ОФГ Ямбол 2016/17


"А" ОФГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Межда (Межда)                      20   16   0   4   72:28   48        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Червена звезда (Каменец)           20   15   1   4   61:17   46               
 3. Искра (Симеоново)                  20   14   2   4   53:22   44               
 4. Стралджа 2015 (Стралджа)           20   13   4   3   58:15   43 [+][*]        
 5. Христо Ботев (Генерал Инзово)      20   10   4   6   42:34   34               
 6. Победа (Победа)                    20    8   1  11   36:62   25               
 7. Ботев (Болярово)                   20    7   2  11   30:47   23               
 8. Тракиец (Кукорево)                 20    4   1  15   36:47   13               
 9. Бенковски (Зимница)                20    3   3  14   25:68   12               
10. Изгрев (Меден кладенец)            20    3   1  16   22:78   10 [+]           
-------------------------------------------------------------------
11. Гагарин (Крумово)                  20    6   3  11   31:48   21 [+][*] Изваден

Бележки
  - Елхово (Елхово), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Безмер (Безмер), 11-ти; и Стралджа (Стралджа), 12-ти през изминалия сезон и изваден от групата; изпадат в Б ОФГ.
  - Гагарин (Крумово), 2-ри; и Изгрев (Меден кладенец), 7-ми в Б ОФГ през изминалия сезон; са единствените отбори, които желаят и могат да влязат в А ОФГ от Б ОФГ.
  - На 14 септември 2015 г Бакаджик (Войника) се преименува на Стралджа 2015 и премества седалището си в Стралджа след което завършва 2-ри. Промнята влиза в сила от настоящия сезон.
  - На полусезона Гагарин (Крумово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево)                    2:0 
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  1:4 
Гагарин (Крумово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)         3:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Победа (Победа) - Изгрев (Меден кладенец)                 2:2 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Бенковски (Зимница)            3:0 сл. 
Ботев (Болярово)                                          почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Победа (Победа)                        3:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Гагарин (Крумово)                         3:4 
Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            0:6 
Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа)             1:4 
Изгрев (Меден кладенец) - Искра (Симеоново)               0:1 
Христо Ботев (Генерал Инзово)                             почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово)                      5:2 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)             0:4 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Изгрев (Меден кладенец)        8:0 
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             2:1 
Гагарин (Крумово) - Бенковски (Зимница)                   7:0 
Победа (Победа)                                           почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово)       1:1 
Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа)               0:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Гагарин (Крумово)                    0:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда (Каменец)        1:3 
Победа (Победа) - Искра (Симеоново)                       1:11 
Межда (Межда)                                             почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)        2:0 
Межда (Межда) - Бенковски (Зимница)                      11:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Победа (Победа)                7:1 
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               4:0 
Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец)               7:2 
Искра (Симеоново)                                         почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Гагарин (Крумово)                      2:2 
Искра (Симеоново) - Стралджа 2015 (Стралджа)              1:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        0:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Христо Ботев (Генерал Инзово)   1:4 
Победа (Победа) - Червена звезда (Каменец)                1:2 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)          3:0 
Межда (Межда) - Изгрев (Меден кладенец)                   7:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново)              0:1 
Гагарин (Крумово) - Победа (Победа)                       3:2 
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  1:6 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бенковски (Зимница)             2:0 
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          1:4 
Победа (Победа) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           0:1 
Искра (Симеоново) - Гагарин (Крумово)                     0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)       2:1 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 12:45 ч:
Гагарин (Крумово) - Стралджа 2015 (Стралджа)              0:0 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Победа (Победа)                           6:0 
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    0:2 
Тракиец (Кукорево) - Изгрев (Меден кладенец)              5:1 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново)         1:3 
Червена звезда (Каменец)                                  почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     4:3 
Искра (Симеоново) - Межда (Межда)                         2:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Победа (Победа) - Бенковски (Зимница)                     4:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      1:1 
Червена звезда (Каменец) - Гагарин (Крумово)              6:1 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец)      2:4 
Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново)                   2:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Стралджа 2015 (Стралджа)                  1:0 
Тракиец (Кукорево) - Победа (Победа)                      1:3 
Изгрев (Меден кладенец) - Ботев (Болярово)                0:2 
Гагарин (Крумово)                                         почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 13:00 ч:
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  0:3 
11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Стралджа 2015 (Стралджа)            1:1 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Победа (Победа)                 0:4 
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    1:2 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Гагарин (Крумово)         3:0 сл. 
Ботев (Болярово)                                          почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)            6:0 
Искра (Симеоново) - Изгрев (Меден кладенец)               3:0 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Межда (Межда)                         0:3 сл. 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)             3:0 сл. 
Победа (Победа) - Ботев (Болярово)                        2:1 
Христо Ботев (Генерал Инзово)                             почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      1:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Стралджа 2015 (Стралджа)        1:5 
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             0:2 
Бенковски (Зимница) - Гагарин (Крумово)                   3:0 сл. 
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             4:1 
Победа (Победа)                                           почива

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница)       4:2 
Искра (Симеоново) - Победа (Победа)                       6:1 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Тракиец (Кукорево)                    0:3 сл. 
Червена звезда (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)        7:0 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово)               6:1 
Межда (Межда)                                             почива

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               0:2 
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       1:2 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Победа (Победа) - Стралджа 2015 (Стралджа)                2:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово)               3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        3:4 
Искра (Симеоново)                                         почива

                           XVII кръг

14 април 2017, петък, 17:30 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Искра (Симеоново)              0:1 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        6:0 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Изгрев (Меден кладенец)   5:0 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Ботев (Болярово)                      0:3 сл. 
Червена звезда (Каменец) - Победа (Победа)                3:1 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец)              2:2 
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)          0:1 
Изгрев (Меден кладенец) - Межда (Межда)                   2:5 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Победа (Победа) - Гагарин (Крумово)                       3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  1:1 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Изгрев (Меден кладенец)             3:1 
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          3:0 сл. 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Победа (Победа)           4:1 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Искра (Симеоново)                     0:3 сл. 
Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа)       0:1 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           XX кръг

7 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                    3:2 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово)         1:0 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Гагарин (Крумово)              3:0 сл. 
Победа (Победа) - Межда (Межда)                           0:3 
Изгрев (Меден кладенец) - Тракиец (Кукорево)              3:2 
Червена звезда (Каменец)                                  почива

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Победа (Победа)                     1:2 
Межда (Межда) - Искра (Симеоново)                         4:2 
Гагарин (Крумово) - Червена звезда (Каменец)              0:3 сл. 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     5:0 
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Стралджа 2015 (Стралджа)      2:2 
Изгрев (Меден кладенец)                                   почива

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Межда (Межда)                  8:1 
20 май 2017, събота, 17:30 ч:
Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница)                   5:2 
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (Болярово) - Изгрев (Меден кладенец)                5:2 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      4:0 
Победа (Победа) - Тракиец (Кукорево)                      5:4 
Гагарин (Крумово)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Межда (Межда) XXX 0:3 4:2 1:0 4:1 6:0 3:0* 6:0 11:2 7:1 3:4 2. Червена звезда (Каменец) 1:4 XXX 0:1 0:1 4:0 3:1 4:0 2:1 6:0 7:0 6:1 3. Искра (Симеоново) 2:0 2:2 XXX 1:2 1:0 6:1 5:2 2:0 5:2 3:0 0:3 4. Стралджа 2015 (Стралджа) 8:1 2:1 0:1 XXX 1:1 7:1 6:1 3:0* 3:0* 8:0 3:0* 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:4 2:4 1:3 2:2 XXX 4:1 3:0 2:0 4:2 5:0 3:0* 6. Победа (Победа) 0:3 1:2 1:11 2:1 0:1 XXX 2:1 5:4 4:3 2:2 3:0* 7. Ботев (Болярово) 1:4 0:2 1:1 0:1 0:1 3:1 XXX 4:3 3:2 5:2 2:2 8. Тракиец (Кукорево) 0:1 0:2 1:2 1:4 3:4 1:3 5:0 XXX 1:1 5:1 0:1 9. Бенковски (Зимница) 1:2 0:6 2:1 1:1 1:1 1:2 0:2 1:6 XXX 3:1 3:0* 10. Изгрев (Меден кладенец) 2:5 1:3 0:1 1:5 1:4 0:4 0:2 3:2 2:0 XXX 3:0* 11. Гагарин (Крумово) 0:3* 0:3* 0:3* 0:0 3:3 3:2 0:3* 0:3* 7:0 7:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кабиле (Кабиле)                    14   11   2   1   68:25   35     Влиза
 2. Тунджа 2006 (Тенево)               14    9   3   2   45:25   30     Влиза
-------------------------------------------------------------------
 3. Бакаджик (Чарган)                  14    7   2   5   43:39   23          
 4. Спортист (Роза)                    14    6   4   4   36:26   22          
 5. Червена звезда II (Каменец)        14    5   2   7   29:43   17          
 6. Ударник (Иречеково)                14    4   3   7   28:43   15          
 7. Партизан (Скалица)                 14    2   3   9   28:42    9 [+]      
 8. Бояново 2012 (Бояново)             14    2   1  11   26:60    7          

                           I кръг

24 септември 2016, събота, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                  2:2 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Партизан (Скалица)               0:6 
Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец)             0:2 
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                    10:1 

                           II кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Партизан (Скалица) - Ударник (Иречеково)                  0:2 
Червена звезда II (Каменец) - Кабиле (Кабиле)             0:2 
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза)                       4:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево)             1:4 

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Партизан (Скалица)                 2:1 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново)                  8:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       7:4 
Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец)         2:1 

                           IV кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Партизан (Скалица) - Червена звезда II (Каменец)          5:2 
Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  2:4 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   3:2 
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                    2:1 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево)                    4:2 
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              5:1 
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган)           1:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Партизан (Скалица)                      4:0 

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган)                    3:3 
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец)      1:4 
30 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                отложен 
30 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле)                         2:2 
20 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                5:1 

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Партизан (Скалица)                      6:1 
Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     1:3 
Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево)        2:4 
12 ноември 2016, събота, 12:15 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)               10:2 

                           VI кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                5:1 

                           VIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Партизан (Скалица) - Бояново 2012 (Бояново)               2:7 
Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза)             1:1 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                  2:1 
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     1:4 

                           IX кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган)                       5:1 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново)             3:0 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда II (Каменец)             9:0 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Партизан (Скалица)                  1:1 

                           X кръг

15 април 2017, събота, 14:00 ч:
Партизан (Скалица) - Тунджа 2006 (Тенево)                 3:5 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза)                  1:2 
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       2:8 
Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково)         2:1 

                           XI кръг

23 април 2017, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Партизан (Скалица)          3:2 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   3:2 
Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново)                  4:2 
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:1 

                           XII кръг

29 април 2017, събота, 14:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              3:0 сл. 
29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле)                    3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Скалица) - Спортист (Роза)                      1:2 
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           2:3 

                           XIII кръг

7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)      5:5 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Партизан (Скалица)                    3:1 
Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево)                4:4 
Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза)                         6:3 

                           XIV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        7:3 
14 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Скалица) - Кабиле (Кабиле)                      2:2 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                1:3 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     4:4 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Кабиле (Кабиле) XXX 4:2 7:4 6:3 9:0 10:1 6:1 4:2 2. Тунджа 2006 (Тенево) 3:0* XXX 2:2 2:1 7:3 5:1 2:1 3:0 3. Бакаджик (Чарган) 2:8 2:1 XXX 4:0 2:3 3:2 3:1 10:2 4. Спортист (Роза) 2:2 1:1 5:1 XXX 0:2 4:4 4:0 8:0 5. Червена звезда II (Каменец) 0:2 2:4 1:2 1:1 XXX 2:1 3:2 5:5 6. Ударник (Иречеково) 1:4 4:4 3:2 1:3 2:1 XXX 1:1 5:1 7. Партизан (Скалица) 2:2 3:5 3:3 1:2 5:2 0:2 XXX 2:7 8. Бояново 2012 (Бояново) 2:4 1:4 1:3 1:2 1:4 3:0* 0:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре