ОФГ Габрово 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1927 (Дряново)           20   16   3   1   95:28   51    
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра 1919 (Габрово)               20   15   4   1  136:24   49 [+]
 3. Дан Колов (Сенник)                 20   12   4   4   75:33   40    
 4. Чардафон 1919 (Габрово)            20   12   3   5  102:23   39    
 5. Ангел Кънчев (Трявна)              20   10   3   7   49:38   33    
 6. Балкан (Плачковци)                 20    9   2   9   45:47   29 [+] [1 0 1  6:5  3]
 7. Вихър 1962 (Ряховците)             20    9   2   9   51:71   29     [1 0 1  5:6  3]
 8. Юнак 2006 (Кормянско)              20    7   2  11   50:72   23    
 9. Академик (Габрово)                 20    5   0  15   39:60   15    
10. Планинец (Батошево)                20    2   1  17   25:121   7    
11. Стрела 2006 (Шумата)               20    1   0  19   24:174   3    

Бележки
  - Видима (Душево), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Янтра 1919 (Габрово) и Балкан (Плачковци) се включват в групата.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                отложен 
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               2:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Планинец (Батошево)               7:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)                11:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        отложен 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                1:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        3:4 
Стрела 2006 (Шумата)                                      почива

                           II кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:20 
Академик (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)             1:4 
Планинец (Батошево) - Янтра 1919 (Габрово)                1:3 
Дан Колов (Сенник) - Юнак 2006 (Кормянско)                2:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            4:1 
Балкан (Плачковци)                                        почива

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Стрела 2006 (Шумата)                 4:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)             1:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 2:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Планинец (Батошево)            9:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)              1:4 
Вихър 1962 (Ряховците)                                    почива

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Академик (Габрово)                 2:7 
Планинец (Батошево) - Чардафон 1919 (Габрово)             0:11 
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)             1:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              0:3 
Балкан (Плачковци) - Вихър 1962 (Ряховците)               4:1 
Юнак 2006 (Кормянско)                                     почива

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела 2006 (Шумата)             6:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци)                0:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)          4:3 
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)              3:0 
Академик (Габрово) - Планинец (Батошево)                  6:4 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак 2006 (Кормянско)            4:1 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:3 
Балкан (Плачковци) - Янтра 1919 (Габрово)                 2:5 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
в Кормянско:
Стрела 2006 (Шумата) - Планинец (Батошево)                1:0 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Академик (Габрово)                   2:0 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)              6:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)            13:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Балкан (Плачковци)             3:2 
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                отложен 
Планинец (Батошево) - Дан Колов (Сенник)                  1:5 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                4:5 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           VIII кръг

7 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                 1:10 
Ангел Кънчев (Трявна) - Планинец (Батошево)               7:1 
Балкан (Плачковци) - Чардафон 1919 (Габрово)              0:4 
Вихър 1962 (Ряховците) - Локомотив 1927 (Дряново)         1:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово)              1:4 
Академик (Габрово)                                        почива

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                4:5 

                           IX кръг

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)              18:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак 2006 (Кормянско)          9:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)         10:0 
Академик (Габрово) - Балкан (Плачковци)                   0:3 
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                2:3 
Планинец (Батошево)                                       почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)              1:5 
Балкан (Плачковци) - Планинец (Батошево)                  3:0 
Вихър 1962 (Ряховците) - Академик (Габрово)               1:5 
Юнак 2006 (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           3:3 
Дан Колов (Сенник)                                        почива

                           XI кръг

27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
в Кормянско:
Планинец (Батошево) - Вихър 1962 (Ряховците)              0:3 
27 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци)                   2:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела 2006 (Шумата)           8:1 
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Академик (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)                0:3 сл. 
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

                           XII кръг

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               7:2 
в Габрово, ст."Априлов":
Академик (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)                 0:4 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Балкан (Плачковци)                3:1 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
в Кормянско:
Планинец (Батошево) - Юнак 2006 (Кормянско)               2:3 
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        0:3 
Стрела 2006 (Шумата)                                      почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 19:30 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Янтра 1919 (Габрово) - Планинец (Батошево)               14:0 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)            9:0 
Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                0:2 
Вихър 1962 (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)            2:0 
19 март 2017, неделя, 16:00 ч:
в Царева ливада:
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Габрово)             4:0 
Балкан (Плачковци)                                        почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци)                 1:5 
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак 2006 (Кормянско)             1:1 
Дан Колов (Сенник) - Янтра 1919 (Габрово)                 3:3 
Планинец (Батошево) - Локомотив 1927 (Дряново)            0:7 
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              отложен 
1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:2 
Вихър 1962 (Ряховците)                                    почива

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Академик (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)                 6:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Планинец (Батошево)            17:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             2:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              4:0 
Вихър 1962 (Ряховците) - Балкан (Плачковци)               4:2 
Юнак 2006 (Кормянско)                                     почива

                           XVI кръг

9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)             1:6 
Балкан (Плачковци) - Юнак 2006 (Кормянско)                3:5 
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)          1:2 
Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)              2:1 
Планинец (Батошево) - Академик (Габрово)                  2:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XVII кръг

16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Планинец (Батошево) - Стрела 2006 (Шумата)                5:2 
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   отложен 
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           0:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)                11:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)            1:6 
8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   1:3 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско)              2:10 
Вихър 1962 (Ряховците) - Янтра 1919 (Габрово)             2:5 
Балкан (Плачковци) - Локомотив 1927 (Дряново)             0:4 
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                1:0 
Дан Колов (Сенник) - Планинец (Батошево)                  9:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIX кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Дан Колов (Сенник) - Стрела 2006 (Шумата)                11:1 
Планинец (Батошево) - Ангел Кънчев (Трявна)               2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)              0:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър 1962 (Ряховците)         8:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)              7:2 
Академик (Габрово)                                        почива

                           XIV кръг - отложен мач

1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:2 

                           XX кръг

7 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)               0:20 
Юнак 2006 (Кормянско) - Локомотив 1927 (Дряново)          1:7 
Вихър 1962 (Ряховците) - Чардафон 1919 (Габрово)          2:2 
Балкан (Плачковци) - Академик (Габрово)                   3:0 
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                2:4 
Планинец (Батошево)                                       почива

                           XVII кръг - отложен мач

8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   1:3 

                           XXI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)              8:1 
Планинец (Батошево) - Балкан (Плачковци)                  0:5 
Академик (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)               1:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)           9:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)           1:1 
Дан Колов (Сенник)                                        почива

                           XXII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Локомотив 1927 (Дряново)           5:10 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            4:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Академик (Габрово)                3:0 
Вихър 1962 (Ряховците) - Планинец (Батошево)              6:2 
Балкан (Плачковци) - Дан Колов (Сенник)                   3:2 
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1927 (Дряново) XXX 1:1 2:2 3:4 4:3 3:2 8:0 9:1 4:0 9:1 8:1 2. Янтра 1919 (Габрово) 3:3 XXX 2:4 4:1 4:0 11:1 13:0 7:2 11:2 14:0 18:0 3. Дан Колов (Сенник) 1:2 3:3 XXX 2:1 2:3 2:0 7:2 2:2 2:0 9:2 11:1 4. Чардафон 1919 (Габрово) 0:3 1:1 3:0 XXX 0:1 0:0 10:0 9:2 1:4 17:0 9:0 5. Ангел Кънчев (Трявна) 1:2 0:3 2:4 0:3 XXX 3:1 4:1 1:1 1:0 7:1 8:1 6. Балкан (Плачковци) 0:4 2:5 3:2 0:4 1:1 XXX 4:1 3:5 3:0 3:0 4:1 7. Вихър 1962 (Ряховците) 1:2 2:5 2:2 2:2 2:0 4:2 XXX 4:1 1:5 6:2 6:1 8. Юнак 2006 (Кормянско) 1:7 1:4 0:2 0:4 1:2 0:3 1:6 XXX 3:0 7:2 6:3 9. Академик (Габрово) 1:4 0:4 1:3 1:2 4:5 0:3 1:2 0:3* XXX 6:4 6:0 10. Планинец (Батошево) 0:7 1:3 1:5 0:11 2:2 0:5 0:3 2:3 2:1 XXX 5:2 11. Стрела 2006 (Шумата) 5:10 0:20 1:10 0:20 1:5 1:5 1:6 2:10 2:7 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

няма

нагоре