Юноши младша възраст (род.2000-01):
Враца - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      18   13   4   1   53:13   43
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив Мездра (Мездра)          18   11   3   4   37:25   36 [2 0 1  5:4  6]
 3. Първа атомна (Козлодуй)            18   11   3   4   46:17   36 [1 0 2  4:5  3]
 4. Кариана (Ерден)                    18    8   3   7   41:32   27
 5. Искър 1923 (Роман)                 18    5   3  10   30:59   18
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18    3   2  13   24:55   11
 7. Ком (Берковица)                    18    1   4  13   22:52    7

                           I кръг

23 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            4:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      1:4 
Ком (Берковица)                                           почива

                           II кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Ком (Берковица)                           6:0 
30 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:5 
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           5:3 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           III кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         2:3 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 1:5 
Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман)              7:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           IV кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Искър 1923 (Роман)                      4:1 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
Ком (Берковица) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:3 
25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                3:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           V кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Кариана (Ерден)               1:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица)              5:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:0 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           IV кръг - отложен мач

25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                3:0 

                           VI кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Искър 1923 (Роман)                        4:0 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 3:4 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    3:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           VII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              0:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       0:1 
Искър 1923 (Роман) - Ком (Берковица)                      5:4 
Ботев (Враца)                                             почива

                           VIII кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      7:0 
11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Локомотив Мездра (Мездра)            7:0 
11 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           3:4 
Ком (Берковица)                                           почива

                           IX кръг

18 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 1:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)           6:0 
18 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           1:4 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           X кръг

25 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:1 
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                 2:0 
Искър 1923 (Роман) - Първа атомна (Козлодуй)              1:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XI кръг

17 март 2017, петък, 15:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Кариана (Ерден)                      1:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                2:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ком (Берковица)               2:1 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XII кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив Мездра (Мездра)               1:3 
Ком (Берковица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              1:1 
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:2 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XIII кръг

31 март 2017, петък, 15:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Враца)                        2:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 4:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)    0:2 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XIV кръг

7 април 2017, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              4:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)       2:3 
7 април 2017, петък, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Искър 1923 (Роман)                      1:1 
Ботев (Враца)                                             почива

                           XV кръг

13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 0:0 
14 април 2017, петък, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            6:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVII кръг - изтеглен мач

18 април 2017, вторник, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 1:1 

                           XVI кръг

21 април 2017, петък, 16:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           3:1 
Ком (Берковица) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:3 
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 
28 април 2017, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   1:0 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVII кръг

18 април 2017, вторник, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 1:1 
28 април 2017, петък, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 изтеглен 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица)              1:2 
Кариана (Ерден) - Искър 1923 (Роман)                      8:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XVIII кръг

5 май 2017, петък, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         2:5 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       1:2 
16 май 2017, вторник, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                9:0 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XIX кръг

12 май 2017, петък, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      0:2 
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           0:2 
Искър 1923 (Роман) - Ком (Берковица)                      2:2 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XVIII кръг - отложен мач

16 май 2017, вторник, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                9:0 

                           XX кръг

17 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Искър 1923 (Роман)                        1:1 
19 май 2017, петък, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 1:1 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    2:0 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XXI кръг

26 май 2017, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив Мездра (Мездра)               1:1 
Искър 1923 (Роман) - Първа атомна (Козлодуй)              0:1 
във Враца, ст."Христо Ботев":
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           0:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 2:0 4:2 4:0 4:0 3:0 6:0 XXX --- 1:0 --- 1:1 9:0 --- 2. Локомотив Мездра (Мездра) 1:5 XXX 2:3 1:1 4:1 3:1 2:1 1:1 XXX --- --- 6:0 2:0 --- 3. Първа атомна (Козлодуй) 0:0 0:1 XXX 1:0 7:0 7:0 4:0 --- 1:2 XXX 1:1 --- --- 0:0 4. Кариана (Ерден) 3:4 1:3 1:5 XXX 4:1 4:0 2:1 0:2 1:1 --- XXX 8:0 --- --- 5. Искър 1923 (Роман) 2:0 7:0 1:4 1:3 XXX 5:3 5:4 --- --- 0:1 --- XXX 3:1 2:2 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:2 0:2 1:4 0:4 6:0 XXX 5:2 --- --- 0:2 3:0* --- XXX 1:2 7. Ком (Берковица) 1:4 0:3 3:4 2:3 1:1 1:1 XXX 0:1 0:3 --- 2:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре