ОФГ Видин 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Партизани (Макреш)                 20   17   2   1   62:13   53     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Дреновец (Дреновец)                20   14   3   3   73:16   45 [+]        
 3. Балкан (Белоградчик)               20   14   1   5   50:19   43            
 4. Ботев (Грамада)                    20   12   4   4   45:33   40            
 5. Тимок (Брегово)                    20   12   1   7   57:47   37            
 6. Славия (Ново село)                 20    9   3   8   41:42   30 [+]        
 7. Пластик (Старопатица)              20    6   3  11   31:37   21            
 8. Ботев Д (Димово)                   20    5   3  12   25:52   18             [1 1 0  2:1  4]
 9. Левски (Покрайна)                  20    5   3  12   24:46   18 [+]         [0 1 1  1:2  1]
10. Рациария (Арчар)                   20    2   1  17   17:62    7            
11. Кула 04 (Кула)                     20    2   0  18   20:78    6            

Бележки
  - Дунав (Дунавци), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Славия (Ново село), Дреновец (Дреновец) и Левски (Покрайна) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              0:1 
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        3:0 
Славия (Ново село) - Левски (Покрайна)                    1:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        2:2 
Кула 04 (Кула) - Дреновец (Дреновец)                      0:3 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Славия (Ново село)                     1:1 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    2:4 
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      2:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)               2:0 
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         5:0 сл. * 
* - прекратен в 49' при 2:0, след като футболисти на гостите, започнали мача с 8
    човека, се контузват в 43' и 49'.
Левски (Покрайна)                                         почива

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       0:6 
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     1:7 
Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                 2:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  4:1 
Левски (Покрайна) - Ботев Д (Димово)                      1:2 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Левски (Покрайна)                  4:0 
Дреновец (Дреновец) - Славия (Ново село)                  2:0 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          6:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        0:3 
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                2:0 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      1:1 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:0 
Славия (Ново село) - Рациария (Арчар)                     4:1 
Левски (Покрайна) - Дреновец (Дреновец)                   0:3 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    1:2 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Ботев Д (Димово)                    3:1 
Рациария (Арчар) - Левски (Покрайна)                      0:1 
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                   2:0 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:1 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
в Дреновец:
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                0:0 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          4:1 
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      1:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Покрайна) - Партизани (Макреш)                    0:2 
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       4:0 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:3 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     3:0 
Ботев (Грамада) - Левски (Покрайна)                       4:2 
Кула 04 (Кула) - Славия (Ново село)                       2:5 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   2:6 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Покрайна) - Кула 04 (Кула)                        6:1 
в Макреш:
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 1:3 
29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        0:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)                2:2 
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    4:0 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  отложен 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    отложен 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         отложен 
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 отложен 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      отложен 
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    1:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         1:3 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      1:2 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  3:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 0:1 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Левски (Покрайна) - Тимок (Брегово)                       4:1 
в Кула:
Балкан (Белоградчик) - Кула 04 (Кула)                     5:0 
Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                     1:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  3:2 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     1:4 
Славия (Ново село)                                        почива

                           X кръг - отложени мачове

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    1:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         1:3 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      1:2 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  3:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 0:1 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              5:1 
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        0:4 
Левски (Покрайна) - Славия (Ново село)                    2:2 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        0:1 
Дреновец (Дреновец) - Кула 04 (Кула)                      8:0 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Славия (Ново село) - Ботев Д (Димово)                     6:1 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    4:3 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      0:4 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Дреновец (Дреновец)               0:1 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         4:1 
Левски (Покрайна)                                         почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       4:1 
Балкан (Белоградчик) - Славия (Ново село)                 3:2 
Ботев Д (Димово) - Левски (Покрайна)                      0:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  0:1 
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     7:1 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Покрайна) - Балкан (Белоградчик)                  0:1 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        6:1 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          1:4 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Славия (Ново село) - Дреновец (Дреновец)                  0:10 
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:3 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   3:0 
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      3:1 
Рациария (Арчар) - Славия (Ново село)                     0:3 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   3:0 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Левски (Покрайна)                   7:0 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Покрайна) - Рациария (Арчар)                      1:0 
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                   0:2 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         6:1 
в Кула: *
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    4:0 
* - в Кула по предложение на двата отбора заради наводнен терен в
    Старопатица.
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                    0:3 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          1:2 
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      2:1 
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                1:2 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Левски (Покрайна)                    5:1 
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       3:2 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     0:6 
Левски (Покрайна) - Ботев (Грамада)                       1:1 
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   3:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   5:1 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                       4:2 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                3:0 
Кула 04 (Кула) - Левски (Покрайна)                        3:1 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        5:4 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 0:1 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                    0:5 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Партизани (Макреш)                  2:2 
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    4:0 
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         2:1 
Левски (Покрайна) - Пластик (Старопатица)                 1:6 
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      5:2 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     5:1 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Тимок (Брегово) - Левски (Покрайна)                       3:2 
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  2:2 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Ботев (Грамада) - Дреновец (Дреновец)                     5:2 
Славия (Ново село)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Партизани (Макреш) XXX 3:2 0:1 2:1 3:1 2:0 2:0 3:0 5:1 5:1 4:1 2. Дреновец (Дреновец) 2:2 XXX 1:2 1:1 7:1 2:0 2:0 3:1 7:0 4:0 8:0 3. Балкан (Белоградчик) 1:3 0:0 XXX 4:0 2:4 3:2 5:1 3:0 4:0 5:1 5:0 4. Ботев (Грамада) 0:4 5:2 1:0 XXX 3:1 2:1 3:0 5:4 4:2 2:2 6:1 5. Тимок (Брегово) 1:1 1:7 4:3 6:1 XXX 1:2 3:2 3:0 3:2 6:1 4:1 6. Славия (Ново село) 0:2 0:10 2:1 1:3 5:2 XXX 2:2 6:1 1:0 4:1 4:2 7. Пластик (Старопатица) 0:3 0:1 0:1 0:0 2:6 3:0 XXX 2:2 0:1 4:1 4:0 8. Ботев Д (Димово) 0:6 0:3 0:3 0:2 0:4 1:1 3:2 XXX 0:0 4:0 2:1 9. Левски (Покрайна) 0:2 0:3 0:1 1:1 4:1 2:2 1:6 1:2 XXX 1:0 6:1 10. Рациария (Арчар) 1:4 0:5 0:3 0:1 0:3 0:3 0:1 3:2 0:1 XXX 5:0* 11. Кула 04 (Кула) 0:6 0:3 0:3* 1:4 1:2 2:5 1:2 1:3 3:1 4:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОФГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре