ОФГ Сливен 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скобелево (Сливен)                 22   18   2   2   56:16   56 [+]    Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Аполон (кв.Речица, Сливен)         22   17   3   2   65:8    54               
 3. Кортен 2012 (Кортен)               22   14   4   4   56:30   46                [1 1 0  5:3  4]
 4. Тунджа 2009 (Мечкарево)            22   14   4   4   47:23   46                [0 1 1  3:5  1]
 5. ОФК Твърдица (Твърдица)            22   13   4   5   62:28   43               
 6. Самуил (Самуилово)                 22   13   2   7   62:23   41               
 7. Гранит (Сборище)                   22    9   1  12   31:43   28               
 8. Стандарт (Шивачево)                22    8   1  13   30:37   25               
 9. Балкан (Твърдица)                  22    8   0  14   37:56   24               
10. Котел (Котел)                      22    5   1  16   22:73   16               
11. Балкан (Селиминово)                21    1   0  20    4:72    3    [*]        
12. Паланките (Бяла паланка)           21    0   0  21    0:63    0 [+][*]        

Бележки
  - Сливен 2000 (Сливен), 18-и в Югоизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Сливен, но се отказва от участие.
  - Спартак (Сливен), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Паланките (Бяла паланка) и Скобелево (Сливен) се включват в групата.
  - Паланките (Бяла паланка) се отказва от участие най-вероятно още преди началото на сезона, но вместо мачовете му да бъдат анулирани (както е по наредба), през целия сезон им се присъждат служебни загуби.
  - На полусезона Балкан (Селиминово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  1:0 
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          3:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         4:0 
Скобелево (Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)              2:6 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        3:0 сл. 
Балкан (Твърдица) - Балкан (Селиминово)                   3:0 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      7:0 
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    1:2 
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  1:7 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              0:3 сл. 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         0:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Скобелево (Сливен)           5:0 сл. 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Скобелево (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                 1:0 
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    3:0 
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       3:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      1:1 
Балкан (Твърдица) - ОФК Твърдица (Твърдица)               0:4 
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             3:0 сл. 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            6:1 
Скобелево (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              3:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       0:3 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               0:3 сл. 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Самуил (Самуилово)              3:2 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            2:4 
Гранит (Сборище) - ОФК Твърдица (Твърдица)                0:3 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 5:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Скобелево (Сливен)                    2:5 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           0:0 
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  3:0 сл. 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                3:0 
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            0:3 сл. 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               1:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Котел (Котел)                   9:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             5:0 
Скобелево (Сливен) - Самуил (Самуилово)                   1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  1:3 
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:2 
Стандарт (Шивачево) - ОФК Твърдица (Твърдица)             1:3 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Скобелево (Сливен)                     0:3 
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                0:4 
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            3:0 сл. 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           3:0 сл. 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          5:0 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    0:3 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Селиминово)             7:0 
Скобелево (Сливен) - Котел (Котел)                        3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                1:1 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      1:2 
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   1:3 
Стандарт (Шивачево) - Скобелево (Сливен)                  0:3 
13 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 5:0 
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Паланките (Бяла паланка) - ОФК Твърдица (Твърдица)        0:3 сл. 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             4:0 
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         6:1 
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     7:2 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - ОФК Твърдица (Твърдица)            3:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     3:0 сл. 
Скобелево (Сливен) - Балкан (Селиминово)                  2:0 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   2:1 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   3:0 
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             0:6 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        1:10 
Паланките (Бяла паланка) - Скобелево (Сливен)             0:3 сл. 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      0:3 

                           XII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        0:3 сл. 
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  1:3 
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          0:1 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         1:1 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Скобелево (Сливен)              0:0 
Балкан (Селиминово) - Балкан (Твърдица)                   0:3 сл. 

                           XIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                      2:2 
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    0:1 
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              3:0 сл. 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                  3:0 сл. 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - ОФК Твърдица (Твърдица)         4:0 
Скобелево (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           3:0 

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Скобелево (Сливен)                 3:3 
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    0:3 сл. 
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       3:0 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      0:1 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Твърдица)               5:1 
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             0:3 сл. 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                0:1 
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               3:0 сл. 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            0:3 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                       3:0 сл. 
Самуил (Самуилово) - ОФК Твърдица (Твърдица)              1:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Скобелево (Сливен)              0:3 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            1:1 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Гранит (Сборище)                3:1 
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                  0:3 сл. 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Скобелево (Сливен) - Балкан (Твърдица)                    3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           1:0 
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 0:3 сл. 

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Кортен 2012 (Кортен)                0:3 сл. 
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            3:0 сл. 
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               2:4 
16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Котел (Котел) - ОФК Твърдица (Твърдица)                   0:4 
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:3 
Самуил (Самуилово) - Скобелево (Сливен)                   0:3 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  4:3 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)             1:1 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            анулиран 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              2:1 
Скобелево (Сливен) - Гранит (Сборище)                     3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                6:0 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           0:3 сл. 
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:3 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    5:1 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - ОФК Твърдица (Твърдица)             0:3 сл. 
Котел (Котел) - Скобелево (Сливен)                        0:3 
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                2:3 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 4:1 
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      1:4 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)        3:0 сл. 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   3:0 
Скобелево (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                  3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Селиминово)          3:0 сл. 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)            2:4 
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     0:3 сл. 
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             3:0 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Скобелево (Сливен)                  0:3 сл. 
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                         0:3 
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     0:3 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   3:0 
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   2:1 
Скобелево (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)             3:0 сл. 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Селиминово)             3:0 сл. 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)      3:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Скобелево (Сливен) XXX 3:0 1:0 3:0 2:6 1:0 3:0 3:0 3:0 3:0 2:0 3:0* 2. Аполон (кв.Речица, Сливен) 5:0* XXX 4:0 0:1 3:0 1:0 5:0 5:0 6:1 6:0 3:0* 3:0* 3. Кортен 2012 (Кортен) 3:3 1:1 XXX 1:1 3:2 4:1 3:0 3:0 4:3 7:0 3:0 3:0* 4. Тунджа 2009 (Мечкарево) 0:3 1:1 2:4 XXX 4:0 2:1 1:1 4:0 1:0 3:0 3:0* 3:0* 5. ОФК Твърдица (Твърдица) 0:0 0:3 2:4 0:0 XXX 3:2 3:1 1:1 5:1 9:2 7:0 3:0* 6. Самуил (Самуилово) 0:3 0:0 5:0 1:2 1:1 XXX 7:2 1:0 5:1 3:0 3:0* 3:0* 7. Гранит (Сборище) 0:3 0:3 2:1 2:3 0:3 0:3 XXX 0:1 1:2 3:0 3:0 3:0* 8. Стандарт (Шивачево) 0:3 1:3 0:1 3:0 1:3 1:3 1:2 XXX 3:0 3:0 5:0 3:0* 9. Балкан (Твърдица) 2:5 0:3 1:3 2:4 0:4 0:3 1:4 2:1 XXX 6:1 3:0 3:0* 10. Котел (Котел) 0:3 0:4 2:2 1:3 0:4 1:10 0:1 3:0 0:3 XXX 3:0* 3:0* 11. Балкан (Селиминово) 0:3* 0:3* 0:3* 0:6 0:3* 1:7 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 XXX 3:0* 12. Паланките (Бяла паланка) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре