ОФГ Бургас 2016/17


"А" ОФГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Бургас)                 24   20   4   0   85:18   64 [+][*] Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    24   20   2   2   94:15   62               
 3. Черноморец 1919 (Бургас)           24   16   3   5   75:26   51 [+]           
 4. Русокастро (Русокастро)            24   16   2   6   76:53   50                [1 1 0  3:0  4]
 5. Вихър (Айтос)                      24   16   2   6   67:35   50                [0 1 1  0:3  1]
 6. Равда (Равда)                      24    9   2  13   48:59   29               
 7. Бяла река 1 (Зайчар)               24    9   1  14   43:57   28               
 8. Ропотамо (Приморско)               24    8   3  13   47:78   27                [3 0 1  6:7  9]
 9. Камено (Камено)                    24    9   0  15   62:51   27                [2 0 2 15:5  6]
10. Кошарица (Кошарица)                24    9   0  15   31:62   27                [1 0 3  3:12 3]
11. Свети Никола (Бургас)              24    7   3  14   35:50   24               
12. Странджанец (Царево)               24    4   1  19   29:102  13               
-------------------------------------------------------------------
13. Черноморец Бургас (Бургас)         24    1   1  22   21:107  -2 [-][*] Изпада 
--. Странджа (Малко Търново)            0    0   0   0    0:0     -    [*] Изваден

Бележки
  - Черноморец Бургас (Бургас) изпада от Югоизточна "В" АФГ.
  - Черноморец 1919 (Бургас) и Балкан (Планиница) влизат в "А" ОФГ съответно от "Б" ОФГ - изток и "Б" ОФГ - запад. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а Балкан след като е възстановен се включва в "Б" ОФГ - запад.
  - Аполония (Созопол), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. Странджа (Малко Търново), 9-ти през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но в последствие се отказва преди началото на сезона.
  - Свети Никола (Свети Никола) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Локомотив (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Лазур" в Бургас ("Съдърланд Арена").
  - Черноморец Бургас (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Черноморец" в Бургас.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас.
  - На 14 септември 2016 г. от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети 3 точки във връзка с решение по дело за неизплатени суми към бившия играч на клуба Паскал Борел от 26 август 2016 г.
  - На 13 март 2017 г. от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети още 3 точки във връзка с решение по дело за неизплатени суми към бившия играч на клуба Йохан Зайц от 3 март 2017 г.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)        3:0 сл. * 
* - гостите нямат редовни медицински документи.
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            2:1 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Кошарица (Кошарица)                     8:2 
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  2:0 
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               6:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Локомотив (Бургас)      0:0 
Странджа (Малко Търново) - Равда (Равда)                  анулиран 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Русокастро (Русокастро)              5:3 
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   отложен 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда)                       2:1 (2:0) 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:10 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)           8:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Вихър (Айтос)                3:6 
26 февруари 2017, неделя, 15:00 ч:
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   0:2 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               отложен 
Вихър (Айтос) - Камено (Камено)                           2:3 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    2:0 
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            7:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:0 
Странджа (Малко Търново) - Локомотив (Бургас)             анулиран 
Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар)                      5:1 
26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               3:0 сл. 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Бяла река 1 (Зайчар)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     1:4 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Равда (Равда)                        5:1 (3:1) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Русокастро (Русокастро)        1:2 (1:0) 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)  0:5 
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    6:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Айтос) - Кошарица (Кошарица)                       6:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено)         3:1 
Русокастро (Русокастро) - Черноморец Бургас (Бургас)      7:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:2 
Странджа (Малко Търново) - Черноморец 1919 (Бургас)       анулиран 
Равда (Равда) - Странджанец (Царево)                      0:4 
Бяла река 1 (Зайчар) - Локомотив (Бургас)                 0:2 (0:1) 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Локомотив (Бургас)                  0:2 
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   0:5 
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                      4:1 (3:0) 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар)               2:0 
в Поморие:
Черноморец 1919 (Бургас) - Равда (Равда)                  3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа (Малко Търново)     анулиран 
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 2:3 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           4:1 
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           0:5 
Локомотив (Бургас) - Странджанец (Царево)                 5:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица)                3:0 сл. 
Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено)                анулиран 
Равда (Равда) - Черноморец Бургас (Бургас)                7:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец 1919 (Бургас)           3:7 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджанец (Царево)                4:1 
Камено (Камено) - Равда (Равда)                           4:0 
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   0:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Бургас)             1:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)         1:4 
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          анулиран 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:7 

                           III кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               3:0 сл. 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Кошарица (Кошарица)     5:0 
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            5:2 
Локомотив (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)           4:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Вихър (Айтос)                  анулиран 
Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас)                     1:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено)                    2:1 
Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:5 

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Камено (Камено) - Локомотив (Бургас)                      2:5 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец 1919 (Бургас)            2:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджанец (Царево)         2:2 
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)              1:1 
Вихър (Айтос) - Равда (Равда)                             2:1 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро)     4:0 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Кошарица (Кошарица)             5:2 
Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско)                      6:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос)                      1:4 
Локомотив (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                2:0 
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    1:5 
в Черноморец:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)     5:0 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    анулиран 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец Бургас (Бургас)          2:1 
в Царево:
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              4:2 
Вихър (Айтос) - Локомотив (Бургас)                        1:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           4:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас)                1:2 
Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар)               3:1 
Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново)        анулиран 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                 5:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Кошарица (Кошарица)            анулиран 
Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро)                   4:4 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    1:3 
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      1:2 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          3:2 
Черноморец Бургас (Бургас) - Камено (Камено)              1:6 

                           II кръг - отложен мач

26 февруари 2017, неделя, 15:00 ч:
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   0:2 

                           XIV кръг

4 март 2017, събота, 15:30 ч:
Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      3:0 
5 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Камено (Камено)                     1:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Никола (Бургас)        0:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  1:1 
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               4:6 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)            2:4 
Равда (Равда)                                             почива

                           XV кръг

11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Локомотив (Бургас)              0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват поради организационнни проблеми.
Вихър (Айтос) - Черноморец Бургас (Бургас)                5:0 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица)                       2:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево)    8:0 
Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:1 
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   0:3 
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           XVI кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Камено (Камено) - Вихър (Айтос)                           3:4 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Свети Никола (Бургас)               3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ропотамо (Приморско)         0:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    1:2 (1:1) 
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            0:3 сл. * 
* - прекратен в 75' при 1:0, когато след отсъдена дузпа в полза на гостите,
    футболисти на домакините атакуват съдията.
Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда)                      2:1 
Локомотив (Бургас)                                        почива

                           XVII кръг

24 март 2017, петък, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица)                1:0 
Равда (Равда) - Локомотив (Бургас)                        отложен 
Русокастро (Русокастро) - Черноморец 1919 (Бургас)        1:3 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец Бургас (Бургас)  4:0 
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    2:1 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     6:2 
3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Равда (Равда) - Локомотив (Бургас)                        1:4 
Странджанец (Царево)                                      почива

                           XVIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         0:3 
Локомотив (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)                 5:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Вихър (Айтос)                       1:2 
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              2:2 
Черноморец Бургас (Бургас) - Русокастро (Русокастро)      3:6 
Странджанец (Царево) - Равда (Равда)                      0:3 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIX кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      1:4 
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Кошарица (Кошарица)                  5:0 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 5:3 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево)               7:1 
Равда (Равда) - Черноморец 1919 (Бургас)                  1:5 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   1:1 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XX кръг

15 април 2017, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Ропотамо (Приморско)                0:1 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           3:1 
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           1:2 
Черноморец Бургас (Бургас) - Равда (Равда)                2:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)           2:0 
Странджанец (Царево) - Локомотив (Бургас)                 0:8 
Камено (Камено)                                           почива

                           XXI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)             2:2 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Кошарица (Кошарица)                1:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец Бургас (Бургас)         7:1 
Равда (Равда) - Камено (Камено)                           1:0 
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                   3:0 сл. 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)    5:1 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XXII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар)                    1:3 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     0:4 
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            3:6 
Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда)                     2:4 
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Бургас)           0:5 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево)           7:2 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           XVII кръг - отложен мач

3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Равда (Равда) - Локомотив (Бургас)                        1:4 

                           XXIII кръг

6 май 2017, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Камено (Камено)                      3:1 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     1:6 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Кошарица (Кошарица)            4:0 
Странджанец (Царево) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас)              3:0 
Равда (Равда) - Вихър (Айтос)                             2:0 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXIV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Русокастро (Русокастро)             2:4 
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    4:0 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда)                      4:4 
Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                      5:0 
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Локомотив (Бургас)                0:3 
Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)     0:5 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XXV кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Кошарица (Кошарица)          2:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Камено (Камено)                5:1 
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              2:1 
Локомотив (Бургас) - Вихър (Айтос)                        3:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско)               3:0 сл. 
Равда (Равда) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           1:5 
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XXVI кръг

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда)                   3:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар)    3:0 
Ропотамо (Приморско) - Локомотив (Бургас)                 3:3 
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                      2:1 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Камено (Камено) - Черноморец Бургас (Бургас)              6:1 
Кошарица (Кошарица)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив (Бургас) XXX 3:0 2:2 5:3 3:1 5:1 5:0 5:1 3:1 5:0 2:0 5:0 4:1 --- 2. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0 XXX 2:0 4:0 4:1 4:1 3:0 5:1 3:1 5:0 1:1 8:0 4:0 --- 3. Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 1:2 XXX 1:2 1:1 3:0 2:0 8:1 5:1 4:0 3:2 7:2 5:0 --- 4. Русокастро (Русокастро) 0:3* 1:6 1:3 XXX 3:0* 3:0 2:1 5:2 5:3 5:2 0:5 7:0 7:1 --- 5. Вихър (Айтос) 1:2 3:1 2:0 0:0 XXX 2:1 5:0 4:1 2:3 6:0 6:2 2:1 5:0 --- 6. Равда (Равда) 1:4 1:5 1:5 4:4 2:0 XXX 5:1 6:1 1:0 2:1 1:0 0:4 7:1 --- 7. Бяла река 1 (Зайчар) 0:2 1:3 3:7 2:4 1:4 2:1 XXX 3:0* 2:1 1:0 3:0 7:1 7:1 --- 8. Ропотамо (Приморско) 3:3 0:7 0:1 3:6 1:4 4:4 3:1 XXX 2:1 3:0* 0:2 6:1 4:0 --- 9. Камено (Камено) 2:5 0:3 1:2 2:3 3:4 4:0 1:3 6:0 XXX 8:2 0:2 4:0 6:1 --- 10. Кошарица (Кошарица) 0:2 0:4 2:1 2:4 1:2 2:1 3:0* 0:1 1:0 XXX 3:0 4:1 2:1 --- 11. Свети Никола (Бургас) 0:3 0:5 0:3* 1:2 1:4 2:4 1:1 2:2 0:3 3:0* XXX 4:2 3:0* --- 12. Странджанец (Царево) 0:8 0:10 0:5 0:3* 1:2 0:3 2:0 4:6 1:5 1:2 2:1 XXX 4:1 --- 13. Черноморец Бургас (Бургас) 0:5 0:5 0:5 3:6 3:6 2:1 1:4 0:2 1:6 2:4 0:3 2:2 XXX --- 14. Странджа (Малко Търново) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Бургас - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморски спортист (Обзор)       16   15   0   1   69:13   45        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец (Несебър)               16   13   0   3   78:38   39             
 3. Устрем (Тънково)                   16   11   0   5   52:29   33              [1 0 1  7:5  3]
 4. Равнец 2011 (Равнец)               16   11   0   5   44:28   33              [1 0 1  5:7  3]
 5. Свети Влас (Свети Влас)            16    7   0   9   35:32   21             
 6. Обзор (Обзор)                      16    6   1   9   35:45   19             
 7. Барселона (Просеник)               16    3   1  12   27:58   10 <-          
 8. Сокол (Порой)                      16    3   0  13   23:87    9 [+]         
 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         16    2   0  14   18:51    6    [*]      

Бележки
  - Черноморец 1919 (Бургас), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Сокол (Порой) се включва в групата.
  - Черноморец (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното игрище на Градски стадион в Несебър.
  - Барселона (Просеник) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - На полусезона Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      2:5 
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      1:12 
Устрем (Тънково) - Барселона (Просеник)                   3:1 
Обзор (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)                      2:3 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           II кръг

25 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   6:4 (3:3) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Обзор (Обзор)                      3:3 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Барселона (Просеник)               5:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Порой) - Черноморски спортист (Обзор)              0:6 
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                2:1 
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      2:3 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец)               4:1 (0:1) 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Устрем (Тънково)           5:1 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Сокол (Порой)                5:2 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            отложен 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             3:2 
Обзор (Обзор) - Черноморски спортист (Обзор)              1:8 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               отложен 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            2:0 
26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               0:3 
Сокол (Порой)                                             почива

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Несебър, Градски стадион:
Свети Влас (Свети Влас) - Барселона (Просеник)            5:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)       5:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Обзор (Обзор)                5:1 
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          1:6 (1:5) 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморски спортист (Обзор)       1:6 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Сокол (Порой)                             2:1 
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            4:2 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            2:0 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Барселона (Просеник)         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Сокол (Порой) - Равнец 2011 (Равнец)                      2:4 
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          3:0 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец (Несебър)       5:1 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково)                   4:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Сокол (Порой)                      7:2 
Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         7:4 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморски спортист (Обзор)    1:3 (1:2) 
Обзор (Обзор)                                             почива

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               0:3 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      3:0 сл. 
Равнец 2011 (Равнец) - Обзор (Обзор)                      0:2 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                     14:1 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Устрем (Тънково)                   0:4 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   7:2 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Барселона (Просеник)                      4:1 
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                   0:2 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 0:3 сл. 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Равнец 2011 (Равнец)               2:3 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Сокол (Порой)              6:0 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                0:1 
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      отложен 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      6:2 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           XIII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Сокол (Порой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                3:0 сл. 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)               отложен 
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   отложен 
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор)           отложен 
3 май 2017, сряда, 17:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)               1:2 
3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор)           1:2 
17 май 2017, сряда, 18:30 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   4:1 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XIV кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково)             0:3 сл. 
Черноморски спортист (Обзор) - Обзор (Обзор)              3:2 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец)            1:2 
Черноморец (Несебър) - Барселона (Просеник)               9:4 
Сокол (Порой)                                             почива

                           XV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморски спортист (Обзор)       3:0 
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                          7:1 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас)            отложен 
Обзор (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                3:0 сл. 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас)            2:5 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XII кръг - отложен мач

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      6:2 

                           XIII кръг - отложени мачове

3 май 2017, сряда, 17:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)               1:2 
3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор)           1:2 

                           XVI кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Порой) - Обзор (Обзор)                             5:4 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         0:3 сл. 
Черноморски спортист (Обзор) - Барселона (Просеник)       3:0 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            1:2 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           XVII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Сокол (Порой)                      9:1 
14 май 2017, неделя, 15:30 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         3:0 сл. 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор)       0:3 
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                          3:0 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           XV кръг - отложен мач

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас)            2:5 

                           XIII кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 18:30 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   4:1 

                           XVIII кръг

21 май 2017, неделя, 15:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър)         0:3 сл. 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)    8:2 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец)                   5:1 
Сокол (Порой) - Барселона (Просеник)                      3:0 
Обзор (Обзор)                                             почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморски спортист (Обзор) XXX 5:1 5:1 5:0 8:2 3:2 3:0 6:0 3:0 2. Черноморец (Несебър) 0:3 XXX 6:4 4:1 4:2 6:2 9:4 14:1 7:4 3. Устрем (Тънково) 1:2 7:2 XXX 5:1 2:1 3:0 3:1 7:1 3:2 4. Равнец 2011 (Равнец) 3:0 1:2 4:2 XXX 2:0 0:2 5:0 9:1 3:0* 5. Свети Влас (Свети Влас) 1:3 1:2 0:1 1:2 XXX 3:0 5:0 3:0 3:0* 6. Обзор (Обзор) 1:8 2:3 3:0 2:3 4:1 XXX 4:1 2:1 3:0* 7. Барселона (Просеник) 1:6 0:3 0:4 2:3 2:5 3:3 XXX 7:2 3:0* 8. Сокол (Порой) 0:6 1:12 1:6 2:4 0:2 5:4 3:0 XXX 3:0* 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 2:5 5:1 0:3* 5:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Бургас - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан 1980 (Планиница)            16   13   2   1   62:19   41    [*] Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Манолич (Манолич)                  16   11   2   3   65:36   35 [+]          [1 0 1  9:6  3]
 3. Нурсан (Люляково)                  16   11   2   3   61:37   35              [1 0 1  6:9  3]
 4. Липа (Череша)                      16    6   3   7   37:30   21             
 5. Балкан 2009 (Добра поляна)         16    5   3   8   36:48   18             
 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе)   16    5   1  10   45:48   16 [+]          [1 0 1  3:3  3, -3 обща ГР]
 7. Сокол 2008 (Ябълчево)              16    4   4   8   33:41   16              [1 0 1  3:3  3, -8 обща ГР]
 8. Бяла река (Тополица)               16    4   2  10   42:66   14             
 9. Кликач (Кликач)                    16    3   1  12   35:91   10             
--. Съединение (Съединение)             0    0   0   0    0:0     -    [*]      

Бележки
  - Балкан (Планиница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а клубът от Планиница след като е възстановен като Балкан 1980 се включва в "Б" ОФГ - запад.
  - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Съединение (Съединение), 10-ти и отказал се през изминалия сезон; първоначално отново се включва в групата, но след това се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Сунгурларска долина (Сунгурларе) и Манолич (Манолич) се включват в групата.
  - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кликач (Кликач) - Нурсан (Люляково)                       3:10 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Манолич (Манолич)               4:1 (3:1) 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           анулиран 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сунгурларска долина (Сунг.)  3:2 
Липа (Череша) - Бяла река (Тополица)                      1:1 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Нурсан (Люляково) - Липа (Череша)                         1:0 (0:0) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Бяла река (Тополица)                  8:2 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Кликач (Кликач)       12:2 
Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна)      анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Сокол 2008 (Ябълчево)           1:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 анулиран 
Липа (Череша) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)          4:3 
Бяла река (Тополица) - Нурсан (Люляково)                  3:5 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 5:5 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан 1980 (Планиница)      2:5 

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Манолич (Манолич) - Нурсан (Люляково)                     7:2 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Бяла река (Тополица)   7:1 
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Кликач (Кликач)                 8:3 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        3:3 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   3:2 
Липа (Череша) - Балкан 1980 (Планиница)                   0:0 
Бяла река (Тополица) - Съединение (Съединение)            анулиран 
Нурсан (Люляково) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)      2:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич)            3:4 (1:2) 

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Манолич (Манолич) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)      4:4 
Съединение (Съединение) - Нурсан (Люляково)               анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)            отложен 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     2:1 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач)              4:3 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)           11:1 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)                3:0 
Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево)              4:4 
Нурсан (Люляково) - Балкан 1980 (Планиница)               3:8 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич)                       3:5 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Съединение (Съединение)     анулиран 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)           11:1 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               анулиран 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Нурсан (Люляково)                 1:2 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица)         2:1 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           3:9 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Сунгурларска долина (Сунг.)     3:0 сл. 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         1:2 
Бяла река (Тополица) - Кликач (Кликач)                    9:2 (6:1) 
Нурсан (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)            4:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Сунгурларска долина (Сунг.) - Сокол 2008 (Ябълчево)       3:0 
Съединение (Съединение) - Балкан 1980 (Планиница)         анулиран 

                           X кръг

19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Манолич (Манолич) - Балкан 1980 (Планиница)               3:1 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 2009 (Добра поляна)  6:3 
в Кликач:
Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач)                       7:0 
Бяла река (Тополица) - Липа (Череша)                      1:2 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Нурсан (Люляково)                         3:3 
2 април 2017, неделя, 14:30 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 1980 (Планиница)           1:4 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич)                  3:2 
Кликач (Кликач) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)        3:2 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           XII кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 2:1 
Балкан 1980 (Планиница) - Балкан 2009 (Добра поляна)      3:0 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Липа (Череша)          3:2 
Нурсан (Люляково) - Бяла река (Тополица)                  4:2 
Кликач (Кликач)                                           почива

                           XIII кръг

16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Нурсан (Люляково) - Манолич (Манолич)                     4:2 
Бяла река (Тополица) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)   6:2 
Кликач (Кликач) - Балкан 1980 (Планиница)                 1:2 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)        3:3 
Липа (Череша)                                             почива

                           XIV кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явявват.
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                   2:0 
Балкан 1980 (Планиница) - Липа (Череша)                   3:0 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Нурсан (Люляково)      0:5 
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           XV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     3:0 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Манолич (Манолич)      0:4 
Бяла река (Тополица) - Балкан 1980 (Планиница)            2:4 
Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна)              3:3 
Нурсан (Люляково)                                         почива

                           XVI кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач)                       9:1 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                4:3 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица)              6:0 
Балкан 1980 (Планиница) - Нурсан (Люляково)               2:2 
Сунгурларска долина (Сунгурларе)                          почива

                           XVII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                           3:0 сл. 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 1980 (Планиница)     0:3 сл. 
Нурсан (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 7:0 
Бяла река (Тополица) - Балкан 2009 (Добра поляна)         2:1 
Манолич (Манолич)                                         почива

                           XVIII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                         4:2 
Кликач (Кликач) - Бяла река (Тополица)                    5:4 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Нурсан (Люляково)            3:0 сл. 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Сунгурларска долина (Сунг.)       3:0 сл. 
Балкан 1980 (Планиница)                                   почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1980 (Планиница) XXX 4:1 2:2 3:0 3:0 3:0* 1:0 11:1 8:3 --- 2. Манолич (Манолич) 3:1 XXX 7:2 4:2 3:0* 4:4 2:1 8:2 9:1 --- 3. Нурсан (Люляково) 3:8 4:2 XXX 1:0 4:2 2:1 7:0 4:2 7:0 --- 4. Липа (Череша) 0:0 1:2 3:3 XXX 3:0 4:3 3:0 1:1 3:0* --- 5. Балкан 2009 (Добра поляна) 2:5 3:4 3:0* 4:3 XXX 3:2 3:3 2:1 4:3 --- 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе) 0:3* 0:4 0:5 3:2 6:3 XXX 3:0 7:1 12:2 --- 7. Сокол 2008 (Ябълчево) 1:4 5:5 1:2 2:1 3:3 3:0* XXX 6:0 2:0 --- 8. Бяла река (Тополица) 2:4 3:2 3:5 1:2 2:1 6:2 4:4 XXX 9:2 --- 9. Кликач (Кликач) 1:2 3:5 3:10 3:9 3:3 3:2 3:2 5:4 XXX --- 10. Съединение (Съединение) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре