ОФГ Добрич 2016/17


ОФГ Добрич - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 20   19   0   1   77:18   57 <-  Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Лозенец 2015 (Лозенец)             20   17   0   3   85:22   51 <-  3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Орловец 2008 (Победа)              20   14   1   5   68:15   43 <-           
 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     20   13   2   5   50:36   41              
 5. Устрем Д (Дончево)                 20   11   1   8   38:26   34              
 6. Албена 97 (Оброчище)               20    8   4   8   39:51   28              
 7. Нефтяник 2010 (Шабла)              20    7   4   9   34:46   25              
 8. Христо Ботев (Стожер)              20    5   1  14   27:67   16              
 9. Дружба (Люляково)                  20    4   0  16   31:66   12              
10. Вихър 2013 (Бранище)               20    3   1  16   24:72   10              
11. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           20    2   0  18   12:66    6              

Бележки
  - Добруджанец (Паскалево), 1-ви; Устрем (Дропла), 6-ти; Стражица 2012 (Стражица), 13-ти; и Спартак 2012 (Славеево), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа.
  - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     0:3 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  5:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище)     7:0 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             5:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       3:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Орловец 2008 (Победа)              0:7 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             0:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:0 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:5 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                 6:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)            6:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   1:5 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър 2013 (Бранище)              3:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             2:10 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     0:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        2:0 
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 0:1 
Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)                 3:0 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         2:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево)       3:2 
Христо Ботев (Стожер) - Вихър 2013 (Бранище)              1:0 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)          2:3 
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:5 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Вихър 2013 (Бранище)         5:0 
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 3:1 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         8:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)   3:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево)                1:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково)                  0:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          1:2 
Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец)               0:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    2:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    3:2 
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              3:1 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        2:4 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             8:2 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                1:3 
Вихър 2013 (Бранище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:1 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              5:1 
Устрем Д (Дончево) - Вихър 2013 (Бранище)                 4:0 
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              4:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   1:0 
Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла)             4:0 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            3:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        0:4 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               2:3 
Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево)                    2:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             0:7 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Нефтяник 2010 (Шабла)            3:2 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     6:0 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  2:4 
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     2:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       1:2 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър 2013 (Бранище)              1:0 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер)             5:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        2:0 
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             3:0 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                 1:7 
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)            2:7 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   1:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           0:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              5:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Вихър 2013 (Бранище)             6:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:7 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 2:1 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     3:1 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево)                 2:1 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XVI кръг

13 април 2017, четвъртък, 17:30 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Христо Ботев (Стожер)              5:3 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       3:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:4 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:3 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         отложен 
1 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         5:1 * 
* - датата на мача не е сигурна.
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                1:0 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         1:3 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 4:1 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          2:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     2:2 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)              0:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         0:7 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   9:0 
Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла)                3:0 
Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище)                  6:2 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XVI кръг - отложен мач

1 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         5:1 * 
* - датата на мача не е сигурна.

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево)               3:1 
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    5:1 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    2:5 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          5:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              4:4 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        2:0 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             1:7 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    1:3 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                2:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър 2013 (Бранище)           1:0 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   2:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Орловец 2008 (Победа)             1:1 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем Д (Дончево)                 0:2 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              0:0 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            0:1 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Нефтяник 2010 (Шабла)        4:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    7:4 
Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище)               1:1 
Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково)                    2:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджански спортист (Ст.Караджа) XXX 3:1 2:0 9:0 1:0 5:1 4:1 2:0 3:2 5:0 6:0 2. Лозенец 2015 (Лозенец) 1:2 XXX 3:2 2:0 3:1 8:2 3:2 6:0 5:2 6:1 8:0 3. Орловец 2008 (Победа) 2:4 0:1 XXX 5:1 1:0 4:0 4:0 5:0 6:0 1:0 4:0 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0 1:0 2:1 XXX 3:2 2:2 1:3 7:4 2:0 7:0 3:1 5. Устрем Д (Дончево) 1:5 0:1 0:5 3:1 XXX 3:0 3:0 2:0 2:0 4:0 3:0 6. Албена 97 (Оброчище) 2:4 1:7 0:2 0:3 2:1 XXX 3:1 4:0 5:2 1:1 3:0 7. Нефтяник 2010 (Шабла) 0:4 1:3 1:1 2:2 1:1 4:4 XXX 5:2 2:1 3:1 2:1 8. Христо Ботев (Стожер) 1:7 2:7 0:7 0:2 1:3 0:0 1:0 XXX 4:1 1:0 5:0 9. Дружба (Люляково) 2:5 0:3 1:7 0:5 2:4 2:4 0:1 3:1 XXX 6:2 3:0 10. Вихър 2013 (Бранище) 1:3 2:10 0:7 2:3 0:2 2:3 5:2 5:3 0:3 XXX 2:1 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3 0:7 0:4 0:2 0:3 0:2 2:3 1:2 5:1 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Добрич - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2012 (Карапелит)            18   15   2   1   56:13   47     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Зърнево)                  18   12   5   1   64:23   41     3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Жегларци)                   18   11   3   4   48:31   36              
 4. Заря 2006 (Крушари)                18    8   1   9   49:39   25              
 5. Дружба Б (Безмер)                  18    6   5   7   37:38   23              
 6. Искра 41 (Бенковски)               18    6   2  10   37:58   20              
 7. Добруджанец (Овчарово)             18    5   4   9   33:37   19              
 8. Сокол 2012 (Соколово)              18    4   4  10   34:58   16 <-           
 9. Спортист (Стефаново)               18    3   5  10   53:57   14 <-           
10. Стрела 2004 (Орляк)                18    4   1  13   21:78   13              

Бележки
  - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа.
  - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново)                  7:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)            1:1 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   4:1 
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                   4:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк)             6:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Левски 2012 (Карапелит)               1:0 
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                0:8 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 0:4 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                6:1 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово)                 7:0 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                      2:2 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              6:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   2:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              5:4 
Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски)            5:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер)                  7:0 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   5:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                  4:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                5:0 
Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит)          0:3 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   2:1 
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово)               3:1 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  4:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Спартак (Зърнево)               1:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              4:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                1:1 
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    6:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               8:1 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                   7:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Левски 2012 (Карапелит)           1:2 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                5:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци)                4:0 
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)               3:0 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             2:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер)                 2:2 
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    7:0 
Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит)             1:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)             1:1 
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                  5:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 0:3 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      0:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Спортист (Стефаново)            4:1 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово)              3:2 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                1:2 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   1:1 
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                   2:1 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево)                  1:1 
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово)            4:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             0:3 

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Дружба Б (Безмер)               4:3 
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                3:2 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 3:2 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                3:3 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                 2:3 

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      4:1 
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              1:0 
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   6:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              2:2 
Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит)            1:3 

                           XIII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново)                  7:3 
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                   1:3 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово)                  4:1 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                отложен 
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          отложен 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                4:3 
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          3:0 

                           XIV кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                   2:3 
Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари)               4:3 
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                  5:1 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)               1:1 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              9:0 

                           XV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                0:0 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    2:4 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               3:2 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   0:6 
Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2012 (Соколово)           6:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                4:3 
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          3:0 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                3:3 
Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит)                0:2 
Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                     4:3 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк)               7:2 
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             4:1 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)                 4:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    1:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари)             3:0 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             5:3 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                  5:2 

                           XVIII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:0 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                      1:1 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Левски 2012 (Карапелит)            3:4 
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски)              2:2 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                3:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2012 (Карапелит) XXX 1:1 4:0 3:0 4:3 5:0 3:0 6:0 4:1 6:0 2. Спартак (Зърнево) 1:1 XXX 4:1 5:0 4:3 5:1 3:2 7:0 7:1 7:0 3. Вихър (Жегларци) 0:2 2:2 XXX 6:3 1:1 4:1 3:2 4:1 2:1 7:0 4. Заря 2006 (Крушари) 1:2 1:3 2:4 XXX 4:0 3:2 6:1 3:1 5:2 3:0 5. Дружба Б (Безмер) 1:0 1:1 0:1 2:1 XXX 4:1 0:0 4:0 7:3 6:1 6. Искра 41 (Бенковски) 1:3 5:2 1:1 0:8 5:1 XXX 2:0 3:2 3:2 5:0 7. Добруджанец (Овчарово) 0:3 1:2 0:4 1:0 1:1 4:1 XXX 4:0 5:3 9:0 8. Сокол 2012 (Соколово) 1:2 2:3 4:3 4:3 2:2 2:2 1:1 XXX 5:4 7:2 9. Спортист (Стефаново) 3:4 1:1 2:3 3:3 7:0 8:1 1:1 2:2 XXX 6:1 10. Стрела 2004 (Орляк) 0:3 0:6 1:2 0:3 2:1 4:3 4:1 3:0 3:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Добрич - финали

                           За 3-4 място

3 юни 2017, събота, 15:30 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спартак (Зърнево)                анулиран * 
* - двата отбора не желаят да участват.

                           Финал

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Левски 2012 (Карапелит)      3:1 (2:0) 

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре