ОФГ София (столица) 2016/17


ОФГ София (столица) - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Надежда (Доброславци)              20   17   2   1   59:9    53        Финали
 2. Локомотив БДЖ (София)              20   13   4   3   57:21   43 [+]    Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Левски (Чепинци)                   20   12   3   5   44:30   39              
 4. Вихър (кв.Требич, София)           20    8   9   3   51:31   33              
 5. Изтребител (Иваняне)               20    7   5   8   33:44   26              
 6. Сокол (Негован)                    20    7   4   9   42:53   25               [3 1 0 13:9 10]
 7. Въстаник (Войнеговци)              20    7   4   9   42:49   25               [1 1 2 10:11 4]
 8. Житен (Житен)                      20    6   7   7   41:45   25 [+]           [1 0 3  9:12 3]
 9. Банкя 2009 (Банкя)                 20    5   5  10   33:52   20              
10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  20    3   5  12   23:44   14              
11. Искър (Герман)                     20    1   0  19   19:66    3 [+]          
--. Сокол (кв.Бенковски, София)         0    0   0   0    0:0     - [+][*]       

Бележки
  - Сокол (кв.Бенковски, София) първоначално заявява участие в групата; но се отказва непосредствено преди началото на първенството.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Искър (Герман)                    2:1 
Житен (Житен) - Сокол (Негован)                           2:4 
Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци)                   2:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Локомотив БДЖ (София)    1:3 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Банкя 2009 (Банкя)          анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Надежда (Доброславци)          0:2 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Надежда (Доброславци)                    0:6 
Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София)             1:1 
Локомотив БДЖ (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)       анулиран 
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      4:0 
Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне)                    5:3 
Въстаник (Войнеговци) - Житен (Житен)                     2:3 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Житен (Житен) - Искър (Герман)                            2:1 
Изтребител (Иваняне) - Въстаник (Войнеговци)              0:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       0:3 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци)            анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София)          отложен 
Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя)                1:1 
28 септември 2016, сряда, 19:00 ч:
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив БДЖ (София)          1:2 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искър (Герман) - Банкя 2009 (Банкя)                       0:3 
Локомотив БДЖ (София) - Надежда (Доброславци)             0:3 
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               2:2 
Сокол (Негован) - Сокол (кв.Бенковски, София)             анулиран 
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    1:1 
Житен (Житен) - Изтребител (Иваняне)                      4:0 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Искър (Герман)                     4:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен)         2:2 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Въстаник (Войнеговци)       анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)                2:2 
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                  6:0 
Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив БДЖ (София)                1:4 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искър (Герман) - Локомотив БДЖ (София)                    0:1 
Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя)                     3:1 
Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци)                   0:4 
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          1:5 
Житен (Житен) - Сокол (кв.Бенковски, София)               анулиран 
Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     1:0 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Искър (Герман)        2:0 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Изтребител (Иваняне)        анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен)                  2:2 
Надежда (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци)             1:0 
Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован)                      4:1 
Локомотив БДЖ (София) - Левски (Чепинци)                  0:2 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Искър (Герман) - Левски (Чепинци)                         1:2 
Сокол (Негован) - Локомотив БДЖ (София)                   2:3 
Въстаник (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя)                3:2 
Житен (Житен) - Надежда (Доброславци)                     1:1 
Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София)           0:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сокол (кв.Бенковски, София)  анулиран 

                           IX кръг

4 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Искър (Герман)              анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци)     2:1 
Надежда (Доброславци) - Изтребител (Иваняне)              2:3 
Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен)                        0:1 
Локомотив БДЖ (София) - Въстаник (Войнеговци)             4:1 
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        5:0 

                           X кръг

11 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Искър (Герман) - Сокол (Негован)                          3:1 
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  1:2 
Житен (Житен) - Локомотив БДЖ (София)                     1:1 
Изтребител (Иваняне) - Банкя 2009 (Банкя)                 2:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Надежда (Доброславци)    0:2 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София)    анулиран 

                           XI кръг

20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Искър (Герман)                 4:0 
Надежда (Доброславци) - Сокол (кв.Бенковски, София)       анулиран 
Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    4:0 
Локомотив БДЖ (София) - Изтребител (Иваняне)              3:0 
Левски (Чепинци) - Житен (Житен)                          3:0 
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   4:3 

                           XII кръг

5 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Искър (Герман) - Въстаник (Войнеговци)                    1:2 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Негован) - Житен (Житен)                           3:2 
Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне)                   1:0 
Локомотив БДЖ (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    1:1 
Надежда (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София)          3:0 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

                           XIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя)             6:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Искър (Герман)                    4:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      1:2 
Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован)                    2:1 
Житен (Житен) - Въстаник (Войнеговци)                     2:3 
Локомотив БДЖ (София)                                     почива

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Локомотив БДЖ (София) - Вихър (кв.Требич, София)          1:1 
19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Искър (Герман) - Житен (Житен)                            0:6 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне)              2:2 
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       2:2 
Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци)                0:1 
Левски (Чепинци)                                          почива

                           XV кръг

25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               отложен 
25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман)                       отложен 
Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София)             отложен 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    отложен 
Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен)                      отложен 
3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               2:2 
Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман)                       3:2 
Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София)             2:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    отложен 
Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен)                      1:1 
10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    2:4 
Сокол (Негован)                                           почива

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                2:3 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Искър (Герман) - Изтребител (Иваняне)                     3:5 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)         2:4 
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  1:2 
Локомотив БДЖ (София) - Банкя 2009 (Банкя)                9:1 
Въстаник (Войнеговци)                                     почива

                           XVII кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          4:3 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив БДЖ (София) - Искър (Герман)                    4:1 
Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци)                     0:4 
Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован)                   4:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Изтребител (Иваняне)     1:4 
Житен (Житен)                                             почива

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Искър (Герман) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        0:2 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София)                  2:2 
Въстаник (Войнеговци) - Надежда (Доброславци)             0:5 сл. 
Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя)                      1:1 
Левски (Чепинци) - Локомотив БДЖ (София)                  0:1 
Изтребител (Иваняне)                                      почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне)           5:1 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Чепинци) - Искър (Герман)                         3:1 
Локомотив БДЖ (София) - Сокол (Негован)                   4:0 
Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник (Войнеговци)                3:6 
Надежда (Доброславци) - Житен (Житен)                     4:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)                         почива

                           XV кръг - отложени мачове

3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               2:2 
Банкя 2009 (Банкя) - Искър (Герман)                       3:2 
Надежда (Доброславци) - Локомотив БДЖ (София)             2:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    отложен 
Изтребител (Иваняне) - Житен (Житен)                      1:1 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София)     2:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Надежда (Доброславци)              0:3 
Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя)                        3:0 сл. 
Въстаник (Войнеговци) - Локомотив БДЖ (София)             2:2 
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)                        5:2 
Искър (Герман)                                            почива

                           XV кръг - отложен мач

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    2:4 

                           XXI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Негован) - Искър (Герман)                          3:2 
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  3:2 
Локомотив БДЖ (София) - Житен (Житен)                     9:1 
Банкя 2009 (Банкя) - Изтребител (Иваняне)                 3:3 
Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    3:0 
Вихър (кв.Требич, София)                                  почива

                           XXII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Искър (Герман) - Вихър (кв.Требич, София)                 1:7 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя)    1:2 
Изтребител (Иваняне) - Локомотив БДЖ (София)              0:5 
Житен (Житен) - Левски (Чепинци)                          3:3 
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   2:2 
Надежда (Доброславци)                                     почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Надежда (Доброславци) XXX 2:0 6:0 3:0 2:3 4:1 1:0 4:1 1:1 3:0 4:1 --- 2. Локомотив БДЖ (София) 0:3 XXX 0:2 1:1 3:0 4:0 4:1 9:1 9:1 1:1 4:1 --- 3. Левски (Чепинци) 1:2 0:1 XXX 2:2 1:0 5:0 3:2 3:0 3:1 4:0 3:1 --- 4. Вихър (кв.Требич, София) 0:2 1:2 2:2 XXX 5:1 2:2 4:3 2:2 6:1 2:1 4:0 --- 5. Изтребител (Иваняне) 0:3 0:5 2:0 0:0 XXX 2:1 0:2 1:1 2:2 1:0 4:1 --- 6. Сокол (Негован) 0:4 2:3 5:2 2:3 5:3 XXX 4:3 3:2 1:1 2:2 3:2 --- 7. Въстаник (Войнеговци) 0:5* 2:2 1:2 1:5 2:2 2:2 XXX 2:3 3:2 1:1 2:1 --- 8. Житен (Житен) 1:1 1:1 3:3 2:2 4:0 2:4 2:3 XXX 3:0* 2:4 2:1 --- 9. Банкя 2009 (Банкя) 0:1 1:4 0:4 1:1 3:3 4:1 3:6 0:1 XXX 4:0 3:2 --- 10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:2 1:3 1:2 2:2 1:4 0:3 2:4 2:2 1:2 XXX 2:0 --- 11. Искър (Герман) 0:6 0:1 1:2 1:7 3:5 3:1 1:2 0:6 0:3 0:2 XXX --- 12. Сокол (кв.Бенковски, София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ София (столица) - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА 1948 (София)                  22   21   1   0  105:7    64 [+]    Финали
 2. Витоша II (Бистрица)               22   15   3   4   80:32   48        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Левски-Раковски (София)            22   14   3   5   83:32   45              
 4. Гранит (Владая)                    22   13   1   8   65:40   40              
 5. БМ Спорт (София)                   22   13   0   9   42:38   39              
 6. Академик 1947 (София)              22   11   3   8   55:47   36              
 7. Железница (Железница)              22    9   2  11   40:66   29              
 8. Урвич (Панчарево)                  22    9   0  13   53:69   27              
 9. Орловец 2015 (Кокаляне)            22    6   1  15   37:97   19              
10. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         22    5   3  14   38:72   18              
11. Люлин (кв.Люлин, София)            22    3   1  18   35:99   10 [+]          
12. Конелиано 2005 (Герман)            22    3   2  17   29:63   11    [*]       

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Железница (Железница)           7:1 
11 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Гранит (Владая)                 6:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        1:0 
Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА 1948 (София)               0:8 (0:5) 
в София, ст."НСА":
БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:1.
Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево)                  1:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - БМ Спорт (София)                        2:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 4:3 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица)            0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Конелиано 2005 (Герман)               1:1 (0:1) 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София)      3:1 
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           2:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                      0:2 (0:0) 
Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая)                    отложен 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Железница (Железница)             1:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски-Раковски (София)         2:4 
Конелиано 2005 (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      5:0 
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне)               5:1 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая)                    2:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - БМ Спорт (София)             1:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне)           4:1 
Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево)                       7:1 
ЦСКА 1948 (София) - Витоша II (Бистрица)                  4:2 
Левски-Раковски (София) - Конелиано 2005 (Герман)         4:1 
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           8:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                5:1 
Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         7:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)           3:4 
Конелиано 2005 (Герман) - Академик 1947 (София)           2:2 
Урвич (Панчарево) - ЦСКА 1948 (София)                     0:6 (0:0) 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая)                 4:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша II (Бистрица)            отложен 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Железница (Железница) - Гранит (Владая)                   0:3 сл. * 
* - 4:0
в кв.Обеля, София:
ЦСКА 1948 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               8:0 (3:0) 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            2:3 
Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София)                  3:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - Конелиано 2005 (Герман)         5:3 
19 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша II (Бистрица)            1:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                1:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Железница (Железница)           6:0 сл. * 
* - прекратен в 85' при 3:1, когато футболист на гостите рита съдията.
Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София)              7:2 
Урвич (Панчарево) - Левски-Раковски (София)               1:4 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      1:1 
Гранит (Владая) - ЦСКА 1948 (София)                       0:1 (0:0) 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - БМ Спорт (София)                3:4 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Железница (Железница) - ЦСКА 1948 (София)                 0:1 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              2:2 
Левски-Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)         7:1 
Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 2:1 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица)            2:6 

                           IX кръг

4 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Железница (Железница)                  2:0 
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               5:3 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София)           2:5 
Гранит (Владая) - Левски-Раковски (София)                 2:1 
в кв.Обеля, София:
ЦСКА 1948 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            9:0 (5:0) 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Конелиано 2005 (Герман)            3:0 сл. * 
* - неизвестен първоначален резултат, на Конелиано 2005 е присъдена
    служебна загуба заради нередовен играч.

                           X кръг

11 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        4:3 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София)               0:3 (0:2) 
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая)                   0:1 
Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне)         3:8 
БМ Спорт (София) - Витоша II (Бистрица)                   1:0 
14 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Урвич (Панчарево)               2:4 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Урвич (Панчарево) - БМ Спорт (София)                      1:3 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница)              4:4 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Конелиано 2005 (Герман)         3:0 сл. 
Гранит (Владая) - Люлин (кв.Люлин, София)                 7:1 
в кв.Обеля, София:
ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София)                 5:0 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски-Раковски (София)      2:1 

                           III кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая)                    2:1 

                           XII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София)                0:1 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Левски-Раковски (София)           0:2 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София)        1:5 
ЦСКА 1948 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               7:0 
Гранит (Владая) - Конелиано 2005 (Герман)                 3:0 сл. 
5 март 2017, неделя, 18:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица)                  2:5 

                           XIII кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 5:2 
Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)           10:0 
БМ Спорт (София) - Гранит (Владая)                        1:2 
Конелиано 2005 (Герман) - ЦСКА 1948 (София)               0:3 сл. 
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      1:1 
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           3:3 

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - БМ Спорт (София)                      4:0 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             0:0 
Левски-Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        10:0 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано 2005 (Герман)      3:0 сл. 
Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    3:1 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево)               0:5 

                           XV кръг

25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница)           отложен 
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       отложен 
Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София)                  отложен 
БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             отложен 
Конелиано 2005 (Герман) - Левски-Раковски (София)         0:3 сл. 
Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София)           отложен 
3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София)           2:3 
БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             1:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница)           4:2 
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       3:7 
Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София)                  0:4 

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                4:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София)           4:1 
Академик 1947 (София) - Конелиано 2005 (Герман)           3:0 сл. 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица)         0:3 сл. 
ЦСКА 1948 (София) - Урвич (Панчарево)                     7:1 
Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 7:1 

                           XVII кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  1:3 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Железница (Железница)                   3:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София)               0:5 
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            5:1 
Витоша II (Бистрица) - Левски-Раковски (София)            1:1 
Конелиано 2005 (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София)         0:3 сл. 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - БМ Спорт (София)                1:4 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Конелиано 2005 (Герман)           3:0 сл. 
Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица)              1:6 
Левски-Раковски (София) - Урвич (Панчарево)               5:1 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне)     12:1 
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       4:1 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман)                3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Железница (Железница)                 9:0 
Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              1:3 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски-Раковски (София)         1:6 
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 0:4 сл. 
Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)            5:2 

                           XV кръг - отложени мачове

3 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София)           2:3 
БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             1:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница)           4:2 
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       3:7 
Витоша II (Бистрица) - ЦСКА 1948 (София)                  0:4 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Железница (Железница) - БМ Спорт (София)                  4:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Витоша II (Бистрица)            0:3 сл. 
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)               1:3 
Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)           6:2 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ЦСКА 1948 (София)            1:7 
8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Гранит (Владая)                 5:1 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - БМ Спорт (София)                   6:2 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Левски-Раковски (София)               4:1 
Гранит (Владая) - Академик 1947 (София)                   4:2 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София)         4:1 
Урвич (Панчарево) - Конелиано 2005 (Герман)               3:0 сл. 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
БМ Спорт (София) - Урвич (Панчарево)                      2:1 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица)              1:6 
Конелиано 2005 (Герман) - Орловец 2015 (Кокаляне)         0:3 сл. 
Люлин (кв.Люлин, София) - Гранит (Владая)                 2:1 
Академик 1947 (София) - ЦСКА 1948 (София)                 0:3 
Левски-Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)     11:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА 1948 (София) XXX 4:2 4:1 4:1 4:0 5:0 9:0 7:1 8:0 9:0 7:0 1:1 2. Витоша II (Бистрица) 0:4 XXX 1:1 2:1 6:2 7:2 4:4 1:0 10:0 7:1 5:2 3:0* 3. Левски-Раковски (София) 0:3 1:1 XXX 5:1 4:0 2:1 7:1 5:1 7:1 11:1 10:0 4:1 4. Гранит (Владая) 0:1 3:1 2:1 XXX 2:0 4:2 3:0 7:1 7:1 1:3 7:1 3:0* 5. БМ Спорт (София) 0:2 1:0 5:1 1:2 XXX 1:3 2:0 2:1 5:0* 1:0 1:0 3:0* 6. Академик 1947 (София) 0:3 1:6 3:3 0:1 3:2 XXX 1:2 2:1 6:2 1:0 8:1 3:0* 7. Железница (Железница) 0:1 1:6 0:2 0:3* 4:2 0:0 XXX 4:3 4:1 4:3 4:1 3:0* 8. Урвич (Панчарево) 0:6 2:5 1:4 3:7 1:3 0:4* 5:2 XXX 5:1 5:1 5:3 3:0* 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:5 0:1 1:6 4:3 0:1 2:5 4:2 0:5 XXX 1:1 4:1 3:0* 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:7 0:3* 2:1 2:2 1:2 1:5 0:1 2:3 12:1 XXX 3:1 3:0* 11. Люлин (кв.Люлин, София) 0:8 2:6 2:4 2:1 1:4 2:3 3:4 1:3 3:8 1:1 XXX 5:3 12. Конелиано 2005 (Герман) 0:3* 0:3* 0:3* 6:4 3:4 2:2 6:0* 2:4 0:3* 5:0 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ София (столица) - финали

1/2 финали

ЦСКА 1948 (София)4 Локомотив БДЖ (София)1
Витоша II (Бистрица)3 Надежда (Доброславци)4

Финал

ЦСКА 1948 (София)4 Надежда (Доброславци)3

                           1/2 финали

28 май 2017, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."НСА":
Витоша II (Бистрица) - Надежда (Доброславци)              3:4 
28 май 2017, неделя, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив БДЖ (София)                 4:1 

                           Финал

3 юни 2017, събота, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
ЦСКА 1948 (София) - Надежда (Доброславци)                 4:3 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре