Юноши старша възраст (род.1998-99):
Ловеч - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Трявна (Трявна)                    18   14   2   2   85:13   44    
-------------------------------------------------------------------
 2. Мизия 2005 (Кнежа)                 18   13   2   3   75:31   41    
 3. Павликени (Павликени)              18   11   5   2   55:26   38    
 4. Вихър (Славяново)                  18    9   2   7   36:31   29    
 5. Ресен 2012 (Ресен)                 18    8   2   8   37:41   26    
 6. Партизан (Червен бряг)             18    6   4   8   37:47   22    
 7. Ювентус (Малчика)                  18    7   0  11   41:64   21    
 8. Левски 2007 (Левски)               18    6   2  10   43:65   20    
 9. Ботев 1921 (Златарица)             18    5   2  11   36:55   17    
10. Гигант (Белене)                    18    0   1  17    8:80    1 [*]

Бележки
  - Първоначално заявка за участие подава и Локомотив 1927 (Дряново), но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма. Първоначалната програма е както следва:
    01.Вихър (Славяново)      - 12.почива
    02.Ресен 2012 (Ресен)     - 11.Гигант (Белене)
    03.Мизия 2005 (Кнежа)     - 10.Павликени (Павликени)
    04.Трявна (Трявна)        - 09.Ювентус (Малчика)
    05.Ботев 1921 (Златарица) - 08.Локомотив 1927 (Дряново)
    06.Левски 2007 (Левски)   - 07.Партизан (Червен бряг)
  - На полусезона Гигант (Белене) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       5:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев 1921 (Златарица)               3:2 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       1:4 
23 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                3:3 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             2:2 

                           II кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    отложен 
Ботев 1921 (Златарица) - Мизия 2005 (Кнежа)               3:5 
Вихър (Славяново) - Ресен 2012 (Ресен)                    0:2 
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Партизан (Червен бряг)                  1:6 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 4:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           III кръг

6 октомври 2016, четвъртък:
Ресен 2012 (Ресен) - Гигант (Белене)                      2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    7:0 
Ювентус (Малчика) - Ботев 1921 (Златарица)                6:0 
7 октомври 2016, петък:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              3:2 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  0:3 

                           IV кръг

13 октомври 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:6 
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 2007 (Левски)             8:1 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     0:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:2 
14 октомври 2016, петък:
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            6:1 

                           V кръг

20 октомври 2016, четвъртък:
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                     12:1 
Ювентус (Малчика) - Ресен 2012 (Ресен)                    6:2 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  4:0 сл. 
21 октомври 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ботев 1921 (Златарица)           1:2 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:1 

                           VI кръг

27 октомври 2016, четвъртък:
Ботев 1921 (Златарица) - Трявна (Трявна)                  1:4 
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 2007 (Левски)                 4:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:0 
28 октомври 2016, петък:
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   0:5 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                4:0 

                           VII кръг

3 ноември 2016, четвъртък:
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       9:2 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 2:3 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       3:0 
4 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ресен 2012 (Ресен)               1:1 
Павликени (Павликени) - Ботев 1921 (Златарица)            3:1 

                           VIII кръг

10 ноември 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Ботев 1921 (Златарица)                  1:1 
Ресен 2012 (Ресен) - Трявна (Трявна)                      0:5 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                  6:1 
11 ноември 2016, петък:
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                 1:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               5:1 

                           II кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                   16:0 

                           IX кръг

17 ноември 2016, четвъртък:
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    7:0 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:4 
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Славяново)                2:1 
18 ноември 2016, петък:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                2:3 
Павликени (Павликени) - Ресен 2012 (Ресен)                3:0 

                           X кръг

23 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       0:3 сл. 
Ботев 1921 (Златарица) - Ресен 2012 (Ресен)               1:4 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       отложен 
24 март 2017, петък, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                6:5 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             3:0 
8 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       8:0 

                           XI кръг

26 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    0:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев 1921 (Златарица)               3:2 
Ресен 2012 (Ресен) - Вихър (Славяново)                    0:5 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                  3:0 сл. 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 0:3 

                           XII кръг

30 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Ресен 2012 (Ресен)                      0:3 сл. 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:2 
Ботев 1921 (Златарица) - Ювентус (Малчика)                6:0 
31 март 2017, петък, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              3:1 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                  7:0 

                           XIII кръг

6 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         3:0 сл. 
Левски 2007 (Левски) - Ботев 1921 (Златарица)             5:1 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     1:4 
7 април 2017, петък, 15:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            3:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ресен 2012 (Ресен)                   3:0 сл. 

                           XIV кръг

13 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:3 сл. 
Ресен 2012 (Ресен) - Ювентус (Малчика)                    9:0 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  2:0 
14 април 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Партизан (Червен бряг)           3:3 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   2:4 

                           XV кръг

19 април 2017, сряда, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ботев 1921 (Златарица)                 11:0 
Левски 2007 (Левски) - Ресен 2012 (Ресен)                 3:3 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:3 
20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   3:0 сл. 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                3:1 

                           XVI кръг

27 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                       0:3 сл. 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                 8:1 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                       2:0 
28 април 2017, петък, 15:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Партизан (Червен бряг)               3:1 
Ботев 1921 (Златарица) - Павликени (Павликени)            0:1 

                           XVII кръг

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Гигант (Белене)                  3:0 сл. 
Трявна (Трявна) - Ресен 2012 (Ресен)                      3:0 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                  9:1 
5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 2:2 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)               3:2 

                           X кръг - отложен мач

8 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       8:0 

                           XVIII кръг

11 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    0:3 сл. 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                      2:2 
Вихър (Славяново) - Ботев 1921 (Златарица)                3:0 
12 май 2017, петък, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                1:4 
Ресен 2012 (Ресен) - Павликени (Павликени)                0:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Трявна (Трявна) XXX 2:4 1:1 3:0 3:0 7:0 8:0 16:0 11:0 3:0* 2. Мизия 2005 (Кнежа) 2:2 XXX 3:3 7:0 3:0* 5:1 3:0 8:1 3:2 12:1 3. Павликени (Павликени) 2:4 6:5 XXX 2:2 3:0 6:1 4:1 3:1 3:1 3:0* 4. Вихър (Славяново) 2:0 3:2 1:1 XXX 0:2 4:0 0:2 2:0 3:0 5:2 5. Ресен 2012 (Ресен) 0:5 1:2 0:4 0:5 XXX 3:1 9:0 4:1 3:2 2:1 6. Партизан (Червен бряг) 0:3 3:2 3:3 3:1 1:1 XXX 2:3 3:0 1:2 3:0* 7. Ювентус (Малчика) 1:4 1:3 0:3 1:4 6:2 1:4 XXX 6:1 6:0 9:2 8. Левски 2007 (Левски) 0:3 2:3 3:2 4:0* 3:3 2:2 9:1 XXX 5:1 7:0 9. Ботев 1921 (Златарица) 1:4 3:5 0:1 2:1 1:4 3:3 6:0 8:1 XXX 3:0* 10. Гигант (Белене) 0:6 0:3* 0:5 0:3* 0:3* 1:6 0:3* 0:3* 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре