ОФГ Силистра 2016/17


ОФГ Силистра - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа 2009 (Вокил)                18   15   1   2   53:16   46     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Боил)                       18   14   2   2   66:24   44     3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Правда 1944 (Правда)               18   12   1   5   56:29   37              
 4. Вихър (Любен)                      18   10   2   6   44:27   32              
 5. Релакс (Овен)                      18    7   2   9   38:48   23              
 6. Йълдъръм (Яребица)                 18    6   2  10   45:47   20              
 7. Червена звезда (Дулово)            18    6   1  11   26:42   19              
 8. Лудогорец 2011 (Паисиево)          18    4   5   9   33:34   17              
 9. Орлите (Секулово)                  18    4   2  12   22:48   14              
10. Светкавица (Поройно)               18    3   0  15   25:93    9 [+]          

Бележки
  - Галактика (Черник), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Светкавица (Поройно) се включва в групата.
  - Първоначално в групата заявява участие и Чернолик (Чернолик), 8-ми през изминалия сезон; но непосредствено преди началото на сезона се отказва от участие. Изготвена е нова програма за 10 отбора.
Първоначалният жребий за групата е:
1. Орлите (Секулово)    - 12. почива
2. Вихър (Любен)        - 11. Светкавица (Поройно)
3. Вихър (Боил)         - 10. Лудогорец 2011 (Паисиево)
4. Йълдъръм (Яребица)   - 9. Победа 2009 (Вокил)
5. Правда 1944 (Правда) - 8. Червена звезда (Дулово)
6. Чернолик (Чернолик)  - 7. Релакс (Овен)
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      отложен 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  отложен 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            отложен 
4 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  отложен 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         отложен 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      5:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            3:0 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         4:0 

* - Кръгът е отложен заради организационни проблеми около охраната на
    мачовете.

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            3:3 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      3:2 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               1:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              1:3 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       5:0 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        1:1 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          3:0 сл. * 
* - не се играе заради нередовни футболисти на гостите.
18 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   0:2 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   4:3 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             6:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      6:1 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         3:0 
25 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            1:2 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       2:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 6:2 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       3:3 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             1:4 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         1:1 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 1:1 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       2:0 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 0:2 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                0:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             3:1 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)              12:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   0:5 
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           2:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    4:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              2:6 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        4:0 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  5:2 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          5:3 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:1 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    3:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      2:5 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              2:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 2:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно)                  4:0 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        4:1 

                           I кръг - отложени мачове

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      5:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            3:0 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         4:0 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                      1:6 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  4:1 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            1:2 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  0:2 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         2:0 

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                3:0 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            5:0 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                      4:1 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               1:3 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              3:0 

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                       2:7 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        5:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          1:2 
9 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   2:0 
16 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   4:0 

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             0:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      2:0 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         2:4 
23 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            3:2 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:1 

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                 1:6 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       4:1 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             2:0 
30 април 2017, неделя, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 2:4 

                           XV кръг

6 май 2017, събота, 17:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       1:1 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 4:2 
7 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)               10:1 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             3:1 
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          1:7 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 17:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)               0:5 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           1:2 
14 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                    7:3 
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              7:3 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 17:30 ч:
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        4:2 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  1:0 
21 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)          9:1 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       5:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    2:3 

                           XVIII кръг

28 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово)                  4:0 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      1:4 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              5:4 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        1:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Победа 2009 (Вокил) XXX 4:1 3:2 5:0 2:1 4:1 2:0 2:1 4:0 10:1 2. Вихър (Боил) 1:2 XXX 4:1 3:0 7:3 3:0 3:0 1:1 3:0 5:0 3. Правда 1944 (Правда) 3:0 3:3 XXX 2:0 1:4 4:2 3:0 3:0* 5:2 12:0 4. Вихър (Любен) 2:1 1:3 6:1 XXX 3:1 5:0 3:1 1:0 3:1 5:1 5. Релакс (Овен) 1:1 2:6 2:5 3:1 XXX 4:2 4:3 1:1 2:0 4:1 6. Йълдъръм (Яребица) 0:1 2:4 0:2 1:1 4:0 XXX 5:4 5:0 7:3 6:2 7. Червена звезда (Дулово) 1:4 2:3 1:2 0:5 2:0 2:1 XXX 1:1 1:0 3:2 8. Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 0:2 1:2 2:1 2:4 3:3 2:0 XXX 6:0 9:1 9. Орлите (Секулово) 0:2 1:7 1:0 1:1 4:0 4:0 1:3 0:0 XXX 4:0 10. Светкавица (Поройно) 0:4 2:7 0:5 1:6 3:2 1:6 1:2 5:3 4:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Силистра - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)               20   16   1   3   52:12   49  Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски 2005 (Калипетрово)        20   14   3   3   44:21   45  3-4 място [1 1 0  4:2  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Добруджа (Ситово)                  20   14   3   3   53:21   45            [0 1 1  2:4  1]
 4. Белица (Белица)                    20   12   2   6   58:28   38           
 5. Добруджа (Искра)                   20   11   2   7   46:36   35           
 6. Ботев 1936 (Професор Иширково)     20    9   2   9   29:24   29           
 7. Трансмариска 2013 (Тутракан)       20    8   3   9   28:35   27           
 8. Левски 96 (Главиница)              20    6   1  13   29:47   19           
 9. Айдемир (Айдемир)                  20    4   3  13   26:45   15           
10. Добруджанец 2005 (Алфатар)         20    3   0  17   20:72    9           
11. Заря 2006 (Цар Самуил)             20    2   2  16   15:59    8           

Бележки
  - Доростол 2013 (Силистра) влиза в Североизточна Трета лига.
  - Спортист (Преславци), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             2:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:4 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     2:0 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   0:2 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          4:1 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Белица (Белица)            1:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  0:2 
4 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  1:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  2:3 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              6:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     0:0 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       1:0 
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:1 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  1:5 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          0:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:1 
18 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        1:1 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   0:3 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            3:2 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:2 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            3:0 
25 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        4:2 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          1:1 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     1:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       0:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            0:4 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 2:2 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                10:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:0 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      5:1 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 0:1 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         7:1 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    0:1 
Белица (Белица)                                           почива

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   0:4 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  4:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              1:6 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      2:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           2:0 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       3:1 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:3 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    4:3 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   2:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      1:2 
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         2:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        1:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                4:1 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    3:2 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:4 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           4:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:3 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             0:3 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             4:1 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)   0:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)          1:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     0:3 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Белица (Белица) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  5:1 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  0:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   0:2 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  2:1 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)              1:8 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     2:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        0:2 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       2:3 
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  3:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          6:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       3:0 
9 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:2 
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                   6:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            6:1 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                        0:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            1:5 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)          3:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     0:2 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       3:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            2:3 
23 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 4:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 1:3 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)             1:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:0 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      3:1 
30 април 2017, неделя, 16:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 4:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         0:1 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)    1:3 
Белица (Белица)                                           почива

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   3:0 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  2:5 
7 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              3:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      1:0 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                       3:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    4:2 
14 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           5:3 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   0:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    0:2 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 17:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)      5:1 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       3:0 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                5:0 
21 май 2017, неделя, 17:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         2:3 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        1:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                3:0 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                    0:3 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  1:0 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        4:1 
Добруджа (Ситово)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Кайнарджа) XXX 1:2 1:2 3:2 2:1 1:0 3:0 3:0 3:0 7:1 4:1 2. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0 XXX 2:0 0:2 6:1 1:0 0:2 1:0 5:3 5:1 3:0 3. Добруджа (Ситово) 0:1 2:2 XXX 3:1 5:1 1:1 6:0 4:2 2:0 3:0 5:0 4. Белица (Белица) 0:3 1:1 3:4 XXX 4:2 4:1 3:0 6:0 3:0 6:2 4:1 5. Добруджа (Искра) 0:2 3:2 3:1 0:0 XXX 2:0 3:0 2:1 2:2 2:0 10:1 6. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2 1:4 0:2 1:0 2:3 XXX 0:1 3:0 1:1 3:0 3:0 7. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0 0:1 0:1 1:3 4:2 1:3 XXX 5:1 3:0 4:3 2:0 8. Левски 96 (Главиница) 1:6 2:3 2:2 0:3 2:3 0:2 1:2 XXX 4:1 4:1 3:0 9. Айдемир (Айдемир) 1:5 2:3 0:3 3:0 1:0 1:2 1:1 0:1 XXX 2:3 4:1 10. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1 0:2 1:5 1:8 0:3 0:4 4:2 0:3 0:4 XXX 3:1 11. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:4 0:0 1:2 2:5 1:3 0:2 0:0 0:2 3:0 3:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Силистра - финали

                           За 3-4 място

2 юни 2017, петък, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Раковски 2005 (Калипетрово) - Вихър (Боил)                5:2 

                           Финал

3 юни 2017, събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Победа 2009 (Вокил)                1:0 

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре