ОФГ Ловеч 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Априлци 2001 (Априлци)             18   16   0   2   58:17   48        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Пещера (Галата)                    18   15   1   2   61:16   46               
 3. Балкан (Български извор)           18   12   0   6   45:33   36 [+]           
 4. Вежен (Тетевен)                    18   11   1   6   54:25   34 [+]           
 5. Чавдар (Троян)                     18    8   2   8   43:40   26               
 6. Изгрев (Ябланица)                  18    8   0  10   27:36   24               
 7. Тетевен (Тетевен)                  18    6   1  11   34:45   19 [+][*]        
 8. Спортист Озрен (Голям извор)       18    4   1  13   19:48   13               
 9. Ботев (Луковит)                    18    4   0  14   27:80   12 [-][*]        
10. Успех (Угърчин)                    18    3   0  15   25:53    9    [*]        

Бележки
  - Ботев (Луковит), 10-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с Литекс (Ловеч), след което е възстановен и се включва в ОФГ Ловеч.
  - Светкавица (Градежница), 5-ти през изминалия сезон; се откава от участие.
  - Олимпик 2000 (Тетевен), 8-ми и отказал се през изминалия сезон; се възстановява като Тетевен (Тетевен) и отново се включва в групата.
  - Вежен (Тетевен) и Балкан (Български извор) се включват в групата.
  - На полусезона Успех (Угърчин) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          отложен 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         отложен 
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              2:0 
Ботев (Луковит) - Чавдар (Троян)                          2:5 
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  5:2 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          1:2 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         1:5 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   2:3 
Балкан (Български извор) - Ботев (Луковит)                4:2 
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Успех (Угърчин)                       4:7 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            0:4 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 15:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         7:1 
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Тетевен (Тетевен)                       5:0 
Ботев (Луковит) - Пещера (Галата)                         0:4 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          1:0 
Успех (Угърчин) - Чавдар (Троян)                          4:1 

                           I кръг - отложени мачове

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          1:2 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         1:5 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                        3:3 
Балкан (Български извор) - Успех (Угърчин)                3:2 
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)            2:1 
Вежен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Тетевен (Тетевен)                     0:3 
Ботев (Луковит) - Вежен (Тетевен)                         1:7 
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     5:0 
Чавдар (Троян) - Балкан (Български извор)                 3:1 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         отложен 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         1:4 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Балкан (Български извор)              2:4 
Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                          3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Успех (Угърчин)            2:1 
в Априлци:
Вежен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:2 
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Луковит)                       4:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Успех (Угърчин) - Вежен (Тетевен)                         0:3 
Чавдар (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)             4:0 
Балкан (Български извор) - Пещера (Галата)                2:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Луковит) - Тетевен (Тетевен)                       1:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                4:1 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Пещера (Галата)                       0:6 
Спортист Озрен (Голям извор) - Балкан (Български извор)   1:4 
Вежен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                          2:3 
Изгрев (Ябланица) - Успех (Угърчин)                       3:0 
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:6 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Тетевен (Тетевен)                3:0 
Успех (Угърчин) - Ботев (Луковит)                         8:1 
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        3:1 
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                3:0 
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            4:0 

                           V кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         1:4 

                           X кръг

2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          отложен 
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         1:1 
Балкан (Български извор) - Изгрев (Ябланица)              4:1 
Чавдар (Троян) - Ботев (Луковит)                         10:3 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  отложен 
14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          2:0 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:3 сл. 

                           XI кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Успех (Угърчин) - Тетевен (Тетевен)                       0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар (Троян)                   3:0 
Ботев (Луковит) - Балкан (Български извор)                2:1 
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 
Вежен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:0 

                           X кръг - отложени мачове

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          2:0 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:3 сл. 

                           XII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Вежен (Тетевен)                       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          3:4 
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         6:1 
Балкан (Български извор) - Априлци 2001 (Априлци)         3:2 
Чавдар (Троян) - Успех (Угърчин)                          3:0 сл. 

                           XIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Тетевен (Тетевен)                        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Успех (Угърчин) - Балкан (Български извор)                0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)            0:1 
Изгрев (Ябланица) - Вежен (Тетевен)                       2:1 

                           XIV кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                     отложен 
Вежен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                         отложен 
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     отложен 
Пещера (Галата) - Успех (Угърчин)                         3:0 сл. 
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 отложен 
10 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                     3:0 
Вежен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                         8:3 
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     0:1 
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 3:0 

                           XV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Балкан (Български извор) - Тетевен (Тетевен)              2:1 
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:3 
Успех (Угърчин) - Спортист Озрен (Голям извор)            0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  3:1 
Ботев (Луковит) - Изгрев (Ябланица)                       2:1 

                           XVI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                      10:2 
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                1:3 
Вежен (Тетевен) - Успех (Угърчин)                         3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)             2:2 
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                0:3 

                           XVII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Тетевен (Тетевен)                       3:0 
Балкан (Български извор) - Спортист Озрен (Голям извор)   3:0 
Чавдар (Троян) - Вежен (Тетевен)                          1:4 
Успех (Угърчин) - Изгрев (Ябланица)                       0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                  3:1 

                           XVIII кръг

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                1:2 
Ботев (Луковит) - Успех (Угърчин)                         3:0 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        3:0 
Вежен (Тетевен) - Балкан (Български извор)                5:1 
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            4:7 

                           XIV кръг - отложени мачове

10 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                     3:0 
Вежен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                         8:3 
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     0:1 
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Априлци 2001 (Априлци) XXX 3:0* 7:1 3:1 3:0 4:1 3:0 5:0 3:1 5:2 2. Пещера (Галата) 3:0* XXX 0:3 1:1 3:0* 3:0* 3:0 4:0 6:1 3:0* 3. Балкан (Български извор) 3:2 2:3 XXX 3:0 3:0 4:1 2:1 3:0 4:2 3:2 4. Вежен (Тетевен) 0:2 1:5 5:1 XXX 2:3 3:0* 5:0 3:0 8:3 3:0* 5. Чавдар (Троян) 2:3 0:3 3:1 1:4 XXX 3:1 3:0* 4:0 10:3 3:0* 6. Изгрев (Ябланица) 1:3 0:3 2:0 2:1 3:0 XXX 0:3 1:0 4:1 3:0 7. Тетевен (Тетевен) 1:2 0:6 2:4 0:3* 3:3 3:0 XXX 2:0 10:2 4:7 8. Спортист Озрен (Голям извор) 0:1 4:7 1:4 0:4 2:2 3:4 1:2 XXX 2:1 2:1 9. Ботев (Луковит) 1:6 0:4 2:1 1:7 2:5 2:1 1:0 0:1 XXX 3:0* 10. Успех (Угърчин) 0:3* 1:4 0:3* 0:3 4:1 0:3* 0:3* 0:3* 8:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре