ОФГ Велико Търново 2016/17


"А" ОФГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра (Полски Тръмбеш)             18   14   3   1   44:15   45
-------------------------------------------------------------------
 2. Ресен 2012 (Ресен)                 18   12   4   2   45:13   40
 3. Лато (Алеково)                     18   10   2   6   35:24   32
 4. Левски (Лясковец)                  18    9   4   5   31:21   31
 5. Земеделец-Елит (Козловец)          18    8   2   8   35:30   26 [1 0 1  5:4  3]
 6. Лозен 2006 (Сухиндол)              18    8   2   8   36:35   26 [1 0 1  4:5  3]
 7. Чумерна (Елена)                    18    6   1  11   26:33   19
 8. Левски 1986 (Стражица)             18    5   3  10   27:46   18 [2 0 0  5:3  6]
-------------------------------------------------------------------
 9. Изгрев 93 (Царевец)                18    5   3  10   32:40   18 [0 0 2  3:5  0]
10. Ботев (Дебелец)                    18    0   2  16   12:66    2

Бележки
  - Атлетик (Свищов) и Вихър (Раданово) изпадат в Б ОФГ.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лато (Алеково)                1:2 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)              2:1 
Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен)                    0:0 
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:3 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена)                   3:0 сл. 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Земеделец-Елит (Козловец)            2:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     1:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            4:0 
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец)                          1:0 
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                1:3 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        3:0 сл. 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   1:0 
Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:5 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    4:1 
в Полски Тръмбеш:
Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 2006 (Сухиндол)                1:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              1:4 
Лато (Алеково) - Чумерна (Елена)                          5:0 
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец)                  5:2 
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)             3:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)           4:3 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец)                       0:5 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            2:1 
в Ресен:
Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково)                   3:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Полски Тръмбеш)               0:1 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец)               3:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лато (Алеково)                      3:2 
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  3:2 
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 0:0 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     2:2 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         3:1 
в Лясковец:
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       0:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)           4:2 
Лато (Алеково) - Ресен 2012 (Ресен)                       2:2 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Чумерна (Елена)               3:0 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  отложен 
Левски 1986 (Стражица) - Лато (Алеково)                   0:6 
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                0:1 
Ботев (Дебелец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   1:3 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  0:2 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               отложен 
в Дебелец:
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        1:4 
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        1:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица)               3:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               1:2 

                           VIII кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  0:2 

                           IX кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               1:2 

                           X кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    3:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              2:3 
Лато (Алеково) - Земеделец-Елит (Козловец)                2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец)                  2:0 
Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   1:2 

                           XI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Ресен 2012 (Ресен)            2:4 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     3:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            1:1 
Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково)                          1:3 
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:1 

                           XII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец)                      8:0 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   3:0 
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)        0:1 
Лато (Алеково) - Лозен 2006 (Сухиндол)                    2:0 
в Елена:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена)                  2:1 

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец)             1:1 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              4:1 
Чумерна (Елена) - Лато (Алеково)                          1:2 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен)                0:3 
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                  1:1 

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
в Елена:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      1:2 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           1:1 
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец)                       6:1 
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            2:4 
Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   0:0 

                           XV кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Лато (Алеково) - Изгрев 93 (Царевец)                      2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ресен 2012 (Ресен)               0:0 
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  1:2 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 2:3 
Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец)               0:3 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         4:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Лато (Алеково)                       3:0 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Ботев (Дебелец)                     4:1 
в Елена:
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       0:4 
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           0:4 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец)                  3:0 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Лато (Алеково) - Левски 1986 (Стражица)                   3:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец)                3:0 
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               2:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев (Дебелец)                   6:1 

                           XVIII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        2:5 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               7:4 
в Елена:
Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена)                         0:4 
Левски (Лясковец) - Лато (Алеково)                        3:0 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               3:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра (Полски Тръмбеш) XXX 0:0 3:1 3:0 1:4 4:0 2:1 4:2 4:1 2:0 2. Ресен 2012 (Ресен) 0:1 XXX 3:0 3:0 2:0 1:0 1:2 3:1 3:0 8:0 3. Лато (Алеково) 0:0 2:2 XXX 1:2 2:1 2:0 5:0 3:0 2:0 1:0 4. Левски (Лясковец) 0:1 0:0 3:0 XXX 3:0 0:0 0:4 1:1 1:0 6:1 5. Земеделец-Елит (Козловец) 2:5 2:4 1:2 1:1 XXX 4:1 3:0 3:0* 4:3 3:0 6. Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1 0:3 4:1 2:3 3:1 XXX 3:0* 2:1 1:2 6:1 7. Чумерна (Елена) 1:2 1:2 1:2 0:3 2:1 1:2 XXX 1:2 3:1 2:0 8. Левски 1986 (Стражица) 0:4 3:3 0:6 1:3 0:1 2:4 3:2 XXX 2:1 5:2 9. Изгрев 93 (Царевец) 1:4 0:2 3:2 3:0 1:1 7:4 1:1 2:3 XXX 4:1 10. Ботев (Дебелец) 1:3 1:5 1:3 0:5 0:3 1:3 0:4 1:1 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Велико Търново - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Удар (Бяла черква)                 22   20   2   0   98:16   62    
-------------------------------------------------------------------
 2. Недан (Недан)                      22   17   2   3   67:22   53    
 3. Светкавица (Михалци)               22   14   4   4   57:24   46    
 4. Овча могила (Овча могила)          22   13   3   6   50:24   42    
 5. Вихър (Раданово)                   22   12   2   8   76:39   38 [-]
 6. Атлетик (Свищов)                   22   12   1   9   70:43   37 [-]
 7. Спортист (Върбовка)                22    8   3  11   49:57   27    
 8. Стрела (Ореш)                      22    7   5  10   55:58   26    
 9. Морава (Морава)                    22    6   6  10   39:39   24    
10. Бенковски (Българско Сливово)      22    6   1  15   46:71   19    
11. Устрем (Масларево)                 22    1   1  20   30:108   4    
12. Бъдеще 2010 (Бутово)               22    1   0  21   14:150   3    

Бележки
  - Атлетик (Свищов) и Вихър (Раданово) изпадат от "А" ОФГ.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква)                 0:2 
Овча могила (Овча могила) - Вихър (Раданово)              3:1 
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   1:2 
Спортист (Върбовка) - Бенковски (Българско Сливово)       2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево)                        3:0 
Недан (Недан) - Морава (Морава)                           1:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Морава (Морава)                      2:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             0:3 
Светкавица (Михалци) - Спортист (Върбовка)                1:1 
Устрем (Масларево) - Овча могила (Овча могила)            1:4 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш)                      0:6 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)                       4:2 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Овча могила (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово)          3:0 
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     отложен 
Спортист (Върбовка) - Вихър (Раданово)                    3:2 
Морава (Морава) - Бенковски (Българско Сливово)           2:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        2:2 
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      0:1 
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     9:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        3:0 
Светкавица (Михалци) - Морава (Морава)                    4:1 
Устрем (Масларево) - Спортист (Върбовка)                  1:2 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов)                   0:8 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Недан (Недан)                          1:2 
Стрела (Ореш) - Овча могила (Овча могила)                 3:3 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Овча могила (Овча могила) - Удар (Бяла черква)            1:2 
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          3:0 
Спортист (Върбовка) - Бъдеще 2010 (Бутово)                8:0 
Морава (Морава) - Вихър (Раданово)                        3:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      0:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        4:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци)                 2:0 
Устрем (Масларево) - Морава (Морава)                      1:6 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан)                      1:9 
Овча могила (Овча могила) - Атлетик (Свищов)              3:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          5:0 
Стрела (Ореш) - Спортист (Върбовка)                       3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)                     3:7 
Спортист (Върбовка) - Овча могила (Овча могила)           1:1 
Морава (Морава) - Бъдеще 2010 (Бутово)                    3:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево)        6:2 
Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово)                   2:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             3:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                     4:1 
Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 3:5 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      1:4 
Овча могила (Овча могила) - Недан (Недан)                 1:0 
Атлетик (Свищов) - Спортист (Върбовка)                    3:0 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Морава (Морава)                           2:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Спортист (Върбовка) - Удар (Бяла черква)                  1:4 
Недан (Недан) - Атлетик (Свищов)                          3:0 
Морава (Морава) - Овча могила (Овча могила)               0:3 
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             2:3 
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)               3:0 
Вихър (Раданово) - Устрем (Масларево)                     3:0 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Удар (Бяла черква) - Устрем (Масларево)                   6:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово)                   1:8 
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      0:0 
Овча могила (Овча могила) - Бенковски (Б.Сливово)         3:0 
Атлетик (Свищов) - Морава (Морава)                        6:1 
Спортист (Върбовка) - Недан (Недан)                       1:3 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Морава (Морава) - Спортист (Върбовка)                     3:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          0:5 
Светкавица (Михалци) - Овча могила (Овча могила)          1:0 
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 9:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Недан (Недан) - Удар (Бяла черква)                        0:4 
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          2:1 

                           III кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     9:2 

                           XII кръг

18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово)                13:0 
Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш)                        0:7 
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов)                   6:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Спортист (Върбовка)       2:2 
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           1:1 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Овча могила (Овча могила)              4:0 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Морава (Морава) - Удар (Бяла черква)                      0:2 
Спортист (Върбовка) - Светкавица (Михалци)                1:2 
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       0:3 
Овча могила (Овча могила) - Устрем (Масларево)            3:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             4:3 
Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     12:1 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)                       10:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Овча могила (Овча могила)          0:6 
Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов)                     1:7 
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      0:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Морава (Морава)           3:2 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Спортист (Върбовка)                    9:0 

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)        1:6 
Морава (Морава) - Светкавица (Михалци)                    2:2 
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  5:1 
Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово)                   3:0 сл. 
Овча могила (Овча могила) - Стрела (Ореш)                 5:1 
16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          отложен 
1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          5:0 

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Овча могила (Овча могила)            1:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка)                2:9 
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)                        0:5 
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      6:1 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          2:4 
Вихър (Раданово) - Морава (Морава)                        1:0 

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква)                 0:3 
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          1:4 
Морава (Морава) - Устрем (Масларево)                      1:1 
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       3:0 
Атлетик (Свищов) - Овча могила (Овча могила)              3:1 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      7:0 

                           XV кръг - отложен мач

1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          5:0 

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов)                     4:1 
Овча могила (Овча могила) - Спортист (Върбовка)           3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    0:8 
Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        1:5 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             3:5 
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   3:3 

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево)                 6:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово)      9:2 
Морава (Морава) - Стрела (Ореш)                           0:0 
Спортист (Върбовка) - Атлетик (Свищов)                    0:2 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     1:2 
Недан (Недан) - Овча могила (Овча могила)                 3:0 

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Спортист (Върбовка)                  9:1 
Атлетик (Свищов) - Недан (Недан)                          0:1 
Овча могила (Овча могила) - Морава (Морава)               2:2 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               1:8 
Устрем (Масларево) - Вихър (Раданово)                     4:8 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             3:8 

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Устрем (Масларево) - Удар (Бяла черква)                   0:9 
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      3:0 
Бенковски (Б.Сливово) - Овча могила (Овча могила)         0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Бенковски е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Морава (Морава) - Атлетик (Свищов)                        2:2 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово)                  12:1 
Недан (Недан) - Спортист (Върбовка)                       6:3 

                           XXII кръг

3 юни 2017, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Недан (Недан)                        1:1 
Спортист (Върбовка) - Морава (Морава)                     5:0 
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          7:1 
Овча могила (Овча могила) - Светкавица (Михалци)          2:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 4:0 
4 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)                          2:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Удар (Бяла черква) XXX 1:1 2:0 1:0 4:1 4:1 9:1 10:1 2:1 3:0 6:1 13:0 2. Недан (Недан) 0:4 XXX 0:1 3:0 5:0 3:0 6:3 3:1 1:0 4:3 4:1 7:0 3. Светкавица (Михалци) 0:3 0:1 XXX 1:0 2:1 6:1 1:1 3:0 4:1 6:1 6:0 3:0 4. Овча могила (Овча могила) 1:2 1:0 2:0 XXX 3:1 3:0 3:0 5:1 2:2 3:0 3:1 3:0 5. Вихър (Раданово) 1:2 1:2 3:3 4:0 XXX 4:2 9:0 2:1 1:0 5:0 3:0 12:1 6. Атлетик (Свищов) 3:7 0:1 1:2 3:1 0:3 XXX 3:0 3:0 6:1 7:1 9:2 3:0* 7. Спортист (Върбовка) 1:4 1:3 1:2 1:1 3:2 0:2 XXX 3:0 5:0 2:0 5:1 8:0 8. Стрела (Ореш) 2:2 3:5 0:0 3:3 2:2 2:4 3:1 XXX 2:1 3:8 3:0 12:1 9. Морава (Морава) 0:2 1:1 2:2 0:3 3:1 2:2 3:0 0:0 XXX 2:0 1:1 3:0 10. Бенковски (Българско Сливово) 1:6 0:3 0:2 0:3* 1:4 0:5 2:2 2:3 3:2 XXX 6:2 9:2 11. Устрем (Масларево) 0:9 0:5 3:5 1:4 4:8 1:7 1:2 0:7 1:6 1:5 XXX 9:0 12. Бъдеще 2010 (Бутово) 0:2 1:9 1:8 0:6 1:8 0:8 2:9 0:6 0:8 1:4 4:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Велико Търново - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  18   14   2   2   51:19   44    
-------------------------------------------------------------------
 2. Владислав (Джулюница)              18   12   5   1   46:13   41     [0 2 0  0:0  2, +33 обща ГР]
 3. Първомайци (Първомайци)            18   12   5   1   41:13   41     [0 2 0  0:0  2, +28 обща ГР]
 4. Янтра (Драганово)                  18   10   5   3   55:21   35    
 5. Юнак (Мерданя)                     18    8   1   9   28:33   25    
 6. Спортист (Козаревец)               18    7   0  11   29:44   21    
 7. Росица (Поликраище)                18    5   2  11   33:46   17     [1 1 0  4:3  4]
 8. Рудановски 1922 (Константин)       18    5   2  11   25:40   17     [0 1 1  3:4  1]
 9. Победа (Кесарево)                  18    5   0  13   35:49   15    
10. Вихър (Добри дял)                  18    1   0  17    5:70    3 [*]

Бележки
  - Вихър (Добри дял), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        0:2 
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 7:0 
Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище)                1:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               1:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  2:3 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      2:0 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец)          6:0 
Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин)          0:4 
Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци)               1:2 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 1:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево)                 2:0 
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  2:0 
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   1:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  2:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          0:5 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        0:3 
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   1:4 
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          4:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  3:0 
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           0:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    3:1 
Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  2:5 
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   2:5 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)     3:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    0:0 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        1:0 
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   2:0 
Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин)      3:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     3:1 
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            3:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              2:3 
Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци)             0:2 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)     2:0 
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     0:8 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             1:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        1:1 
Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял)                     4:0 
Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               3:0 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       2:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец)       4:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     5:1 
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        2:1 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Владислав (Джулюница)         2:0 
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               1:4 
Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево)                     5:0 

                           X кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        1:0 
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 0:8 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  4:1 
Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                2:1 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               2:2 

                           XI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      2:3 
Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)          0:1 
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 1:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          3:0 
Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево)               3:1 

                           XII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  1:3 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 2:5 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  1:5 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   5:2 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          5:1 

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        3:2 
Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял)                   4:0 
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  2:1 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           0:0 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          2:1 

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    0:3 
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  2:3 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     0:3 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:0 
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   4:0 

                           XV кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        0:3 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово)     3:0 
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                  10:6 
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            0:4 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница)      1:2 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             2:1 
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              2:1 
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     3:5 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             5:1 
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     3:0 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     2:1 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци)       4:2 
Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница)               1:2 
Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       3:1 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя)                        5:3 

                           XVIII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     5:1 
Владислав (Джулюница) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)         1:1 
Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово)                     3:2 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        2:2 
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица) XXX 2:0 4:2 3:0 3:2 6:0 5:2 4:1 2:0 3:0 2. Владислав (Джулюница) 1:1 XXX 0:0 1:1 3:1 2:1 3:0 3:0 2:0 7:0 3. Първомайци (Първомайци) 2:1 0:0 XXX 1:1 2:0 3:0 5:1 3:0 3:1 3:0 4. Янтра (Драганово) 3:1 1:1 2:2 XXX 5:3 3:0 4:0 5:1 5:0 3:0 5. Юнак (Мерданя) 0:3 0:3 1:3 1:1 XXX 5:1 2:0 2:1 1:0 1:0 6. Спортист (Козаревец) 0:1 2:3 0:4 2:1 5:1 XXX 1:0 3:1 2:5 2:0 7. Росица (Поликраище) 1:1 1:2 0:2 2:5 2:3 2:1 XXX 2:1 10:6 4:0 8. Рудановски 1922 (Константин) 2:3 1:2 0:0 0:5 1:0 4:1 2:2 XXX 2:1 3:0 9. Победа (Кесарево) 3:5 2:5 1:2 3:2 0:2 2:3 2:0 4:1 XXX 4:0 10. Вихър (Добри дял) 0:3 0:8 1:4 0:8 0:3 1:5 1:4 0:4 2:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре