ОФГ Пазарджик 2016/17


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Паталеница)                30   25   2   3  106:41   77        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сарая (Сарая)                      30   24   4   2   96:28   76                [1 1 0  3:1  4]
 3. Брацигово (Брацигово)              30   24   4   2  129:26   76                [0 1 1  1:3  1]
 4. Братаница (Братаница)              30   16   4  10   80:47   52               
 5. Величково (Величково)              30   16   2  12   74:69   50               
 6. Спартак (Калугерово)               30   13   8   9   49:36   47               
 7. Зенит (Ветрен дол)                 30   11   7  12   58:62   40                [3 0 1  8:7  9]
 8. Тракия (Пазарджик)                 30   13   1  16   47:67   40                [2 0 2  8:9  6]
 9. Вихър (Ветрен)                     30   12   4  14   52:68   40                [1 0 3  7:7  3]
10. Тракиец 2005 (Главиница)           30   11   5  14   60:63   38                [1 0 1  6:6  3, 3 гола на чужд терен]
11. Локомотив 2011 (Септември)         30   11   5  14   57:63   38                [1 0 1  6:6  3, 2 гола на чужд терен]
12. Родопи 1921 (Козарско)             30   10   1  19   44:65   31                [1 0 1  2:1  3]
13. Балкан (Варвара)                   30    9   4  17   37:79   31 [-]            [1 0 1  1:2  3]
-------------------------------------------------------------------
14. Марица (Белово)                    30    9   1  20   53:89   28        Изпада 
15. Юнак (Ивайло)                      30    7   4  19   45:72   25 [+]    Изпада 
16. Ботев (Момина клисура)             30    0   2  28   26:138   2 [+][*] Изваден

Бележки
  - Балкан (Варвара) изпада в "А" ОФГ от Югозападна "В" АФГ.
  - Свобода 2011 (Пещера), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Светкавица (Синитово) и Тракиец (Исперихово) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Юнак (Ивайло) и Ботев (Момина клисура) влизат в "А" ОФГ от "Б" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - На 22 март 2017 г. Ботев (Момина клисура) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Братаница (Братаница) - Ботев (Момина клисура)           12:1 
Юнак (Ивайло) - Брацигово (Брацигово)                     1:5 
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  1:3 (1:2) 
Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково)        1:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 2:0 
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 1:2 

                           II кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)                   3:8 
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               0:2 
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  5:0 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                3:1 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       2:6 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                7:1 
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     отложен 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         1:1 
6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     4:0 

                           III кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Ботев (Момина клисура)                    3:2 
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                1:1 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            1:5 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                5:0 
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         6:1 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                 2:0 

                           II кръг - отложен мач

6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     4:0 

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)                 2:2 
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          2:3 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:0 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  7:2 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        7:2 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     2:2 
Юнак (Ивайло) - Зенит (Ветрен дол)                        1:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)             5:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура)              10:3 
Сарая (Сарая) - Юнак (Ивайло)                             4:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)        0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                0:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              0:2 
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    4:0 
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        0:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           3:1 

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Марица (Белово)                  1:4 
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  8:2 
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:3 
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            5:4 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                3:0 
Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 (Септември)                0:1 
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        0:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     2:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура)                   10:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           3:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Юнак (Ивайло)                        2:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          2:6 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      0:5 
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   2:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово)                   0:1 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Величково (Величково)            1:7 
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    6:2 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    8:1 
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:0 
Юнак (Ивайло) - Родопи 1921 (Козарско)                    1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   4:3 
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                3:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Марица (Белово)                    3:1 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Ботев (Момина клисура)       6:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        1:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               3:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак (Ивайло)                  3:2 
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    0:2 
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  0:7 
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     2:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Спартак (Калугерово)              4:2 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               8:1 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   6:2 
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  6:0 
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен)                            2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1 
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           4:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Спартак (Калугерово)             1:3 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)               2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)       1:6 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  4:2 
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                       1:2 
Балкан (Варвара) - Юнак (Ивайло)                          1:2 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   1:2 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                0:1 * 
* - Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.

                           XII кръг

5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница)              1:3 
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              1:1 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             3:1 
Юнак (Ивайло) - Марица (Белово)                           5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Балкан (Варвара)                     6:0 
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            4:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     4:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               1:0 

                           XIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)           4:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             1:1 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               1:1 
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          0:2 
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      2:1 
Величково (Величково) - Юнак (Ивайло)                     6:3 
в Главиница: *
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              3:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Спартак.
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               0:3 сл. * 
* - първоначално 4:0, в последствие на домакините е присъдена служебна
    загуба, тъй като присъствалото на мача медицинско лице не е бил лекар
    или фелдшер, а кинезетерапевт.

                           XIV кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)            2:10 
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               2:4 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово)                      1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                1:4 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           6:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)             4:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         1:3 

                           XV кръг

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)         9:1 
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   5:2 
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     0:2 
Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември)              3:0 
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:5 
Левски (Паталеница) - Юнак (Ивайло)                       4:1 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             3:1 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                 1:2 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Братаница (Братаница)            1:5 
Брацигово (Брацигово) - Юнак (Ивайло)                     6:1 
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      0:2 
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)        2:1 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      0:1 
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                 1:0 
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 2:0 
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  5:1 

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   3:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               0:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  5:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                3:1 
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                0:0 
Юнак (Ивайло) - Братаница (Братаница)                     0:2 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         1:1 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       1:2 

                           XVIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Юнак (Ивайло)                    1:1 
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                4:1 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     0:0 
Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември)          4:1 
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            2:1 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                6:2 
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         0:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик)                 3:1 

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура)                 3:0 
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          3:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        0:4 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     4:1 
Зенит (Ветрен дол) - Юнак (Ивайло)                        3:2 (1:2) 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             1:3 

                           XX кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Зенит (Ветрен дол)               0:3 сл. 
Юнак (Ивайло) - Сарая (Сарая)                             2:3 
Братаница (Братаница) - Локомотив 2011 (Септември)        4:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                4:0 
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              4:0 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           3:2 
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    5:0 
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:3 

                           XXI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Ботев (Момина клисура)                  3:0 сл. 
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            0:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                6:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Юнак (Ивайло)                2:1 
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        4:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     1:0 

                           XXII кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Сарая (Сарая)                    0:3 сл. 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           3:2 
Юнак (Ивайло) - Тракия (Пазарджик)                        4:2 
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          7:1 
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      5:0 
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   4:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   2:2 

                           XXIII кръг

14 април 2017, петък, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура)            3:0 сл. 
Марица (Белово) - Спартак (Калугерово)                    0:4 
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    1:3 
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    0:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Юнак (Ивайло)                    2:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   2:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая)                0:4 

                           XXIV кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 2011 (Септември)       0:3 сл. 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        2:1 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               3:0 
Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:2 
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                    3:0 
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  3:0 
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     6:2 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)              1:0 

                           XXV кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               2:6 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   0:10 
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  4:3 
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                            0:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             0:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    0:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)           2:5 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Ботев (Момина клисура)             3:0 сл. 

                           XXVI кръг

8 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)               0:3 сл. 
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)       1:0 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен)                       2:1 
Юнак (Ивайло) - Балкан (Варвара)                          1:1 
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   3:0 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             6:0 
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                2:0 

                           XXVII кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура)              3:0 сл. 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             3:2 
Марица (Белово) - Юнак (Ивайло)                           3:1 
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                     4:1 
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            0:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     3:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)               3:0 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              0:0 

                           XXVIII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)           0:3 сл. 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             3:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               1:1 
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          4:0 
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      5:1 
Юнак (Ивайло) - Величково (Величково)                     3:0 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               3:1 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)              1:1 

                           XXIX кръг

24 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)            3:0 сл. 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               4:0 
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло)                      0:1 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                2:0 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           1:2 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)             3:1 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         0:1 

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)         0:3 сл. 
Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                   5:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово)              2:5 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     4:0 
Зенит (Ветрен дол) - Спартак (Калугерово)                 0:2 
Юнак (Ивайло) - Левски (Паталеница)                       4:4 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             0:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Паталеница) XXX 2:6 0:3* 4:0 8:1 2:0 5:1 7:2 5:0 3:3 4:1 4:0 6:2 6:2 4:1 3:0* 2. Сарая (Сарая) 1:2 XXX 3:1 4:1 4:0 1:1 4:1 2:1 4:0 5:1 3:1 3:1 4:0 6:2 4:0 10:2 3. Брацигово (Брацигово) 3:1 0:0 XXX 3:1 6:0 1:1 7:1 4:0 8:1 7:1 7:2 5:4 3:0 6:2 6:1 3:0* 4. Братаница (Братаница) 2:4 2:2 0:2 XXX 3:1 1:1 4:1 3:0 3:0 1:0 4:0 1:1 6:0 3:0 4:0 12:1 5. Величково (Величково) 2:6 2:5 3:2 3:2 XXX 4:2 2:0 3:1 5:0 3:0 2:1 2:1 8:2 4:1 6:3 3:0* 6. Спартак (Калугерово) 0:1 0:2 0:0 3:2 1:0 XXX 1:2 3:1 2:2 3:2 1:1 5:0 2:2 3:1 0:1 3:0* 7. Зенит (Ветрен дол) 1:3 0:0 0:0 1:1 1:4 0:2 XXX 4:3 2:1 1:1 3:2 3:0 6:0 5:1 3:2 10:3 8. Тракия (Пазарджик) 1:2 1:3 0:5 6:3 3:1 2:0 2:0 XXX 3:1 3:2 2:5 1:0 1:2 1:0 2:0 2:1 9. Вихър (Ветрен) 0:5 0:3 0:3 0:2 4:0 1:0 1:2 4:0 XXX 2:0 1:1 5:2 6:1 3:0 0:1 3:2 10. Тракиец 2005 (Главиница) 0:2 4:2 2:6 3:1 1:1 3:1 0:0 1:1 1:2 XXX 3:2 0:1 0:1 5:0 3:2 9:1 11. Локомотив 2011 (Септември) 1:2 0:4 0:4 0:2 1:0 1:1 3:3 4:0 1:1 4:3 XXX 1:0 4:0 2:5 2:1 6:0 12. Родопи 1921 (Козарско) 0:2 0:1 0:2 1:4 1:5 1:3 3:1 3:0 5:0 1:3 1:6 XXX 2:0 5:0 2:0 4:1 13. Балкан (Варвара) 1:3 0:2 0:7 4:3 4:0 0:1 4:1 0:2 0:0 0:2 3:1 1:0 XXX 0:3 1:2 3:0 14. Марица (Белово) 2:3 1:2 0:10 1:2 2:2 0:4 2:1 0:1 2:3 6:2 3:0 5:0 1:3 XXX 3:1 3:0* 15. Юнак (Ивайло) 4:4 2:3 1:5 0:2 3:0 1:2 1:1 4:2 2:3 1:2 0:1 1:2 1:1 5:1 XXX 3:2 16. Ботев (Момина клисура) 1:3 0:3* 2:10 1:5 1:7 1:3 0:3* 0:3* 3:8 0:3* 0:3* 0:3* 2:2 1:4 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище II (Панагюрище)            20   18   0   2   77:12   54     Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Гелеменово (Гелеменово)            20   17   1   2   75:15   52          
 3. Миньор (Елшица)                    20   14   3   3   54:20   45          
 4. Барикади (Стрелча)                 20   10   3   7   48:38   33           [1 1 0  4:2  4]
 5. Спартак (Щърково)                  20   10   3   7   43:37   33           [0 1 1  2:4  1]
 6. Спартак (Бошуля)                   20    7   3  10   30:48   24          
 7. Лесичово (Лесичово)                20    7   2  11   30:57   23          
 8. Светкавица (Синитово)              20    7   0  13   26:54   21 [-]      
 9. Виноградец 2014 (Виноградец)       20    3   4  13   27:48   13          
10. Карабунар (Карабунар)              20    3   2  15   19:61   11          
11. Шипка (Драгор)                     20    2   3  15   22:61    9 [+]      

Бележки
  - Светкавица (Синитово) изпада от "А" ОФГ.
  - Юнак (Ивайло) влиза в "А" ОФГ.
  - Шипка (Драгор) се включва в групата.
  - Спартак (Щърково) играе домакинските си мачове през пролетта в Калугерово.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Щърково)               2:0 
Миньор (Елшица) - Оборище II (Панагюрище)                 2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Виноградец 2014 (Виноградец)      2:1 
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       1:4 
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Бошуля)                  2:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Спартак (Бошуля)                      1:0 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово)             8:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)                4:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка (Драгор)             1:1 
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 2:2 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково)                       1:1 
Светкавица (Синитово) - Оборище II (Панагюрище)           0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             1:6 
Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец)      0:0 
Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча)                     2:3 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча)                    2:2 
Оборище II (Панагюрище) - Шипка (Драгор)                  5:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля)           1:3 
Гелеменово (Гелеменово) - Светкавица (Синитово)           4:0 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     6:0 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Оборище II (Панагюрище)           0:7 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково)                   2:5 
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   отложен 
Шипка (Драгор) - Гелеменово (Гелеменово)                  1:5 
Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец)         2:0 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   2:0 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец)          3:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Бошуля)                7:0 
Гелеменово (Гелеменово) - Карабунар (Карабунар)           6:1 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          2:1 
Лесичово (Лесичово) - Светкавица (Синитово)               2:0 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Спартак (Щърково)                 2:0 
Барикади (Стрелча) - Оборище II (Панагюрище)              1:4 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      1:2 
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   1:1 
Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово)                1:4 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Виноградец 2014 (Виноградец)    4:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Барикади (Стрелча)              2:1 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        5:1 
Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар)               3:0 
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    3:0 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   2:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково)                        2:5 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Светкавица (Синитово)             1:3 
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    3:0 
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      1:4 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Гелеменово (Гелеменово)    3:9 
Оборище II (Панагюрище)                                   почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Спартак (Щърково) - Оборище II (Панагюрище)               1:5 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            5:1 
Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча)                  2:2 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Бошуля)                  2:0 
Шипка (Драгор) - Карабунар (Карабунар)                    4:1 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково)                 0:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         1:1 
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                3:2 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        0:1 
Оборище II (Панагюрище) - Гелеменово (Гелеменово)         2:0 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Гелеменово (Гелеменово)               1:2 
Оборище II (Панагюрище) - Миньор (Елшица)                 4:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Светкавица (Синитово)      3:0 
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       4:0 
Спартак (Бошуля) - Карабунар (Карабунар)                  1:0 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково)                      2:2 
Лесичово (Лесичово) - Оборище II (Панагюрище)             0:7 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча)                0:2 
Шипка (Драгор) - Виноградец 2014 (Виноградец)             1:5 
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 0:1 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       1:7 
Оборище II (Панагюрище) - Светкавица (Синитово)           7:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             3:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар)      5:0 сл. * 
* - прекратен в 38' при 2:0, когато публика на гостите нахлува на терена и
    атакува съдията.
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     7:1 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково)                    2:0 
Шипка (Драгор) - Оборище II (Панагюрище)                  1:2 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец)           3:1 
Светкавица (Синитово) - Гелеменово (Гелеменово)           0:3 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     0:3 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово)                   4:3 
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                   3:0 
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор)                  3:0 
Оборище II (Панагюрище) - Карабунар (Карабунар)           4:1 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча)         1:1 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково)          0:1 
Спартак (Бошуля) - Оборище II (Панагюрище)                2:1 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Гелеменово (Гелеменово)           0:7 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          0:3 
Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово)               1:6 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово)                 5:1 
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)              4:1 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      3:0 
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                   3:1 
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                6:0 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Оборище II (Панагюрище)    1:3 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Гелеменово (Гелеменово)              1:5 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        0:1 
Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово)               1:2 
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                    3:0 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор)                        6:1 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Карабунар (Карабунар)             2:6 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    0:2 
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      4:2 
Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец)    5:0 
Оборище II (Панагюрище)                                   почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Щърково)               1:0 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)            1:2 
Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово)                  3:0 
Спартак (Бошуля) - Светкавица (Синитово)                  4:1 
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                    3:1 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар)                 2:1 
Гелеменово (Гелеменово) - Оборище II (Панагюрище)         0:1 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         3:3 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                4:2 
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)        2:2 
Миньор (Елшица)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Оборище II (Панагюрище) XXX 2:0 4:0 4:1 1:0 7:0 8:1 7:1 4:0 4:1 5:0 2. Гелеменово (Гелеменово) 0:1 XXX 2:2 2:1 2:0 6:0 3:0 4:0 5:0 6:1 3:0 3. Миньор (Елшица) 2:0 0:1 XXX 4:2 1:1 5:1 6:0 3:0 5:1 3:1 2:1 4. Барикади (Стрелча) 1:4 1:5 1:4 XXX 2:0 7:1 3:0 3:2 2:0 4:0 4:0 5. Спартак (Щърково) 1:5 1:2 1:7 2:2 XXX 1:0 4:3 5:1 3:1 2:1 6:1 6. Спартак (Бошуля) 2:1 1:4 0:1 2:3 2:2 XXX 3:0 4:1 3:1 1:0 1:1 7. Лесичово (Лесичово) 0:7 1:6 0:3 2:2 2:5 0:2 XXX 2:0 2:2 3:0 3:0 8. Светкавица (Синитово) 0:1 0:3 2:0 4:2 2:0 2:0 1:6 XXX 2:1 2:6 3:0 9. Виноградец 2014 (Виноградец) 1:3 3:9 1:2 1:1 0:1 1:3 0:1 3:0 XXX 5:0* 1:1 10. Карабунар (Карабунар) 0:7 0:7 1:1 0:2 0:3 2:1 1:2 1:3 0:0 XXX 3:1 11. Шипка (Драгор) 1:2 1:5 0:3 1:4 2:5 3:3 1:2 3:0 1:5 4:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико Бунара (Бяга)                 22   21   0   1  135:8    63 [-][*] Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракиец (Исперихово)               22   17   2   3   74:28   53 [-]         
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 22   14   2   6   66:29   44              [1 0 1  3:1  3]
 4. Родопи (Дебръщица)                 22   14   2   6   53:38   44              [1 0 1  1:3  3]
 5. Славия 1947 (Хаджиево)             22   11   2   9   45:49   35             
 6. Коба (Радилово)                    22    9   4   9   48:45   31 [+]         
 7. Лозен (Лозен)                      22    6   6  10   37:60   24 [+]         
 8. Кале 09 (Нова махала)              22    7   2  13   39:63   23    [*]      
 9. Атлетик (Мокрище)                  22    5   3  14   43:80   18             
10. Милеви скали (Семчиново)           22    3   4  15   37:90   13             
11. Бенковски 2006 (Црънча)            22    1   6  15   24:101   9             
12. Тракия (Звъничево)                 22    7   1  14   42:52   22    [*]      

Бележки
  - Тракиец (Исперихово) изпада от "А" ОФГ.
  - Ботев (Момина клисура) влиза в "А" ОФГ.
  - Батак (Батак), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Коба (Радилово) и Лозен (Лозен) се включват в групата.
  - Кале 09 (Нова махала), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Чико (Бяга), 7-ми в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с Хебър 1918 (Пазарджик), с което последният си осигурява място в Трета лига. Отборът от Бяга е възстановен като Чико Бунара и се включва в "Б" ОФГ.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.
  - Лозен (Лозен) играе домакинските си мачове в Септември.
  - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове в Симеоновец.
  - На 25 април 2017 г. Тракия (Звъничево) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни загуби с 0:3.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 3:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Милеви скали (Семчиново)         3:0 сл. * 
* - гостите пристигат само с 6 състезателя с редовни картотеки.
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   3:0 
Чико Бунара (Бяга) - Бенковски 2006 (Црънча)             14:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракия (Звъничево)                        1:5 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   2:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09 от миналия сезон.
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Тракиец (Исперихово)                 2:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   1:4 
Родопи (Дебръщица) - Чико Бунара (Бяга)                   2:9 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД)             0:3 
Атлетик (Мокрище) - Славия 1947 (Хаджиево)                1:3 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракия (Звъничево)                      0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Кале 09 (Нова махала)            4:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    9:3 
Чико Бунара (Бяга) - Милеви скали (Семчиново)            14:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                        3:0 
Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча)            6:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Коба (Радилово)                 2:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Тракия (Звъничево)                1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09.
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 2:3 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Лозен (Лозен)                  3:3 
Атлетик (Мокрище) - Чико Бунара (Бяга)                    0:6 
Славия 1947 (Хаджиево) - Спортист 2010 (КД)               1:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      отложен 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                7:1 
Чико Бунара (Бяга) - Славия 1947 (Хаджиево)               8:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                         3:2 
Тракиец (Исперихово) - Милеви скали (Семчиново)           7:1 
Тракия (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча)              5:1 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Коба (Радилово)                2:2 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)           3:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09.
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия (Звъничево)                   2:1 
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  1:5 
Славия 1947 (Хаджиево) - Лозен (Лозен)                    2:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Чико Бунара (Бяга)   1:5 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Кале 09 (Нова махала)                7:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        0:0 
Тракиец (Исперихово) - Славия 1947 (Хаджиево)             1:0 
Тракия (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)             8:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              0:2 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен)                       10:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                2:3 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча)        2:2 
Атлетик (Мокрище) - Тракия (Звъничево)                    4:5 
Славия 1947 (Хаджиево) - Коба (Радилово)                  5:0 
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 5:2 

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      2:0 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)                     3:4 
Тракиец (Исперихово) - Чико Бунара (Бяга)                 0:2 
Тракия (Звъничево) - Славия 1947 (Хаджиево)               1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               0:0 
Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             3:2 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Коба (Радилово)                      7:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Милеви скали (Семчиново)          2:0 
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Бенковски 2006 (Црънча)          3:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия (Звъничево)   3:1 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                      2:2 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Лозен (Лозен)                           3:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              4:0 
Тракия (Звъничево) - Чико Бунара (Бяга)                   1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД)              1:7 
Родопи (Дебръщица) - Славия 1947 (Хаджиево)               3:0 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище)              6:0 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    1:3 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 2:1 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Славия 1947 (Хаджиево)         3:6 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Чико Бунара (Бяга)              0:7 
Тракия (Звъничево) - Лозен (Лозен)                        2:2 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   4:1 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракия (Звъничево)                 5:2 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)                   5:1 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи (Дебръщица)                   6:1 
Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново)             3:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Атлетик (Мокрище)                3:0 

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Коба (Радилово)                      1:2 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Славия 1947 (Хаджиево)            1:2 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    1:6 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Чико Бунара (Бяга)             1:6 
Родопи (Дебръщица) - Лозен (Лозен)                        1:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово)            1:6 

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Бенковски 2006 (Црънча)                 1:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Кале 09 (Нова махала)                1:2 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 1:1 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Милеви скали (Семчиново)                  2:1 
Чико Бунара (Бяга) - Атлетик (Мокрище)                   10:0 
Спортист 2010 (КД) - Славия 1947 (Хаджиево)               4:0 

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                1:1 
Славия 1947 (Хаджиево) - Чико Бунара (Бяга)               0:3 
Атлетик (Мокрище) - Лозен (Лозен)                         3:0 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракиец (Исперихово)           3:0 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      0:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия (Звъничево)              2:3 

                           XVII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)           1:1 
Тракия (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)                   0:3 сл. 
Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново)                4:1 
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  7:1 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Славия 1947 (Хаджиево)                    1:0 
Чико Бунара (Бяга) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   3:0 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       0:3 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Чико Бунара (Бяга)                0:4 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен)        1:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракиец (Исперихово)             0:5 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия (Звъничево)             3:0 сл. 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)              8:0 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Славия 1947 (Хаджиево)                  8:1 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                1:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново)        3:3 
Тракия (Звъничево) - Атлетик (Мокрище)                    0:3 сл. 
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 4:1 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга)                        0:3 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      4:1 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Лозен (Лозен)                     6:2 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец (Исперихово)                 0:1 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракия (Звъничево)               3:0 сл. 
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)               9:0 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица)             2:7 

                           XXI кръг

21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала)          3:4 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    6:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Славия 1947 (Хаджиево)          1:6 
Тракия (Звъничево) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   0:3 сл. 
Коба (Радилово) - Чико Бунара (Бяга)                      0:5 
Тракиец (Исперихово) - Лозен (Лозен)                      3:0 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Коба (Радилово)                           0:7 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              2:4 
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Звъничево)                   3:0 сл. 
Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча)              5:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Родопи (Дебръщица)               0:2 
Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново)              8:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX 0:1 3:0 6:1 8:0 7:0 10:1 7:0 10:0 14:0 14:0 3:0* 2. Тракиец (Исперихово) 0:2 XXX 4:1 1:1 1:0 2:0 3:0 4:0 7:1 7:1 6:1 5:2 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:5 5:2 XXX 3:0 4:0 4:1 1:0 7:1 9:3 3:0 5:2 3:1 4. Родопи (Дебръщица) 2:9 2:3 1:0 XXX 3:0 0:3 1:0 1:0 6:0 3:2 8:0 2:1 5. Славия 1947 (Хаджиево) 0:3 0:5 1:0 0:2 XXX 5:0 2:2 4:2 3:0 3:0* 3:3 3:0* 6. Коба (Радилово) 0:5 1:3 2:0 1:3 8:1 XXX 3:3 4:1 1:1 4:1 1:1 0:1 7. Лозен (Лозен) 0:3 2:2 0:0 3:0 1:0 0:7 XXX 3:4 3:2 2:1 5:1 1:5 8. Кале 09 (Нова махала) 0:4 2:4 1:1 2:3 1:2 2:4 6:2 XXX 2:1 2:0 3:1 1:3 9. Атлетик (Мокрище) 0:6 1:5 1:6 2:2 1:3 0:3 3:0 3:2 XXX 8:1 9:0 4:5 10. Милеви скали (Семчиново) 1:6 3:0 0:3 2:7 3:6 2:2 3:3 3:4 6:0 XXX 2:2 3:0* 11. Бенковски 2006 (Црънча) 0:7 1:6 1:7 0:2 1:6 2:1 1:4 1:1 0:0 3:3 XXX 2:3 12. Тракия (Звъничево) 1:3 2:3 0:3* 0:3* 1:3 1:2 2:2 1:2 0:3* 8:0 5:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре