ОФГ Благоевград 2016/17


"А" ОФГ Благоевград

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2008 (Крупник)              18   16   0   2   58:19   48        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Места (Хаджидимово)                18   15   2   1   66:19   47    [*]        
 3. Белица 2015 (Белица)               18   12   1   5   58:28   37               
 4. Малеш 1940 (Микрево)               18   11   1   6   53:31   34    [*]        
 5. Авангард (Бачево)                  18    5   5   8   31:39   20                [1 1 0  5:3  4]
 6. Ураган 1970 (Горно Драглище)       18    6   2  10   29:42   20                [0 1 1  3:5  1]
 7. Миньор 2016 (Елешница)             18    5   3  10   37:47   18 [+]           
 8. Перун 1978 (Кресна)                18    5   1  12   28:78   16               
 9. Планинец (Годлево)                 18    4   0  14   31:67   12               
10. Стрела 2003 (Вълкосел)             18    3   1  14   16:37   10               

Бележки
  - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип.
  - Малеш 1940 (Микрево), шампион през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига, след което се обединява с Пирин 1941 (Разлог), който така придобива място в Трета лига. Малеш 1940 е възстановен и се включва в "А" ОФГ.
  - Места 1929 (Хаджидимово), 2-ри в подгрупа "Места" изток през изминалия сезон; е преименуван на Места.
  - Миньор 2016 (Елешница) се включва в групата.
  - Авангард (Бачево) играят домакинските си мачове в Годлево.
  - Малеш 1940 (Микрево) играят домакинските си мачове в Струмяни.
  - Ураган 1970 (Горно Драглище) играят домакинските си мачове в Елешница.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Перун 1978 (Кресна)                4:1 
Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево)                 отложен 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор 2016 (Елешница)     0:1 
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 1:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Места (Хаджидимово)              1:3 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево)                 1:3 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово)                 2:2 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Стрела 2003 (Вълкосел)                3:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)            1:5 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       8:1 
Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево)                 4:1 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Малеш 1940 (Микрево)                 1:3 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна)                  6:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица)       0:4 
Левски 2008 (Крупник) - Малеш 1940 (Микрево)              3:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница)           2:0 
Места (Хаджидимово) - Авангард (Бачево)                   4:0 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Авангард (Бачево)                   4:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Места (Хаджидимово)              1:3 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Стрела 2003 (Вълкосел)             5:2 
Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник)              3:1 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         2:3 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна)        5:1 
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                3:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Белица 2015 (Белица)             0:4 
Места (Хаджидимово) - Малеш 1940 (Микрево)                4:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница)                1:1 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Миньор 2016 (Елешница)              1:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Авангард (Бачево)                  5:0 
Белица 2015 (Белица) - Места (Хаджидимово)                2:3 
Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел)               2:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      1:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна)               7:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     0:3 
Места (Хаджидимово) - Планинец (Годлево)                  6:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица)                  1:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Малеш 1940 (Микрево)             1:3 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Малеш 1940 (Микрево)                1:6 
Белица 2015 (Белица) - Миньор 2016 (Елешница)             3:2 
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    2:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места (Хаджидимово)        1:5 
Левски 2008 (Крупник) - Стрела 2003 (Вълкосел)            2:0 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Перун 1978 (Кресна)              3:0 
Места (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник)               2:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          2:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Планинец (Годлево)               6:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Белица 2015 (Белица)               5:2 

                           X кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица)                0:7 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Планинец (Годлево)                 5:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     1:1 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 2:3 
Места (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел)              1:0 

                           XI кръг

19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                13:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Авангард (Бачево)                1:1 
Левски 2008 (Крупник) - Миньор 2016 (Елешница)            5:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш 1940 (Микрево)       3:0 
Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 1:8 

                           XII кръг

26 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево)                  отложен 
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       отложен 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)              отложен 
Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           отложен 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово)                   отложен 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево)                  3:0 
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)              0:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           3:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово)                   2:3 

                           XIII кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна)                   7:0 
Места (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница)              3:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш 1940 (Микрево)             0:1 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         3:1 
2 април 2017, неделя, 18:30 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица)              4:2 

                           XIV кръг

9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        2:1 
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                0:5 
Белица 2015 (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел)             3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                0:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Авангард (Бачево)                1:1 

                           XV кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Перун 1978 (Кресна)              9:4 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Малеш 1940 (Микрево)                  3:1 
Места (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица)                6:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево)               3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      4:3 

                           XVI кръг

30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник)               0:3 сл. 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел)     1:0 
Планинец (Годлево) - Места (Хаджидимово)                  2:5 
Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево)                  5:1 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница)             4:5 

                           XVII кръг

7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)                5:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Белица 2015 (Белица)             1:3 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:2 
Места (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        3:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            1:2 

                           XVIII кръг

14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Стрела 2003 (Вълкосел)              3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Места (Хаджидимово)               5:0 
в Елешница:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          1:3 
Планинец (Годлево) - Миньор 2016 (Елешница)               8:4 
Белица 2015 (Белица) - Малеш 1940 (Микрево)               0:1 

                           XII кръг - отложени мачове

21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево)                  3:0 
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       3:0 
в Струмяни:
Малеш 1940 (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)              0:2 
Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           3:0 
в Годлево:
Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово)                   2:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2008 (Крупник) XXX 5:0 4:2 3:0 1:0 4:3 5:0 7:3 3:1 2:0 2. Места (Хаджидимово) 2:1 XXX 6:0 4:1 4:0 3:0 3:0 13:1 6:0 1:0 3. Белица 2015 (Белица) 3:1 2:3 XXX 0:1 5:1 3:0 3:2 4:1 4:1 3:0 4. Малеш 1940 (Микрево) 0:2 0:0 5:2 XXX 5:0 8:1 4:5 5:1 5:2 5:2 5. Авангард (Бачево) 2:3 2:3 1:1 3:1 XXX 2:2 1:1 7:0 3:2 3:2 6. Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:2 1:5 0:4 3:0 1:3 XXX 0:1 5:1 3:1 1:0 7. Миньор 2016 (Елешница) 1:5 1:3 1:3 1:3 1:1 1:1 XXX 9:4 6:0 3:0 8. Перун 1978 (Кресна) 0:3* 2:2 0:7 1:6 4:0 2:1 1:0 XXX 3:0 3:0 9. Планинец (Годлево) 0:5 2:5 1:8 1:3 2:1 2:3 8:4 6:1 XXX 2:1 10. Стрела 2003 (Вълкосел) 1:2 1:3 0:4 0:1 1:1 0:3 2:0 3:0 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград - "Струма" 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Изтребител (Ново Делчево)          16   12   2   2   58:15   38       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Орел (Лебница)                     16   10   2   4   53:32   32       
 3. Локомотив (Дамяница)               15    9   3   3   49:27   30       
 4. Бистрица (Катунци)                 16    9   1   6   53:33   28       
 5. Спартак (Склаве)                   15    8   2   5   38:18   26       
 6. Спортист (Струма/Лебница)          16    7   3   6   43:25   24       
 7. Еделвайс Цветанов (Поленица)       16    3   1  12   24:94   10 [+]   
 8. Левуново 2014 (Левуново)           16    3   0  13   28:69    9       
 9. Рилци 2006 (Рилци)                 16    3   0  13   13:46    9       
--. Ветрен (Полена)                     9    4   1   4   28:21   --    [*]

Бележки
  - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип.
  - Еделвайс Цветанов (Поленица) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на изкуственото игрище на ст."Спартак" в Сандански.
  - На 24 ноември 2016 г. Ветрен (Полена) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от IX кръг срещу Изтребител. Резултатите му се анулират, а през следващия сезон отборът започва с 6 отнети точки.
  - Рилци 2006 (Рилци) се отказва от по-нататъшно участие след XI кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      2:1  /анулиран/ 
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               4:1 
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                2:3 
Локомотив (Дамяница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)      11:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            6:4 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      5:1  /анулиран/ 
в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Изтребител (Ново Делчево)    1:12 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          2:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 1:4 
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     3:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена)                        3:1  /анулиран/ 
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       отложен 
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           7:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница)     3:1 
Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)        12:2 
26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       4:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ветрен (Полена) - Еделвайс Цветанов (Поленица)            7:1  /анулиран/ 
Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци)            4:2 
Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево)      0:7 
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 1:6 
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         4:3 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Ветрен (Полена)                          1:1  /анулиран/ 
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   2:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            3:0 
Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново)             9:0 
в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Спортист (Струма/Лебница)    0:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ветрен (Полена) - Спортист (Струма/Лебница)               3:0  /анулиран/ 
Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица)   5:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   1:3 
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              отложен 
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     3:1 
26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              0:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена)                    2:1  /анулиран/ 
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                5:1 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     отложен 
в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци)         отложен 
Спортист (Струма/Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)      7:2 
3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     3:2 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци)         2:4 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново)                9:4  /анулиран/ 
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма/Лебница)            2:1 
Спартак (Склаве) - Еделвайс Цветанов (Поленица)           9:0 
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       отложен 
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          1:0 
10 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       4:3 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               7:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен в 56' при 4:1, след като гостите напускат терена.
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 1:3 
в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница)             2:9 
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              0:2 
Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци)             3:0 

                           III кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       4:2 

                           VI кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              0:1 

                           VII кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     3:2 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци)         2:4 

                           VIII кръг - отложен мач

10 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       4:3 

                           X кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               1:6 
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                3:4 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Локомотив (Дамяница)       3:3 
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            4:1 
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           XI кръг

19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    7:0 
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          1:1 
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)                 3:2 
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци)                     2:0 
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XII кръг

26 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       отложен 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           отложен 
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     отложен 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци)         отложен 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       0:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           2:4 
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     1:1 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци)         4:1 
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XIII кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            2:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      5:1 
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци)                 3:0 
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         3:3 
Еделвайс Цветанов (Поленица)                              почива

                           XIV кръг

9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора.
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            0:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци)             0:1 
Спортист (Струма/Лебница) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    7:0 
Орел (Лебница)                                            почива

                           XV кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Левуново 2014 (Левуново)   5:3 
Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци)                   3:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              1:0 
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     0:4 
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XVI кръг

30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                0:0 
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     1:0 
Рилци 2006 (Рилци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         0:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      1:6 
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XVII кръг

7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)            3:0 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спартак (Склаве)           0:3 
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       2:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          3:1 
Левуново 2014 (Левуново)                                  почива

                           XVIII кръг

14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 3:3 
Орел (Лебница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)             5:1 
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              0:0 
Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново)             0:3 
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XII кръг - отложени мачове

21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       0:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           2:4 
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     1:1 
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци)         4:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Изтребител (Ново Делчево) XXX 5:1 3:1 6:4 1:0 3:1 7:0 5:1 3:0 (7:0) 2. Орел (Лебница) 0:0 XXX 3:1 4:3 3:3 2:3 5:1 3:2 4:2 (1:1) 3. Локомотив (Дамяница) 1:0 0:4 XXX 3:3 2:1 1:1 11:0 7:3 3:0 (2:1) 4. Бистрица (Катунци) 4:1 2:1 1:3 XXX 3:2 2:1 12:2 9:0 3:0 --- 5. Спартак (Склаве) 0:1 4:3 --- 1:0 XXX 0:0 9:0 4:1 2:0 (3:1) 6. Спортист (Струма/Лебница) 1:1 3:4 2:3 4:2 0:2 XXX 7:0 7:2 3:0 --- 7. Еделвайс Цветанов (Поленица) 1:12 2:9 3:3 4:1 0:3 0:3 XXX 5:3 2:4 --- 8. Левуново 2014 (Левуново) 0:7 1:4 2:4 0:1 1:6 1:6 5:1 XXX 3:0 --- 9. Рилци 2006 (Рилци) 0:3 0:3 1:6 1:3 3:1 2:1 0:3 0:3 XXX (2:1) 10. Ветрен (Полена) --- --- --- (5:1) --- (3:0)(7:1)(9:4) --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград - "Струма" 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Подгорец (Коларово)                22   14   3   5   58:29   45        [0 2 0  2:2  2, 2 гола на чужд терен]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Струма (Марикостиново)             22   14   3   5   57:24   45        [0 2 0  2:2  2, 0 гола на чужд терен]
 3. Огражден 1955 (Първомай)           22   13   4   5   66:25   43    [*]
 4. Локомотив (Генерал Тодоров)        22   11   5   6   48:39   38       
 5. Светкавица (Митино)                22   11   3   8   67:50   36    [*]
 6. Граничар (Кулата)                  22    9   6   7   50:39   33 [+]   
 7. Калабак (Самуилово)                22   10   1  11   58:50   31        [1 0 1  4:2  3]
 8. Ураган (Михнево)                   22   10   1  11   47:53   31        [1 0 1  2:4  3]
 9. Беласица 08 (Беласица)             22    9   3  10   48:53   30    [*]
10. Вихър (Кавракирово)                22    8   1  13   34:59   25       
11. Огражденец (Кърналово)             22    5   2  15   43:67   17       
12. Стрела (Петрич)                    22    2   0  20   25:113   6 [+]   

Бележки
  - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип.
  - Беласица 08 (Беласица) и Светкавица (Митино), извадени през изминалия сезон; се включват в групата.
  - Първомай (Първомай), изваден през изминалия сезон; е възстановен като Огражден 1955 и се включва в групата.
  - Стрела (Петрич) и Граничар (Кулата) се включват в групата.
  - Стрела (Петрич) играе домакинските си мачове в Беласица.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           отложен 
Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай)            1:6 
Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         1:1 
Ураган (Михнево) - Граничар (Кулата)                      2:3 
Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино)              2:0 
Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич)                     5:0 
11 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           3:0 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Стрела (Петрич)                  3:1 
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 5:4 
Граничар (Кулата) - Струма (Марикостиново)                1:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Ураган (Михнево)            6:2 
Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово)            5:0 
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              отложен 
3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              3:0 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              5:3 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              2:1 
Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай)               0:7 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      2:0 
Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата)                   3:0 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино)                     3:5 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              3:4 
Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич)                       2:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Подгорец (Коларово)         0:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Струма (Марикостиново)         2:0 
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 1:2 
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 5:1 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              5:2 
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    1:4 
Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)           4:0 
Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай)            2:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров)             0:3 
Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата)                   3:3 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Граничар (Кулата)                1:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино)         2:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич)                4:0 
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              2:1 
Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново)              1:2 
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    3:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 1:1 
Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово)              2:1 
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 2:2 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)                  1:7 
Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай)            3:3 
Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров)           4:4 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Локомотив (Генерал Тодоров)      4:6 
Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата)              2:0 
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              2:5 
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич)                     отложен 
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 2:0 
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 3:1 
11 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич)                    12:1 

                           IX кръг

13 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово)           отложен 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    отложен 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     отложен 
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 отложен 
Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица)                отложен 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай)    отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово)           4:2 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    4:3 
Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     0:3 
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 1:4 
Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица)                4:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай)    3:1 

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Огражден 1955 (Първомай)         1:4 
Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Генерал Тодоров)      0:1 
Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата)                   5:0 
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 3:1 
Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич)                        8:3 
Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово)              2:2 

                           XI кръг

27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              3:1 
в Беласица:
Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново)                  0:9 
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    1:2 
Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово)                   2:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Калабак (Самуилово)         2:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)         4:2 

                           IX кръг - отложени мачове

4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово)           4:2 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    4:3 
Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     0:3 
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 1:4 
Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица)                4:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай)    3:1 

                           I кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич)                    12:1 

                           XII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           6:0 
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово)            4:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Вихър (Кавракирово)         2:0 
Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево)                      1:2 
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              отложен 
Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово)                     3:2 
1 юни 2017, четвъртък, 18:00 ч:
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              4:2 

                           XIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Стрела (Петрич) - Огражденец (Кърналово)                  4:5 
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 2:4 
Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата)                2:1 
Ураган (Михнево) - Локомотив (Генерал Тодоров)            3:0 
Вихър (Кавракирово) - Огражден 1955 (Първомай)            1:0 
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              3:0 

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              4:2 
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              5:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево)               3:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      1:1 
Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово)                   2:3 
Светкавица (Митино) - Стрела (Петрич)                     7:1 

                           XV кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              3:0 
Стрела (Петрич) - Граничар (Кулата)                       0:9 
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         4:1 
Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай)         2:1 
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 1:3 
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 4:0 

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              3:0 
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    0:1 
Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово)            0:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Стрела (Петрич)             5:0 
Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино)                   1:1 

                           XVII кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Граничар (Кулата) - Огражденец (Кърналово)                3:2 
Светкавица (Митино) - Локомотив (Генерал Тодоров)         6:0 
Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай)                1:7 
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              отложен 
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              4:1 
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    4:1 
31 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              3:0 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 1:5 
Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново)              0:5 
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 1:2 
Беласица 08 (Беласица) - Стрела (Петрич)                  3:2 
Огражден 1955 (Първомай) - Светкавица (Митино)            5:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Граничар (Кулата)           2:1 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражденец (Кърналово)      3:0 
Граничар (Кулата) - Огражден 1955 (Първомай)              0:0 
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:4 
Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово)                     0:3 
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 8:0 
Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево)                 3:0 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Струма (Марикостиново)           1:4 
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    0:3 
Вихър (Кавракирово) - Стрела (Петрич)                     3:4 
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 3:2 
Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата)                3:3 
Огражден 1955 (Първомай) - Локомотив (Генерал Тодоров)    1:1 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Огражденец (Кърналово)         3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Беласица 08 (Беласица)      3:3 
Граничар (Кулата) - Калабак (Самуилово)                   5:0 
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 3:0 
Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево)                        0:3 
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              отложен 
4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              0:0 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              0:3 
Струма (Марикостиново) - Стрела (Петрич)                  5:1 
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    1:4 
Вихър (Кавракирово) - Граничар (Кулата)                   2:4 
Калабак (Самуилово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         3:2 
Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай)         3:3 

                           XVII кръг - отложен мач

31 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              3:0 

                           XII кръг - отложен мач

1 юни 2017, четвъртък, 18:00 ч:
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              4:2 

                           II кръг - отложен мач

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              3:0 

                           XXI кръг - отложен мач

4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              0:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Подгорец (Коларово) XXX 0:0 2:1 4:1 2:4 3:0 2:2 4:3 3:0 8:0 3:1 5:0 2. Струма (Марикостиново) 2:2 XXX 2:1 2:0 2:0 2:1 4:1 3:0 4:0 2:1 4:2 5:1 3. Огражден 1955 (Първомай) 0:1 2:0 XXX 1:1 5:1 2:0 4:2 3:1 4:2 5:0 3:0 4:0 4. Локомотив (Генерал Тодоров) 0:1 1:1 3:1 XXX 2:1 2:1 2:1 6:2 3:3 2:0 3:0 5:0 5. Светкавица (Митино) 5:4 4:2 3:3 6:0 XXX 3:3 1:4 1:2 3:4 3:0 3:0 7:1 6. Граничар (Кулата) 2:3 1:0 0:0 4:4 1:1 XXX 5:0 1:2 4:1 2:1 3:2 2:0 7. Калабак (Самуилово) 1:2 1:2 1:6 3:2 3:2 5:0 XXX 0:1 3:0 5:1 5:3 12:1 8. Ураган (Михнево) 0:3 3:1 0:7 3:0 1:4 2:3 1:4 XXX 1:3 4:1 1:1 8:3 9. Беласица 08 (Беласица) 2:1 2:1 3:3 0:1 2:5 3:3 3:0 1:2 XXX 5:1 3:0 3:2 10. Вихър (Кавракирово) 2:0 0:5 1:0 1:1 3:1 2:4 4:0 3:2 2:1 XXX 5:2 3:4 11. Огражденец (Кърналово) 0:3 1:4 1:4 4:6 3:4 1:1 4:2 1:5 6:0 3:0 XXX 3:1 12. Стрела (Петрич) 3:2 0:9 1:7 0:3 3:5 0:9 0:3 0:3 1:7 0:3 4:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Благоевград - "Места" изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    14   12   1   1   52:14   37       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Единство 2005 (Дъбница)            14    9   4   1   55:18   31       
 3. Слащен 2007 (Слащен)               14    6   3   5   41:32   21       
 4. Родопа (Рибново)                   14    6   2   6   40:47   20       
 5. Плетена (Плетена)                  14    6   1   7   30:40   19 [+]   
 6. Кочан (Кочан)                      14    5   3   6   28:26   18       
 7. Канина (Гърмен)                    14    4   1   9   35:40   13       
 8. Спартак 2004 (Долно Дряново)       14    0   1  13   11:75    1    [*]

Бележки
  - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип.
  - Плетена (Плетена) се включва в групата.
  - На 25 април 2017 г. Спартак 2004 (Долно Дряново) е изваден от групата заради инциденти в мача си от XII кръг срещу Единство 2005 (Дъбница). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. От актива на отбора за следващия сезон се отнемат 6 точки.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена)          0:2 
Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен)                        6:4 
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      2:2 
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:1 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Плетена (Плетена) - Единство 2005 (Дъбница)               2:3 
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    2:6 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           1:2 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           2:4 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)                      3:2 
Кочан (Кочан) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              5:1 
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         3:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            2:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен)                  3:4 
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 0:1 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Дебрен (Дебрен)            1:5 
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          1:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена)                         4:1 
Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново)                        5:4 
Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)    отложен 
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    5:1 
29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)   10:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Плетена (Плетена) - Канина (Гърмен)                       3:1 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен)       3:3 
Родопа (Рибново) - Единство 2005 (Дъбница)                2:2 
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           0:3 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена)                       5:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   4:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново)                   6:1 
Канина (Гърмен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            9:0 

                           V кръг - отложен мач

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)   10:1 

                           VIII кръг

19 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          7:1 
Канина (Гърмен) - Родопа (Рибново)                        4:7 
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 1:1 

                           IX кръг

26 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена)               отложен 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    отложен 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           отложен 
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           отложен 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена)               8:0 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    2:1 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           0:3 
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           3:0 сл. 

                           X кръг

2 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      3:0 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              2:4 
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         0:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            1:1 

                           XI кръг

9 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена)                  7:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 8:4 
Дебрен (Дебрен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            8:0 
Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново)                          7:0 

                           XII кръг

23 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан)                         1:0 
Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен)                        1:4 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Единство 2005 (Дъбница)    0:9 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:1 

                           XIII кръг

30 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена)                       2:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       3:0 сл. 
Единство 2005 (Дъбница) - Родопа (Рибново)                4:2 
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           3:0 

                           XIV кръг

7 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен)                       3:2 
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   1:1 
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   6:3 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Канина (Гърмен)            0:3 сл. 

                           IX кръг - отложени мачове

14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена)               8:0 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    2:1 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           0:3 
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           3:0 сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дебрен (Дебрен) XXX 3:1 2:1 5:4 5:0 3:0 3:0 8:0 2. Единство 2005 (Дъбница) 1:1 XXX 2:0 4:2 8:0 4:1 8:4 10:1 3. Слащен 2007 (Слащен) 2:6 1:1 XXX 6:1 7:1 3:1 5:1 3:0* 4. Родопа (Рибново) 1:4 2:2 6:3 XXX 3:2 1:1 6:4 3:0* 5. Плетена (Плетена) 3:2 2:3 3:4 3:0 XXX 1:0 3:1 7:1 6. Кочан (Кочан) 0:3 1:1 2:2 7:0 4:1 XXX 0:3 5:1 7. Канина (Гърмен) 0:2 0:1 3:1 4:7 2:2 1:2 XXX 9:0 8. Спартак 2004 (Долно Дряново) 1:5 0:9* 3:3 2:4 0:2 2:4 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Благоевград - "Места" запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин (Брезница)                   18   16   1   1   62:10   49
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Буйна Места ММ (Мусомища)          18   10   4   4   46:24   34
 3. Граничар (Копривлен)               18   10   3   5   56:29   33
 4. Ореляк 1974 (Лъжница)              18   10   2   6   56:42   32
 5. Садово (Садово)                    18    7   6   5   35:33   27
 6. Юнак 2015 (Баня)                   18    6   2  10   42:61   20
 7. Ляски (Ново Лески)                 18    6   1  11   31:58   19
 8. Корница (Корница)                  18    5   1  12   31:55   16 [1 0 1  3:2  3]
 9. Добринище (Добринище)              18    4   4  10   28:47   16 [1 0 1  2:3  3]
10. Барселона (Борово)                 18    3   2  13   26:54   11

Бележки
  - ОФГ Благоевград е преструктурирана, като на мястото на досегашните 5 регионални групи от един ранг е сформирана единна "А" ОФГ. Право на участие в нея се придобива въз основа на наличието подходяща база и терен, а не на спортни показатели от миналия сезон. Сформират се и 4 "Б" ОФГ на географски принцип.
  - Долен (Долен), 7-и в подгрупа "Места" - запад през изминалия сезон; се отказва от участие
  - Ореляк 1974 (Лъжница) играе домакинските си мачове в Корница.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Барселона (Борово) - Садово (Садово)                      2:2 
Ляски (Ново Лески) - Пирин (Брезница)                     0:4 
Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                 4:3 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Добринище (Добринище)         1:1 
Граничар (Копривлен) - Юнак 2015 (Баня)                   6:2 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня)                        5:1 
Добринище (Добринище) - Граничар (Копривлен)              2:1 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Буйна Места ММ (Мусомища)         3:2 
Пирин (Брезница) - Корница (Корница)                      3:0 
Барселона (Борово) - Ляски (Ново Лески)                   0:1 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ляски (Ново Лески) - Садово (Садово)                      1:1 
Корница (Корница) - Барселона (Борово)                    0:5 сл. * 
* - прекратен в 78' при 1:2 след като играчи на гостите атакуват съдията.
Буйна Места ММ (Мусомища) - Пирин (Брезница)              2:1 
Граничар (Копривлен) - Ореляк 1974 (Лъжница)              3:0 
Юнак 2015 (Баня) - Добринище (Добринище)                  1:1 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Добринище (Добринище)                   2:1 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня)                  отложен 
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   3:0 
Барселона (Борово) - Буйна Места ММ (Мусомища)            1:3 
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    4:2 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня)                  4:3 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Корница (Корница) - Садово (Садово)                       1:2 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Ляски (Ново Лески)            1:0 
Граничар (Копривлен) - Барселона (Борово)                 4:1 
Юнак 2015 (Баня) - Пирин (Брезница)                       1:2 
Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница)             отложен 
27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница)             1:1 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                   2:2 
Пирин (Брезница) - Добринище (Добринище)                  7:0 
Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня)                     5:1 
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Копривлен)                 2:6 
Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мусомища)             0:3 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Буйна Места ММ (Мусомища) - Садово (Садово)               1:1 
Граничар (Копривлен) - Корница (Корница)                  6:1 
Юнак 2015 (Баня) - Ляски (Ново Лески)                     4:1 
Добринище (Добринище) - Барселона (Борово)                4:2 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Пирин (Брезница)                  2:3 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        0:1 
Барселона (Борово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                3:5 
Ляски (Ново Лески) - Добринище (Добринище)                4:3 
Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня)                      отложен 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Граничар (Копривлен)          0:1 
27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня)                      0:3 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    2:2 
Юнак 2015 (Баня) - Буйна Места ММ (Мусомища)              2:2 
Добринище (Добринище) - Корница (Корница)                 2:0 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                2:0 
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     3:0 

                           V кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Добринище (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница)             1:1 

                           VIII кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня)                      0:3 

                           IV кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня)                  4:3 

                           X кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Барселона (Борово)                      3:0 
Пирин (Брезница) - Ляски (Ново Лески)                     9:0 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница)                 7:5 
Добринище (Добринище) - Буйна Места ММ (Мусомища)         1:4 
Юнак 2015 (Баня) - Граничар (Копривлен)                   1:8 

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово)                        5:2 
Граничар (Копривлен) - Добринище (Добринище)              6:2 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Ореляк 1974 (Лъжница)         3:2 
Корница (Корница) - Пирин (Брезница)                      2:4 
Ляски (Ново Лески) - Барселона (Борово)                   4:1 

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески)                      отложен 
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    отложен 
Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища)              отложен 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен)              отложен 
Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня)                  отложен 
20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески)                      5:1 
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    1:1 
Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища)              3:0 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен)              3:0 
Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня)                  1:3 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Добринище (Добринище) - Садово (Садово)                   6:1 
Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  2:6 
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   0:2 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Барселона (Борово)            3:0 
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    1:0 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Корница (Корница)                       3:0 
Ляски (Ново Лески) - Буйна Места ММ (Мусомища)            2:7 
Барселона (Борово) - Граничар (Копривлен)                 1:6 
Пирин (Брезница) - Юнак 2015 (Баня)                       4:1 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Добринище (Добринище)             4:2 

                           XV кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово (Садово)                   3:0 
Добринище (Добринище) - Пирин (Брезница)                  1:1 
Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово)                     3:0 
Граничар (Копривлен) - Ляски (Ново Лески)                 5:2 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Корница (Корница)             6:1 

                           XVI кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мусомища)               3:2 
Корница (Корница) - Граничар (Копривлен)                  3:0 
Ляски (Ново Лески) - Юнак 2015 (Баня)                     2:5 
Барселона (Борово) - Добринище (Добринище)                3:0 
Пирин (Брезница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  4:1 

                           XVII кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        3:0 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Барселона (Борово)                6:1 
Добринище (Добринище) - Ляски (Ново Лески)                0:3 
Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      3:7 
Граничар (Копривлен) - Буйна Места ММ (Мусомища)          1:1 

                           XVIII кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    1:1 
Буйна Места ММ (Мусомища) - Юнак 2015 (Баня)              5:1 
Корница (Корница) - Добринище (Добринище)                 3:0 
Ляски (Ново Лески) - Ореляк 1974 (Лъжница)                4:2 
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     0:5 

                           XII кръг - отложени мачове

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески)                      5:1 
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    1:1 
Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мусомища)              3:0 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен)              3:0 
Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня)                  1:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Брезница) XXX 3:0 3:0 4:1 3:0 4:1 9:0 3:0 7:0 3:0 2. Буйна Места ММ (Мусомища) 2:1 XXX 0:1 3:2 1:1 5:1 1:0 6:1 1:1 3:0 3. Граничар (Копривлен) 0:2 1:1 XXX 3:0 2:2 6:2 5:2 6:1 6:2 4:1 4. Ореляк 1974 (Лъжница) 2:3 3:2 3:0 XXX 3:0 4:3 2:0 7:5 4:2 6:1 5. Садово (Садово) 0:1 3:2 1:1 2:2 XXX 5:1 5:1 3:0 2:1 3:0 6. Юнак 2015 (Баня) 1:2 2:2 1:8 2:6 5:2 XXX 4:1 3:7 1:1 3:0 7. Ляски (Ново Лески) 0:4 2:7 2:6 4:2 1:1 2:5 XXX 4:2 4:3 4:1 8. Корница (Корница) 2:4 0:3 3:0 4:3 1:2 0:3 1:0 XXX 3:0 0:5* 9. Добринище (Добринище) 1:1 1:4 2:1 1:1 6:1 1:3 0:3 2:0 XXX 4:2 10. Барселона (Борово) 0:5 1:3 1:6 3:5 2:2 5:1 0:1 1:1 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре