ОФГ Търговище 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Ковачевец)               22   22   0   0  102:12   66        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Ракета (Търговище)                 22   17   3   2   81:18   54 [+]           
 3. Агротрон М (Момино)                22   17   1   4   62:28   52               
 4. Черноломец 04 (Попово)             22   12   4   6   63:30   40                [1 0 1  4:3  3]
 5. Левски (Омуртаг)                   22   13   1   8   68:30   40                [1 0 1  3:4  3]
 6. Камбурово (Камбурово)              22   10   2  10   53:39   32               
 7. Агроелит 1 (Макариополско)         22    9   0  13   36:64   27               
 8. Тузлушка слава (Антоново)          22    7   5  10   36:48   26               
 9. Вихър 1931 (Дългач)                22    7   1  14   41:53   22               
10. Буховци 2016 (Буховци)             22    2   1  19   23:117   7 [+]           
11. Герлово 2016 (Обител)              22    1   2  19   18:93    5 [+]           
12. Сокол (Трескавец)                  22    5   0  17   21:72   15    [*]        

Бележки
  - Светкавица 1922 (Търговище), 1-ви; и Боровец 2002 (Търговище), 5-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Буховци 2016 (Буховци), Герлово 2016 (Обител) и Ракета (Търговище) се включват в групата.
  - Сокол (Трескавец), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Спортист (Ковачевец) играе домакинските си мачове в Попово.
  - Ракета (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Неделчо Камов" в Търговище.
  - На 28 април 2017 г. Сокол (Трескавец) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от XVII кръг срещу Ракета (Търговище). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Ракета (Търговище)                 5:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Сокол (Трескавец)                отложен 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Левски (Омуртаг)             1:3 
Вихър 1931 (Дългач) - Камбурово (Камбурово)               0:2 
Герлово 2016 (Обител) - Агротрон М (Момино)               2:5 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 04 (Попово)        1:1 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Сокол (Трескавец)                0:4 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ракета (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)               6:1 
Агротрон М (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)           4:2 
Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител)                 4:2 
Камбурово (Камбурово) - Буховци 2016 (Буховци)            8:1 
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    4:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агроелит 1 (Макариополско)         5:0 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Сокол (Трескавец)                0:4 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Камбурово (Камбурово)             0:4 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Ракета (Търговище)           0:4 
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                отложен 
Буховци 2016 (Буховци) - Левски (Омуртаг)                 1:7 
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             1:0 
Черноломец 04 (Попово) - Агротрон М (Момино)              1:2 
5 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                0:6 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Тузлушка слава (Антоново)         3:0 
Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител)                 10:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Буховци 2016 (Буховци)            12:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Агротрон М (Момино)                  0:0 
Сокол (Трескавец) - Черноломец 04 (Попово)                0:2 
Агроелит 1 (Макариополско) - Вихър 1931 (Дългач)          3:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Ракета (Търговище)                  0:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Агроелит 1 (Макариополско)       1:3 
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              1:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Спортист (Ковачевец)              0:3 
Черноломец 04 (Попово) - Камбурово (Камбурово)            2:2 
Агротрон М (Момино) - Сокол (Трескавец)                   3:0 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Сокол (Трескавец)                    8:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Буховци 2016 (Буховци)              9:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Агротрон М (Момино)               1:2 
Левски (Омуртаг) - Черноломец 04 (Попово)                 2:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Тузлушка слава (Антоново)          8:0 
Агроелит 1 (Макариополско) - Герлово 2016 (Обител)        4:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Ракета (Търговище)               0:9 
Герлово 2016 (Обител) - Вихър 1931 (Дългач)               4:4 
Сокол (Трескавец) - Камбурово (Камбурово)                 0:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит 1 (Макариополско)    3:0 
Черноломец 04 (Попово) - Спортист (Ковачевец)             1:3 
Агротрон М (Момино) - Левски (Омуртаг)                    1:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Ракета (Търговище) - Камбурово (Камбурово)                3:1 
Вихър 1931 (Дългач) - Тузлушка слава (Антоново)           3:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Герлово 2016 (Обител)            4:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      6:0 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агротрон М (Момино)                2:0 
Агроелит 1 (Макариополско) - Черноломец 04 (Попово)       2:1 

                           III кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                0:6 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Ракета (Търговище)                0:7 
Тузлушка слава (Антоново) - Буховци 2016 (Буховци)        3:0 
Черноломец 04 (Попово) - Вихър 1931 (Дългач)              3:2 
Агротрон М (Момино) - Агроелит 1 (Макариополско)          5:1 
Сокол (Трескавец) - Спортист (Ковачевец)                  1:5 
Камбурово (Камбурово) - Левски (Омуртаг)                  0:1 

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Ракета (Търговище) - Левски (Омуртаг)                     2:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Камбурово (Камбурово)              6:0 
Агроелит 1 (Макариополско) - Сокол (Трескавец)            3:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Агротрон М (Момино)                 1:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Черноломец 04 (Попово)           1:4 
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава (Антоново)         1:1 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Търговище)            1:2 
Агротрон М (Момино) - Буховци 2016 (Буховци)              8:3 
Сокол (Трескавец) - Вихър 1931 (Дългач)                   4:3 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Герлово 2016 (Обител)            6:0 
Камбурово (Камбурово) - Агроелит 1 (Макариополско)        3:0 
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   1:5 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ракета (Търговище) - Спортист (Ковачевец)                 1:2 
Агротрон М (Момино) - Герлово 2016 (Обител)               3:2 
Черноломец 04 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)        7:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Агроелит 1 (Макариополско)             5:0 
Камбурово (Камбурово) - Вихър 1931 (Дългач)               4:1 
Сокол (Трескавец) - Буховци 2016 (Буховци)                5:1 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Ракета (Търговище)               2:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон М (Момино)           отложен 
Агроелит 1 (Макариополско) - Спортист (Ковачевец)         отложен 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Сокол (Трескавец)                 1:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Камбурово (Камбурово)            0:4 
Вихър 1931 (Дългач) - Левски (Омуртаг)                    3:1 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон М (Момино)           0:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Спортист (Ковачевец)         1:3 

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Герлово 2016 (Обител)             7:0 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско)           5:0 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Вихър 1931 (Дългач)                3:0 
Левски (Омуртаг) - Буховци 2016 (Буховци)                 9:1 
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             1:3 
Агротрон М (Момино) - Черноломец 04 (Попово)              0:1 

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Сокол (Трескавец)                7:0 
Герлово 2016 (Обител) - Левски (Омуртаг)                  0:3 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Ракета (Търговище)                  1:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Камбурово (Камбурово)         2:1 
Буховци 2016 (Буховци) - Спортист (Ковачевец)             0:5 
Вихър 1931 (Дългач) - Агроелит 1 (Макариополско)          2:0 

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)                  3:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Буховци 2016 (Буховци)       6:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Герлово 2016 (Обител)              3:0 
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              4:0 
Камбурово (Камбурово) - Черноломец 04 (Попово)            0:0 
Сокол (Трескавец) - Агротрон М (Момино)                   0:2 

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Ракета (Търговище)                    0:8 сл. * 
* - прекратен при 0:5, когато домакините напускат терена.
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 3:1 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Камбурово (Камбурово)               5:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          отложен 
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)        3:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Вихър 1931 (Дългач)              1:2 
17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          1:6 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Герлово 2016 (Обител)               4:0 
Камбурово (Камбурово) - Сокол (Трескавец)                 3:0 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Буховци 2016 (Буховци)               8:0 
Агроелит 1 (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)    3:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Черноломец 04 (Попово)             4:1 
Левски (Омуртаг) - Агротрон М (Момино)                    2:3 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:3 
Герлово 2016 (Обител) - Буховци 2016 (Буховци)            0:2 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Ракета (Търговище)                3:4 
Агротрон М (Момино) - Спортист (Ковачевец)                2:4 
Черноломец 04 (Попово) - Агроелит 1 (Макариополско)       7:0 
Тузлушка слава (Антоново) - Вихър 1931 (Дългач)           6:0 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  3:0 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Ракета (Търговище) - Герлово 2016 (Обител)                4:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Тузлушка слава (Антоново)        2:2 
Вихър 1931 (Дългач) - Черноломец 04 (Попово)              1:3 
Агроелит 1 (Макариополско) - Агротрон М (Момино)          0:7 
Левски (Омуртаг) - Камбурово (Камбурово)                  2:1 

                           XVII кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          1:6 

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Герлово 2016 (Обител)         6:0 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Ракета (Търговище)                     0:1 
Камбурово (Камбурово) - Спортист (Ковачевец)              1:6 
Сокол (Трескавец) - Агроелит 1 (Макариополско)            0:3 
Агротрон М (Момино) - Вихър 1931 (Дългач)                 2:0 
Черноломец 04 (Попово) - Буховци 2016 (Буховци)           4:0 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ракета (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)            0:0 
Герлово 2016 (Обител) - Черноломец 04 (Попово)            0:5 
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Агротрон М (Момино)              3:4 
Агроелит 1 (Макариополско) - Камбурово (Камбурово)        4:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Левски (Омуртаг)                   3:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Ковачевец) XXX 5:0 2:0 4:1 3:2 6:0 5:0 8:0 3:0 12:0 3:0 3:0 2. Ракета (Търговище) 1:2 XXX 0:0 6:1 2:1 3:1 5:0 0:0 3:1 8:0 4:0 8:0 3. Агротрон М (Момино) 2:4 1:2 XXX 0:1 1:0 5:1 5:1 4:2 2:0 8:3 3:2 3:0 4. Черноломец 04 (Попово) 1:3 2:2 1:2 XXX 3:1 2:2 7:0 7:1 3:2 4:0 6:0 7:0 5. Левски (Омуртаг) 1:5 0:1 2:3 2:1 XXX 2:1 5:0 4:0 4:1 9:1 10:2 6:0 6. Камбурово (Камбурово) 1:6 3:4 1:2 0:0 0:1 XXX 3:0 3:0 4:1 8:1 7:0 3:0 7. Агроелит 1 (Макариополско) 1:3 0:4 0:7 2:1 1:3 4:2 XXX 3:2 3:1 6:2 4:0 3:0 8. Тузлушка слава (Антоново) 1:6 1:2 0:1 1:1 1:1 2:1 3:0 XXX 6:0 3:0 6:0 1:0 9. Вихър 1931 (Дългач) 0:6 0:2 1:2 1:3 3:1 0:2 2:0 3:0 XXX 9:0 4:0 3:0 10. Буховци 2016 (Буховци) 0:5 0:9 3:4 1:4 1:7 0:4 1:3 2:2 1:2 XXX 4:1 0:4 11. Герлово 2016 (Обител) 0:3 0:7 2:5 0:5 0:3 0:4 3:2 1:1 4:4 0:2 XXX 1:2 12. Сокол (Трескавец) 1:5 0:8* 0:2 0:2 0:3 0:2 0:3 1:3 4:3 5:1 4:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОФГ Търговище @enjore

Искра (Голямо градище)
Светкавица 1922 (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре