Юноши младша възраст (род.2000-01):
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 28   27   1   0  157:12   82          
-------------------------------------------------------------------
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           28   24   2   2  141:13   74          
 3. Дунав 2010 (Русе)                  28   19   3   6   94:40   60     Бараж
 4. Волов (Шумен)                      28   17   3   8   79:46   54          
 5. Доростол 2013 (Силистра)           28   16   3   9   70:41   51          
 6. Светкавица Търговище (Търговище)   28   15   3  10   63:42   48          
 7. Спартак 1918 II (Варна)            28   14   5   9   71:61   47          
 8. Интер (Добрич)                     28   14   4  10   72:33   46          
 9. Калиакра (Каварна)                 28   12   3  13   73:83   39          
10. Ботев (Нови пазар)                 28    7   2  19   29:87   23          
11. Хитрино (Хитрино)                  28    7   0  21   35:87   21          
12. Септември 98 (Тервел)              28    4   0  24   21:164  12          
13. Атлетик (Провадия)                 28    3   0  25   20:145   9          
14. Варненчик (Варна)                  27    4   2  21   16:81   14 [*]      
15. Спартак 1918 (Варна)               27    9   3  15   45:51   30 [*]      

Бележки
  - Варненчик (Варна) играе домакинските си мачове в кв.Владислав Варненчик, Варна.
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Интер (Добрич) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич.
  - Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.
  - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна през есента и на ст."Локомотив" във Варна през пролетта.
  - Спартак 1918 (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.
  - На 20 март 2017 г. Варненчик (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
Черно море (Варна) - Атлетик (Провадия)                  12:0 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                1:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Варненчик (Варна)              5:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:1 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 II (Варна)               1:4 
17 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

16 септември 2016, петък, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:2 
18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 II (Варна)                   2:2 
Интер (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                        6:0 
Варненчик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     0:5 
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             3:4 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:4 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                5:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        9:0 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              0:7 
Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия)     4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             2:2 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    7:4 
Хитрино (Хитрино) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:8 
Спартак 1918 II (Варна) - Интер (Добрич)                  1:1 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Интер (Добрич)                            2:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)       11:0 
Варненчик (Варна) - Хитрино (Хитрино)                     2:1 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:2 
Атлетик (Провадия) - Доростол 2013 (Силистра)             0:9 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   3:0 
Черно море (Варна) - Септември 98 (Тервел)               17:0 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен)                     1:8 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (Провадия)                   11:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    0:4 
Спартак 1918 II (Варна) - Варненчик (Варна)               2:2 
Интер (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:3 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:4 
Варненчик (Варна) - Интер (Добрич)                        0:4 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 II (Варна)              5:5 
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:2 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             5:0 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Интер (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       5:0 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)         12:0 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    3:4 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (Провадия)                    3:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Ботев (Нови пазар)              5:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Варненчик (Варна)              5:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)              1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  4:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         отложен 
Калиакра (Каварна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:9 
Ботев (Нови пазар) - Интер (Добрич)                       0:2 
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 1:6 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      1:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         6:1 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  1:0 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      1:0 
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    отложен 
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)            0:3 
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Варненчик (Варна) - Калиакра (Каварна)                    4:1 
7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    0:6 
18 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       7:0 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:9 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Добрич)                     0:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)              7:0 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 2:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 
4 ноември 2016, петък, 12:00 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        8:0 
7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Варненчик (Варна)                    1:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XI кръг

11 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         0:4 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:3 
Интер (Добрич) - Черно море (Варна)                       0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           1:1 
Варненчик (Варна) - Атлетик (Провадия)                    4:1 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)          10:0 
14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         6:1 

                           XII кръг

20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        6:1 
Атлетик (Провадия) - Калиакра (Каварна)                   2:3 
Спартак 1918 (Варна) - Варненчик (Варна)                  3:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спартак 1918 II (Варна)       4:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              3:1 
23 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Добрич)                    0:6 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Дунав 2010 (Русе)                     0:7 
Спартак 1918 II (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)        0:3 
Интер (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище)         1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          отложен 
Варненчик (Варна) - Черно море (Варна)                    0:5 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:6 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   2:0 
7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)         12:0 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIV кръг

3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   9:0 
4 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия)                        5:0 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 6:1 
Септември 98 (Тервел) - Варненчик (Варна)                 1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Добрич)                 0:4 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)               2:0 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    0:6 

                           XIII кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)         12:0 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)       4:0 
11 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         отложен 
Интер (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                        2:3 
Варненчик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:3 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                6:2 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   0:7 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 0:8 
24 март 2017, петък, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         1:2 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

17 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 

                           IX кръг - отложен мач

18 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 

                           I кръг - отложен мач

пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.

                           XVI кръг

26 февруари 2017, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      3:0 сл. 
Атлетик (Провадия) - Черно море (Варна)                   0:11 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                2:0 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 
Варненчик (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)              0:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Хитрино (Хитрино)               8:1 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Интер (Добрич)                        0:2 
5 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен)                   3:1 
Дунав 2010 (Русе) - Варненчик (Варна)                     3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             1:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     5:1 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                4:1 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVIII кръг

12 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                        4:4 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:4 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             0:3 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:5 
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)              отложен 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 II (Варна)                  0:1 
17 май 2017, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)              5:0 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           XIX кръг

19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Волов (Шумен)                            3:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)        0:4 
Хитрино (Хитрино) - Варненчик (Варна)                     3:0 сл. 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    8:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Атлетик (Провадия)             3:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Черно море (Варна)                0:7 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XV кръг - отложен мач

24 март 2017, петък, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         1:2 

                           XX кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Добрич)                 5:0 
27 март 2017, понеделник, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                     6:0 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     8:2 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                    0:5 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    2:1 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)               0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           IX кръг - отложен мач

2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       7:0 

                           XXI кръг

2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                  7:0 
Интер (Добрич) - Варненчик (Варна)                        3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)             0:3 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         8:0 
2 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Калиакра (Каварна)              2:2 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXII кръг

9 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          1:1 
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          1:4 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    5:0 
Атлетик (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                    0:3 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 II (Варна)              1:2 
Калиакра (Каварна) - Интер (Добрич)                       2:0 
Варненчик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 сл. 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

12 април 2017, сряда, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Волов (Шумен)                         0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             отложен 
Интер (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                      12:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Провадия)              6:0 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      3:0 
13 април 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                10:0 
20 април 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             6:3 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

13 април 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Хитрино (Хитрино)                    7:0 
15 април 2017, събота, 12:00 ч:
Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                  3:2 
16 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)            0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Калиакра (Каварна) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
17 април 2017, понеделник, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Интер (Добрич)                       0:2 
25 април 2017, вторник, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:0 
26 април 2017, сряда, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:2 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXIII кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             6:3 

                           XXV кръг

23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)             8:0 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                     3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 7:0 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              1:0 
23 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)              0:5 
24 април 2017, понеделник, 11:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        0:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXIV кръг - отложени мачове

25 април 2017, вторник, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:0 
26 април 2017, сряда, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:2 

                           XXVI кръг

30 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                         1:3 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      3:4 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)           0:2 
Черно море (Варна) - Интер (Добрич)                       3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   0:4 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Провадия)                  11:0 
7 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                        0:1 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             2:3 
Интер (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                    3:1 
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)       6:1 
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)              1:2 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXVIII кръг

14 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Хитрино (Хитрино)                     2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна)        0:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Добрич)         2:0 
Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 (Разград)          0:11 
Черно море (Варна) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   1:2 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XVIII кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)              5:0 

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      5:0 
21 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                        0:5 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 сл. 
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   0:2 
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 0:3 сл. 
Интер (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)                 1:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)               1:2 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:5 
28 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Интер (Добрич)                        2:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Варненчик (Варна)      3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                0:5 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                 0:3 сл. 
28 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         1:0 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX 3:0 5:0 9:0 5:0 8:2 7:0 3:1 9:0 3:0* 7:0 17:0 12:0 3:0* 3:0* 2. Лудогорец 1945 (Разград) 2:3 XXX 4:0 7:0 4:0 5:0 11:0 5:0 6:3 3:0* 5:0 12:0 8:0 5:0 1:1 3. Дунав 2010 (Русе) 3:4 1:1 XXX 0:4 1:0 1:0 2:0 2:2 7:4 8:0 2:1 10:0 11:0 3:0 3:0* 4. Волов (Шумен) 4:4 0:4 1:3 XXX 3:2 1:1 2:2 2:1 8:0 6:1 1:0 6:0 5:0 6:1 3:0* 5. Доростол 2013 (Силистра) 0:3 0:5 4:0 1:0 XXX 3:0 0:1 0:4 1:1 2:2 3:1 12:0 3:2 5:0 1:2 6. Светкавица Търговище (Търговище) 0:1 0:1 1:0 2:1 1:1 XXX 4:1 2:0 4:1 5:1 3:4 8:0 4:1 3:0* 3:0* 7. Спартак 1918 II (Варна) 0:5 0:4 1:2 3:1 0:3 6:1 XXX 1:1 2:2 5:2 8:1 10:0 6:0 2:2 0:3 8. Интер (Добрич) 0:3 1:3 2:3 3:2 1:2 1:1 0:1 XXX 5:0 12:0 6:0 3:1 7:0 3:0* 3:0* 9. Калиакра (Каварна) 0:2 1:9 3:5 0:1 3:4 1:0 5:5 2:0 XXX 3:0 2:1 6:2 11:0 3:0* 2:6 10. Ботев (Нови пазар) 0:7 0:2 0:2 0:1 0:3 1:4 1:2 0:2 0:4 XXX 3:0 2:0 2:0 1:1 3:0* 11. Хитрино (Хитрино) 0:6 0:8 0:7 1:2 1:2 0:3 1:4 0:2 0:4 4:1 XXX 7:0 3:0 3:0* 3:0* 12. Септември 98 (Тервел) 0:7 0:11 1:6 1:8 1:4 0:4 0:2 0:6 0:5 1:3 2:0 XXX 4:1 1:2 0:7 13. Атлетик (Провадия) 0:11 0:9 0:5 0:5 0:9 0:4 1:3 0:2 2:3 1:2 0:3 5:1 XXX 3:0* 0:8 14. Варненчик (Варна) 0:5 0:3* 0:5 0:3* 0:2 0:3 0:3* 0:4 4:1 0:3* 2:1 0:3* 4:1 XXX --- 15. Спартак 1918 (Варна) 0:2 0:3* 2:2 0:3* 0:3* 3:0 0:3* 0:0 0:3* 6:1 4:0 0:3* 0:3* 3:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре