:1 2:0 1:1 1:2 3:0 2:3 3:0 1:0 1:0 --- 8. Локомотив 1929 (София) 1:2 0:0 2:2 4:4 2:5 2:3 0:1 XXX 0:0 3:0 2:1 3:0 2:1 5:1 1:1 3:1 --- 9. Царско село 2015 (София) 0:2 0:1 0:2 0:1 1:0 0:1 0:1 3:2 XXX 2:0 5:0 1:2 1:2 6:0 3:0 1:0 (13:0) 10. Чавдар (Етрополе) 1:3 1:4 0:1 1:0 1:0 0:1 3:1 0:2 0:0 XXX 0:1 0:0 1:1 3:0* 1:0 3:1 --- 11. ДИТ Спорт (София) 0:8 0:7 0:3 3:4 2:1 0:4 4:3 4:2 1:4 1:2 XXX 3:1 3:2 1:3 1:1 0:5* --- 12. Пирин (Благоевград) 0:4 1:1 1:5 1:1 0:2 2:2 4:1 1:3 2:1 0:0 1:0 XXX 2:2 3:0 3:2 2:2 --- 13. Пирин 2001 (Благоевград) 0:4 0:5 0:4 2:3 2:2 1:1 1:3 1:1 1:1 4:1 1:2 3:1 XXX 5:4 0:1 2:1 --- 14. Велбъжд (Кюстендил) 0:2 3:1 1:0 1:3 1:2 0:3 1:3 0:2 0:2 1:3 3:0 0:0 0:1 XXX 1:1 3:2 --- 15. Левски-Раковски (София) 0:6 1:7 0:1 3:1 1:1 0:3 0:2 0:1 2:2 1:1 0:2 2:1 1:1 1:0 XXX 2:1 --- 16. ЕСФА (София) 0:3 1:2 2:1 1:2 0:1 1:4 0:3 3:1 0:2 1:2 3:3 0:1 2:1 2:4 2:0 XXX --- 17. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- --- --- --- (1:10) --- --- --- --- (0:13) --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре